Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
49.OST Kardašova Řečice A-Borovany AKPB09. 12. 2017 15:006. (29. 10. 2017 10:30) 
38.TJ Slovan Černý Dub A-Libín Prachatice CKPA01. 12. 2017 18:307. (03. 11. 2017 18:30) 
15.Protivín A-Elektrostav Strakonice BDIV25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 15:00) 
70.Sokol Strakonice A-Cehnice AKSB22. 11. 2017 18:009. (24. 11. 2017 17:30) 
41.TJ Slovan Černý Dub A-SKST Týn AKPA17. 11. 2017 17:309. (17. 11. 2017 18:30) 
40.Spartak Kaplice A-Blatná BKPA16. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
53.Staving Studená B-Spartak MAS Sez. Ústí AKPB16. 11. 2017 18:309. (25. 11. 2017 18:00) 
85.KST Orel C-SK Byňov AKSC15. 11. 2017 19:009. (25. 11. 2017 15:00) 
69.Osek A-Sokol Strakonice AKSB15. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
17.DDM Soběslav BANES A-RUFA Bechyně ADIV14. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 15:30) 
67.SKP Prachatice A-Třebohostice AKSB11. 11. 2017 16:307. (11. 11. 2017 15:00) 
18.OST Velešín B-Protivín ADIV11. 11. 2017 16:008. (11. 11. 2017 17:00) 
65.Osek A-Blatná CKSB11. 11. 2017 10:007. (11. 11. 2017 15:00) 
19.RUFA Bechyně A-Blatná ADIV10. 11. 2017 20:007. (29. 10. 2017 10:30) 
52.Spartak MAS Sez. Ústí A-Veselí n. Luž.KPB10. 11. 2017 18:008. (12. 11. 2017 10:30) 
77.ST KD Dačice A-Bechyně BKSC09. 11. 2017 19:007. (10. 11. 2017 19:00) 
51.Staving Studená B-Pojbuky AKPB09. 11. 2017 18:307. (11. 11. 2017 18:00) 
39.KST Orel B-TJ Slovan Černý Dub AKPA09. 11. 2017 18:308. (12. 11. 2017 10:30) 
66.Sokol Strakonice A-TJ Sokol Mirotice AKSB08. 11. 2017 18:007. (10. 11. 2017 17:30) 
1.OST Velešín C-Lhenice AKSA07. 11. 2017 18:008. (12. 11. 2017 10:30) 
74.SK Byňov A-SK Pedagog ČB BKSC07. 11. 2017 18:008. (10. 11. 2017 18:00) 
91.Sokol ČB-VS TáborDIVŽ05. 11. 2017 10:003. (11. 11. 2017 10:00) 
2.Spartak Kaplice B-SK Malovice AKSA03. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
50.Spartak MAS Sez. Ústí A-VS Tábor BKPB03. 11. 2017 18:006. (29. 10. 2017 10:30) 
16.OST Velešín B-Libín Prachatice BDIV02. 11. 2017 19:009. (12. 11. 2017 11:00) 
76.KST Orel C-SKST Týn BKSC01. 11. 2017 18:457. (11. 11. 2017 15:00) 
4.Lhenice A-Sokol N. Ves BKSA31. 10. 2017 18:305. (28. 10. 2017 15:00) 
75.DDM Soběslav BANES C-SK Byňov AKSC29. 10. 2017 16:007. (03. 11. 2017 18:00) 
78.Staving Studená C-ST KD Dačice AKSC27. 10. 2017 19:306. (29. 10. 2017 13:00) 
63.Osek A-Sokol MilevskoKSB27. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 15:00) 
64.Elektrostav Strakonice C-SKP Prachatice AKSB27. 10. 2017 17:006. (27. 10. 2017 18:00) 
21.DDM Soběslav BANES A-OST Velešín BDIV26. 10. 2017 19:006. (28. 10. 2017 15:30) 
83.SK Pedagog ČB B-Jiskra Třeboň BKSC26. 10. 2017 18:305. (28. 10. 2017 15:00) 
7.KST ZŠ Vyšší Brod A-OST Velešín CKSA26. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 15:00) 
82.KST Orel C-DDM Soběslav BANES CKSC25. 10. 2017 19:005. (28. 10. 2017 15:00) 
68.Šumavan Vimperk A-Elektrostav Strakonice CKSB25. 10. 2017 18:307. (03. 11. 2017 18:30) 
3.SK Malovice A-Lhenice AKSA25. 10. 2017 18:006. (27. 10. 2017 18:00) 
80.SK Pedagog ČB B-KST Orel CKSC24. 10. 2017 18:006. (29. 10. 2017 10:30) 
48.Veselí n. Luž.-Staving Studená BKPB23. 10. 2017 19:305. (28. 10. 2017 15:30) 
37.Blatná B-SKST Týn AKPA22. 10. 2017 10:306. (29. 10. 2017 10:30) 
20.VS Tábor A-OST Velešín BDIV22. 10. 2017 10:307. (29. 10. 2017 10:30) 
84.ST KD Dačice A-SKST Týn BKSC22. 10. 2017 09:305. (27. 10. 2017 19:00) 
81.SK Byňov A-Sokol Suchdol AKSC20. 10. 2017 18:005. (22. 10. 2017 18:00) 
79.SKST Týn B-Jiskra Třeboň BKSC19. 10. 2017 19:006. (29. 10. 2017 10:30) 
61.Sokol Strakonice A-SKP Prachatice AKSB18. 10. 2017 18:003. (13. 10. 2017 17:30) 
59.Sokol Milevsko-TJ Sokol Mirotice AKSB17. 10. 2017 20:003. (14. 10. 2017 15:00) 
5.SK Malovice A-Sokol Vodňany CKSA17. 10. 2017 18:005. (20. 10. 2017 18:00) 
26.Přídolí A-KST Orel ADIV15. 10. 2017 15:004. (14. 10. 2017 15:00) 
25.OST Velešín B-Jiskra Třeboň ADIV15. 10. 2017 11:004. (14. 10. 2017 17:00) 
22.OST Velešín B-KST Orel ADIV14. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 11:00) 
9.Sokol N. Ves B-Protivín CKSA14. 10. 2017 18:303. (14. 10. 2017 15:00) 
23.Přídolí A-Jiskra Třeboň ADIV14. 10. 2017 15:005. (15. 10. 2017 10:30) 
87.DDM Soběslav BANES C-ST KD Dačice AKSC13. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
45.Hluboká n. Vlt. B-Pojbuky AKPB13. 10. 2017 18:303. (06. 10. 2017 18:30) 
8.Spartak Kaplice B-Lhenice AKSA13. 10. 2017 18:154. (15. 10. 2017 10:30) 
47.Spartak MAS Sez. Ústí A-SK Jindřichův Hradec AKPB13. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 10:30) 
36.TJ Slovan Černý Dub A-Sokol ČB BKPA13. 10. 2017 18:004. (13. 10. 2017 18:30) 
73.Jiskra Třeboň B-Bechyně BKSC13. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 10:30) 
24.Protivín A-RUFA Bechyně ADIV13. 10. 2017 17:004. (14. 10. 2017 15:00) 
11.KST ZŠ Vyšší Brod A-Sokol N. Ves BKSA12. 10. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
10.KST ZŠ Vyšší Brod A-SK Malovice AKSA11. 10. 2017 18:003. (14. 10. 2017 15:00) 
60.Osek A-Třebohostice AKSB11. 10. 2017 18:003. (14. 10. 2017 15:00) 
35.Libín Prachatice C-Spartak Kaplice AKPA10. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
86.Jiskra Třeboň B-SK Byňov AKSC10. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
72.ST KD Dačice A-KST Orel CKSC06. 10. 2017 19:004. (15. 10. 2017 10:00) 
46.Hluboká n. Vlt. B-OST Kardašova Řečice AKPB06. 10. 2017 18:304. (13. 10. 2017 18:30) 
88.Jiskra Třeboň B-Sokol Suchdol AKSC06. 10. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
62.Osek A-TJ Sokol Mirotice AKSB04. 10. 2017 19:304. (15. 10. 2017 10:30) 
30.Blatná A-Přídolí ADIV01. 10. 2017 10:302. (30. 09. 2017 17:00) 
32.Sokol Nová Ves A-TJ Slovan Černý Dub AKPA30. 09. 2017 17:301. (30. 09. 2017 15:00) 
28.Blatná A-OST Velešín BDIV30. 09. 2017 17:003. (01. 10. 2017 10:30) 
89.Bechyně B-KST Orel CKSC30. 09. 2017 10:002. (01. 10. 2017 10:30) 
33.Sokol Vodňany B-Spartak Kaplice AKPA30. 09. 2017 10:001. (30. 09. 2017 15:00) 
12.KST ZŠ Vyšší Brod A-Lhenice AKSA30. 09. 2017 09:001. (30. 09. 2017 15:00) 
29.DDM Soběslav BANES A-Protivín ADIV29. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 15:30) 
43.Borovany A-VS Tábor BKPB29. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
34.TJ Slovan Černý Dub A-Spartak Kaplice AKPA28. 09. 2017 18:302. (22. 09. 2017 18:30) 
42.Veselí n. Luž.-Hluboká n. Vlt. BKPB28. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:30) 
31.Libín Prachatice C-SKST Týn AKPA27. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
56.Sokol Milevsko-Sokol Strakonice AKSB26. 09. 2017 20:002. (01. 10. 2017 10:30) 
90.Jiskra Třeboň B-KST Orel CKSC26. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
58.Třebohostice A-TJ Sokol Mirotice AKSB26. 09. 2017 18:302. (29. 09. 2017 19:00) 
27.DDM Soběslav BANES A-Libín Prachatice BDIV25. 09. 2017 19:003. (29. 09. 2017 19:00) 
54.TJ Sokol Mirotice A-Elektrostav Strakonice CKSB25. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:00) 
13.Protivín B-Protivín CKSA23. 09. 2017 10:3014. (24. 02. 2018 15:00) 
57.Osek A-Elektrostav Strakonice CKSB22. 09. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
6.Protivín C-Protivín BKSA22. 09. 2017 17:305. (28. 10. 2017 15:00) 
55.Osek A-Šumavan Vimperk AKSB20. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:00) 
44.Veselí n. Luž.-VS Tábor BKPB18. 09. 2017 19:002. (01. 10. 2017 10:30) 
14.OST Velešín B-Přídolí ADIV14. 09. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:00) 
71.SK Byňov A-DDM Soběslav BANES CKSC09. 03. 2017 18:0016. (10. 03. 2018 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline