Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
46.TJ Spartak Čelákovice A-TJ Lokomotiva Nymburk BKS2B24. 03. 2018 14:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
35.TTC Kladno C-TJ Sokol UnhošťKS2A24. 03. 2018 10:0021. (24. 03. 2018 17:00)Herna S.Unhošť
34.Sokol Rudná-TTC Kladno CKS2A10. 03. 2018 13:3019. (10. 03. 2018 17:00)Herna TTC Kladno
1.TJ Neratovice A-TTC Brandýs nad Labem ADIVIZE25. 02. 2018 17:0018. (25. 02. 2018 10:00)Herna TTC Brandýs
14.TJ Sokol Hředle-TTC Kladno BKS1A 17. (24. 02. 2018 17:00)Herna TTC Kladno
33.TJ Sokol Buštěhrad-Sokol RudnáKS2A 17. (24. 02. 2018 17:00)Herna S. Rudná
45.TJ Spartak Čelákovice A-TJ Sokol Krchleby BKS2B17. 02. 2018 14:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
44.TJ Spartak Čelákovice A-TJ AŠ Mladá Boleslav BKS2B11. 02. 2018 11:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
53.TTC Žehuň A-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2D 16. (10. 02. 2018 17:00)Herna S.Kostelec n.Č.lesy
2.Sokol Lány A-TJ Neratovice ADIVIZE28. 01. 2018 14:0015. (28. 01. 2018 10:00) 
32.Sokol Rudná-KST Rakovník DKS2A28. 01. 2018 14:0015. (28. 01. 2018 10:00) 
57.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy-TJ Lokomotiva Nymburk AKS2D 14. (27. 01. 2018 17:00)Herna Lokomotivy Nymburk A
31.Sokol Rudná-SK PšovlkyKS2A 14. (27. 01. 2018 17:00)Herna SK Pšovlky
4.Sokol Lány A-TJ Sokol Mnichovo Hradiště BDIVIZE26. 01. 2018 19:0014. (27. 01. 2018 17:00) 
5.TTC Brandýs nad Labem B-TTC Říčany ADIVIZE14. 01. 2018 13:0013. (14. 01. 2018 10:00) 
55.TTC Brandýs nad Labem C-TTC Říčany BKS2D14. 01. 2018 10:0013. (14. 01. 2018 13:00) 
54.TTC Brandýs nad Labem C-ST Benešov AKS2D13. 01. 2018 17:0012. (13. 01. 2018 13:30) 
6.TTC Brandýs nad Labem B-TJ Slovan Lochovice ADIVIZE13. 01. 2018 13:3012. (13. 01. 2018 17:00) 
37.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-TJ Sokol KosmonosyKS1B10. 12. 2017 10:006. (29. 10. 2017 10:00) 
48.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy-TTC Žehuň AKS2D 11. (09. 12. 2017 17:00)Herna TTC Žehuň
24.TJ Sokol Unhošť-TSM KladnoKS2A09. 12. 2017 10:0011. (09. 12. 2017 17:00) 
7.TTC Brandýs nad Labem A-TJ Neratovice ADIVIZE08. 12. 2017 19:006. (29. 10. 2017 10:00)Herna Neratovic
23.Sokol Rudná-Sokol NižborKS2A03. 12. 2017 14:0011. (09. 12. 2017 17:00) 
30.TJ Sokol Unhošť-TTC Kladno CKS2A25. 11. 2017 13:309. (25. 11. 2017 17:00)Herna TTC Kladno
13.T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B-TJ Spartak ČenkovŽENY11. 11. 2017 17:302. (28. 10. 2017 17:00) 
29.TTC Kladno C-Sokol RudnáKS2A11. 11. 2017 10:007. (11. 11. 2017 17:00)Herna Sokola Rudná
38.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Sokol Krchleby AKS1B09. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:00)Herna Krchleby
52.TJ Sadská C-TJ Lokomotiva Nymburk AKS2D09. 11. 2017 18:458. (12. 11. 2017 10:00) 
43.TJ Spartak Čelákovice A-Sokol Přezletice AKS2B08. 11. 2017 19:157. (11. 11. 2017 17:00) 
17.TTC Kladno B-TJ Sokol HředleKS1A 5. (28. 10. 2017 17:00)Herna S.Hředle
8.TJ Sokol Příbram A-TTC Brandýs nad Labem BDIVIZE28. 10. 2017 16:155. (28. 10. 2017 17:00) 
12.ST EUROMASTER Kolín-TJ Jizera KáranýŽENY28. 10. 2017 13:302. (28. 10. 2017 17:30)Herna Na Výfuku 42, Kolín
16.SK Březnice A-TJ Sokol HředleKS1A28. 10. 2017 11:006. (29. 10. 2017 10:00) 
51.TJ Sokol Velký Osek A-TJ Lokomotiva Nymburk AKS2D26. 10. 2017 19:006. (29. 10. 2017 10:00) 
42.TJ Sokol Všetaty B-Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyKS2B26. 10. 2017 17:305. (28. 10. 2017 13:30)Herna S. Dol. Beřkovice
41.TJ Spartak Čelákovice A-TJ Sokol Všetaty BKS2B 4. (15. 10. 2017 10:00) 
10.TJ Slovan Lochovice A-TJ Sokol Příbram ADIVIZE 3. (14. 10. 2017 17:00)Herna Sokola Příbram
50.TJ Lokomotiva Nymburk A-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2D 3. (14. 10. 2017 17:00)Herna Sokola Kostelec nad Č.Lesy
27.SK Pšovlky-Sokol RudnáKS2A 3. (14. 10. 2017 17:00)Herna Sokola Rudná
18.TJ Sokol Hředle-TJ Sokol Příbram BKS1A14. 10. 2017 14:003. (14. 10. 2017 17:00) 
40.TJ Spartak Čelákovice A-TTC Kladno DKS2B14. 10. 2017 14:003. (14. 10. 2017 17:00) 
28.Sokol Rudná-TJ Sokol BuštěhradKS2A11. 10. 2017 19:305. (28. 10. 2017 17:00)Herna S.Buštěhrad
11.TTC Říčany A-TTC Brandýs nad Labem BDIVIZE01. 10. 2017 16:002. (01. 10. 2017 10:00) 
47.TJ Sokol Mníšek pod Brdy B-TJ Slavoj Obecnice BKS2C01. 10. 2017 10:002. (01. 10. 2017 13:00) 
36.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-ST EUROMASTER Kolín CKS1B29. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 17:00) 
22.TJ Sokol Hředle-TJ Slavoj Obecnice AKS1A28. 09. 2017 16:001. (30. 09. 2017 17:00) 
39.TJ AŠ Mladá Boleslav B-Sokol Přezletice AKS2B27. 09. 2017 18:301. (30. 09. 2017 17:00) 
21.TJ Sokol Mníšek pod Brdy A-TTC Slovan KladnoKS1A26. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 17:00) 
15.KST Rakovník C-KST Rakovník BKS1A26. 09. 2017 17:0012. (13. 01. 2018 17:00) 
26.TJ Sokol Buštěhrad-Sokol Lány BKS2A25. 09. 2017 19:302. (01. 10. 2017 10:00) 
9.TTC Brandýs nad Labem B-TTC Brandýs nad Labem ADIVIZE24. 09. 2017 11:004. (15. 10. 2017 10:00) 
19.TJ Sokol Mníšek pod Brdy A-TJ Slavoj Obecnice AKS1A24. 09. 2017 10:002. (01. 10. 2017 10:00) 
3.TTC Brandýs nad Labem A-TTC Brandýs nad Labem BDIVIZE23. 09. 2017 17:0015. (28. 01. 2018 10:00) 
56.TJ Sokol Čáslav B-TJ Sokol Čáslav AKS2D21. 09. 2017 18:3013. (14. 01. 2018 10:00) 
20.KST Rakovník B-KST Rakovník CKS1A21. 09. 2017 17:001. (30. 09. 2017 17:00) 
25.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Sokol Roztoky BKS2A20. 09. 2017 19:301. (30. 09. 2017 17:00) 
49.TJ Sokol Čáslav A-TJ Sokol Čáslav BKS2D15. 09. 2017 19:002. (01. 10. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline