Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
23.SKST Liberec F-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize08. 04. 2018 14:0021. (06. 04. 2018 18:30) 
25.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ADivize07. 04. 2018 15:0021. (07. 04. 2018 16:00) 
103.TJ Sokol Vesec A-TJ Jiskra Raspenava BKP207. 04. 2018 15:0021. (07. 04. 2018 16:00) 
105.TJ Sokol Turnov D-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP207. 04. 2018 14:0021. (07. 04. 2018 16:00) 
104.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP203. 04. 2018 18:0021. (07. 04. 2018 16:00) 
31.SKST Liberec H-TJ Spartak Chrastava ADivize28. 03. 2018 18:2022. (08. 04. 2018 10:00) 
29.SKST Liberec G-TJ Spartak Chrastava ADivize26. 03. 2018 18:1521. (07. 04. 2018 16:00) 
35.TJ Doksy - Mimoň A-TJ Sokol Turnov BKP125. 03. 2018 13:3022. (25. 03. 2018 10:00)Herna Sokol Turnov
36.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-SKST Liberec IKP124. 03. 2018 14:3021. (24. 03. 2018 16:00) 
37.Cvikováček Cvikov A-TJ Sokol Turnov BKP123. 03. 2018 19:0021. (24. 03. 2018 16:00) 
30.SKST Liberec F-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ADivize23. 03. 2018 18:3022. (07. 04. 2018 10:00) 
38.SKST Cvikov A-TJ Jiskra Nový Bor BKP121. 03. 2018 18:1521. (24. 03. 2018 16:00) 
102.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Jiskra Nový Bor CKP217. 03. 2018 18:0019. (17. 03. 2018 16:00) 
101.SKST Liberec K-TJ Sokol Turnov DKP217. 03. 2018 13:0019. (17. 03. 2018 16:00) 
21.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize16. 03. 2018 19:0019. (17. 03. 2018 16:00) 
24.TJ Spartak Chrastava A-TJ Jiskra Raspenava ADivize16. 03. 2018 18:4520. (18. 03. 2018 11:00) 
22.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Jiskra Nový Bor ADivize15. 03. 2018 19:0019. (17. 03. 2018 16:00) 
41.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP111. 03. 2018 17:0019. (10. 03. 2018 16:00) 
39.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Semily AKP111. 03. 2018 10:0020. (10. 03. 2018 10:00) 
40.SKST Liberec J-KST Victory Liberec AKP1 20. (10. 03. 2018 10:00)herna KST Victory Liberec
42.SKST Liberec J-SKST Cvikov AKP109. 03. 2018 18:3019. (11. 03. 2018 15:00) 
20.Loko Depo Liberec B-TJ Sokol Turnov ADivize04. 03. 2018 10:0018. (03. 03. 2018 10:00)herna Sokol Turnov
99.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Bratříkov BKP203. 03. 2018 14:0017. (03. 03. 2018 16:00) 
19.SKST Liberec F-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize28. 02. 2018 18:0018. (03. 03. 2018 10:00) 
43.SKST Liberec I-TJ Sokol Bratříkov AKP124. 02. 2018 08:3018. (24. 02. 2018 10:00) 
18.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize23. 02. 2018 18:0017. (03. 03. 2018 16:00) 
100.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Bratříkov BKP220. 02. 2018 18:0018. (03. 03. 2018 10:00) 
17.TJ Sokol Turnov A-TJ Jiskra Raspenava ADivize17. 02. 2018 10:0016. (18. 02. 2018 10:00) 
44.TJ Sokol Bratříkov A-SKST Liberec JKP116. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 15:00)herna Bratříkov
34.TJ Jiskra Nový Bor B-Jiskra Kamenický Šenov AKP1 16. (10. 02. 2018 16:00)18.03.2018 10:00
16.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Jiskra Raspenava ADivize09. 02. 2018 18:0015. (17. 02. 2018 16:00) 
98.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP209. 02. 2018 18:0015. (17. 02. 2018 16:00) 
13.Loko Depo Liberec B-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize03. 02. 2018 15:0013. (03. 02. 2018 16:00) 
96.SKST Liberec K-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP203. 02. 2018 14:3013. (03. 02. 2018 16:00) 
94.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Turnov DKP203. 02. 2018 14:3013. (03. 02. 2018 16:00) 
15.TJ Spartak Chrastava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize02. 02. 2018 18:4514. (04. 02. 2018 11:00) 
95.SKST Liberec L-TJ Jiskra Raspenava BKP202. 02. 2018 18:3013. (03. 02. 2018 16:00) 
93.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Turnov CKP231. 01. 2018 18:0013. (03. 02. 2018 16:00) 
46.TJ Sokol Turnov B-KST Victory Liberec AKP127. 01. 2018 17:3014. (27. 01. 2018 16:00) 
45.Jiskra Kamenický Šenov A-SKST Liberec JKP126. 01. 2018 19:0015. (26. 01. 2018 18:30) 
97.SKST Liberec L-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP226. 01. 2018 18:1514. (03. 02. 2018 10:00) 
90.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Jiskra Raspenava BKP218. 01. 2018 19:0012. (20. 01. 2018 16:00) 
12.TJ Jiskra Raspenava A-SKST Liberec HDivize17. 01. 2018 19:0013. (03. 02. 2018 16:00) 
10.Loko Depo Liberec B-TJ Spartak Chrastava ADivize16. 01. 2018 18:3012. (20. 01. 2018 16:00) 
49.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Jiskra Nový Bor BKP113. 01. 2018 15:0012. (13. 01. 2018 18:00) 
51.KST Victory Liberec A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP113. 01. 2018 15:0012. (13. 01. 2018 16:00) 
50.SKST Liberec J-TJ Doksy - Mimoň AKP113. 01. 2018 12:0012. (14. 01. 2018 15:00) 
47.SKST Liberec I-TJ Doksy - Mimoň AKP113. 01. 2018 09:0013. (13. 01. 2018 10:00) 
48.SKST Liberec J-Cvikováček Cvikov AKP113. 01. 2018 09:0013. (13. 01. 2018 10:00) 
92.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Vesec AKP209. 01. 2018 18:0012. (20. 01. 2018 16:00) 
32.TJ Jiskra Raspenava A-SKST Liberec GDivize05. 01. 2018 18:0014. (03. 02. 2018 10:00) 
66.KST Victory Liberec A-SKST Cvikov AKP110. 12. 2017 11:0011. (09. 12. 2017 16:00) 
68.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Bratříkov AKP1 11. (09. 12. 2017 15:30) 
67.SKST Liberec I-SKST Liberec JKP109. 12. 2017 10:0011. (10. 12. 2017 15:00) 
88.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Jiskra Tanvald AKP230. 11. 2017 18:3011. (02. 12. 2017 10:00) 
86.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Sokol Vesec AKP229. 11. 2017 18:3010. (02. 12. 2017 16:00) 
87.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Jiskra Tanvald AKP227. 11. 2017 18:0010. (02. 12. 2017 16:00) 
56.TJ Sokol Turnov B-TJ Doksy - Mimoň AKP122. 11. 2017 17:3010. (25. 11. 2017 10:00)Herna TJ Doksy
57.TJ Jiskra Nový Bor B-KST Victory Liberec AKP121. 11. 2017 18:0010. (26. 11. 2017 10:00) 
8.SKST Liberec F-Loko Depo Liberec BDivize19. 11. 2017 14:009. (18. 11. 2017 10:00) 
7.SKST Liberec H-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize18. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 16:00) 
6.SKST Liberec G-TJ Sokol Turnov ADivize18. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 16:00) 
83.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP218. 11. 2017 15:308. (18. 11. 2017 16:00) 
84.TJ Sokol Turnov D-SKST Liberec KKP218. 11. 2017 15:008. (18. 11. 2017 16:00) 
5.SKST Liberec F-TJ Spartak Chrastava ADivize 8. (17. 11. 2017 18:30)Home credit aréna Liberec
82.TJ Sokol Vesec A-TJ Spartak Chrastava BKP215. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 16:00) 
53.TJ Jiskra Nový Bor B-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP114. 11. 2017 18:306. (29. 10. 2017 10:00) 
85.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Spartak Chrastava BKP214. 11. 2017 18:009. (18. 11. 2017 10:00) 
58.TJ Sokol Semily A-TJ Sokol Bratříkov AKP111. 11. 2017 15:007. (11. 11. 2017 16:00) 
123.TJ Lokomotiva Česká Lípa-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - MšenoPohár09. 11. 2017 18:005. (12. 11. 2017 17:00) 
55.TJ Doksy - Mimoň A-KST Victory Liberec AKP107. 11. 2017 18:006. (29. 10. 2017 10:00) 
54.Cvikováček Cvikov A-SKST Cvikov AKP105. 11. 2017 10:006. (29. 10. 2017 10:00) 
81.SKST Liberec K-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP204. 11. 2017 14:306. (04. 11. 2017 16:00) 
80.SKST Liberec L-TJ Spartak Chrastava BKP204. 11. 2017 14:306. (04. 11. 2017 16:00) 
3.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Jiskra Raspenava ADivize04. 11. 2017 10:006. (04. 11. 2017 16:00) 
4.TJ Sokol Turnov A-Loko Depo Liberec BDivize04. 11. 2017 10:007. (05. 11. 2017 10:00)herna Loko Depo Liberec
79.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Sokol Turnov CKP202. 11. 2017 18:306. (04. 11. 2017 16:00) 
52.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec JKP1 6. (29. 10. 2017 10:00) 
59.SKST Liberec J-TJ Sokol Bratříkov AKP1 5. (28. 10. 2017 18:00)herna SKST Liberec
61.Jiskra Kamenický Šenov A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP128. 10. 2017 10:005. (28. 10. 2017 16:00) 
60.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec IKP125. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 17:30) 
78.TJ Sokol Turnov D-TJ Sokol Bratříkov BKP224. 10. 2017 18:005. (21. 10. 2017 10:00) 
76.TJ Jiskra Tanvald A-SKST Liberec KKP221. 10. 2017 15:004. (21. 10. 2017 16:00) 
2.SKST Liberec H-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize19. 10. 2017 18:154. (21. 10. 2017 16:00) 
77.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP218. 10. 2017 18:004. (21. 10. 2017 16:00) 
122.TJ Lokomotiva Česká Lípa-SKST Liberec GPohár15. 10. 2017 16:004. (15. 10. 2017 17:00) 
62.TJ Sokol Semily A-TJ Doksy - Mimoň AKP114. 10. 2017 14:303. (14. 10. 2017 16:00) 
121.SKST Liberec H-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - MšenoPohár13. 10. 2017 19:004. (15. 10. 2017 17:00)Herna TJ Jablonec n/N. - Mšeno
74.TJ Sokol Turnov D-TJ Jiskra Tanvald AKP207. 10. 2017 14:302. (07. 10. 2017 16:00) 
1.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-Loko Depo Liberec BDivize03. 10. 2017 18:302. (07. 10. 2017 16:00) 
65.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-KST Victory Liberec AKP103. 10. 2017 18:151. (30. 09. 2017 16:00) 
73.TJ Sokol Turnov C-TJ Sokol Vesec AKP203. 10. 2017 18:002. (07. 10. 2017 16:00) 
75.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-SKST Liberec KKP202. 10. 2017 18:002. (07. 10. 2017 16:00) 
64.TJ Sokol Semily A-KST Victory Liberec AKP129. 09. 2017 18:302. (30. 09. 2017 10:00) 
120.SKST Liberec I-TJ Lokomotiva Česká LípaPohár29. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 17:00) 
63.TJ Doksy - Mimoň A-SKST Liberec IKP128. 09. 2017 16:002. (01. 10. 2017 10:00) 
27.TJ Spartak Chrastava A-Loko Depo Liberec BDivize27. 09. 2017 18:301. (23. 09. 2017 15:00) 
119.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - MšenoPohár26. 09. 2017 19:303. (01. 10. 2017 17:00) 
70.SKST Liberec L-SKST Liberec KKP225. 09. 2017 18:301. (23. 09. 2017 16:00) 
114.SKST Liberec J-TJ Sokol Bratříkov APohár24. 09. 2017 19:002. (24. 09. 2017 17:00) 
117.TJ Sokol Turnov C-SKST Liberec IPohár24. 09. 2017 15:002. (24. 09. 2017 17:00) 
71.TJ Spartak Chrastava B-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP223. 09. 2017 16:301. (23. 09. 2017 15:00) 
33.SKST Liberec J-SKST Liberec IKP123. 09. 2017 16:0016. (11. 02. 2018 15:00) 
116.SKST Liberec K-TJ Lokomotiva Česká LípaPohár23. 09. 2017 12:002. (24. 09. 2017 17:00) 
28.TJ Sokol Turnov A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize23. 09. 2017 10:001. (23. 09. 2017 16:00) 
113.SKST Liberec L-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - MšenoPohár23. 09. 2017 10:002. (24. 09. 2017 17:00) 
26.SKST Liberec F-TJ Jiskra Raspenava ADivize23. 09. 2017 10:001. (22. 09. 2017 18:30) 
118.TJ Sokol Bratříkov B-SKST Liberec GPohár22. 09. 2017 18:002. (24. 09. 2017 17:00) 
9.SKST Liberec H-SKST Liberec GDivize21. 09. 2017 18:2012. (20. 01. 2018 16:00) 
89.TJ Sokol Turnov D-TJ Sokol Turnov CKP221. 09. 2017 18:0012. (20. 01. 2018 16:00) 
115.TJ Sokol Bratříkov C-TJ Sokol Turnov APohár21. 09. 2017 18:002. (24. 09. 2017 17:00) 
69.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP220. 09. 2017 18:001. (23. 09. 2017 16:00) 
72.TJ Sokol Vesec A-TJ Jiskra Tanvald AKP219. 09. 2017 17:301. (23. 09. 2017 16:00) 
110.SKST Liberec O-TJ Sokol Turnov CPohár16. 09. 2017 15:001. (16. 09. 2017 16:00) 
107.TJ Sokol Turnov D-SKST Liberec JPohár16. 09. 2017 08:001. (16. 09. 2017 16:00) 
111.SKST Liberec N-TJ Sokol VesecPohár13. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 16:00) 
112.KST Victory Liberec B-TJ Sokol Bratříkov BPohár 1. (12. 09. 2017 18:00) 
91.SKST Liberec K-SKST Liberec LKP211. 09. 2017 18:3012. (20. 01. 2018 16:00) 
109.ST Frýdlant-KST Victory Liberec APohár08. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 16:00) 
14.SKST Liberec F-SKST Liberec HDivize05. 09. 2017 18:3014. (02. 02. 2018 18:30) 
108.SKST Liberec M-TJ Sokol Bratříkov CPohár31. 08. 2017 19:301. (16. 09. 2017 16:00) 
106.SKST Liberec L-TJ Sokol MukařovPohár30. 08. 2017 10:001. (16. 09. 2017 16:00) 
11.SKST Liberec F-SKST Liberec GDivize29. 08. 2017 18:0013. (03. 02. 2018 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline