Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
16.KST Jirkov B-KST Most AKP117. 03. 2018 16:0029. (24. 03. 2018 16:00) 
86.TJ Chemička Ústí nad Labem A-TTC Roudnice CKP2 - C 21. (16. 03. 2018 18:00)Změna pořadatelství
85.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Sokol Filipov BKP2 - C 21. (16. 03. 2018 18:00)Změna pořadatelství
83.SKP Sever Ústí nad Labem B-KST Kalich Litoměřice AKP2 - C 19. (02. 03. 2018 18:00)Změna pořadatelství
62.TJ Krupka C-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B01. 03. 2018 17:0020. (05. 03. 2018 18:00) 
84.GPD Benešov nad Ploučnicí A-INPEKO Krásné Březno AKP2 - C28. 02. 2018 18:0020. (09. 03. 2018 18:00) 
45.ST Kopisty A-TJ Baník Meziboří AKP2 - A27. 02. 2018 18:3020. (09. 03. 2018 18:00) 
44.TTC Litvínov C-Sokol Horní Jiřetín AKP2 - A24. 02. 2018 15:0018. (24. 02. 2018 16:00) 
19.TTC Litvínov B-TTC Roudnice AKP122. 02. 2018 18:0025. (24. 02. 2018 16:00)horní herna
82.SKP Sever Ústí nad Labem B-SKST Bechlín AKP2 - C21. 02. 2018 18:0018. (23. 02. 2018 18:00) 
18.TJ Krupka B-TTC Roudnice AKP121. 02. 2018 17:3026. (25. 02. 2018 10:00) 
81.TJ Sokol Filipov B-SKST Děčín BKP2 - C20. 02. 2018 18:0017. (16. 02. 2018 18:00)ODLOŽENO
61.SKP Sever Ústí nad Labem C-Sokol Libochovice AKP2 - B19. 02. 2018 18:0017. (12. 02. 2018 18:00)ODLOŽENO
43.TTC Litvínov C-TJ Klášterec nad Ohří AKP2 - A17. 02. 2018 13:0017. (17. 02. 2018 16:00) 
13.TJ Sokol Filipov A-TJ Sever Žatec BDivize10. 02. 2018 16:0014. (04. 02. 2018 10:00)ODLOŽENO
39.TTC Litvínov B-TJ Spartak Lubenec AKP110. 02. 2018 10:0024. (11. 02. 2018 10:00) 
17.TTC Litvínov B-ASK Lovosice AKP108. 02. 2018 18:0026. (25. 02. 2018 10:00) 
11.TTC Litoměřice C-SKST Teplice ADivize03. 02. 2018 10:0013. (03. 02. 2018 16:00) 
12.SKST Děčín A-TJ Sokol Lenešice ADivize01. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 10:00) 
80.SK Malá Veleň A-GPD Benešov nad Ploučnicí AKP2 - C01. 02. 2018 18:0015. (02. 02. 2018 18:00) 
59.TJ Sokol Terezín B-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B31. 01. 2018 18:0015. (01. 02. 2018 18:00) 
79.TJ Sokol Filipov B-SKST Bechlín AKP2 - C25. 01. 2018 18:0014. (26. 01. 2018 18:00) 
20.KST Most A-TJ Krupka BKP124. 01. 2018 18:0021. (27. 01. 2018 16:00) 
78.TJ Sokol Terezín A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C22. 01. 2018 17:0014. (25. 01. 2018 18:00) 
10.SKP Sever Ústí nad Labem A-TTC Litoměřice CDivize 12. (21. 01. 2018 10:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
57.TJ Sokol Bořislav A-SKST Teplice DKP2 - B19. 01. 2018 18:0013. (20. 01. 2018 16:00) 
58.TTC Ústí nad Labem C-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B19. 01. 2018 16:0013. (19. 01. 2018 18:00) 
21.SKST Baník Most C-SKST Teplice BKP113. 01. 2018 12:0020. (14. 01. 2018 10:00) 
22.SKST Baník Most D-SKST Teplice CKP113. 01. 2018 12:0020. (14. 01. 2018 10:00) 
77.KST Kalich Litoměřice A-SKST Bechlín AKP2 - C10. 01. 2018 18:0012. (12. 01. 2018 18:00) 
56.SKP Sever Ústí nad Labem C-TTC Duchcov AKP2 - B07. 01. 2018 17:0012. (08. 01. 2018 18:00)herna Duchcov
24.TJ Sokol Dobroměřice A-SKST Teplice CKP106. 01. 2018 18:3017. (06. 01. 2018 16:00) 
60.Sokol Libochovice A-TJ Sokol Lenešice BKP2 - B20. 12. 2017 18:0016. (09. 02. 2018 18:00) 
42.KST Libědice A-ST Kopisty AKP2 - A14. 12. 2017 17:3011. (15. 12. 2017 18:30) 
54.SKP Sever Ústí nad Labem C-TJ Sokol Lenešice BKP2 - B13. 12. 2017 18:0011. (11. 12. 2017 18:00)ODLOŽENO, Herna TJ Sokol Lenešice
55.TJ Smolnice A-TTC Roudnice BKP2 - B13. 12. 2017 18:0011. (15. 12. 2017 18:00) 
41.TTC Litvínov C-TJ Baník Meziboří AKP2 - A09. 12. 2017 13:0010. (09. 12. 2017 16:00) 
76.TTC Roudnice C-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C 10. (08. 12. 2017 18:00)Změna pořadatelství
75.TJ Sokol Filipov B-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 - C 10. (08. 12. 2017 18:00)Změna pořadatelství
53.TTC Roudnice B-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B08. 12. 2017 17:0010. (08. 12. 2017 18:00) 
9.SKP Sever Ústí nad Labem A-TTC Litvínov ADivize 11. (03. 12. 2017 10:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
7.SKP Sever Ústí nad Labem A-SKST Baník Most BDivize 10. (02. 12. 2017 16:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
73.SK Malá Veleň A-SKST Děčín BKP2 - C 9. (01. 12. 2017 18:00)Herna SKST Děčín
74.SKST Bechlín A-SK Štětí BKP2 - C29. 11. 2017 18:009. (27. 11. 2017 18:00) 
52.SKP Sever Ústí nad Labem C-TJ Krupka CKP2 - B29. 11. 2017 17:309. (27. 11. 2017 18:00)ODLOŽENO, Herna TJ Krupka
51.TTC Roudnice B-TJ Sokol Terezín BKP2 - B28. 11. 2017 18:008. (24. 11. 2017 18:00) 
72.KST Kalich Litoměřice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 - C 8. (24. 11. 2017 18:00)Změna pořadatelství
28.TJ Krupka B-SKST Teplice CKP123. 11. 2017 18:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
29.SKST Teplice C-TTC Litvínov BKP121. 11. 2017 18:0012. (25. 11. 2017 10:00)herna Sokol Bořislav
26.KST Most A-TJ Sokol SpořiceKP118. 11. 2017 16:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
68.SKP Sever Ústí nad Labem B-SK Malá Veleň AKP2 - C17. 11. 2017 18:006. (10. 11. 2017 18:00)ODLOŽENO - Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
69.SK Malá Veleň A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C16. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
71.KST Kalich Litoměřice A-TJ Sokol Terezín AKP2 - C15. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
70.SKST Bechlín A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 - C15. 11. 2017 18:007. (13. 11. 2017 18:00) 
50.SKST Teplice D-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B12. 11. 2017 10:005. (04. 11. 2017 10:00)ODLOŽENO
36.KST Jirkov C-KST Most AKP111. 11. 2017 17:001. (11. 11. 2017 16:00) 
40.TJ Baník Meziboří A-KST Jirkov DKP2 - A10. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
67.GPD Benešov nad Ploučnicí A-KST Kalich Litoměřice AKP2 - C08. 11. 2017 18:006. (10. 11. 2017 18:00) 
6.TJ Sever Žatec B-TTC Litvínov ADivize02. 11. 2017 18:007. (05. 11. 2017 10:00) 
5.TJ Sever Žatec B-SKST Baník Most BDivize28. 10. 2017 16:006. (04. 11. 2017 16:00) 
64.SKST Děčín B-TTC Roudnice CKP2 - C27. 10. 2017 18:004. (20. 10. 2017 18:00)Odloženo
30.ASK Lovosice A-TTC Litvínov BKP125. 10. 2017 18:009. (29. 10. 2017 10:00) 
66.SKST Bechlín A-GPD Benešov nad Ploučnicí AKP2 - C23. 10. 2017 18:005. (30. 10. 2017 18:00) 
4.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sokol Lenešice ADivize 5. (22. 10. 2017 10:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
3.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sever Žatec BDivize 4. (21. 10. 2017 16:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
65.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C 4. (20. 10. 2017 18:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
33.TTC Litvínov B-KST Jirkov CKP114. 10. 2017 15:006. (14. 10. 2017 16:00) 
32.SKST Baník Most C-TJ Sokol Dobroměřice AKP114. 10. 2017 14:006. (14. 10. 2017 16:00) 
31.TTC Roudnice A-TTC Litvínov BKP112. 10. 2017 18:008. (28. 10. 2017 16:00) 
2.TJ Sever Žatec A-TTC Litvínov ADivize07. 10. 2017 10:002. (07. 10. 2017 16:00) 
38.TTC Roudnice A-ASK Lovosice AKP128. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 16:00) 
63.TJ Chemička Ústí nad Labem A-INPEKO Krásné Březno AKP2 - C27. 09. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
1.TJ Sever Žatec A-KST Jirkov ADivize23. 09. 2017 10:001. (23. 09. 2017 16:00) 
14.TJ Sever Žatec A-TJ Sever Žatec BDivize21. 09. 2017 19:0022. (08. 04. 2018 10:00) 
8.TJ Sever Žatec B-TJ Sever Žatec ADivize19. 09. 2017 18:0011. (03. 12. 2017 10:00) 
34.TTC Litvínov B-TJ Krupka BKP116. 09. 2017 15:001. (16. 09. 2017 16:00) 
15.KST Jirkov B-KST Jirkov CKP114. 09. 2017 18:0030. (25. 03. 2018 10:00) 
27.KST Jirkov C-KST Jirkov BKP112. 09. 2017 18:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
23.SKST Baník Most D-SKST Baník Most CKP111. 09. 2017 18:0016. (24. 03. 2018 16:00) 
49.KST Libědice A-TTC LitvínovČP-1.st.08. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
25.SKST Teplice B-SKST Teplice CKP107. 09. 2017 18:3016. (27. 01. 2018 16:00) 
35.SKST Baník Most C-SKST Baník Most DKP107. 09. 2017 18:001. (25. 11. 2017 16:00) 
37.SKST Teplice C-SKST Teplice BKP105. 09. 2017 18:301. (14. 10. 2017 10:00) 
47.TJ Krupka-TTC DuchcovČP-1.st.05. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
48.TTC Roudnice B-KST Most AČP-1.st.05. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
46.OÚ Výškov A-KST Most AČP-1.st.30. 08. 2017 18:00PO (02. 09. 2017 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline