Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
49.TJ Sokol Horní Bělá B-Bageta Dolany AKS2B22. 02. 2018 19:0022. (24. 02. 2018 14:00) 
48.TJ Sokol Těně A-TJ Město Zbiroh AKS2B15. 02. 2018 18:3021. (24. 02. 2018 09:00) 
20.TJ Sokol Bor B-SK Jiskra Domažlice BKS114. 02. 2018 19:0020. (10. 03. 2018 14:00) 
63.TJ Sokol Bor B-SK Jiskra Domažlice BČP14. 02. 2018 17:007. (18. 02. 2018 09:00) 
64.TJ Dobřany A-KST Klatovy AČP13. 02. 2018 19:007. (18. 02. 2018 09:00) 
65.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Horažďovice AČP12. 02. 2018 18:308. (18. 02. 2018 09:00) 
19.ST DDM Stříbro A-TJ Sokol Kdyně AKS101. 02. 2018 19:0017. (24. 02. 2018 09:00) 
62.TJ Dynamo Horšovský Týn A-SKUŘ Plzeň BČP31. 01. 2018 18:006. (04. 02. 2018 09:00) 
41.TJ Sokol Plzeň V. C-TJ Union Plzeň B 7. (28. 01. 2018 09:00)herna TJ Sokol Plzeň V.
40.TJ Union Plzeň B-TJ Sokol Horažďovice A 7. (28. 01. 2018 09:00)herna TJ Sokol Plzeň V.
39.TJ Sokol Plzeň V. C-TJ Sokol Horažďovice A 7. (28. 01. 2018 09:00)herna TJ Sokol Plzeň V.
18.TJ Sokol Kdyně A-SK Jiskra Domažlice BKS126. 01. 2018 18:3016. (27. 01. 2018 13:00) 
31.SK Sokol Domažlice C-TJ Sokol Kdyně BKS2A26. 01. 2018 18:0019. (27. 01. 2018 09:00) 
61.SK Drahotín A-TJ Sokol Horažďovice AČP25. 01. 2018 18:006. (04. 02. 2018 09:00) 
10.TJ Sokol Plzeň V. B-Dioss Nýřany ADM12. 01. 2018 19:0013. (13. 01. 2018 09:00) 
56.SK Jiskra Domažlice B-KOC Sušice AČP12. 01. 2018 18:004. (07. 01. 2018 09:00) 
8.KST Klatovy A-KOC Sušice ADM06. 01. 2018 09:0012. (09. 12. 2017 09:00) 
58.SKUŘ Plzeň B-KST Klatovy AČP04. 01. 2018 18:304. (07. 01. 2018 09:00) 
59.SKUŘ Plzeň C-TJ Zdemyslice AČP04. 01. 2018 18:005. (07. 01. 2018 09:00) 
60.TJ Sokol Starý Plzenec B-TJ Dynamo Horšovský Týn AČP03. 01. 2018 18:005. (07. 01. 2018 09:00) 
55.TJ Sokol Bor B-SKUŘ Plzeň AČP02. 01. 2018 18:004. (07. 01. 2018 09:00) 
28.SK Sokol Domažlice C-Dioss Nýřany CKS2A 16. (16. 12. 2017 14:00)herna SK Jiskra Domažlice
47.TJ Hrádek A-TJ Sokol Horní Bělá BKS2B 16. (16. 12. 2017 14:00)Sokolovna Dobřív,č.p.200
29.TJ Sokol Lhůta B - Trnová-TJ Sokol Kdyně BKS2A 16. (16. 12. 2017 14:00)herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
27.SK Sokol Domažlice C-Dioss Nýřany BKS2A 15. (16. 12. 2017 09:00)herna SK Jiskra Domažlice
46.TJ Hrádek A-TJ Union Plzeň DKS2B 15. (16. 12. 2017 09:00)Sokolovna Dobřív,č.p.200
32.TJ Sokol Lhůta B - Trnová-TJ Sokol Přeštice AKS2A 15. (16. 12. 2017 09:00)herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
26.TJ Sokol Plzeň V. E-TJ Sokol Plzeň V. DKS2A 15. (16. 12. 2017 09:00) 
25.SK Sokol Domažlice C-TJ Sokol Plzeň V. EKS2A 14. (09. 12. 2017 14:00)herna SK Jiskra Domažlice
6.SKUŘ Plzeň A-TJ Sokol Horažďovice ADM09. 12. 2017 09:0012. (09. 12. 2017 10:30) 
24.SK Sokol Domažlice C-TJ Sokol Plzeň V. DKS2A 13. (09. 12. 2017 09:00)herna SK Jiskra Domažlice
9.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. ADM 12. (09. 12. 2017 09:00) 
7.TJ Union Plzeň C-TJ Union Plzeň BDM 12. (09. 12. 2017 09:00) 
57.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Dobřany AČP06. 12. 2017 18:304. (07. 01. 2018 09:00) 
38.TJ Union Plzeň B-TJ Sokol Horažďovice A 6. (26. 11. 2017 09:00)herna TJ Union Plzeň
37.TJ Sokol Plzeň V. C-TJ Sokol Horažďovice A 5. (26. 11. 2017 09:00)herna TJ Union Plzeň
36.TJ Union Plzeň B-TJ Sokol Plzeň V. C 4. (26. 11. 2017 09:00)herna TJ Union Plzeň
5.TJ Union Plzeň B-SKUŘ Plzeň ADM23. 11. 2017 18:3011. (25. 11. 2017 14:00) 
44.SK Rokycany A-ST DDM Stříbro BKS2B17. 11. 2017 18:0010. (11. 11. 2017 15:00) 
45.TJ Sokol Klabava B-TJ Hrádek AKS2B16. 11. 2017 18:3011. (24. 11. 2017 00:00) 
52.TJ Zdemyslice A-TJ Sokol Horažďovice AČP02. 11. 2017 19:002. (01. 11. 2017 09:00) 
17.TJ Sokol Kdyně A-TJ Sokol Plzeň V. CKS1 7. (28. 10. 2017 13:00)sokolovna Prapořiště
15.TJ Sokol Kdyně A-ST DDM Stříbro AKS1 6. (28. 10. 2017 08:00)sokolovna Prapořiště
51.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Dobřany AČP27. 10. 2017 19:002. (01. 11. 2017 09:00) 
16.TJ Sokol Horažďovice B-ST DDM Stříbro AKS127. 10. 2017 19:007. (28. 10. 2017 13:00) 
23.SK Sokol Domažlice C-TJ Slavoj Stod CKS2A27. 10. 2017 18:157. (28. 10. 2017 09:00) 
53.KOC Sušice B-SKUŘ Plzeň BČP25. 10. 2017 18:302. (01. 11. 2017 09:00) 
54.TJ Sokol Starý Plzenec A-KST Klatovy AČP25. 10. 2017 18:002. (01. 11. 2017 09:00) 
50.TJ Sokol Mirošov A-SK Jiskra Domažlice BČP24. 10. 2017 19:302. (01. 11. 2017 09:00) 
43.TJ Hrádek A-TJ Sokol Mirošov AKS2B17. 10. 2017 18:306. (14. 10. 2017 14:00) 
22.Dioss Nýřany B-Dioss Nýřany CKS2A 5. (14. 10. 2017 09:00) 
42.TJ Sokol Nezvěstice A-TJ Hrádek AKS2B12. 10. 2017 19:005. (14. 10. 2017 09:00) 
13.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Bor BKS128. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 09:00) 
4.TJ Slavoj Stod A-TJ Union Plzeň BDM27. 09. 2017 19:003. (30. 09. 2017 14:00) 
14.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Horní Bělá AKS126. 09. 2017 18:302. (30. 09. 2017 10:00) 
35.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Union Plzeň B 3. (24. 09. 2017 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice
34.TJ Sokol Horažďovice A-TJ Sokol Plzeň V. C 2. (24. 09. 2017 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice
33.TJ Sokol Plzeň V. C-TJ Union Plzeň B 1. (24. 09. 2017 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice
1.TJ Sokol Horažďovice A-SKUŘ Plzeň ADM16. 09. 2017 10:001. (16. 09. 2017 10:30) 
12.SKUŘ Plzeň B-TJ Slavoj Stod BKS114. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 10:00) 
2.TJ Union Plzeň B-TJ Union Plzeň CDM14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 09:00) 
11.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Kdyně AKS112. 09. 2017 19:001. (16. 09. 2017 08:00) 
3.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. BDM07. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 09:00) 
21.TJ Sokol Plzeň V. D-TJ Sokol Plzeň V. EKS2A06. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 09:00) 
30.Dioss Nýřany C-Dioss Nýřany BKS2A27. 01. 2017 09:0019. (27. 01. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline