Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
20.TJ Jiskra Březová B-KST Karlovy Vary BKP110. 02. 2018 16:3016. (10. 02. 2018 14:00) 
21.TJ Batesta Chodov C-TJ Ostrov BKP110. 02. 2018 15:0016. (10. 02. 2018 14:30) 
19.TJ Jiskra Březová B-TJ Ostrov BKP110. 02. 2018 11:3015. (10. 02. 2018 09:00) 
18.TJ Batesta Chodov C-KST Karlovy Vary BKP110. 02. 2018 10:3015. (10. 02. 2018 10:00) 
8.TJ Batesta Chodov B-TJ Batesta Chodov ADIVIZE11. 01. 2018 19:0012. (13. 01. 2018 10:00)2. předehrávka
9.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Slovan Karlovy Vary BDIVIZE11. 01. 2018 18:0022. (24. 03. 2018 14:00)2. předehrávka
17.TJ Jiskra Březová B-TJ Luby AKP109. 12. 2017 16:3011. (09. 12. 2017 14:00) 
16.TJ Batesta Chodov C-TJ Slavoj Kynšperk BKP109. 12. 2017 15:0011. (09. 12. 2017 14:30) 
15.TJ Jiskra Březová B-TJ Slavoj Kynšperk BKP109. 12. 2017 11:3010. (09. 12. 2017 09:00) 
14.TJ Batesta Chodov C-TJ Luby AKP109. 12. 2017 10:3010. (09. 12. 2017 10:00) 
25.TJ Luby B-TJ Baník Vintířov AKP220. 11. 2017 19:009. (25. 11. 2017 12:30) 
13.TJ Jiskra Březová B-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP111. 11. 2017 16:307. (11. 11. 2017 14:00) 
12.TJ Batesta Chodov C-TJ Spartak Horní Slavkov AKP111. 11. 2017 15:007. (11. 11. 2017 14:30) 
11.TJ Jiskra Březová B-TJ Spartak Horní Slavkov AKP111. 11. 2017 11:306. (11. 11. 2017 09:00) 
10.TJ Batesta Chodov C-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP111. 11. 2017 10:306. (11. 11. 2017 10:00) 
6.TJ Batesta Chodov B-TJ Slavoj Kynšperk ADIVIZE28. 10. 2017 14:005. (28. 10. 2017 14:30)v Kynšperku
5.TJ Batesta Chodov A-TJ Baník Sokolov ADIVIZE28. 10. 2017 14:005. (28. 10. 2017 14:30)v Sokolově
3.TJ Batesta Chodov B-TJ Baník Sokolov ADIVIZE28. 10. 2017 09:004. (28. 10. 2017 10:00)v Sokolově
2.TJ Batesta Chodov A-TJ Slavoj Kynšperk ADIVIZE28. 10. 2017 09:004. (28. 10. 2017 10:00)v Kynšperku
4.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Jiskra Březová ADIVIZE26. 10. 2017 17:305. (28. 10. 2017 14:00)v Březové
24.TJ Baník Vintířov A-TJ Baník Sokolov BKP213. 10. 2017 17:002. (14. 10. 2017 09:00) 
22.TJ Luby B-TJ Baník SvatavaKP2 1. (30. 09. 2017 09:00) 
1.TJ Batesta Chodov A-TJ Batesta Chodov BDIVIZE 1. (28. 09. 2017 19:00)1. předehrávka
23.TJ Jiskra Aš B-SKST Cheb BKP226. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 09:00) 
7.TJ Slovan Karlovy Vary B-TJ Slovan Karlovy Vary ADIVIZE21. 09. 2017 18:0011. (09. 12. 2017 14:00)1. předehrávka
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline