Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
137.Třebohostice A-Elektrostav Strakonice CKSB23. 03. 2018 18:0018. (24. 03. 2018 17:00) 
28.OST Velešín B-Hluboká n. Vlt. ADIV22. 03. 2018 19:0022. (25. 03. 2018 11:00) 
29.DDM Soběslav BANES A-Jiskra Třeboň ADIV22. 03. 2018 18:3021. (24. 03. 2018 15:30) 
24.Sokol N. Ves B-SK Malovice AKSA21. 03. 2018 18:3016. (10. 03. 2018 15:00) 
135.Osek A-SKP Prachatice AKSB21. 03. 2018 18:0018. (24. 03. 2018 15:00) 
27.Křemže - Holubov A-Lhenice AKSA19. 03. 2018 18:3018. (21. 03. 2018 18:30) 
104.Hluboká n. Vlt. B-Borovany AKPB18. 03. 2018 18:3018. (23. 03. 2018 18:30) 
30.RUFA Bechyně A-VS Tábor ADIV16. 03. 2018 20:1520. (11. 03. 2018 10:30) 
102.VS Tábor B-Spartak MAS Sez. Ústí AKPB16. 03. 2018 19:0015. (25. 02. 2018 10:30) 
136.TJ Sokol Mirotice A-Šumavan Vimperk AKSB15. 03. 2018 18:3018. (24. 03. 2018 15:00) 
23.Spartak Kaplice B-KST ZŠ Vyšší Brod AKSA14. 03. 2018 18:3016. (10. 03. 2018 15:00) 
149.SK Byňov A-KST Orel CKSC13. 03. 2018 18:0018. (16. 03. 2018 18:00) 
134.TJ Sokol Mirotice A-SKP Prachatice AKSB11. 03. 2018 13:0017. (11. 03. 2018 15:00) 
31.Protivín A-OST Velešín BDIV10. 03. 2018 16:0019. (10. 03. 2018 15:00) 
138.SK Byňov A-DDM Soběslav BANES CKSC09. 03. 2018 18:0016. (10. 03. 2018 15:00) 
133.TJ Sokol Mirotice A-Sokol Strakonice AKSB08. 03. 2018 19:0016. (10. 03. 2018 15:00) 
139.SKST Týn B-KST Orel CKSC07. 03. 2018 19:0016. (10. 03. 2018 17:30) 
22.Lhenice A-SK Malovice AKSA06. 03. 2018 18:0015. (25. 02. 2018 10:30) 
141.Bechyně B-ST KD Dačice AKSC02. 03. 2018 20:0016. (10. 03. 2018 13:00) 
26.Sokol N. Ves B-Protivín BKSA02. 03. 2018 18:3017. (09. 03. 2018 18:30) 
177.KST Orel C-Staving Studená CKSC02. 03. 2018 18:3017. (11. 03. 2018 10:30) 
103.OST Kardašova Řečice A-Veselí n. Luž.KPB02. 03. 2018 18:0016. (10. 03. 2018 16:30) 
81.Spartak Kaplice A-Sokol Nová Ves AKPA01. 03. 2018 18:3015. (25. 02. 2018 10:30) 
140.Staving Studená C-Jiskra Třeboň BKSC01. 03. 2018 18:3016. (10. 03. 2018 18:00) 
130.Šumavan Vimperk A-Sokol MilevskoKSB25. 02. 2018 14:0015. (25. 02. 2018 16:30) 
131.SKP Prachatice A-Elektrostav Strakonice CKSB25. 02. 2018 10:3015. (25. 02. 2018 15:00) 
100.VS Tábor B-OST Kardašova Řečice AKPB24. 02. 2018 17:0014. (23. 02. 2018 19:00) 
148.Bechyně B-Staving Studená CKSC23. 02. 2018 20:0014. (24. 02. 2018 13:00) 
32.Přídolí A-DDM Soběslav BANES ADIV23. 02. 2018 19:3018. (25. 02. 2018 10:30) 
146.Jiskra Třeboň B-SK Pedagog ČB BKSC22. 02. 2018 19:0014. (24. 02. 2018 15:00) 
77.SKST Týn A-Spartak Kaplice AKPA22. 02. 2018 18:3014. (24. 02. 2018 15:00) 
78.KST Orel B-Blatná BKPA22. 02. 2018 18:0014. (24. 02. 2018 15:00) 
79.KST Orel B-Sokol ČB BKPA21. 02. 2018 18:3015. (25. 02. 2018 10:30) 
21.Sokol N. Ves B-Lhenice AKSA21. 02. 2018 18:3014. (24. 02. 2018 15:00) 
132.Cehnice A-Osek AKSB20. 02. 2018 18:0015. (23. 02. 2018 18:00) 
33.OST Velešín B-VS Tábor ADIV17. 02. 2018 13:3018. (25. 02. 2018 11:00) 
129.Šumavan Vimperk A-SKP Prachatice AKSB17. 02. 2018 12:0014. (23. 02. 2018 18:30) 
147.SKST Týn B-ST KD Dačice AKSC17. 02. 2018 10:0014. (24. 02. 2018 17:30) 
80.SKST Týn A-Blatná BKPA16. 02. 2018 19:3015. (25. 02. 2018 10:30) 
34.Blatná A-Hluboká n. Vlt. ADIV16. 02. 2018 19:1517. (24. 02. 2018 17:00) 
142.ST KD Dačice A-Staving Studená CKSC16. 02. 2018 19:0015. (25. 02. 2018 10:00) 
25.SK Malovice A-Spartak Kaplice BKSA16. 02. 2018 18:3017. (09. 03. 2018 18:00) 
145.DDM Soběslav BANES C-KST Orel CKSC14. 02. 2018 19:0014. (24. 02. 2018 15:00) 
16.Spartak Kaplice B-OST Velešín CKSA09. 02. 2018 19:0012. (27. 01. 2018 15:00) 
144.KST Orel C-SK Pedagog ČB BKSC09. 02. 2018 19:0015. (25. 02. 2018 10:30) 
76.Sokol Nová Ves A-SKST Týn AKPA09. 02. 2018 18:3013. (26. 01. 2018 18:30) 
143.Jiskra Třeboň B-SKST Týn BKSC08. 02. 2018 18:0015. (25. 02. 2018 10:30) 
19.Lhenice A-Spartak Kaplice BKSA07. 02. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 10:30) 
125.Sokol Strakonice A-Šumavan Vimperk AKSB07. 02. 2018 17:3013. (26. 01. 2018 17:30) 
128.TJ Sokol Mirotice A-Cehnice AKSB06. 02. 2018 19:0014. (24. 02. 2018 15:00) 
101.Staving Studená B-Veselí n. Luž.KPB05. 02. 2018 18:0014. (24. 02. 2018 18:00) 
74.Spartak Kaplice A-Libín Prachatice CKPA03. 02. 2018 15:0012. (27. 01. 2018 15:00) 
75.Blatná B-TJ Slovan Černý Dub AKPA02. 02. 2018 19:3012. (27. 01. 2018 17:00) 
98.Spartak MAS Sez. Ústí A-OST Kardašova Řečice AKPB02. 02. 2018 18:0011. (12. 01. 2018 18:00) 
17.SK Malovice A-KST ZŠ Vyšší Brod AKSA30. 01. 2018 18:0012. (26. 01. 2018 18:00) 
18.Lhenice A-Sokol Vodňany CKSA29. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 15:00) 
124.SKP Prachatice A-Sokol MilevskoKSB28. 01. 2018 17:0013. (28. 01. 2018 15:00) 
126.Blatná C-Elektrostav Strakonice CKSB28. 01. 2018 14:0013. (09. 12. 2017 13:00) 
38.VS Tábor A-Blatná ADIV27. 01. 2018 17:0015. (27. 01. 2018 15:00) 
36.RUFA Bechyně A-Libín Prachatice BDIV26. 01. 2018 20:1516. (28. 01. 2018 10:30) 
99.Borovany A-Staving Studená BKPB26. 01. 2018 18:3013. (28. 01. 2018 10:30) 
150.KST Orel C-Sokol Suchdol AKSC26. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 15:00) 
123.TJ Sokol Mirotice A-Sokol MilevskoKSB25. 01. 2018 19:0012. (27. 01. 2018 15:00) 
175.DDM Soběslav BANES C-SK Pedagog ČB BKSC24. 01. 2018 19:0013. (28. 01. 2018 10:30) 
73.Sokol Nová Ves A-KST Orel BKPA24. 01. 2018 18:3012. (27. 01. 2018 15:00)herna Orel CB
37.DDM Soběslav BANES A-Elektrostav Strakonice BDIV23. 01. 2018 18:3015. (27. 01. 2018 15:30) 
151.ST KD Dačice A-DDM Soběslav BANES CKSC20. 01. 2018 10:0012. (26. 01. 2018 19:00) 
35.VS Tábor A-Elektrostav Strakonice BDIV19. 01. 2018 19:0016. (28. 01. 2018 10:30) 
72.Spartak Kaplice A-TJ Slovan Černý Dub AKPA19. 01. 2018 18:3011. (14. 01. 2018 10:30) 
176.KST Orel C-ST KD Dačice AKSC19. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 10:30) 
127.TJ Sokol Mirotice A-Osek AKSB18. 01. 2018 19:0013. (28. 01. 2018 10:30) 
97.VS Tábor B-Veselí n. Luž.KPB14. 01. 2018 09:0011. (14. 01. 2018 10:30) 
70.Spartak Kaplice A-Sokol Vodňany BKPA13. 01. 2018 10:3010. (13. 01. 2018 15:00) 
71.Blatná B-Sokol ČB BKPA13. 01. 2018 10:0010. (13. 01. 2018 17:00) 
15.Protivín C-Sokol Vodňany CKSA12. 01. 2018 17:3010. (13. 01. 2018 15:00) 
69.SKST Týn A-Libín Prachatice CKPA11. 01. 2018 19:0010. (13. 01. 2018 15:00) 
153.KST Orel C-Jiskra Třeboň BKSC11. 01. 2018 19:0010. (13. 01. 2018 15:00) 
122.TJ Sokol Mirotice A-Třebohostice AKSB11. 01. 2018 19:0011. (14. 01. 2018 10:30) 
96.Pojbuky A-Spartak MAS Sez. Ústí AKPB10. 01. 2018 19:0010. (13. 01. 2018 15:00) 
152.KST Orel C-Bechyně BKSC10. 01. 2018 18:3011. (14. 01. 2018 10:30) 
89.OST Kardašova Řečice A-Borovany AKPB09. 12. 2017 15:006. (29. 10. 2017 10:30) 
40.RUFA Bechyně A-Hluboká n. Vlt. ADIV08. 12. 2017 20:1512. (09. 12. 2017 13:00) 
41.DDM Soběslav BANES A-VS Tábor ADIV06. 12. 2017 19:0012. (09. 12. 2017 15:30) 
65.TJ Slovan Černý Dub A-Libín Prachatice CKPA01. 12. 2017 18:307. (03. 11. 2017 18:30) 
1.OST Velešín C-Sokol N. Ves BKSA26. 11. 2017 11:309. (25. 11. 2017 15:00) 
93.Borovany A-Hluboká n. Vlt. BKPB26. 11. 2017 10:009. (25. 11. 2017 15:00) 
42.Protivín A-Elektrostav Strakonice BDIV25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 15:00) 
95.Pojbuky A-OST Kardašova Řečice AKPB25. 11. 2017 10:009. (25. 11. 2017 15:00) 
167.SKST Týn B-Staving Studená CKSC23. 11. 2017 18:009. (25. 11. 2017 17:30) 
168.DDM Soběslav BANES C-Jiskra Třeboň BKSC22. 11. 2017 19:009. (25. 11. 2017 15:00) 
121.Sokol Strakonice A-Cehnice AKSB22. 11. 2017 18:009. (24. 11. 2017 17:30) 
2.Lhenice A-Křemže - Holubov AKSA20. 11. 2017 18:309. (25. 11. 2017 15:00) 
68.TJ Slovan Černý Dub A-SKST Týn AKPA17. 11. 2017 17:309. (17. 11. 2017 18:30) 
67.Spartak Kaplice A-Blatná BKPA16. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
94.Staving Studená B-Spartak MAS Sez. Ústí AKPB16. 11. 2017 18:309. (25. 11. 2017 18:00) 
169.KST Orel C-SK Byňov AKSC15. 11. 2017 19:009. (25. 11. 2017 15:00) 
120.Osek A-Sokol Strakonice AKSB15. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
44.DDM Soběslav BANES A-RUFA Bechyně ADIV14. 11. 2017 19:008. (11. 11. 2017 15:30) 
118.SKP Prachatice A-Třebohostice AKSB11. 11. 2017 16:307. (11. 11. 2017 15:00) 
45.OST Velešín B-Protivín ADIV11. 11. 2017 16:008. (11. 11. 2017 17:00) 
116.Osek A-Blatná CKSB11. 11. 2017 10:007. (11. 11. 2017 15:00) 
46.RUFA Bechyně A-Blatná ADIV10. 11. 2017 20:007. (29. 10. 2017 10:30) 
92.Spartak MAS Sez. Ústí A-Veselí n. Luž.KPB 8. (10. 11. 2017 18:00) 
159.ST KD Dačice A-Bechyně BKSC09. 11. 2017 19:007. (10. 11. 2017 19:00) 
91.Staving Studená B-Pojbuky AKPB09. 11. 2017 18:307. (11. 11. 2017 18:00) 
66.KST Orel B-TJ Slovan Černý Dub AKPA09. 11. 2017 18:308. (12. 11. 2017 10:30) 
117.Sokol Strakonice A-TJ Sokol Mirotice AKSB08. 11. 2017 18:007. (10. 11. 2017 17:30) 
3.OST Velešín C-Lhenice AKSA07. 11. 2017 18:008. (12. 11. 2017 10:30) 
156.SK Byňov A-SK Pedagog ČB BKSC07. 11. 2017 18:008. (10. 11. 2017 18:00) 
178.Sokol ČB-VS TáborDIVŽ05. 11. 2017 10:003. (11. 11. 2017 10:00) 
4.Spartak Kaplice B-SK Malovice AKSA03. 11. 2017 19:008. (12. 11. 2017 10:30) 
90.Spartak MAS Sez. Ústí A-VS Tábor BKPB03. 11. 2017 18:006. (27. 10. 2017 18:00) 
43.OST Velešín B-Libín Prachatice BDIV02. 11. 2017 19:009. (12. 11. 2017 11:00) 
158.KST Orel C-SKST Týn BKSC01. 11. 2017 18:457. (11. 11. 2017 15:00) 
6.Lhenice A-Sokol N. Ves BKSA31. 10. 2017 18:305. (28. 10. 2017 15:00) 
157.DDM Soběslav BANES C-SK Byňov AKSC29. 10. 2017 16:007. (03. 11. 2017 18:00) 
160.Staving Studená C-ST KD Dačice AKSC27. 10. 2017 19:306. (29. 10. 2017 13:00) 
114.Osek A-Sokol MilevskoKSB27. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 15:00) 
115.Elektrostav Strakonice C-SKP Prachatice AKSB27. 10. 2017 17:006. (27. 10. 2017 18:00) 
48.DDM Soběslav BANES A-OST Velešín BDIV26. 10. 2017 19:006. (28. 10. 2017 15:30) 
165.SK Pedagog ČB B-Jiskra Třeboň BKSC26. 10. 2017 18:305. (28. 10. 2017 15:00) 
9.KST ZŠ Vyšší Brod A-OST Velešín CKSA26. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 15:00) 
164.KST Orel C-DDM Soběslav BANES CKSC25. 10. 2017 19:005. (28. 10. 2017 15:00) 
119.Šumavan Vimperk A-Elektrostav Strakonice CKSB25. 10. 2017 18:307. (03. 11. 2017 18:30) 
5.SK Malovice A-Lhenice AKSA25. 10. 2017 18:006. (27. 10. 2017 18:00) 
162.SK Pedagog ČB B-KST Orel CKSC24. 10. 2017 18:006. (29. 10. 2017 10:30) 
88.Veselí n. Luž.-Staving Studená BKPB23. 10. 2017 19:305. (28. 10. 2017 15:30) 
64.Blatná B-SKST Týn AKPA22. 10. 2017 10:306. (29. 10. 2017 10:30) 
47.VS Tábor A-OST Velešín BDIV22. 10. 2017 10:307. (29. 10. 2017 10:30) 
166.ST KD Dačice A-SKST Týn BKSC22. 10. 2017 09:305. (27. 10. 2017 19:00) 
163.SK Byňov A-Sokol Suchdol AKSC20. 10. 2017 18:005. (22. 10. 2017 18:00) 
161.SKST Týn B-Jiskra Třeboň BKSC19. 10. 2017 19:006. (29. 10. 2017 10:30) 
112.Sokol Strakonice A-SKP Prachatice AKSB18. 10. 2017 18:003. (13. 10. 2017 17:30) 
110.Sokol Milevsko-TJ Sokol Mirotice AKSB17. 10. 2017 20:003. (14. 10. 2017 15:00) 
7.SK Malovice A-Sokol Vodňany CKSA17. 10. 2017 18:005. (20. 10. 2017 18:00) 
53.Přídolí A-KST Orel ADIV15. 10. 2017 15:004. (14. 10. 2017 15:00) 
52.OST Velešín B-Jiskra Třeboň ADIV15. 10. 2017 11:004. (14. 10. 2017 17:00) 
49.OST Velešín B-KST Orel ADIV14. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 11:00) 
11.Sokol N. Ves B-Protivín CKSA14. 10. 2017 18:303. (14. 10. 2017 15:00) 
50.Přídolí A-Jiskra Třeboň ADIV14. 10. 2017 15:005. (15. 10. 2017 10:30) 
171.DDM Soběslav BANES C-ST KD Dačice AKSC13. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
85.Hluboká n. Vlt. B-Pojbuky AKPB13. 10. 2017 18:303. (06. 10. 2017 18:30) 
10.Spartak Kaplice B-Lhenice AKSA13. 10. 2017 18:154. (15. 10. 2017 10:30) 
87.Spartak MAS Sez. Ústí A-SK Jindřichův Hradec AKPB 4. (13. 10. 2017 18:00) 
63.TJ Slovan Černý Dub A-Sokol ČB BKPA13. 10. 2017 18:004. (13. 10. 2017 18:30) 
155.Jiskra Třeboň B-Bechyně BKSC13. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 10:30) 
51.Protivín A-RUFA Bechyně ADIV13. 10. 2017 17:004. (14. 10. 2017 15:00) 
13.KST ZŠ Vyšší Brod A-Sokol N. Ves BKSA12. 10. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
12.KST ZŠ Vyšší Brod A-SK Malovice AKSA11. 10. 2017 18:003. (14. 10. 2017 15:00) 
111.Osek A-Třebohostice AKSB11. 10. 2017 18:003. (14. 10. 2017 15:00) 
62.Libín Prachatice C-Spartak Kaplice AKPA10. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
170.Jiskra Třeboň B-SK Byňov AKSC10. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 15:00) 
154.ST KD Dačice A-KST Orel CKSC06. 10. 2017 19:004. (15. 10. 2017 10:00) 
86.Hluboká n. Vlt. B-OST Kardašova Řečice AKPB06. 10. 2017 18:304. (13. 10. 2017 18:30) 
172.Jiskra Třeboň B-Sokol Suchdol AKSC06. 10. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
113.Osek A-TJ Sokol Mirotice AKSB04. 10. 2017 19:304. (15. 10. 2017 10:30) 
57.Blatná A-Přídolí ADIV01. 10. 2017 10:302. (30. 09. 2017 17:00) 
59.Sokol Nová Ves A-TJ Slovan Černý Dub AKPA30. 09. 2017 17:301. (30. 09. 2017 15:00) 
55.Blatná A-OST Velešín BDIV30. 09. 2017 17:003. (01. 10. 2017 10:30) 
173.Bechyně B-KST Orel CKSC30. 09. 2017 10:002. (01. 10. 2017 10:30) 
60.Sokol Vodňany B-Spartak Kaplice AKPA30. 09. 2017 10:001. (30. 09. 2017 15:00) 
14.KST ZŠ Vyšší Brod A-Lhenice AKSA30. 09. 2017 09:001. (30. 09. 2017 15:00) 
56.DDM Soběslav BANES A-Protivín ADIV29. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 15:30) 
83.Borovany A-VS Tábor BKPB29. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
61.TJ Slovan Černý Dub A-Spartak Kaplice AKPA28. 09. 2017 18:302. (22. 09. 2017 18:30) 
82.Veselí n. Luž.-Hluboká n. Vlt. BKPB28. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:30) 
58.Libín Prachatice C-SKST Týn AKPA27. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
107.Sokol Milevsko-Sokol Strakonice AKSB26. 09. 2017 20:002. (01. 10. 2017 10:30) 
174.Jiskra Třeboň B-KST Orel CKSC26. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 15:00) 
109.Třebohostice A-TJ Sokol Mirotice AKSB26. 09. 2017 18:302. (29. 09. 2017 19:00) 
54.DDM Soběslav BANES A-Libín Prachatice BDIV25. 09. 2017 19:003. (29. 09. 2017 19:00) 
105.TJ Sokol Mirotice A-Elektrostav Strakonice CKSB25. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:00) 
20.Protivín B-Protivín CKSA23. 09. 2017 10:3014. (24. 02. 2018 15:00) 
108.Osek A-Elektrostav Strakonice CKSB22. 09. 2017 18:002. (01. 10. 2017 10:30) 
8.Protivín C-Protivín BKSA22. 09. 2017 17:305. (28. 10. 2017 15:00) 
106.Osek A-Šumavan Vimperk AKSB20. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 15:00) 
84.Veselí n. Luž.-VS Tábor BKPB18. 09. 2017 19:002. (01. 10. 2017 10:30) 
39.OST Velešín B-Přídolí ADIV14. 09. 2017 18:3012. (09. 12. 2017 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS