Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
43.SKP Sever Ústí nad Labem B-KST Kalich Litoměřice AKP2 - C 19. (02. 03. 2018 18:00)Změna pořadatelství
42.SK Malá Veleň A-SKST Děčín BKP2 - C 9. (01. 12. 2017 18:00)Herna SKST Děčín
31.SKP Sever Ústí nad Labem C-TJ Krupka CKP2 - B29. 11. 2017 17:309. (27. 11. 2017 18:00)ODLOŽENO, Herna TJ Krupka
41.KST Kalich Litoměřice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 - C 8. (24. 11. 2017 18:00)Změna pořadatelství
14.TJ Krupka B-SKST Teplice CKP123. 11. 2017 18:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
15.SKST Teplice C-TTC Litvínov BKP121. 11. 2017 18:0012. (25. 11. 2017 10:00)herna Sokol Bořislav
12.KST Most A-TJ Sokol SpořiceKP118. 11. 2017 16:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
37.SKP Sever Ústí nad Labem B-SK Malá Veleň AKP2 - C17. 11. 2017 18:006. (10. 11. 2017 18:00)ODLOŽENO - Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
38.SK Malá Veleň A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C16. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
40.KST Kalich Litoměřice A-TJ Sokol Terezín AKP2 - C15. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
39.SKST Bechlín A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 - C15. 11. 2017 18:007. (13. 11. 2017 18:00) 
30.SKST Teplice D-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2 - B12. 11. 2017 10:005. (04. 11. 2017 10:00)ODLOŽENO
22.KST Jirkov C-KST Most AKP111. 11. 2017 17:001. (11. 11. 2017 16:00) 
25.TJ Baník Meziboří A-KST Jirkov DKP2 - A10. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
36.GPD Benešov nad Ploučnicí A-KST Kalich Litoměřice AKP2 - C08. 11. 2017 18:006. (10. 11. 2017 18:00) 
6.TJ Sever Žatec B-TTC Litvínov ADivize02. 11. 2017 18:007. (05. 11. 2017 10:00) 
5.TJ Sever Žatec B-SKST Baník Most BDivize28. 10. 2017 16:006. (04. 11. 2017 16:00) 
33.SKST Děčín B-TTC Roudnice CKP2 - C27. 10. 2017 18:004. (20. 10. 2017 18:00)Odloženo
16.ASK Lovosice A-TTC Litvínov BKP125. 10. 2017 18:009. (29. 10. 2017 10:00) 
35.SKST Bechlín A-GPD Benešov nad Ploučnicí AKP2 - C23. 10. 2017 18:005. (30. 10. 2017 18:00) 
4.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sokol Lenešice ADivize 5. (22. 10. 2017 10:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
3.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sever Žatec BDivize 4. (21. 10. 2017 16:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
34.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2 - C 4. (20. 10. 2017 18:00)Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
19.TTC Litvínov B-KST Jirkov CKP114. 10. 2017 15:006. (14. 10. 2017 16:00) 
18.SKST Baník Most C-TJ Sokol Dobroměřice AKP114. 10. 2017 14:006. (14. 10. 2017 16:00) 
17.TTC Roudnice A-TTC Litvínov BKP112. 10. 2017 18:008. (28. 10. 2017 16:00) 
2.TJ Sever Žatec A-TTC Litvínov ADivize07. 10. 2017 10:002. (07. 10. 2017 16:00) 
24.TTC Roudnice A-ASK Lovosice AKP128. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 16:00) 
32.TJ Chemička Ústí nad Labem A-INPEKO Krásné Březno AKP2 - C27. 09. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
1.TJ Sever Žatec A-KST Jirkov ADivize23. 09. 2017 10:001. (23. 09. 2017 16:00) 
8.TJ Sever Žatec A-TJ Sever Žatec BDivize21. 09. 2017 19:0022. (08. 04. 2018 10:00) 
7.TJ Sever Žatec B-TJ Sever Žatec ADivize19. 09. 2017 18:0011. (03. 12. 2017 10:00) 
20.TTC Litvínov B-TJ Krupka BKP116. 09. 2017 15:001. (16. 09. 2017 16:00) 
9.KST Jirkov B-KST Jirkov CKP114. 09. 2017 18:0030. (25. 03. 2018 10:00) 
13.KST Jirkov C-KST Jirkov BKP112. 09. 2017 18:0013. (26. 11. 2017 10:00) 
10.SKST Baník Most D-SKST Baník Most CKP111. 09. 2017 18:0016. (24. 03. 2018 16:00) 
29.KST Libědice A-TTC LitvínovČP-1.st.08. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
11.SKST Teplice B-SKST Teplice CKP107. 09. 2017 18:3016. (27. 01. 2018 16:00) 
21.SKST Baník Most C-SKST Baník Most DKP107. 09. 2017 18:001. (25. 11. 2017 16:00) 
23.SKST Teplice C-SKST Teplice BKP105. 09. 2017 18:301. (14. 10. 2017 10:00) 
27.TJ Krupka-TTC DuchcovČP-1.st.05. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
28.TTC Roudnice B-KST Most AČP-1.st.05. 09. 2017 18:00PO (09. 09. 2017 15:00) 
26.OÚ Výškov A-KST Most AČP-1.st.30. 08. 2017 18:00PO (02. 09. 2017 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline