Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
36.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Spartak Pelhřimov BKP-III.t24. 03. 2018 11:3021. (24. 03. 2018 12:30)Herna v Rouchovanech
26.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-SK Sokol Lhotky AKP-II.tř21. 03. 2018 17:3021. (24. 03. 2018 09:30) 
25.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř 18. (24. 02. 2018 15:00)tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
24.TJ Jiskra Humpolec B-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř 17. (24. 02. 2018 10:00)tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovně
9.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Třebíč ADIVIZE24. 02. 2018 09:0018. (24. 02. 2018 17:30) 
10.SK Jihlava A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE15. 02. 2018 18:3018. (24. 02. 2018 17:30) 
35.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-SKST Třešť BKP-III.t 15. (27. 01. 2018 12:30)Herna v Rouchovanech
8.TJ Chmelná z.s. A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE 15. (27. 01. 2018 11:30)Herna v Polesí, Polesí 13, okr. Pelhřimov
16.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Nížkov AKP-I.tř.27. 01. 2018 09:0016. (27. 01. 2018 17:30) 
15.TJ Chmelná z.s. B-TJ Žďár nad Sázavou CKP-I.tř. 15. (27. 01. 2018 08:30)Herna v Polesí, Polesí 13, okr. Pelhřimov
14.TJ Chmelná z.s. B-TJ CHS Chotěboř BKP-I.tř.13. 01. 2018 15:0014. (13. 01. 2018 14:30) 
7.TJ Chmelná z.s. A-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ADIVIZE 13. (13. 01. 2018 11:30)Herna v Polesí
13.TJ Chmelná z.s. B-TJ Jiskra Humpolec AKP-I.tř. 13. (13. 01. 2018 08:30)Herna v Polesí
34.HB Ostrov B-TJ Jiskra H. Brod CKP-III.t09. 12. 2017 16:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
5.TJ Chmelná z.s. A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE08. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
12.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-I.tř.08. 12. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 10:00) 
23.TJ Sokol Rouchovany A-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-II.tř08. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
6.TJ CHS Chotěboř A-TJ SB Světlá nad Sázavou ADIVIZE06. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
33.TJ Sokol Výčapy A-TJ Jiskra H. Brod CKP-III.t 9. (11. 11. 2017 17:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
22.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř11. 11. 2017 13:009. (11. 11. 2017 14:30)Kulturní dům Římov
32.TJ Sokol Výčapy A-HB Ostrov BKP-III.t 8. (11. 11. 2017 12:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
31.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Jiskra H. Brod CKP-III.t11. 11. 2017 11:458. (11. 11. 2017 12:30)Herna v Rouchovanech
30.TJ Spartak Pelhřimov C-SKST Třešť CKP-III.t11. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 12:00) 
21.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř11. 11. 2017 09:008. (11. 11. 2017 09:30)Kulturní dům Římov
3.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ Jiskra H. Brod ADIVIZE10. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 12:30) 
4.TJ CHS Chotěboř A-TJ Jiskra H. Brod ADIVIZE09. 11. 2017 19:009. (11. 11. 2017 17:30) 
29.TJ Sokol Výčapy A-SK Nové Dvory AKP-III.t 7. (28. 10. 2017 17:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
28.TJ Sokol Výčapy A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 6. (28. 10. 2017 12:30)Hraje se v herně v Mikulovicích
2.SK Telč A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE23. 10. 2017 19:007. (28. 10. 2017 16:30)Herna v Chotěboři
20.TJ Sokol Jemnice B-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř14. 10. 2017 15:005. (14. 10. 2017 17:00) 
19.TJ Sokol Jemnice B-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř14. 10. 2017 09:004. (14. 10. 2017 10:30) 
43.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR20. 09. 2017 18:007. (23. 09. 2017 14:00)Herna ve Světlé n/S.
41.TJ Spartak Pelhřimov-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR18. 09. 2017 17:305. (09. 09. 2017 14:00) 
44.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Jiskra Havlíčkův BrodPOHÁR17. 09. 2017 09:007. (23. 09. 2017 14:00)Herna Jiskry Havlíčkův Brod
1.TJ SB Světlá nad Sázavou A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 14:00) 
27.SK Nové Dvory A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t15. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 14:00) 
17.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Třebíč BKP-II.tř15. 09. 2017 17:001. (16. 09. 2017 10:00) 
11.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř.14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
39.SKST Třešť C-SKST Třešť BKP-III.t 0. (13. 09. 2017 18:00) 
18.SK Sokol Lhotky A-TJ Nové Město na Moravě "A"KP-II.tř12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
38.SKST Třešť B-SKST Třešť CKP-III.t12. 09. 2017 18:000. (09. 09. 2017 10:00) 
42.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR06. 09. 2017 18:006. (23. 09. 2017 10:00)Herna ve Světlé n/S.
40.SKST Třešť-TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouPOHÁR04. 09. 2017 18:004. (09. 09. 2017 10:00) 
37.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Spartak Pelhřimov BKP-III.t23. 08. 2017 18:000. (22. 08. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS