Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
30.TJ Kyje A-TJ Lokomotiva Vršovice D3AM12. 04. 2018 19:0022. (13. 04. 2018 18:00)Sportovní 1380, Praha 10
106.TJ ABC Branik C-TJ AVIA Čakovice CDZ10. 04. 2018 19:0022. (09. 04. 2018 00:00) 
123.TJ Zelená Liška A-AC Sparta Praha1Z06. 04. 2018 19:0021. (02. 04. 2018 00:00) 
61.TJ Kyje B-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6AM04. 04. 2018 19:0021. (06. 04. 2018 18:00)Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3
38.TTC Klánovice D-SK OAZA Praha B4AM04. 04. 2018 19:0021. (02. 04. 2018 19:00) 
12.TJ Sokol Nusle Praha C-TTC Klánovice A1AM03. 04. 2018 18:4521. (02. 04. 2018 18:45) 
62.AC Sparta Praha J-TTC Praha E6AM03. 04. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 18:30) 
102.Slovan KST Bohnice C-TJ ABC Branik BDZ28. 03. 2018 19:1519. (14. 03. 2018 19:15) 
7.TJ Orion Praha A-Slovan KST Bohnice ADM28. 03. 2018 19:1521. (06. 04. 2018 18:15) 
11.TJ AVIA Čakovice B-TJ Sokol Michle Praha C1AM28. 03. 2018 19:0018. (07. 03. 2018 18:45)herna Michle
41.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D-TJ Sokol Suchdol-Sedlec B5AM28. 03. 2018 19:0021. (02. 04. 2018 19:00) 
28.TJ Zelená Liška A-TTC Elizza Praha H3AM27. 03. 2018 19:0021. (04. 04. 2018 19:15) 
100.TJ ABC Branik C-TJ AVIA Čakovice BDZ27. 03. 2018 19:0016. (19. 02. 2018 00:00) 
36.TJ AVIA Čakovice F-SK Dolní Měcholupy A3BM27. 03. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 19:00) 
67.SK Slivenec C-TJ AVIA Čakovice H6BM26. 03. 2018 19:3020. (20. 03. 2018 19:30) 
19.TJ Střížkov B-TTC Praha B1BM26. 03. 2018 19:1521. (02. 04. 2018 19:15) 
6.TTC Praha A-TTC Elizza Praha EDM26. 03. 2018 19:1519. (12. 03. 2018 19:15) 
17.TJ Sokol Michle Praha D-TJ Slavoj Praha B1BM26. 03. 2018 19:0020. (19. 03. 2018 00:00) 
105.TJ ABC Branik B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BDZ26. 03. 2018 19:0020. (19. 03. 2018 19:00) 
49.SK Start Praha C-TJ Orion Praha C5BM26. 03. 2018 19:0021. (02. 04. 2018 19:00) 
18.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A-TJ Pankrác B1BM26. 03. 2018 19:0021. (02. 04. 2018 19:00) 
29.KK Konstruktiva Praha A-TJ Sokol Petrovice I. C3AM26. 03. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 18:30) 
27.TJ Kyje A-Slovan KST Bohnice F3AM23. 03. 2018 19:0020. (23. 03. 2018 18:00)Herna Slovan KST Bohnice, ul.Na Pískovně, Praha 8
103.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ23. 03. 2018 18:4519. (16. 03. 2018 18:45) 
48.TJ AVIA Čakovice G-SK Slivenec B5BM22. 03. 2018 19:1520. (22. 03. 2018 19:00) 
104.TJ ABC Branik C-Slovan KST Bohnice CDZ22. 03. 2018 19:0020. (19. 03. 2018 00:00) 
122.TJ Zelená Liška B-TJ Sokol Nusle Praha D1Z21. 03. 2018 18:0020. (19. 03. 2018 00:00) 
66.TJ AVIA Čakovice H-TTC Elizza Praha J6BM15. 03. 2018 19:3019. (15. 03. 2018 19:00) 
120.AC Sparta Praha-TTC Elizza Praha C1Z15. 03. 2018 18:4518. (08. 03. 2018 18:45) 
70.AC Sparta Praha K-SF SKK EL Niňo Praha O7AM14. 03. 2018 18:3018. (05. 03. 2018 18:30) 
65.TTC Elizza Praha J-KK Konstruktiva Praha B6BM08. 03. 2018 19:0018. (09. 03. 2018 18:00) 
121.TJ Zelená Liška A-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z08. 03. 2018 19:0018. (05. 03. 2018 00:00) 
101.TJ ABC Branik C-TJ Sokol Nusle Praha CDZ07. 03. 2018 19:0018. (05. 03. 2018 00:00) 
119.TJ Zelená Liška B-TJ Přední Kopanina1Z22. 02. 2018 19:0017. (26. 02. 2018 00:00) 
16.TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX-AC Sparta Praha D1BM22. 02. 2018 19:0016. (20. 02. 2018 19:00) 
76.TTC Praha G-SK Vršovice B7BM22. 02. 2018 18:3014. (25. 01. 2018 18:30) 
26.TJ Kyje A-TJ Sokol Michle Praha F3AM19. 02. 2018 19:0017. (02. 03. 2018 18:00)Herna TJ Sokol Michle, Pod Stárkou 4, Praha 4
118.TJ Zelená Liška A-TTC Elizza Praha C1Z19. 02. 2018 19:0016. (19. 02. 2018 00:00) 
99.TJ Košíře-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ15. 02. 2018 19:0016. (22. 02. 2018 19:00) 
10.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ AVIA Čakovice B1AM06. 02. 2018 19:0015. (30. 01. 2018 19:00) 
60.TJ Střížkov F-TJ Kyje B6AM05. 02. 2018 19:1515. (02. 02. 2018 19:00) 
98.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ AVIA Čakovice CDZ02. 02. 2018 19:1515. (02. 02. 2018 18:45) 
25.TJ Kyje A-TTC Elizza Praha H3AM 15. (02. 02. 2018 18:00)Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
116.AC Sparta Praha-TJ Přední Kopanina1Z01. 02. 2018 18:4514. (25. 01. 2018 18:45) 
117.TJ Zelená Liška B-AC Sparta Praha1Z29. 01. 2018 18:0015. (29. 01. 2018 00:00) 
69.TJ ABC Branik D-SK Slivenec D7AM24. 01. 2018 18:3012. (11. 01. 2018 19:00) 
59.TJ Kyje B-TTC Praha E6AM19. 01. 2018 18:0012. (12. 01. 2018 18:00) 
24.TJ Kyje A-TJ Zelená Liška A3AM 13. (19. 01. 2018 18:00)Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
23.TJ Střížkov D-Slovan KST Bohnice F3AM12. 01. 2018 19:0012. (11. 01. 2018 19:15) 
40.SK HAMR B-TJ Sokol Nové Vysočany B4BM10. 01. 2018 18:0012. (10. 01. 2018 19:00) 
114.TJ Zelená Liška A-TJ Přední Kopanina1Z08. 01. 2018 19:0012. (08. 01. 2018 00:00) 
57.TJ Slovan Svoboda-TJ Sokol Břevnov Hradčany B6AM20. 12. 2017 19:0010. (04. 12. 2017 19:00)Heleny Malířové 14, Praha 6
95.TTC Elizza Praha B-SF SKK EL Niňo Praha CDZ14. 12. 2017 19:0011. (15. 12. 2017 18:30) 
35.SK Start Praha B-TJ Sokol Nové Vysočany A3BM14. 12. 2017 19:0011. (15. 12. 2017 19:00) 
4.TJ Sokol Nusle Praha A-SK Start Praha ADM12. 12. 2017 18:459. (30. 11. 2017 18:45) 
5.TJ Orion Praha A-SK Start Praha ADM11. 12. 2017 19:1511. (15. 12. 2017 18:15) 
64.TJ Sokol Nové Vysočany D-SF SKK EL Niňo Praha M6BM11. 12. 2017 18:3011. (13. 12. 2017 18:30) 
34.Slovan KST Bohnice E-TJ AVIA Čakovice F3BM08. 12. 2017 19:158. (22. 11. 2017 19:15) 
75.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G-SK Vršovice B7BM08. 12. 2017 19:158. (24. 11. 2017 19:15) 
90.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-TJ AVIA Čakovice CDZ08. 12. 2017 19:157. (17. 11. 2017 19:15) 
56.TJ Kyje B-TJ Sokol Břevnov Hradčany B6AM08. 12. 2017 19:009. (01. 12. 2017 18:00)Heleny Malířové 14, Praha 6
22.TTC Klánovice C-TJ AVIA Čakovice E2BM08. 12. 2017 19:009. (29. 11. 2017 19:00) 
54.TJ Střížkov F-TJ Lokomotiva Vršovice G6AM08. 12. 2017 19:007. (17. 11. 2017 19:00) 
92.TJ AVIA Čakovice B-SF SKK EL Niňo Praha CDZ08. 12. 2017 18:008. (21. 11. 2017 19:00) 
111.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ Zelená Liška B1Z08. 12. 2017 18:009. (01. 12. 2017 18:00) 
94.TJ ABC Branik C-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BDZ07. 12. 2017 19:3010. (04. 12. 2017 00:00) 
58.TJ Lokomotiva Vršovice G-SF SKK EL Niňo Praha N6AM 10. (07. 12. 2017 19:30) 
88.TTC Elizza Praha B-TJ ABC Branik BDZ07. 12. 2017 19:307. (17. 11. 2017 18:30) 
113.TJ Zelená Liška A-TTC Praha1Z01. 12. 2017 19:009. (27. 11. 2017 00:00) 
93.TTC Elizza Praha B-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ28. 11. 2017 19:009. (01. 12. 2017 18:30) 
112.TTC Elizza Praha C-TJ Přední Kopanina1Z27. 11. 2017 19:009. (01. 12. 2017 18:00) 
87.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ ABC Branik CDZ24. 11. 2017 18:457. (17. 11. 2017 18:45) 
74.TJ Kyje C-TTC Klánovice E7BM24. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
68.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT-TTC Praha H7AM22. 11. 2017 19:007. (15. 11. 2017 19:00) 
47.TTC Praha C-TJ Sokol Žižkov D5BM22. 11. 2017 18:3011. (13. 12. 2017 18:30) 
89.Slovan KST Bohnice C-TJ Lokomotiva Vršovice BDZ21. 11. 2017 19:157. (15. 11. 2017 19:15) 
46.TJ Pankrác E-TJ AVIA Čakovice G5BM21. 11. 2017 19:007. (17. 11. 2017 19:00)herna AVIA Čakovice, Jizerská 328/4
91.TJ ABC Branik C-TTC Elizza Praha BDZ21. 11. 2017 19:008. (20. 11. 2017 00:00) 
33.SK Start Praha B-Slovan KST Bohnice E3BM16. 11. 2017 19:007. (17. 11. 2017 19:00) 
55.Slovan KST Bohnice I-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6AM14. 11. 2017 19:157. (17. 11. 2017 19:15) 
110.TTC Elizza Praha C-AC Sparta Praha1Z14. 11. 2017 19:007. (17. 11. 2017 18:00) 
3.AC Sparta Praha C-SK Start Praha ADM13. 11. 2017 18:457. (16. 11. 2017 18:45) 
85.TTC Elizza Praha B-TJ AVIA Čakovice CDZ10. 11. 2017 18:305. (03. 11. 2017 18:30) 
20.SK HAMR A-TTC Klánovice B2AM08. 11. 2017 19:006. (10. 11. 2017 18:00) 
86.TJ ABC Branik C-SF SKK EL Niňo Praha CDZ07. 11. 2017 19:006. (06. 11. 2017 00:00) 
73.TTC Praha G-SF SKK EL Niňo Praha P7BM01. 11. 2017 18:304. (19. 10. 2017 18:30) 
15.PSK Olymp Praha A-SK OAZA Praha A1BM 5. (30. 10. 2017 19:00) 
71.TJ Kyje C-TTC Praha G7BM27. 10. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
44.TJ Pankrác E-TTC Praha C5BM26. 10. 2017 19:153. (13. 10. 2017 19:00) 
31.TJ Sokol Žižkov B-TJ Sokol Suchdol-Sedlec A3BM26. 10. 2017 19:151. (28. 09. 2017 19:15) 
43.TJ Sokol Žižkov D-TJ ABC Branik C5BM26. 10. 2017 19:151. (28. 09. 2017 19:15) 
1.TJ Orion Praha A-TTC Praha ADM25. 10. 2017 19:154. (20. 10. 2017 18:15) 
53.TJ Sokol Břevnov Hradčany B-TTC Praha E6AM25. 10. 2017 19:002. (04. 10. 2017 19:00) 
42.TJ AVIA Čakovice G-TJ Sokol Běchovice II C5BM25. 10. 2017 19:001. (28. 09. 2017 19:00) 
2.AC Sparta Praha C-TTC Elizza Praha DDM24. 10. 2017 18:455. (02. 11. 2017 18:45) 
50.TJ Lokomotiva Vršovice G-TJ Sokol Břevnov Hradčany B6AM23. 10. 2017 19:301. (28. 09. 2017 19:30) 
9.TJ Střížkov C-TJ Sokol Nusle Praha C1AM23. 10. 2017 19:154. (16. 10. 2017 19:15) 
83.TJ Košíře-Slovan KST Bohnice CDZ23. 10. 2017 19:004. (19. 10. 2017 19:00) 
32.SK Start Praha B-TJ AVIA Čakovice F3BM23. 10. 2017 19:001. (29. 09. 2017 19:00) 
45.TJ AVIA Čakovice G-TJ Sokol Žižkov D5BM23. 10. 2017 18:304. (19. 10. 2017 19:00) 
14.TJ Pankrác B-TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX1BM22. 10. 2017 18:001. (28. 09. 2017 19:15) 
72.SK Vršovice B-SF SKK EL Niňo Praha P7BM20. 10. 2017 18:451. (29. 09. 2017 18:45) 
84.TJ ABC Branik C-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ19. 10. 2017 19:004. (16. 10. 2017 00:00) 
37.SK OAZA Praha B-TJ ABC Branik B4AM18. 10. 2017 19:304. (16. 10. 2017 19:30) 
115.TJ Zelená Liška B-TJ Zelená Liška A1Z17. 10. 2017 18:0013. (15. 01. 2018 00:00) 
63.TTC Praha F-TJ Sokol Nové Vysočany D6BM11. 10. 2017 18:301. (28. 09. 2017 18:30) 
82.SF SKK EL Niňo Praha C-TJ AVIA Čakovice CDZ 3. (10. 10. 2017 19:15) 
81.TJ ABC Branik C-TJ KošířeDZ10. 10. 2017 19:003. (09. 10. 2017 00:00) 
109.TJ Zelená Liška B-TTC Praha1Z 3. (09. 10. 2017 18:00) 
107.TJ Sokol Nusle Praha D-TTC Elizza Praha C1Z06. 10. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
96.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Lokomotiva Vršovice BDZ05. 10. 2017 19:0013. (16. 01. 2018 19:00) 
97.TJ ABC Branik C-TJ ABC Branik BDZ03. 10. 2017 19:0013. (15. 01. 2018 00:00) 
77.TJ ABC Branik B-TJ KošířeDZ02. 10. 2017 19:001. (25. 09. 2017 19:00) 
108.TJ Zelená Liška A-TJ Zelená Liška B1Z02. 10. 2017 18:002. (02. 10. 2017 00:00) 
79.SF SKK EL Niňo Praha C-Slovan KST Bohnice CDZ27. 09. 2017 19:151. (25. 09. 2017 00:00) 
51.TTC Praha E-TJ Kyje B6AM27. 09. 2017 18:301. (28. 09. 2017 18:30) 
13.Slovan KST Bohnice B-SK OAZA Praha A1BM26. 09. 2017 19:151. (28. 09. 2017 19:15) 
78.TJ ABC Branik C-TJ Lokomotiva Vršovice BDZ26. 09. 2017 19:001. (25. 09. 2017 00:00) 
52.TJ Zelená Liška C-SF SKK EL Niňo Praha N6AM26. 09. 2017 19:001. (25. 09. 2017 00:00) 
21.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ Pankrác D2BM26. 09. 2017 18:451. (28. 09. 2017 18:45) 
39.TJ Malešice C-SK OAZA Praha C4BM26. 09. 2017 18:001. (28. 09. 2017 18:45) 
8.SF SKK EL Niňo Praha H-TJ Střížkov C1AM22. 09. 2017 19:151. (25. 09. 2017 00:00) 
80.TJ ABC Branik B-TJ ABC Branik CDZ19. 09. 2017 19:002. (02. 10. 2017 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS