Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
10.TJ Sokol Tovačov-Sportklub ŠtarnovKP123. 11. 2017 18:3011. (25. 11. 2017 15:00) 
11.TJ Sokol Tovačov-TJ Sokol Čechovice BKP121. 11. 2017 18:3010. (25. 11. 2017 10:00) 
9.TJ Chropyně B-TJ Sokol Čechovice BKP117. 11. 2017 10:0011. (25. 11. 2017 17:00) 
1.TTC Mohelnice-TTC Pramet ŠumperkDIM09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 10:00) 
12.Sportklub Štarnov-SK KolšovKP108. 11. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00)herna SK Kolšov
2.TTC Pramet Šumperk-T.J. Sokol ŠternberkDIM27. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00) 
26.SK Kolšov B-TJ Sokol DubickoKP2B20. 10. 2017 18:305. (14. 10. 2017 15:00) 
18.TJ Sokol Němčice nad Hanou-T.J. Sokol Šternberk BKP2A16. 10. 2017 18:302. (30. 09. 2017 10:00) 
3.TJ Sokol Jezernice-KST Jeseník BDIM 5. (14. 10. 2017 15:00)herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
4.TJ Sokol Jezernice-TTC Pramet ŠumperkDIM 4. (14. 10. 2017 10:00)herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
25.SK Kolšov B-TTC Mohelnice BKP2B11. 10. 2017 18:304. (14. 10. 2017 10:00) 
15.TJ Sokol Ondratice B-STK HradčanyKP2A02. 10. 2017 19:008. (11. 11. 2017 08:00) 
16.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sigma LutínKP2A02. 10. 2017 18:303. (30. 09. 2017 15:00) 
5.KST Město Albrechtice-TJ Sokol ČechoviceDIM30. 09. 2017 17:003. (30. 09. 2017 15:00) 
13.KST Město Albrechtice B-Sportklub ŠtarnovKP130. 09. 2017 14:003. (30. 09. 2017 15:00) 
17.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sigma LutínKP2A30. 09. 2017 08:302. (30. 09. 2017 08:00) 
23.SVČ Rýmařov-TJ Olympia Bruntál BKP2B26. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 10:00) 
6.KST Město Albrechtice-TJ Sokol OndraticeDIM26. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 11:00) 
14.Sportklub Štarnov-TJ Sokol Čechovice BKP126. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
24.SVČ Rýmařov-TJ Sokol Vrbno pod PradědemKP2B26. 09. 2017 17:003. (30. 09. 2017 15:00)herna TJ Sokol Vrbno p. P.
21.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKP2A22. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 10:00) 
20.T.J. Sokol Olomouc Neředín D-STK HradčanyKP2A21. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 15:00) 
7.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIM15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 10:00) 
8.TJ Sokol Bludov-TTC MohelniceDIM15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
19.T.J. Sokol Šternberk B-TJ Sigma LutínKP2A15. 09. 2017 17:301. (16. 09. 2017 10:00) 
22.TTC Mohelnice B-TJ Sokol DubickoKP2B13. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline