Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
75.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol KojetínČP 201729. 03. 2018 18:303. (18. 03. 2018 00:00) 
76.KST Město Albrechtice B-TJ Sokol Ondratice AČP 201729. 03. 2018 18:003. (18. 03. 2018 00:00)herna Krnov
71.SK Kolšov B-TJ Sokol Velké LosinyKP2B 22. (24. 03. 2018 15:00)herna TJ Sokol Jedlí
25.SK Kolšov-TJ Sokol JestřebíKP1 22. (24. 03. 2018 15:00)herna TJ Sokol Jedlí
24.Sportklub Štarnov-TJ Sokol TovačovKP1 22. (24. 03. 2018 15:00)Sudova 21, Olomouc
70.SK Kolšov B-TJ Sokol Nový MalínKP2B 21. (24. 03. 2018 10:00)herna TJ Sokol Jedlí
27.SK Kolšov-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKP1 21. (24. 03. 2018 10:00)herna TJ Sokol Jedlí
26.Sportklub Štarnov-TJ Chropyně BKP1 21. (24. 03. 2018 10:00)Sudova 21, Olomouc
74.TJ Sokol Ondratice B-TJ Olympia Bruntál AČP 201715. 03. 2018 18:302. (04. 03. 2018 00:00) 
22.T.J. Sokol Olomouc Neředín B-TJ Sokol BukDIM13. 03. 2018 18:0021. (24. 03. 2018 10:00) 
41.SK Přerov C-TJ Sokol Ondratice BKP2A03. 03. 2018 10:0018. (24. 02. 2018 15:00) 
40.TJ Sokol Otaslavice-T.J. Sokol Olomouc Neředín DKP2A01. 03. 2018 18:3018. (24. 02. 2018 15:00) 
73.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Němčice nad HanouČP 201701. 03. 2018 18:001. (18. 02. 2018 00:00) 
1.T.J. Sokol Olomouc Neředín B-TJ Sokol ČechoviceDIM26. 02. 2018 19:0018. (24. 02. 2018 17:00) 
69.SK Kolšov B-TJ Granitol Moravský BerounKP2B 18. (24. 02. 2018 15:00)Jedlí
28.SK Kolšov-TJ Sokol Čechovice BKP1 18. (24. 02. 2018 15:00)Jedlí
2.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol OndraticeDIM 18. (24. 02. 2018 15:00)herna Cidemat Hranice, ul.Bělotínská, Hranice na Moravě
68.SK Kolšov B-SVČ RýmařovKP2B 17. (24. 02. 2018 10:00)Jedlí
29.SK Kolšov-Sportklub ŠtarnovKP1 17. (24. 02. 2018 10:00)Jedlí
3.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol ČechoviceDIM 17. (24. 02. 2018 10:00)herna Cidemat Hranice, ul.Bělotínská, Hranice na Moravě
72.Stolní tenis klub Komárno-TJ Sigma Cidemat Hranice AČP 201723. 02. 2018 18:301. (18. 02. 2018 00:00) 
42.TJ Sokol Otaslavice-STK HradčanyKP2A15. 02. 2018 18:3017. (24. 02. 2018 10:00) 
23.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol BukDIM12. 02. 2018 18:1522. (24. 03. 2018 15:00) 
7.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol BludovDIM10. 02. 2018 11:0015. (27. 01. 2018 11:00) 
5.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol BludovDIM09. 02. 2018 19:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
30.TJ Sokol Čechovice B-KST Jeseník CKP103. 02. 2018 15:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
31.Sportklub Štarnov-TTC Pramet Šumperk BKP103. 02. 2018 15:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
4.TJ Sokol Ondratice-TTC MohelniceDIM03. 02. 2018 15:0016. (27. 01. 2018 17:00) 
32.Sportklub Štarnov-KST Jeseník CKP103. 02. 2018 10:0015. (27. 01. 2018 10:00) 
33.TJ Sokol Čechovice B-TTC Pramet Šumperk BKP103. 02. 2018 10:0015. (27. 01. 2018 10:00) 
6.TJ Sokol Čechovice-TTC MohelniceDIM03. 02. 2018 10:0015. (27. 01. 2018 10:00) 
44.TJ Sokol Ondratice B-TJ OP ProstějovKP2A01. 02. 2018 19:0016. (27. 01. 2018 14:00) 
46.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ OP ProstějovKP2A29. 01. 2018 18:3015. (27. 01. 2018 10:00) 
45.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol OtaslaviceKP2A27. 01. 2018 10:0015. (27. 01. 2018 08:00) 
43.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol OtaslaviceKP2A26. 01. 2018 18:3016. (27. 01. 2018 15:00) 
67.TJ Olympia Bruntál B-TJ Granitol Moravský BerounKP2B13. 01. 2018 15:0014. (13. 01. 2018 17:00) 
8.TJ Sokol Čechovice-KST Město AlbrechticeDIM13. 01. 2018 15:0014. (13. 01. 2018 17:00) 
9.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol BludovDIM 14. (13. 01. 2018 15:00)Petřivalského 1, Přerov
66.TJ Olympia Bruntál B-SVČ RýmařovKP2B13. 01. 2018 10:0013. (13. 01. 2018 11:00) 
11.TJ Sokol Ondratice-KST Město AlbrechticeDIM13. 01. 2018 10:0013. (13. 01. 2018 11:00) 
12.TJ Sokol Jezernice-TTC MohelniceDIM 13. (13. 01. 2018 10:00)Petřivalského 1, Přerov
47.T.J. Sokol Šternberk B-TJ Sokol Němčice nad HanouKP2A11. 01. 2018 18:3013. (13. 01. 2018 08:00) 
10.TJ Sokol Čechovice-T.J. Sokol ŠternberkDIM10. 01. 2018 19:0013. (13. 01. 2018 11:00) 
65.TJ Sokol Štíty-SK Kolšov BKP2B09. 12. 2017 15:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
64.TJ Sokol Dubicko-TTC Mohelnice BKP2B09. 12. 2017 14:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
50.TJ Sokol Otaslavice-TJ OP ProstějovKP2A08. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
49.STK Hradčany-T.J. Sokol Olomouc Neředín DKP2A07. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
13.SK Přerov B-TJ Sokol BukDIM02. 12. 2017 10:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
63.TJ Granitol Moravský Beroun-SVČ RýmařovKP2B01. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
48.TJ Sigma Lutín-T.J. Sokol Šternberk BKP2A01. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
35.TJ Sokol Tovačov-Sportklub ŠtarnovKP123. 11. 2017 18:3011. (25. 11. 2017 15:00) 
36.TJ Sokol Tovačov-TJ Sokol Čechovice BKP121. 11. 2017 18:3010. (25. 11. 2017 10:00) 
34.TJ Chropyně B-TJ Sokol Čechovice BKP117. 11. 2017 10:0011. (25. 11. 2017 17:00) 
14.TTC Mohelnice-TTC Pramet ŠumperkDIM09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 10:00) 
37.Sportklub Štarnov-SK KolšovKP108. 11. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00)herna SK Kolšov
51.TJ Sokol Ondratice B-STK HradčanyKP2A02. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 08:00) 
15.TTC Pramet Šumperk-T.J. Sokol ŠternberkDIM27. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 10:00) 
62.SK Kolšov B-TJ Sokol DubickoKP2B20. 10. 2017 18:305. (14. 10. 2017 15:00) 
54.TJ Sokol Němčice nad Hanou-T.J. Sokol Šternberk BKP2A16. 10. 2017 18:302. (30. 09. 2017 10:00) 
16.TJ Sokol Jezernice-KST Jeseník BDIM 5. (14. 10. 2017 15:00)herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
17.TJ Sokol Jezernice-TTC Pramet ŠumperkDIM 4. (14. 10. 2017 10:00)herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
61.SK Kolšov B-TTC Mohelnice BKP2B11. 10. 2017 18:304. (14. 10. 2017 10:00) 
52.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sigma LutínKP2A02. 10. 2017 18:303. (30. 09. 2017 15:00) 
18.KST Město Albrechtice-TJ Sokol ČechoviceDIM30. 09. 2017 17:003. (30. 09. 2017 15:00) 
38.KST Město Albrechtice B-Sportklub ŠtarnovKP130. 09. 2017 14:003. (30. 09. 2017 15:00) 
53.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sigma LutínKP2A30. 09. 2017 08:302. (30. 09. 2017 08:00) 
59.SVČ Rýmařov-TJ Olympia Bruntál BKP2B26. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 10:00) 
19.KST Město Albrechtice-TJ Sokol OndraticeDIM26. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 11:00) 
39.Sportklub Štarnov-TJ Sokol Čechovice BKP126. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
60.SVČ Rýmařov-TJ Sokol Vrbno pod PradědemKP2B26. 09. 2017 17:003. (30. 09. 2017 15:00)herna TJ Sokol Vrbno p. P.
57.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKP2A22. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 10:00) 
56.T.J. Sokol Olomouc Neředín D-STK HradčanyKP2A21. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 15:00) 
20.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIM15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 10:00) 
21.TJ Sokol Bludov-TTC MohelniceDIM15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
55.T.J. Sokol Šternberk B-TJ Sigma LutínKP2A15. 09. 2017 17:301. (16. 09. 2017 10:00) 
58.TTC Mohelnice B-TJ Sokol DubickoKP2B13. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS