Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
63.KLUBsten Karviná-VSK VŠB - TU OstravaČP MSSST04. 05. 2018 18:15PO (28. 04. 2018 17:00) 
60.TJ TTC Vendryně-TJ Sokol KateřinkyČP MSSST01. 05. 2018 18:00PO (28. 04. 2018 17:00) 
59.TJ TTC Vendryně-SK - SvinovČP MSSST24. 04. 2018 18:30PO (21. 04. 2018 17:00) 
65.TTC Bolatice B-TJ TTC VendryněQ - KS I21. 04. 2018 14:002. (22. 04. 2018 10:00) 
61.KLUBsten Karviná-SK Stolní tenis PstružíČP MSSST20. 04. 2018 18:00PO (21. 04. 2018 17:00) 
62.VSK VŠB - TU Ostrava-TJ Frenštát pod RadhoštěmČP MSSST16. 04. 2018 18:00PO (21. 04. 2018 17:00) 
58.SK Vřesina LT-KLUBsten KarvináČP MSSST13. 04. 2018 18:00PO (14. 04. 2018 17:00) 
64.TJ TTC Vendryně-TTC Bolatice BQ - KS I13. 04. 2018 17:301. (15. 04. 2018 10:00) 
56.SK - Svinov-TJ Sokol Děhylov BDIŽE06. 04. 2018 18:001. (07. 04. 2018 17:00)herna TJ Ostrava KST
57.TJ Sokol Děhylov B-SK - SvinovDIŽE04. 04. 2018 18:002. (08. 04. 2018 10:00) 
14.SKST Baník Havířov D-TJ TŽ TřinecDIMU24. 03. 2018 10:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
16.TJ Sokol Kateřinky-TTC Siko Orlová CDIMU23. 03. 2018 18:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
30.TJ Frenštát p. R.-Orel PaskovKS I22. 03. 2018 18:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
13.TJ Odry-TTC Siko Orlová CDIMU22. 03. 2018 18:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
31.TTC Siko Orlová D-TTC Poruba OstravaKS I22. 03. 2018 17:3021. (24. 03. 2018 17:00) 
32.Slavoj Český Těšín-TTC Poruba OstravaKS I20. 03. 2018 17:3022. (25. 03. 2018 11:00) 
15.TJ Sokol Brušperk-TTC FRÝDLANT BDIMU15. 03. 2018 18:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
41.Orel Paskov B-TJ MořkovKS II A13. 03. 2018 17:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
33.TJ Mořkov-TJ Sokol Brušperk BKS II A10. 03. 2018 16:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
55.SKST Baník Havířov E-KLUBsten KarvináKS II B10. 03. 2018 10:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
29.SSK Komorní Lhotka-TJ Frenštát p. R.KS I08. 03. 2018 18:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
12.TTC Siko Orlová C-SK Stolní tenis PstružíDIMU08. 03. 2018 17:3019. (10. 03. 2018 17:00) 
27.Orel Paskov-TTC Siko Orlová DKS I08. 03. 2018 17:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
28.Orel Paskov-Slavoj Český TěšínKS I01. 03. 2018 17:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
54.KLUBsten Karviná-VSK VŠB - TU OstravaKS II B28. 02. 2018 17:0017. (24. 02. 2018 14:00) 
34.TJ Mořkov-KST Dolní LomnáKS II A24. 02. 2018 16:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
11.TJ TŽ Třinec-SK - SvinovDIMU24. 02. 2018 10:0017. (24. 02. 2018 15:00) 
10.SKST Baník Havířov D-TTC FRÝDLANT BDIMU24. 02. 2018 10:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
42.TJ Sokol Záblatí-KLUBsten KarvináKS II B 16. (10. 02. 2018 17:00)Bezručova 190 735 81 Bohumín – Nový Bohumín
43.TTC Bolatice B-KST Slezan OpavaKS II B10. 02. 2018 14:0016. (10. 02. 2018 17:00) 
8.SKST Baník Havířov D-SK Stolní tenis PstružíDIMU10. 02. 2018 10:0016. (10. 02. 2018 17:00) 
9.TJ TŽ Třinec-TJ Ostrava KST EDIMU09. 02. 2018 17:3016. (10. 02. 2018 15:00) 
17.Slavoj Český Těšín-TTC Siko Orlová DKS I08. 02. 2018 17:0016. (10. 02. 2018 17:00) 
40.TJ TTC Vendryně-KST Dolní LomnáKS II A07. 02. 2018 18:0016. (10. 02. 2018 18:00) 
53.SKST Baník Havířov E-TJ Sokol HrabůvkaKS II B27. 01. 2018 10:0014. (27. 01. 2018 17:00) 
26.TJ Frenštát p. R.-Slavoj Český TěšínKS I25. 01. 2018 17:0015. (28. 01. 2018 10:00) 
25.TJ Frenštát p. R.-TTC Siko Orlová DKS I23. 01. 2018 17:0014. (27. 01. 2018 17:00) 
24.Orel Stará Bělá-TTC Siko Orlová DKS I 13. (14. 01. 2018 10:00)změna hrací místnosti ZŠ Stará Bělá
23.Orel Stará Bělá-Slavoj Český TěšínKS I 12. (13. 01. 2018 17:00)změna hrací místnosti ZŠ Stará Bělá
52.SKST Baník Havířov E-VSK VŠB - TU OstravaKS II B13. 01. 2018 10:0012. (13. 01. 2018 17:00) 
2.ASK Tatra Kopřivnice B-TTC FRÝDLANT BDIMU09. 12. 2017 18:0011. (09. 12. 2017 17:00) 
22.TTC FRÝDLANT C-Orel Stará BěláKS I09. 12. 2017 17:3011. (09. 12. 2017 14:00) 
1.SK Stolní tenis Pstruží-SKST Baník Havířov DDIMU09. 12. 2017 14:0011. (09. 12. 2017 17:00) 
21.TJ Frenštát p. R.-TJ Nový Jičín BKS I09. 12. 2017 09:3011. (09. 12. 2017 17:00) 
3.TTC Siko Orlová C-SK - SvinovDIMU08. 12. 2017 17:3011. (09. 12. 2017 17:00) 
51.SKST Baník Havířov E-SK - Svinov BKS II B06. 12. 2017 18:3011. (09. 12. 2017 17:00) 
4.TJ Ostrava KST E-TJ TŽ TřinecDIMU05. 12. 2017 19:0011. (09. 12. 2017 10:00) 
37.KST Dolní Lomná-TJ TŽ Třinec CKS II A25. 11. 2017 14:009. (25. 11. 2017 17:00) 
50.SKST Baník Havířov E-KST Slezan OpavaKS II B25. 11. 2017 10:009. (25. 11. 2017 17:00) 
35.TJ Mořkov-Orel Paskov BKS II A21. 11. 2017 18:1510. (26. 11. 2017 11:00) 
36.TJ TTC Vendryně-TJ TŽ Třinec CKS II A21. 11. 2017 17:0010. (26. 11. 2017 10:00) 
7.SK Stolní tenis Pstruží-TTC Siko Orlová CDIMU11. 11. 2017 15:307. (11. 11. 2017 14:00) 
49.KST Slezan Opava-VSK VŠB - TU OstravaKS II B11. 11. 2017 10:007. (11. 11. 2017 17:00) 
6.SKST Baník Havířov D-SK - SvinovDIMU11. 11. 2017 10:007. (11. 11. 2017 17:00) 
38.TJ TŽ Třinec C-SSK Komorní Lhotka BKS II A10. 11. 2017 16:008. (12. 11. 2017 10:00) 
5.TTC MG Odra GAS Vratimov-TJ TŽ TřinecDIMU09. 11. 2017 17:307. (11. 11. 2017 17:00) 
20.TTC Siko Orlová D-Orel PaskovKS I08. 11. 2017 17:307. (11. 11. 2017 17:00) 
19.TJ Frenštát p. R.-TTC FRÝDLANT CKS I28. 10. 2017 13:305. (28. 10. 2017 17:00) 
39.TJ Mořkov-SSK Komorní Lhotka BKS II A10. 10. 2017 18:304. (15. 10. 2017 11:00) 
18.TJ TŽ Třinec B-TTC MG Odra GAS Vratimov BKS I10. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 14:00) 
48.TJ Sokol Hrabůvka-SK - Svinov BKS II B09. 10. 2017 18:304. (15. 10. 2017 10:00) 
45.KLUBsten Karviná-TJ Sokol HrabůvkaKS II B28. 09. 2017 10:001. (30. 09. 2017 14:00) 
46.TJ Sokol Radvanice-Bartovice-KLUBsten KarvináKS II B24. 09. 2017 10:002. (01. 10. 2017 10:00)v Radvanicích
44.TJ Sokol Záblatí-TJ Sokol Radvanice-BartoviceKS II B23. 09. 2017 17:001. (30. 09. 2017 17:00) 
47.VSK VŠB - TU Ostrava-SK - Svinov BKS II B21. 09. 2017 19:302. (01. 10. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline