Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
43.KST Vsetín z.s B-TJ Rožnov pod RadhoštěmČs.pohár10. 05. 2018 18:00PO (12. 05. 2018 17:00) 
42.KST Vsetín z.s B-TJ DDM Valašské Meziříčí BČs.pohár26. 04. 2018 18:00PO (28. 04. 2018 17:00) 
40.TJ Jiskra Otrokovice B-KST Dolní Němčí BKS I.tř.24. 03. 2018 16:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
50.Orel Uherské Hradiště-TJ VlčnovII.tř A23. 03. 2018 18:0021. (24. 03. 2018 17:00) 
26.Orel Zlín-TJ Jiskra OtrokoviceDivize23. 03. 2018 17:0022. (25. 03. 2018 10:30) 
25.Orel Zlín-SK Spartak HulínDivize15. 03. 2018 18:3021. (24. 03. 2018 17:00) 
39.TJ Sokol Újezdec - Těšov-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.11. 03. 2018 10:0020. (11. 03. 2018 11:00) 
23.TJ Slavia Kroměříž-Orel ZlínDivize10. 03. 2018 16:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
22.SK Spartak Hulín-KST Vsetín BDivize09. 03. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 17:00) 
38.Stolní tenis Bílovice-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.09. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
41.T.J. Sokol Vsetín B-TJ HolešovDiv.ženy03. 03. 2018 18:004. (10. 03. 2018 14:00) 
24.SK Spartak Hulín-TJ Fryšták ADivize02. 03. 2018 18:3020. (11. 03. 2018 10:30) 
68.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B-Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.II.tř B02. 03. 2018 17:3019. (10. 03. 2018 17:00) 
37.TJ Jiskra Otrokovice B-Sportcentrum BylniceKS I.tř.25. 02. 2018 10:3018. (25. 02. 2018 11:00) 
21.TJ Bystřice pod Hostýnem A-TJ Jiskra OtrokoviceDivize21. 02. 2018 18:0018. (25. 02. 2018 10:30) 
49.TJ Jiskra Otrokovice C-TJ Sokol Horní BečvaII.tř A17. 02. 2018 14:0018. (25. 02. 2018 08:00) 
36.KST Dolní Němčí B-Stolní tenis BíloviceKS I.tř.10. 02. 2018 17:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
20.TJ Bystřice pod Hostýnem A-SK Spartak HulínDivize08. 02. 2018 18:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
67.KST Dolní Němčí D-TJ Sokol MorkoviceII.tř B08. 02. 2018 18:0018. (25. 02. 2018 08:00) 
64.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B-KST Dolní Němčí DII.tř B27. 01. 2018 16:0015. (27. 01. 2018 17:00) 
48.Orel Uherské Hradiště-TJ VidčeII.tř A27. 01. 2018 09:0016. (28. 01. 2018 10:30) 
18.SK Spartak Hulín-ST AMON Kunovice ADivize27. 01. 2018 09:0015. (27. 01. 2018 17:00) 
17.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Nivnice ADivize24. 01. 2018 17:3015. (27. 01. 2018 17:00) 
66.Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-SK Spartak Hulín \"B\"II.tř B19. 01. 2018 18:3016. (28. 01. 2018 10:30) 
65.Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-TJ Sokol MysločoviceII.tř B18. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 17:00) 
19.TJ Jiskra Otrokovice-ST AMON Kunovice ADivize17. 01. 2018 18:3016. (28. 01. 2018 10:00) 
47.SK Slavičín B-KST Dolní Němčí CII.tř A13. 01. 2018 14:0013. (13. 01. 2018 17:00) 
60.KST Dolní Němčí D-Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.II.tř B 13. (13. 01. 2018 13:30) 
63.TJ Sokol Morkovice-TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BII.tř B12. 01. 2018 18:0014. (14. 01. 2018 10:30) 
62.KST Dolní Němčí D-TJ Sokol Šarovy BII.tř B11. 01. 2018 19:0014. (14. 01. 2018 08:00) 
34.SKST Slušovice A-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.11. 01. 2018 18:1513. (13. 01. 2018 17:00) 
15.TJ Nivnice A-KST Vsetín BDivize11. 01. 2018 17:3014. (14. 01. 2018 10:30) 
16.KST Zlín C-Orel ZlínDivize07. 01. 2018 11:0014. (13. 01. 2018 10:00) 
35.KST Dolní Němčí B-Orel Ostrožská Nová VesKS I.tř.07. 01. 2018 10:3013. (13. 01. 2018 17:00) 
61.TJ Sokol Morkovice-ST AMON Kunovice BII.tř B05. 01. 2018 17:0013. (13. 01. 2018 17:00) 
59.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B-ST AMON Kunovice BII.tř B09. 12. 2017 14:3012. (09. 12. 2017 17:00) 
46.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Sokol Kostelec BII.tř A09. 12. 2017 11:0012. (09. 12. 2017 17:00) 
58.TJ Sokol Mysločovice-SK Spartak Hulín \"B\"II.tř B07. 12. 2017 19:3012. (09. 12. 2017 17:00) 
13.KST Vsetín B-TJ Fryšták ADivize07. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 18:30) 
33.Stolní tenis Bílovice-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.02. 12. 2017 17:0012. (09. 12. 2017 17:00) 
14.SK Spartak Hulín-TJ Jiskra OtrokoviceDivize29. 11. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 17:00) 
12.TJ Jiskra Otrokovice-Orel ZlínDivize23. 11. 2017 17:4511. (26. 11. 2017 10:00) 
11.SK Spartak Hulín-Orel ZlínDivize22. 11. 2017 18:3010. (25. 11. 2017 17:00) 
57.KST Dolní Němčí D-SK Spartak Hulín \"B\"II.tř B18. 11. 2017 09:0011. (26. 11. 2017 08:00) 
9.KST Vsetín B-TJ Jiskra OtrokoviceDivize12. 11. 2017 10:009. (12. 11. 2017 14:30) 
8.TJ Fryšták A-SK Spartak HulínDivize09. 11. 2017 17:009. (12. 11. 2017 10:30) 
7.KST Vsetín B-SK Spartak HulínDivize07. 11. 2017 18:308. (11. 11. 2017 18:30) 
10.Orel Zlín-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize04. 11. 2017 13:009. (12. 11. 2017 10:30) 
32.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.03. 11. 2017 19:009. (12. 11. 2017 11:00) 
54.Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-ST AMON Kunovice CII.tř B27. 10. 2017 18:306. (28. 10. 2017 17:00) 
55.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B-SK Spartak Hulín \"B\"II.tř B24. 10. 2017 17:457. (29. 10. 2017 10:30) 
6.TJ DDM Valašské Meziříčí B-KST Vsetín BDivize23. 10. 2017 19:007. (28. 10. 2017 10:00) 
45.SK Újezd-TJ Nivnice BII.tř A14. 10. 2017 15:004. (14. 10. 2017 17:00) 
5.ST AMON Kunovice A-TJ Jiskra OtrokoviceDivize13. 10. 2017 17:305. (15. 10. 2017 10:30) 
53.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem-TJ Sokol MorkoviceII.tř B13. 10. 2017 17:004. (14. 10. 2017 17:00) 
4.KST Zlín C-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize12. 10. 2017 19:304. (14. 10. 2017 17:30) 
3.TJ Nivnice A-TJ Jiskra OtrokoviceDivize11. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:00) 
30.TJ Holešov B-TJ Bystřice pod Hostýnem BKS I.tř.10. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 17:30) 
31.TJ Holešov B-Orel Ostrožská Nová VesKS I.tř.06. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 14:00) 
44.Orel Uherské Hradiště-SK ÚjezdII.tř A30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 17:00) 
2.TJ Slavia Kroměříž-TJ Jiskra OtrokoviceDivize28. 09. 2017 17:003. (01. 10. 2017 10:30) 
52.SK Spartak Hulín \"B\"-TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemII.tř B27. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 17:00) 
29.SK Slavičín A-Orel Ostrožská Nová VesKS I.tř.24. 09. 2017 10:003. (01. 10. 2017 10:00) 
28.Orel Ostrožská Nová Ves-KST Dolní Němčí BKS I.tř.23. 09. 2017 10:002. (30. 09. 2017 17:00) 
27.TJ Holešov B-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.16. 09. 2017 14:001. (16. 09. 2017 17:30) 
1.TJ Nivnice A-ST AMON Kunovice ADivize15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 17:00) 
51.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem-ST AMON Kunovice CII.tř B15. 09. 2017 17:301. (16. 09. 2017 17:00) 
69.ST AMON Kunovice C-ST AMON Kunovice BII.tř B08. 09. 2017 17:3022. (25. 03. 2018 10:30) 
56.ST AMON Kunovice B-ST AMON Kunovice CII.tř B05. 09. 2017 17:3011. (26. 11. 2017 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline