Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
20.Baník Rtyně v P. A-TTC Kostelec n.O.DM07. 04. 2018 12:4522. (07. 04. 2018 14:00)dohodou začátek utkání dříve
57.KPST Hr. Králové-Jiskra Jaroměř B2MB06. 04. 2018 18:0021. (07. 04. 2018 09:00)předehrání dohodou
19.TTC KB Vrchlabí-Tatran Hostinné BDM29. 03. 2018 17:3021. (07. 04. 2018 09:00)předehrání dohodou
75.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné24. 03. 2018 11:005. (25. 02. 2018 11:00)herna Tatranu Hostinné, odložení se souhlasem STK
74.Tesla Pardubice-Sokol Česká Skalice24. 03. 2018 11:005. (25. 02. 2018 11:00)herna Tatranu Hostinné, odložení se souhlasem STK
72.Tatran Hostinné-Tesla Pardubice24. 03. 2018 09:005. (25. 02. 2018 09:00)odložení se souhlasem STK
73.Sokol Česká Skalice-Sokol Chrudim B24. 03. 2018 09:005. (25. 02. 2018 09:00)herna Tatranu Hostinné, odložení se souhlasem STK
17.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TJ JičínDM15. 03. 2018 18:1520. (17. 03. 2018 14:00)dohodou předehrání a hraje se v herně TJ Jičín
56.Sokol Častolovice-Sokol Česká Skalice2MB14. 03. 2018 18:0020. (17. 03. 2018 14:00)předehrání dohodou
79.SK Dobré D-Sokol Česká Skalice 6. (10. 03. 2018 11:00)herna Sokola Česká Skalice
78.Slovan Broumov-Tatran Hostinné 6. (10. 03. 2018 11:00)herna Sokola Česká Skalice
77.Tatran Hostinné-SK Dobré D 6. (10. 03. 2018 09:00)herna Sokola Česká Skalice
55.Sokol Častolovice-KPST Hr. Králové2MB09. 03. 2018 18:0019. (17. 03. 2018 09:00)dohoda o předehrání
15.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TJ JičínDM08. 03. 2018 18:1519. (17. 03. 2018 09:00)dohodou předehrání a hraje se v herně TJ Jičín
18.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TTC KB VrchlabíDM05. 03. 2018 18:0020. (17. 03. 2018 14:00)dohodou předehrání a hraje se v herně TTC KB Vrchlabí
54.Sokol Libchyně-Lokomotiva Trutnov2MB 18. (03. 03. 2018 14:00)hosté vzdali, omluvili se předem pro nemoc
53.Sokol Častolovice-Lokomotiva Trutnov2MB 17. (03. 03. 2018 09:00)hosté vzdali, omluvili se předem pro nemoc
12.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TTC Kostelec n.O.DM 17. (03. 03. 2018 09:00)dohodou bude hráno v herně Kostelce n.O.
13.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol StěžeryDM01. 03. 2018 18:3018. (03. 03. 2018 14:00)dohodou předehrání a hraje se v herně Stěžer
14.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TTC Kostelec n.O.DM01. 03. 2018 17:0018. (03. 03. 2018 14:00)dohodou předehrání a hraje se v herně Kostelce n.O.
52.TTC Lhoty u Potšt.-Jiskra Jaroměř B2MB28. 02. 2018 18:3017. (03. 03. 2018 09:00)předehrání dohodou
11.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol StěžeryDM26. 02. 2018 19:0017. (03. 03. 2018 09:00)dohodou předehrání a hraje se v herně Stěžer
76.SK Dobré D-Slovan Broumov24. 02. 2018 17:005. (25. 02. 2018 09:00)předehrání dohodou
16.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TTC KB VrchlabíDM21. 02. 2018 18:0019. (17. 03. 2018 09:00)předehrání dohodou
51.Sokol Stěžery C-Sokol Častolovice2MB11. 02. 2018 14:0016. (18. 02. 2018 14:00)termín změněn STK
50.Jiskra Jaroměř B-Sokol Libchyně2MB11. 02. 2018 14:0016. (18. 02. 2018 14:00)termín změněn STK
37.Sokol Stěžery B-TJ Nová Paka B2MA11. 02. 2018 14:0016. (18. 02. 2018 14:00)termín změněn STK
36.Sokol PP Hr. Králové 2 F-TJ Jičín B2MA11. 02. 2018 14:0016. (18. 02. 2018 14:00)termín změněn STK
49.Jiskra Jaroměř B-Sokol Častolovice2MB11. 02. 2018 09:0015. (18. 02. 2018 09:00)termín změněn STK
48.Sokol Stěžery C-Sokol Libchyně2MB11. 02. 2018 09:0015. (18. 02. 2018 09:00)termín změněn STK
35.Sokol PP Hr. Králové 2 F-TJ Nová Paka B2MA11. 02. 2018 09:0015. (18. 02. 2018 09:00)termín změněn STK
34.Sokol Stěžery B-TJ Jičín B2MA11. 02. 2018 09:0015. (18. 02. 2018 09:00)termín změněn STK
26.TTC Nové Město n.M.-Sokol České Meziříčí1M06. 02. 2018 18:0015. (17. 02. 2018 09:00)předehrání dohodou
30.Jiskra Nový Bydžov-Sparta Úpice1M27. 01. 2018 14:0016. (17. 02. 2018 14:00)předehrání dohodou
29.Sokol Nemyčeves-Sokol Jaroměř-Josefov 2 B1M27. 01. 2018 14:0016. (17. 02. 2018 14:00)předehrání dohodou
71.Slovan Broumov-Tesla Pardubice27. 01. 2018 11:004. (28. 01. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
70.SK Dobré D-Sokol Chrudim B27. 01. 2018 11:004. (28. 01. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
68.Tesla Pardubice-SK Dobré D27. 01. 2018 09:004. (28. 01. 2018 09:00)předehrání dobodou
28.Sokol Nemyčeves-Sparta Úpice1M27. 01. 2018 09:0015. (17. 02. 2018 09:00)předehrání dohodou
27.Jiskra Nový Bydžov-Sokol Jaroměř-Josefov 2 B1M27. 01. 2018 09:0015. (17. 02. 2018 09:00)předehrání dohodou
69.Sokol Chrudim B-Slovan Broumov27. 01. 2018 09:004. (28. 01. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
66.Tatran Hostinné-Sokol Chrudim B 3. (17. 12. 2017 11:00)herna Sokola Chrudim
65.Sokol Česká Skalice-Tesla Pardubice 3. (17. 12. 2017 11:00)herna Sokola Chrudim
67.Slovan Broumov-SK Dobré D17. 12. 2017 10:003. (17. 12. 2017 09:00)posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
64.Tesla Pardubice-Tatran Hostinné 3. (17. 12. 2017 09:00)herna Sokola Chrudim
47.TTC Lhoty u Potšt.-TTC Kostelec n.O. B2MB14. 12. 2017 18:0012. (16. 12. 2017 09:00)předehrání dohodou
25.TJ Nová Paka-Sokol Stará Paka B1M12. 12. 2017 18:0012. (16. 12. 2017 09:00)předehrání dohodou
44.Jiskra Jaroměř B-KPST Hr. Králové2MB03. 12. 2017 14:0010. (03. 12. 2017 09:00)změna začátku utkání dohodou
43.Sokol Stěžery C-Sokol Česká Skalice2MB03. 12. 2017 14:0010. (03. 12. 2017 09:00)změna začátku utkání dohodou
46.Jiskra Jaroměř B-Sokol Česká Skalice2MB03. 12. 2017 09:0011. (03. 12. 2017 14:00)změna začátku utkání dohodou
45.Sokol Stěžery C-KPST Hr. Králové2MB30. 11. 2017 19:0011. (03. 12. 2017 14:00)předehrání dohodou
8.Tatran Hostinné B-TTC KB VrchlabíDM30. 11. 2017 17:3010. (02. 12. 2017 09:00)dohoda o předehrání
24.DTJ-Slavia Hr. Králové E-Sokol Stará Paka B1M 8. (26. 11. 2017 09:00)hraje se v herně Sokola Stěžery
63.Tatran Hostinné-Slovan Broumov 2. (17. 11. 2017 11:00)herna Slovanu Broumov
62.Sokol Česká Skalice-SK Dobré D 2. (17. 11. 2017 11:00)herna Slovanu Broumov
61.SK Dobré D-Tatran Hostinné 2. (17. 11. 2017 09:00)herna Slovanu Broumov
7.Jiskra Jaroměř-Sokol StěžeryDM09. 11. 2017 18:009. (25. 11. 2017 14:00)předehrání dohodou
41.Sokol Stěžery C-TTC Kostelec n.O. B2MB22. 10. 2017 08:306. (22. 10. 2017 09:00)dřívější začátek dohodou
6.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM19. 10. 2017 17:307. (21. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
42.Sokol Stěžery C-TTC Lhoty u Potšt.2MB17. 10. 2017 18:307. (22. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
23.DTJ-Slavia Hr. Králové E-Baník Vamberk1M 4. (15. 10. 2017 09:00)hraje se v herně Sokola Stěžery
4.Sokol Stěžery-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM12. 10. 2017 18:006. (21. 10. 2017 09:00)předehrání dohodou
5.Sokol Stěžery-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM10. 10. 2017 18:007. (21. 10. 2017 14:00)předehrání dohodou
60.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 1. (07. 10. 2017 11:00)herna SK Dobré
59.Tesla Pardubice-Slovan Broumov 1. (07. 10. 2017 11:00)herna SK Dobré
58.Slovan Broumov-Sokol Chrudim B 1. (07. 10. 2017 09:00)herna SK Dobré
2.Sokol Stěžery-TTC Kostelec n.O.DM05. 10. 2017 18:301. (16. 09. 2017 09:00)odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
40.Sokol Česká Skalice-KPST Hr. Králové2MB01. 10. 2017 09:001. (16. 09. 2017 09:00)odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
22.Sokol České Meziříčí-DTJ-Slavia Hr. Králové E1M01. 10. 2017 08:001. (17. 09. 2017 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
33.Sokol PP Hr. Králové 2 F-Sokol Chlumec n.C.2MA30. 09. 2017 09:007. (22. 10. 2017 14:00)dohoda o předehrání
32.TJ Jičín B-TJ Nová Paka B2MA26. 09. 2017 18:301. (17. 09. 2017 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
21.Sokol Stará Paka B-TJ Nová Paka1M19. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)dohoda o odložení se souhlasem STK
9.Baník Rtyně v P. B-Baník Rtyně v P. ADM14. 09. 2017 18:0012. (16. 12. 2017 09:00)povinné předehrání, termín dohodou
38.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potšt.2MB14. 09. 2017 17:301. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
31.Sokol Stěžery B-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MA12. 09. 2017 18:001. (17. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
1.Baník Rtyně v P. A-Baník Rtyně v P. BDM12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
39.Sparta Úpice B-Lokomotiva Trutnov2MB08. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
10.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM30. 08. 2017 08:0012. (16. 12. 2017 09:00)povinné předehrání, termín dohodou
3.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM29. 08. 2017 08:001. (16. 09. 2017 09:00)předehrání dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS