Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
188.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-MK Řeznovice BČP127. 05. 2018 09:00PO (19. 05. 2018 17:30) 
189.KST Blansko B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AČP119. 05. 2018 09:00PO (19. 05. 2018 17:30) 
187.TJ Sokol Vracov-Orel ŠitbořiceČP120. 04. 2018 19:007. (28. 04. 2018 09:00)tělocvična ZŠ Šitbořice
10.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-TTC Koral Tišnov ADIV07. 04. 2018 16:30PO (07. 04. 2018 17:30) 
35.TJ Šošůvka A-Orel Ivančice AK1A24. 03. 2018 16:4521. (24. 03. 2018 17:30) 
167.TJ Sokol Kobylí B-SKST Rohatec AK2C24. 03. 2018 15:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
170.TJ Slovan Hodonín A-TJ Agrotec Hustopeče CK2C24. 03. 2018 14:3021. (24. 03. 2018 17:00) 
169.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Jiskra Strážnice CK2C24. 03. 2018 12:3021. (24. 03. 2018 13:30) 
38.TJ Sokol Hlubočany A-KST Blansko CK1A23. 03. 2018 19:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
36.MK Řeznovice C-Orel Ivančice AK1A23. 03. 2018 19:0022. (23. 03. 2018 18:00) 
124.KST Vyškov A-STK Zbraslavec BK2B23. 03. 2018 18:3021. (24. 03. 2018 18:00) 
83.TJ Lažánky A-TTC Moravská Slavia Brno EK2A23. 03. 2018 18:3022. (25. 03. 2018 09:00) 
62.TJ Jiskra Strážnice B-SKST Mart Hodonín Stavoimpex EK1B22. 03. 2018 19:0022. (24. 03. 2018 10:00) 
61.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Vracov BK1B22. 03. 2018 18:3022. (23. 03. 2018 18:00) 
126.KST Vyškov A-SK Kuřim AK2B22. 03. 2018 18:1522. (25. 03. 2018 11:00)ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠ
37.TJ Šošůvka A-TTC Koral Tišnov BK1A22. 03. 2018 17:3022. (25. 03. 2018 10:00) 
171.SK Baník Ratíškovice A-TJ Agrotec Hustopeče CK2C21. 03. 2018 18:3022. (25. 03. 2018 10:00) 
168.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Sokol Vracov CK2C21. 03. 2018 17:4521. (24. 03. 2018 09:30) 
85.TJ Brno-Bystrc B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A20. 03. 2018 18:3022. (24. 03. 2018 10:00) 
172.TJ Slovan Hodonín A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C20. 03. 2018 18:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
123.KST Blansko D-TJ Sokol Drnovice AK2B18. 03. 2018 10:0021. (24. 03. 2018 10:00) 
125.KST Blansko D-TJ Sokol Bučovice AK2B16. 03. 2018 19:0022. (23. 03. 2018 18:30) 
84.TJ Holásky C-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A16. 03. 2018 18:3022. (25. 03. 2018 10:00) 
39.STK Zbraslavec A-TJ Cemo Mokrá AK1A14. 03. 2018 19:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
60.Orel Silůvky B-TTC Moravská Slavia Brno DK1B 20. (11. 03. 2018 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12, Brno
82.TTC Komořany B-SK Kuřim BK2A11. 03. 2018 09:3020. (11. 03. 2018 10:00) 
81.TTC Komořany B-TJ Holásky CK2A10. 03. 2018 16:0019. (10. 03. 2018 17:30) 
166.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C10. 03. 2018 12:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
186.MSK Břeclav B-TJ Sokol Vranovice ADIVZ10. 03. 2018 11:4512. (10. 03. 2018 14:00) 
185.TTC Moravská Slavia C-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ10. 03. 2018 09:3012. (10. 03. 2018 13:15) 
165.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-TJ Sokol Rakvice AK2C09. 03. 2018 19:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
119.TJ Sokol Drnovice A-KST Vyškov AK2B09. 03. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 18:00) 
57.TJ Sokol Vracov B-TJ Jiskra Strážnice BK1B09. 03. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 14:00)Bzenecká 1538,Strážnice
121.STK Zbraslavec B-Triangl o.s. Rájec AK2B09. 03. 2018 17:3020. (09. 03. 2018 18:30) 
184.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ09. 03. 2018 15:0011. (10. 03. 2018 11:00)herna Kounicova Brno
161.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Rakvice AK2C08. 03. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 17:30) 
120.TJ Velešovice A-KST Blansko DK2B08. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 17:30) 
122.TJ Sokol Bučovice A-KST Vyškov AK2B07. 03. 2018 18:0020. (09. 03. 2018 19:00)tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
164.SKST Rohatec A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C07. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 16:30) 
59.TJ Sokol Vracov B-TJ Brno-Bystrc AK1B04. 03. 2018 10:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
58.TJ Sokol Kobylí A-Orel Silůvky BK1B03. 03. 2018 17:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
163.TJ Jiskra Strážnice C-SK Baník Ratíškovice AK2C03. 03. 2018 10:0019. (10. 03. 2018 17:30) 
162.TJ Sokol Vracov C-TJ Slovan Hodonín AK2C01. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 14:00) 
29.MK Řeznovice C-SK Slatina - Brno BK1A25. 02. 2018 16:0017. (24. 02. 2018 18:00) 
116.KST Vyškov A-TJ Sokol Otnice AK2B25. 02. 2018 13:0018. (25. 02. 2018 11:00) 
113.KST Vyškov A-TJ Velešovice AK2B24. 02. 2018 16:0017. (24. 02. 2018 18:00) 
32.STK Zbraslavec A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A24. 02. 2018 15:3017. (24. 02. 2018 17:30) 
30.TJ Cemo Mokrá A-Orel Ivančice AK1A24. 02. 2018 14:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
9.TJ Sokol Vracov A-TTC Koral Tišnov ADIV 17. (24. 02. 2018 14:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
159.SK Baník Ratíškovice A-SKST Rohatec AK2C24. 02. 2018 10:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
117.STK Zbraslavec B-TJ Sokol Bučovice AK2B23. 02. 2018 17:3018. (23. 02. 2018 18:30) 
160.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-TJ Sokol Vracov CK2C21. 02. 2018 19:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
33.TJ Cemo Mokrá A-TTC Koral Tišnov BK1A21. 02. 2018 18:3018. (25. 02. 2018 09:00) 
157.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C20. 02. 2018 19:0017. (24. 02. 2018 18:45) 
34.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Rebešovice AK1A18. 02. 2018 10:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
31.TJ Sokol Hlubočany A-TTC Koral Tišnov BK1A17. 02. 2018 17:0017. (24. 02. 2018 17:30) 
158.TJ Sokol Kobylí B-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C17. 02. 2018 13:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
115.TJ Sokol Brno-Židenice A-Orel Boskovice AK2B13. 02. 2018 18:3018. (23. 02. 2018 18:00) 
80.TJ Sokol Brno I C-TJ Holásky CK2A12. 02. 2018 18:3018. (23. 02. 2018 18:30) 
183.MK Řeznovice C-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ10. 02. 2018 13:1510. (10. 02. 2018 14:00) 
182.TTC Moravská Slavia C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 12:3010. (10. 02. 2018 13:15) 
181.TJ Sokol Brno I A-MSK Břeclav BDIVZ10. 02. 2018 11:4510. (10. 02. 2018 12:30) 
180.TJ Sokol Vranovice A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 11:009. (10. 02. 2018 11:45) 
179.TJ Sokol Brno I A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ10. 02. 2018 09:007. (27. 01. 2018 10:15)tělocvična ZŠ Klobouky
114.SK Kuřim A-TJ Sokol Bučovice AK2B03. 02. 2018 15:0017. (24. 02. 2018 17:30) 
118.SK Kuřim A-TJ Sokol Drnovice AK2B01. 02. 2018 18:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
112.SK Kuřim A-TJ Velešovice AK2B28. 01. 2018 11:0016. (28. 01. 2018 10:30) 
28.TJ Sokol Rebešovice A-MK Řeznovice CK1A28. 01. 2018 09:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
79.SK Kuřim B-TJ Cemo Mokrá BK2A28. 01. 2018 08:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
27.TJ Holásky B-TJ Cemo Mokrá AK1A27. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 17:30) 
78.TJ Holásky C-TJ Cemo Mokrá BK2A27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 13:30) 
77.TTC Komořany B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 17:30) 
154.SKST Rohatec A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C27. 01. 2018 15:3015. (27. 01. 2018 16:30) 
177.TTC Moravská Slavia C-MK Řeznovice CDIVZ27. 01. 2018 15:006. (09. 12. 2017 12:30)herna MS Brno
110.TJ Sokol Bučovice A-Triangl o.s. Rájec AK2B27. 01. 2018 14:0015. (27. 01. 2018 17:30) 
53.TJ Sokol Vracov B-KST Oltec Brno BK1B 15. (27. 01. 2018 14:00)Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
26.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-MK Řeznovice CK1A27. 01. 2018 11:3015. (27. 01. 2018 14:30) 
111.KST Blansko D-KST Vyškov AK2B 15. (27. 01. 2018 10:00)tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
56.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Jiskra Strážnice BK1B27. 01. 2018 10:0016. (26. 01. 2018 18:00)Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
175.TJ Sokol Brno I A-MK Řeznovice CDIVZ27. 01. 2018 08:305. (09. 12. 2017 10:15)herna MS Brno
176.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TTC Moravská Slavia CDIVZ27. 01. 2018 08:005. (09. 12. 2017 11:00)herna MS Brno
8.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-MK Řeznovice BDIV26. 01. 2018 19:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
155.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Rakvice AK2C25. 01. 2018 18:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
54.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Brno-Bystrc AK1B23. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 10:00) 
178.SKST Mart Hodonín Stavoimpex D-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ22. 01. 2018 18:306. (09. 12. 2017 14:00) 
55.TJ Sokol Vracov B-TTC Komořany AK1B21. 01. 2018 10:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
156.T.J. Sokol Hodonín A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C19. 01. 2018 19:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
150.TJ Sokol Rakvice A-TJ Slovan Hodonín AK2C13. 01. 2018 14:0013. (13. 01. 2018 18:45) 
51.TTC Komořany A-TJ Brno-Bystrc AK1B13. 01. 2018 10:3013. (13. 01. 2018 17:30) 
107.KST Blansko D-STK Zbraslavec BK2B 13. (13. 01. 2018 10:00)Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům Zbraslavec
25.TJ Sokol Rebešovice A-TTC Koral Tišnov BK1A12. 01. 2018 18:3014. (14. 01. 2018 10:00) 
76.TJ Sokol Brno I C-TJ Brno-Bystrc BK2A10. 01. 2018 18:3013. (13. 01. 2018 10:00) 
151.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C09. 01. 2018 19:0013. (13. 01. 2018 17:30) 
153.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Vracov CK2C09. 01. 2018 19:0015. (27. 01. 2018 18:45) 
152.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C09. 01. 2018 18:3013. (13. 01. 2018 18:00) 
106.SK Kuřim A-Orel Boskovice AK2B09. 01. 2018 18:0013. (13. 01. 2018 17:30) 
52.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Kobylí AK1B06. 01. 2018 17:0013. (13. 01. 2018 14:00)tělocvična ZŠ Kobylí
109.TJ Sokol Bučovice A-TJ Velešovice AK2B03. 01. 2018 19:0014. (12. 01. 2018 19:00) 
108.SK Kuřim A-KST Blansko DK2B19. 12. 2017 18:0014. (14. 01. 2018 10:00) 
75.TJ Sokol Brno I C-TJ Lažánky AK2A09. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
50.SKST Mart Hodonín Stavoimpex E-SK Slatina - Brno CK1B09. 12. 2017 16:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
23.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Rebešovice AK1A 12. (09. 12. 2017 14:30)Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
6.SK Slatina - Brno A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIV09. 12. 2017 10:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
148.SK Baník Ratíškovice A-TJ Slovan Hodonín AK2C09. 12. 2017 10:0012. (09. 12. 2017 17:00) 
173.MK Řeznovice C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIVZ09. 12. 2017 08:001. (14. 10. 2017 11:45) 
104.TJ Velešovice A-TJ Sokol Otnice AK2B07. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
22.TTC Koral Tišnov B-Orel Ivančice AK1A07. 12. 2017 17:3012. (09. 12. 2017 16:00) 
24.STK Zbraslavec A-KST Blansko CK1A06. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 17:30) 
21.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Cemo Mokrá AK1A05. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:30) 
149.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C05. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 13:30) 
103.KST Blansko D-Orel Boskovice AK2B04. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
105.TJ Sokol Drnovice A-TJ Sokol Bučovice AK2B29. 11. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
99.TJ Velešovice A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 17:30) 
5.KST Blansko B-TJ Jiskra Strážnice ADIV25. 11. 2017 16:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
49.TJ Sokol Kobylí A-KST Oltec Brno BK1B25. 11. 2017 13:3010. (25. 11. 2017 17:00) 
19.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Holásky BK1A25. 11. 2017 09:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
145.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Sokol Rakvice AK2C24. 11. 2017 19:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
20.TJ Sokol Rebešovice A-SK Slatina - Brno BK1A24. 11. 2017 19:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
101.TJ Sokol Bučovice A-KST Blansko DK2B23. 11. 2017 19:0011. (24. 11. 2017 19:00) 
102.STK Zbraslavec B-Spartak Adamov AK2B23. 11. 2017 18:3011. (24. 11. 2017 18:30) 
100.TJ Sokol Drnovice A-KST Blansko DK2B22. 11. 2017 18:3010. (25. 11. 2017 18:00) 
146.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C22. 11. 2017 18:0010. (25. 11. 2017 17:30) 
147.TJ Sokol Vracov C-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C21. 11. 2017 18:3011. (26. 11. 2017 10:00) 
46.Orel Silůvky B-TJ Sokol Kobylí AK1B18. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 17:30) 
17.TJ Šošůvka A-KST Blansko CK1A11. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 17:30) 
72.TJ Brno-Bystrc B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A11. 11. 2017 14:308. (11. 11. 2017 17:00) 
97.KST Blansko D-TJ Velešovice AK2B11. 11. 2017 12:308. (11. 11. 2017 10:00) 
144.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Rohatec AK2C11. 11. 2017 10:308. (11. 11. 2017 13:30) 
4.TJ Jiskra Strážnice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV11. 11. 2017 09:009. (12. 11. 2017 10:00) 
174.MK Řeznovice C-TJ Sokol Vranovice ADIVZ11. 11. 2017 08:002. (14. 10. 2017 14:00) 
143.TJ Sokol Klobouky u Brna A-T.J. Sokol Hodonín AK2C10. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 09:30) 
48.TTC Moravská Slavia Brno D-Orel Silůvky BK1B10. 11. 2017 19:009. (12. 11. 2017 10:00) 
18.TJ Holásky B-Orel Ivančice AK1A07. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 17:30) 
142.TJ Sokol Rakvice A-TJ Agrotec Hustopeče CK2C07. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 18:45) 
47.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Vracov BK1B07. 11. 2017 18:009. (11. 11. 2017 10:00) 
73.TJ Lažánky A-Orel Silůvky CK2A05. 11. 2017 10:009. (12. 11. 2017 09:00) 
69.TTC Komořany B-TJ Cemo Mokrá BK2A04. 11. 2017 17:306. (28. 10. 2017 17:30) 
98.KST Vyškov A-TJ Sokol Bučovice AK2B02. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 11:00)Školni 711, Bučovice, Tělocvična ZŠ
70.TTC Komořany B-TJ Brno-Bystrc BK2A31. 10. 2017 18:007. (29. 10. 2017 10:00) 
7.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ADIV29. 10. 2017 13:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
74.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A28. 10. 2017 21:0012. (09. 12. 2017 18:00) 
96.TJ Velešovice A-KST Vyškov AK2B28. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 17:30) 
95.KST Blansko D-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B28. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00) 
68.TJ Holásky C-TJ Lažánky AK2A27. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 13:30) 
139.TJ Sokol Vracov C-TJ Agrotec Hustopeče CK2C26. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 14:00) 
71.TTC Moravská Slavia Brno E-TJ Cemo Mokrá BK2A24. 10. 2017 19:307. (29. 10. 2017 10:30) 
16.TJ Holásky B-MK Řeznovice CK1A24. 10. 2017 18:307. (28. 10. 2017 09:30) 
141.TJ Sokol Vracov C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C24. 10. 2017 18:307. (29. 10. 2017 10:00) 
140.TJ Jiskra Strážnice C-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C23. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 17:30) 
138.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Slovan Hodonín AK2C20. 10. 2017 19:006. (28. 10. 2017 17:30) 
15.TJ Holásky B-TJ Šošůvka AK1A20. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 17:30) 
93.STK Zbraslavec B-TJ Velešovice AK2B15. 10. 2017 14:004. (14. 10. 2017 10:30) 
67.TJ Lažánky A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A15. 10. 2017 10:305. (15. 10. 2017 09:00) 
3.TJ Sokol Vracov A-SKST Mart Hodonín Stavoimpex DDIV 5. (15. 10. 2017 10:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
2.TJ Sokol Vracov A-SK Slatina - Brno ADIV 4. (14. 10. 2017 14:00)herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
136.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-T.J. Sokol Hodonín AK2C13. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 10:00) 
13.TJ Sokol Hlubočany A-SK Slatina - Brno BK1A13. 10. 2017 19:004. (14. 10. 2017 17:30) 
94.TJ Velešovice A-SK Kuřim AK2B12. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 10:00) 
137.TJ Slovan Hodonín A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C12. 10. 2017 18:005. (15. 10. 2017 10:00) 
45.TJ Brno-Bystrc A-TJ Agrotec Hustopeče BK1B12. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:00)herna ST Šafaříkova, Hustopeče
134.SKST Mart Hodonín Stavoimpex F-SKST Rohatec AK2C11. 10. 2017 18:304. (14. 10. 2017 18:00) 
135.TJ Slovan Hodonín A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C11. 10. 2017 18:154. (14. 10. 2017 17:00) 
91.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Sokol Drnovice AK2B11. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:00) 
14.TJ Cemo Mokrá A-SK Slatina - Brno BK1A08. 10. 2017 12:005. (15. 10. 2017 09:00) 
92.SK Kuřim A-TJ Sokol Otnice AK2B07. 10. 2017 15:004. (14. 10. 2017 17:30) 
12.TJ Cemo Mokrá A-TJ Holásky BK1A07. 10. 2017 09:004. (14. 10. 2017 17:00) 
133.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Rakvice AK2C05. 10. 2017 19:004. (14. 10. 2017 18:45) 
11.TJ Cemo Mokrá A-TJ Šošůvka AK1A30. 09. 2017 17:452. (30. 09. 2017 17:00) 
64.TTC Moravská Slavia Brno E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 17:30) 
130.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Mart Hodonín Stavoimpex FK2C30. 09. 2017 10:302. (30. 09. 2017 13:30) 
132.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Agrotec Hustopeče CK2C27. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:30) 
128.TJ Slovan Hodonín A-TJ Sokol Rakvice AK2C27. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 17:00) 
44.TJ Agrotec Hustopeče B-SK Slatina - Brno CK1B27. 09. 2017 18:003. (29. 09. 2017 18:00) 
87.KST Vyškov A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B27. 09. 2017 17:002. (30. 09. 2017 18:00) 
65.TJ Holásky C-Orel Silůvky CK2A26. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:00) 
90.TJ Velešovice A-TJ Sokol Bučovice AK2B26. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:30) 
89.KST Vyškov A-Triangl o.s. Rájec AK2B25. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 11:00) 
131.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Rakvice AK2C24. 09. 2017 10:003. (01. 10. 2017 10:00) 
129.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Kobylí BK2C23. 09. 2017 10:002. (30. 09. 2017 17:00) 
66.SK Kuřim B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A22. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:00) 
43.TJ Brno-Bystrc A-KST Oltec Brno BK1B22. 09. 2017 18:003. (30. 09. 2017 10:00) 
88.Spartak Adamov A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2B17. 09. 2017 10:303. (01. 10. 2017 10:00) 
40.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Brno-Bystrc AK1B17. 09. 2017 10:001. (16. 09. 2017 16:30) 
41.Orel Silůvky B-TJ Agrotec Hustopeče BK1B16. 09. 2017 09:301. (16. 09. 2017 17:30) 
86.TJ Sokol Otnice A-TJ Velešovice AK2B15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 17:30) 
42.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Lanžhot BK1B14. 09. 2017 19:001. (16. 09. 2017 14:00) 
127.TJ Sokol Vracov C-TJ Jiskra Strážnice CK2C14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
63.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A12. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:30) 
1.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV12. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS