Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
18.TJ Sokol Výčapy A-TJ Jiskra H. Brod CKP-III.t 9. (11. 11. 2017 17:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
11.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř11. 11. 2017 13:009. (11. 11. 2017 14:30)Kulturní dům Římov
17.TJ Sokol Výčapy A-HB Ostrov BKP-III.t 8. (11. 11. 2017 12:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
16.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Jiskra H. Brod CKP-III.t11. 11. 2017 11:458. (11. 11. 2017 12:30)Herna v Rouchovanech
15.TJ Spartak Pelhřimov C-SKST Třešť CKP-III.t11. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 12:00) 
10.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř11. 11. 2017 09:008. (11. 11. 2017 09:30)Kulturní dům Římov
3.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Jiskra H. Brod ADIVIZE10. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 12:30) 
4.TJ CHS Chotěboř A-TJ Jiskra H. Brod ADIVIZE09. 11. 2017 19:009. (11. 11. 2017 17:30) 
14.TJ Sokol Výčapy A-SK Nové Dvory AKP-III.t 7. (28. 10. 2017 17:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
13.TJ Sokol Výčapy A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 6. (28. 10. 2017 12:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
2.SK Telč A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE23. 10. 2017 19:007. (28. 10. 2017 16:30)Herna v Chotěboři
9.TJ Sokol Jemnice B-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř14. 10. 2017 15:005. (14. 10. 2017 17:00) 
8.TJ Sokol Jemnice B-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř14. 10. 2017 09:004. (14. 10. 2017 10:30) 
25.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR20. 09. 2017 18:007. (23. 09. 2017 14:00)Herna ve Světlé n/S.
23.TJ Spartak Pelhřimov-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR18. 09. 2017 17:305. (09. 09. 2017 14:00) 
26.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Jiskra Havlíčkův BrodPOHÁR17. 09. 2017 09:007. (23. 09. 2017 14:00)Herna Jiskry Havlíčkův Brod
1.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 14:00) 
12.SK Nové Dvory A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 14:00) 
6.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Třebíč BKP-II.tř15. 09. 2017 17:001. (16. 09. 2017 10:00) 
5.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř.14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
21.SKST Třešť C-SKST Třešť BKP-III.t 0. (13. 09. 2017 18:00) 
7.SK Sokol Lhotky A-TJ Nové Město na Moravě "A"KP-II.tř12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
20.SKST Třešť B-SKST Třešť CKP-III.t12. 09. 2017 18:000. (09. 09. 2017 10:00) 
24.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR06. 09. 2017 18:006. (23. 09. 2017 10:00)Herna ve Světlé n/S.
22.SKST Třešť-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR04. 09. 2017 18:004. (09. 09. 2017 10:00) 
19.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Spartak Pelhřimov BKP-III.t23. 08. 2017 18:000. (22. 08. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline