Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
38.SK Dobré D-Sokol Česká Skalice 6. (10. 03. 2018 11:00)herna Sokola Česká Skalice
37.Slovan Broumov-Tatran Hostinné 6. (10. 03. 2018 11:00)herna Sokola Česká Skalice
36.Tatran Hostinné-SK Dobré D 6. (10. 03. 2018 09:00)herna Sokola Česká Skalice
35.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné 5. (25. 02. 2018 11:00)herna Tatranu Hostinné
34.Tesla Pardubice-Sokol Česká Skalice 5. (25. 02. 2018 11:00)herna Tatranu Hostinné
33.Sokol Česká Skalice-Sokol Chrudim B 5. (25. 02. 2018 09:00)herna Tatranu Hostinné
32.Slovan Broumov-Tesla Pardubice 4. (28. 01. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
31.SK Dobré D-Sokol Chrudim B 4. (28. 01. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
30.Sokol Chrudim B-Slovan Broumov 4. (28. 01. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
29.Tatran Hostinné-Sokol Chrudim B 3. (17. 12. 2017 11:00)herna Sokola Chrudim
28.Sokol Česká Skalice-Tesla Pardubice 3. (17. 12. 2017 11:00)herna Sokola Chrudim
27.Tesla Pardubice-Tatran Hostinné 3. (17. 12. 2017 09:00)herna Sokola Chrudim
26.Tatran Hostinné-Slovan Broumov 2. (17. 11. 2017 11:00)herna Slovanu Broumov
25.Sokol Česká Skalice-SK Dobré D 2. (17. 11. 2017 11:00)herna Slovanu Broumov
24.SK Dobré D-Tatran Hostinné 2. (17. 11. 2017 09:00)herna Slovanu Broumov
7.Jiskra Jaroměř-Sokol StěžeryDM09. 11. 2017 18:009. (25. 11. 2017 14:00)předehrání dohodou
19.Sokol Stěžery C-TTC Kostelec n.O. B2MB22. 10. 2017 08:306. (22. 10. 2017 09:00)dřívější začátek dohodou
6.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM19. 10. 2017 17:307. (21. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
20.Sokol Stěžery C-TTC Lhoty u Potšt.2MB17. 10. 2017 18:307. (22. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
12.DTJ-Slavia Hr. Králové E-Baník Vamberk1M 4. (15. 10. 2017 09:00)hraje se v herně Sokola Stěžery
4.Sokol Stěžery-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM12. 10. 2017 18:006. (21. 10. 2017 09:00)předehrání dohodou
5.Sokol Stěžery-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM10. 10. 2017 18:007. (21. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
23.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 1. (07. 10. 2017 11:00)herna SK Dobré
22.Tesla Pardubice-Slovan Broumov 1. (07. 10. 2017 11:00)herna SK Dobré
21.Slovan Broumov-Sokol Chrudim B 1. (07. 10. 2017 09:00)herna SK Dobré
2.Sokol Stěžery-TTC Kostelec n.O.DM05. 10. 2017 18:301. (16. 09. 2017 09:00)odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
18.Sokol Česká Skalice-KPST Hr. Králové2MB01. 10. 2017 09:001. (16. 09. 2017 09:00)odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
11.Sokol České Meziříčí-DTJ-Slavia Hr. Králové E1M01. 10. 2017 08:001. (17. 09. 2017 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
15.Sokol PP Hr. Králové 2 F-Sokol Chlumec n.C.2MA30. 09. 2017 09:007. (22. 10. 2017 14:00)dohoda o předehrání
14.TJ Jičín B-TJ Nová Paka B2MA26. 09. 2017 18:301. (17. 09. 2017 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
10.Sokol Stará Paka B-TJ Nová Paka1M19. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
8.Baník Rtyně v P. B-Baník Rtyně v P. ADM14. 09. 2017 18:0012. (16. 12. 2017 09:00)povinné předehrání, termín dohodou
16.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potšt.2MB14. 09. 2017 17:301. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
13.Sokol Stěžery B-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MA12. 09. 2017 18:001. (17. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
1.Baník Rtyně v P. A-Baník Rtyně v P. BDM12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
17.Sparta Úpice B-Lokomotiva Trutnov2MB08. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
9.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM30. 08. 2017 08:0012. (16. 12. 2017 09:00)povinné předehrání, termín dohodou
3.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM29. 08. 2017 08:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline