Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
30.TJ Lanškroun A-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 6. (31. 03. 2018 10:30)herna Tesla Pardubice
29.TJ Tesla Pardubice A-TJ Jiskra Heřmanův MěstecDžc 6. (31. 03. 2018 10:30)herna Tesla Pardubice
28.TJ Lanškroun A-TJ Jiskra Heřmanův MěstecDžc 6. (31. 03. 2018 09:00)herna Tesla Pardubice
27.TJ Tesla Pardubice A-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 6. (31. 03. 2018 09:00)herna Tesla Pardubice
26.TJ Jiskra Heřmanův Městec-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 5. (10. 03. 2018 12:00)herna Choceň
23.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun ADžc 5. (10. 03. 2018 12:00)herna Lanškroun
25.TJ Jiskra Heřmanův Městec-TJ Sokol ChrudimDžc 5. (10. 03. 2018 10:30)herna Choceň
22.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Tesla Pardubice ADžc 5. (10. 03. 2018 10:30)herna Lanškroun
24.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol ChrudimDžc 5. (10. 03. 2018 09:00)herna Choceň
21.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 5. (10. 03. 2018 09:00)herna Lanškroun
20.TJ Sokol Chrudim-TTC Ústí nad OrlicíDžc 4. (03. 12. 2017 10:30)herna Lanškroun
19.TJ Jiskra Heřmanův Městec-TJ Lanškroun ADžc 4. (03. 12. 2017 10:30)herna Lanškroun
18.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Jiskra Heřmanův MěstecDžc 4. (03. 12. 2017 09:00)herna Lanškroun
17.TJ Lanškroun A-TJ Sokol ChrudimDžc 4. (03. 12. 2017 09:00)herna Lanškroun
16.TJ Sokol Chrudim-TJ Jiskra Heřmanův MěstecDžc 3. (25. 11. 2017 12:00)herna Heřmanův Městec
13.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TTC Ústí nad OrlicíDžc 3. (25. 11. 2017 12:00)herna Ústí n/O
15.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol ChrudimDžc 3. (25. 11. 2017 10:30)herna Heřmanův Městec
12.TJ Lanškroun A-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 3. (25. 11. 2017 10:30)herna Ústí n/O
14.TJ Jiskra Heřmanův Městec-TJ Tesla Pardubice ADžc 3. (25. 11. 2017 09:00)herna Heřmanův Městec
11.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun ADžc 3. (25. 11. 2017 09:00)herna Ústí n/O
10.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol ChrudimDžc 2. (04. 11. 2017 10:30)herna Tesla Pardubice
9.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Tesla Pardubice ADžc 2. (04. 11. 2017 10:30)herna Tesla Pardubice
8.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol ChrudimDžc 2. (04. 11. 2017 09:00)herna Tesla Pardubice
7.TJ Tesla Pardubice A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 2. (04. 11. 2017 09:00)herna Tesla Pardubice
6.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol ChrudimDžc 1. (14. 10. 2017 12:00)herna Chrudim
3.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Jiskra Heřmanův MěstecDžc 1. (14. 10. 2017 12:00)herna Heřmanův Městec
5.TJ Lanškroun A-TJ Tesla Pardubice ADžc 1. (14. 10. 2017 10:30)herna Chrudim
2.TTC Ústí nad Orlicí-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 1. (14. 10. 2017 10:30)herna Heřmanův Městec
4.TJ Sokol Chrudim-TJ Lanškroun ADžc 1. (14. 10. 2017 09:00)herna Chrudim
1.TJ Jiskra Heřmanův Městec-TTC Ústí nad OrlicíDžc 1. (14. 10. 2017 09:00)herna Heřmanův Městec
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline