Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
54.Orel Silůvky B-TTC Moravská Slavia Brno DK1B 20. (11. 03. 2018 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12, Brno
51.TJ Sokol Vracov B-TJ Jiskra Strážnice BK1B09. 03. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 14:00) 
53.TJ Sokol Vracov B-TJ Brno-Bystrc AK1B04. 03. 2018 10:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
52.TJ Sokol Kobylí A-Orel Silůvky BK1B03. 03. 2018 17:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
28.MK Řeznovice C-SK Slatina - Brno BK1A25. 02. 2018 16:0017. (24. 02. 2018 18:00) 
103.KST Vyškov A-TJ Sokol Otnice AK2B25. 02. 2018 13:0018. (25. 02. 2018 11:00) 
100.KST Vyškov A-TJ Velešovice AK2B24. 02. 2018 16:0017. (24. 02. 2018 18:00) 
31.STK Zbraslavec A-KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovCK1A24. 02. 2018 15:3017. (24. 02. 2018 17:30) 
29.TJ Cemo Mokrá A-Orel Ivančice AK1A24. 02. 2018 14:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
9.TJ Sokol Vracov A-TTC Koral Tišnov ADIV 17. (24. 02. 2018 14:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
104.STK Zbraslavec B-TJ Sokol Bučovice AK2B23. 02. 2018 17:3018. (23. 02. 2018 18:30) 
138.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-TJ Sokol Vracov CK2C21. 02. 2018 19:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
32.TJ Cemo Mokrá A-TTC Koral Tišnov BK1A21. 02. 2018 18:3018. (25. 02. 2018 09:00) 
136.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C20. 02. 2018 19:0017. (24. 02. 2018 18:45) 
33.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Rebešovice AK1A18. 02. 2018 10:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
30.TJ Sokol Hlubočany A-TTC Koral Tišnov BK1A17. 02. 2018 17:0017. (24. 02. 2018 17:30) 
137.TJ Sokol Kobylí B-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C17. 02. 2018 13:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
102.TJ Sokol Brno-Židenice A-Orel Boskovice AK2B13. 02. 2018 18:3018. (23. 02. 2018 18:00) 
72.TJ Sokol Brno I C-TJ Holásky CK2A12. 02. 2018 18:3018. (23. 02. 2018 18:30) 
149.MK Řeznovice C-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ10. 02. 2018 13:1510. (10. 02. 2018 14:00) 
148.TTC Moravská Slavia C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 12:3010. (10. 02. 2018 13:15) 
147.TJ Sokol Brno I A-MSK Břeclav BDIVZ10. 02. 2018 11:4510. (10. 02. 2018 12:30) 
146.TJ Sokol Vranovice A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 11:009. (10. 02. 2018 11:45) 
145.TJ Sokol Brno I A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 09:007. (27. 01. 2018 10:15)tělocvična ZŠ Klobouky
101.SK Kuřim A-TJ Sokol Bučovice AK2B03. 02. 2018 15:0017. (24. 02. 2018 17:30) 
105.SK Kuřim A-TJ Sokol Drnovice AK2B01. 02. 2018 18:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
99.SK Kuřim A-TJ Velešovice AK2B28. 01. 2018 11:0016. (28. 01. 2018 10:30) 
27.TJ Sokol Rebešovice A-MK Řeznovice CK1A28. 01. 2018 09:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
71.SK Kuřim B-TJ Cemo Mokrá BK2A28. 01. 2018 08:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
26.TJ Holásky B-TJ Cemo Mokrá AK1A27. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 17:30) 
70.TJ Holásky C-TJ Cemo Mokrá BK2A27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 13:30) 
69.TTC Komořany B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 17:30) 
133.SKST Rohatec A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 16:30) 
143.TTC Moravská Slavia C-MK Řeznovice CDIVZ27. 01. 2018 15:006. (09. 12. 2017 12:30)herna MS Brno
97.TJ Sokol Bučovice A-Triangl o.s. Rájec AK2B27. 01. 2018 14:0015. (27. 01. 2018 17:30) 
47.TJ Sokol Vracov B-KST Oltec Brno BK1B 15. (27. 01. 2018 14:00)Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
25.KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovC-MK Řeznovice CK1A27. 01. 2018 11:3015. (27. 01. 2018 14:30) 
98.KST Blansko D-KST Vyškov AK2B 15. (27. 01. 2018 10:00)tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
50.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Jiskra Strážnice BK1B27. 01. 2018 10:0016. (26. 01. 2018 18:00)Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
141.TJ Sokol Brno I A-MK Řeznovice CDIVZ27. 01. 2018 08:305. (09. 12. 2017 10:15)herna MS Brno
142.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TTC Moravská Slavia CDIVZ27. 01. 2018 08:005. (09. 12. 2017 11:00)herna MS Brno
8.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-MK Řeznovice BDIV26. 01. 2018 19:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
134.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Rakvice AK2C25. 01. 2018 18:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
48.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Brno-Bystrc AK1B23. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 10:00) 
144.SKST Mart Hodonín Stavoimpex D-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ22. 01. 2018 18:306. (09. 12. 2017 14:00) 
49.TJ Sokol Vracov B-TTC Komořany AK1B21. 01. 2018 10:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
135.T.J. Sokol Hodonín A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C19. 01. 2018 19:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
129.TJ Sokol Rakvice A-TJ Slovan Hodonín AK2C13. 01. 2018 14:0013. (13. 01. 2018 18:45) 
45.TTC Komořany A-TJ Brno-Bystrc AK1B13. 01. 2018 10:3013. (13. 01. 2018 17:30) 
94.KST Blansko D-STK Zbraslavec BK2B 13. (13. 01. 2018 10:00)Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům Zbraslavec
24.TJ Sokol Rebešovice A-TTC Koral Tišnov BK1A12. 01. 2018 18:3014. (14. 01. 2018 10:00) 
68.TJ Sokol Brno I C-TJ Brno-Bystrc BK2A10. 01. 2018 18:3013. (13. 01. 2018 10:00) 
130.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C09. 01. 2018 19:0013. (13. 01. 2018 17:30) 
132.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Vracov CK2C09. 01. 2018 19:0015. (27. 01. 2018 18:45) 
131.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C09. 01. 2018 18:3013. (13. 01. 2018 18:00) 
93.SK Kuřim A-Orel Boskovice AK2B09. 01. 2018 18:0013. (13. 01. 2018 17:30) 
46.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Kobylí AK1B06. 01. 2018 17:0013. (13. 01. 2018 14:00)tělocvična ZŠ Kobylí
96.TJ Sokol Bučovice A-TJ Velešovice AK2B03. 01. 2018 19:0014. (12. 01. 2018 19:00) 
95.SK Kuřim A-KST Blansko DK2B19. 12. 2017 18:0014. (14. 01. 2018 10:00) 
67.TJ Sokol Brno I C-TJ Lažánky AK2A09. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
44.SKST Mart Hodonín Stavoimpex E-SK Slatina - Brno CK1B09. 12. 2017 16:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
22.KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovC-TJ Sokol Rebešovice AK1A 12. (09. 12. 2017 14:30)Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
6.SK Slatina - Brno A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIV09. 12. 2017 10:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
127.SK Baník Ratíškovice A-TJ Slovan Hodonín AK2C09. 12. 2017 10:0012. (09. 12. 2017 17:00) 
139.MK Řeznovice C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ09. 12. 2017 08:001. (14. 10. 2017 11:45) 
91.TJ Velešovice A-TJ Sokol Otnice AK2B07. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
21.TTC Koral Tišnov B-Orel Ivančice AK1A07. 12. 2017 17:3012. (09. 12. 2017 16:00) 
23.STK Zbraslavec A-KST Blansko CK1A06. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 17:30) 
20.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Cemo Mokrá AK1A05. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
128.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C05. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 13:30) 
90.KST Blansko D-Orel Boskovice AK2B04. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
92.TJ Sokol Drnovice A-TJ Sokol Bučovice AK2B29. 11. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
86.TJ Velešovice A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 17:30) 
5.KST Blansko B-TJ Jiskra Strážnice ADIV25. 11. 2017 16:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
43.TJ Sokol Kobylí A-KST Oltec Brno BK1B25. 11. 2017 13:3010. (25. 11. 2017 17:00) 
18.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Holásky BK1A25. 11. 2017 09:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
124.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Sokol Rakvice AK2C24. 11. 2017 19:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
19.TJ Sokol Rebešovice A-SK Slatina - Brno BK1A24. 11. 2017 19:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
88.TJ Sokol Bučovice A-KST Blansko DK2B23. 11. 2017 19:0011. (24. 11. 2017 19:00) 
89.STK Zbraslavec B-Spartak Adamov AK2B23. 11. 2017 18:3011. (24. 11. 2017 18:30) 
87.TJ Sokol Drnovice A-KST Blansko DK2B22. 11. 2017 18:3010. (25. 11. 2017 18:00) 
125.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C22. 11. 2017 18:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
126.TJ Sokol Vracov C-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C21. 11. 2017 18:3011. (26. 11. 2017 10:00) 
40.Orel Silůvky B-TJ Sokol Kobylí AK1B18. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 17:30) 
16.TJ Šošůvka A-KST Blansko CK1A11. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 17:30) 
64.TJ Brno-Bystrc B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A11. 11. 2017 14:308. (11. 11. 2017 17:00) 
84.KST Blansko D-TJ Velešovice AK2B11. 11. 2017 12:308. (11. 11. 2017 10:00) 
123.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Rohatec AK2C11. 11. 2017 10:308. (11. 11. 2017 13:30) 
4.TJ Jiskra Strážnice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV11. 11. 2017 09:009. (12. 11. 2017 10:00) 
140.MK Řeznovice C-TJ Sokol Vranovice ADIVZ11. 11. 2017 08:002. (14. 10. 2017 14:00) 
122.TJ Sokol Klobouky u Brna A-T.J. Sokol Hodonín AK2C10. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 09:30) 
42.TTC Moravská Slavia Brno D-Orel Silůvky BK1B10. 11. 2017 19:009. (12. 11. 2017 10:00) 
17.TJ Holásky B-Orel Ivančice AK1A07. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 17:30) 
121.TJ Sokol Rakvice A-TJ Agrotec Hustopeče CK2C07. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 18:45) 
41.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Vracov BK1B07. 11. 2017 18:009. (11. 11. 2017 10:00) 
65.TJ Lažánky A-Orel Silůvky CK2A05. 11. 2017 10:009. (12. 11. 2017 09:00) 
61.TTC Komořany B-TJ Cemo Mokrá BK2A04. 11. 2017 17:306. (28. 10. 2017 17:30) 
85.KST Vyškov A-TJ Sokol Bučovice AK2B02. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 11:00)Školni 711, Bučovice, Tělocvična ZŠ
62.TTC Komořany B-TJ Brno-Bystrc BK2A31. 10. 2017 18:007. (29. 10. 2017 10:00) 
7.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ADIV29. 10. 2017 13:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
66.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A28. 10. 2017 21:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
83.TJ Velešovice A-KST Vyškov AK2B28. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 17:30) 
82.KST Blansko D-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B28. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00) 
60.TJ Holásky C-TJ Lažánky AK2A27. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 13:30) 
118.TJ Sokol Vracov C-TJ Agrotec Hustopeče CK2C26. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 14:00) 
63.TTC Moravská Slavia Brno E-TJ Cemo Mokrá BK2A24. 10. 2017 19:307. (29. 10. 2017 10:30) 
15.TJ Holásky B-MK Řeznovice CK1A24. 10. 2017 18:307. (28. 10. 2017 09:30) 
120.TJ Sokol Vracov C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C24. 10. 2017 18:307. (29. 10. 2017 10:00) 
119.TJ Jiskra Strážnice C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C23. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 17:30) 
117.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Slovan Hodonín AK2C20. 10. 2017 19:006. (28. 10. 2017 17:30) 
14.TJ Holásky B-TJ Šošůvka AK1A20. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 17:30) 
80.STK Zbraslavec B-TJ Velešovice AK2B15. 10. 2017 14:004. (14. 10. 2017 10:30) 
59.TJ Lažánky A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A15. 10. 2017 10:305. (15. 10. 2017 09:00) 
3.TJ Sokol Vracov A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIV 5. (15. 10. 2017 10:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
2.TJ Sokol Vracov A-SK Slatina - Brno ADIV 4. (14. 10. 2017 14:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
115.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-T.J. Sokol Hodonín AK2C13. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 10:00) 
12.TJ Sokol Hlubočany A-SK Slatina - Brno BK1A13. 10. 2017 19:004. (14. 10. 2017 17:30) 
81.TJ Velešovice A-SK Kuřim AK2B12. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 10:00) 
116.TJ Slovan Hodonín A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C12. 10. 2017 18:005. (15. 10. 2017 10:00) 
39.TJ Brno-Bystrc A-TJ Agrotec Hustopeče BK1B12. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:00)herna ST Šafaříkova, Hustopeče
113.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-SKST Rohatec AK2C11. 10. 2017 18:304. (14. 10. 2017 18:00) 
114.TJ Slovan Hodonín A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C11. 10. 2017 18:154. (14. 10. 2017 17:00) 
78.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Sokol Drnovice AK2B11. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:00) 
13.TJ Cemo Mokrá A-SK Slatina - Brno BK1A08. 10. 2017 12:005. (15. 10. 2017 09:00) 
79.SK Kuřim A-TJ Sokol Otnice AK2B07. 10. 2017 15:004. (14. 10. 2017 17:30) 
11.TJ Cemo Mokrá A-TJ Holásky BK1A07. 10. 2017 09:004. (14. 10. 2017 17:00) 
112.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Rakvice AK2C05. 10. 2017 19:004. (14. 10. 2017 18:45) 
10.TJ Cemo Mokrá A-TJ Šošůvka AK1A30. 09. 2017 17:452. (30. 09. 2017 17:00) 
56.TTC Moravská Slavia Brno E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 17:30) 
109.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C30. 09. 2017 10:302. (30. 09. 2017 13:30) 
111.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Agrotec Hustopeče CK2C27. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:30) 
107.TJ Slovan Hodonín A-TJ Sokol Rakvice AK2C27. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 17:00) 
38.TJ Agrotec Hustopeče B-SK Slatina - Brno CK1B27. 09. 2017 18:003. (29. 09. 2017 18:00) 
74.KST Vyškov A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B27. 09. 2017 17:002. (30. 09. 2017 18:00) 
57.TJ Holásky C-Orel Silůvky CK2A26. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:00) 
77.TJ Velešovice A-TJ Sokol Bučovice AK2B26. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:30) 
76.KST Vyškov A-Triangl o.s. Rájec AK2B25. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 11:00) 
110.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Rakvice AK2C24. 09. 2017 10:003. (01. 10. 2017 10:00) 
108.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Kobylí BK2C23. 09. 2017 10:002. (30. 09. 2017 17:00) 
58.SK Kuřim B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A22. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:00) 
37.TJ Brno-Bystrc A-KST Oltec Brno BK1B22. 09. 2017 18:003. (30. 09. 2017 10:00) 
75.Spartak Adamov A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B17. 09. 2017 10:303. (01. 10. 2017 10:00) 
34.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Brno-Bystrc AK1B17. 09. 2017 10:001. (16. 09. 2017 16:30) 
35.Orel Silůvky B-TJ Agrotec Hustopeče BK1B16. 09. 2017 09:301. (16. 09. 2017 17:30) 
73.TJ Sokol Otnice A-TJ Velešovice AK2B15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 17:30) 
36.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Lanžhot BK1B14. 09. 2017 19:001. (16. 09. 2017 14:00) 
106.TJ Sokol Vracov C-TJ Jiskra Strážnice CK2C14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
55.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A12. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:30) 
1.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV12. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline