Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
49.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Praskolesy BOP III.25. 02. 2018 10:0017. (24. 02. 2018 10:00) 
48.TJ Olešná C-TJ Záluží BOP III.22. 02. 2018 18:0017. (24. 02. 2018 10:00) 
29.TJ Sokol Žebrák C-TJ Sokol Králův Dvůr COP II.13. 02. 2018 18:0019. (24. 02. 2018 16:00) 
47.TJ Sokol Karlštejn C-TJ Záluží BOP III.13. 02. 2018 18:0016. (17. 02. 2018 13:00) 
27.TJ Srbsko A-TJ Sokol Hudlice COP II. 16. (03. 02. 2018 16:00)V Chaloupkách 29,Srbsko
14.TJ Olešná B-TJ Praskolesy AOP I. 16. (03. 02. 2018 16:00)Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
44.TJ Olešná C-TJ Sokol Králův Dvůr DOP III. 14. (03. 02. 2018 13:00)Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
45.TJ Srbsko B-TJ Sokol Karlštejn COP III.03. 02. 2018 10:0014. (03. 02. 2018 13:00)Sokolovna Karlštejn
46.TJ Sokol Králův Dvůr D-TJ Lokomotiva Zdice DOP III.31. 01. 2018 17:0015. (10. 02. 2018 10:00) 
26.TJ Slovan Lochovice C-TJ Chaloupky COP II.27. 01. 2018 13:0015. (27. 01. 2018 16:00) 
12.TJ Slovan Lochovice B-TJ Praskolesy AOP I.27. 01. 2018 13:0015. (27. 01. 2018 16:00) 
13.TJ Lokomotiva Zdice B-TJ BroumyOP I.24. 01. 2018 18:3016. (03. 02. 2018 13:00) 
25.TJ Srbsko A-TJ Slovan Lochovice COP II. 14. (20. 01. 2018 16:00)Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)
43.TJ Sokol Karlštejn C-TJ Sokol Žebrák EOP III.20. 01. 2018 14:0012. (20. 01. 2018 16:00) 
42.TJ Olešná C-TJ Lokomotiva Zdice EOP III. 12. (20. 01. 2018 13:00)herna ve Zdicích
11.TJ Olešná B-TJ Lokomotiva Zdice BOP I.17. 01. 2018 18:0014. (20. 01. 2018 16:00) 
10.TJ Praskolesy A-TJ Záluží AOP I.13. 01. 2018 13:0013. (13. 01. 2018 16:00) 
24.TJ Srbsko A-TJ Sokol Karlštejn BOP II. 13. (13. 01. 2018 13:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
41.TJ Srbsko B-TJ Sokol Hudlice DOP III. 11. (13. 01. 2018 10:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
23.TJ Srbsko A-TJ Chaloupky COP II. 12. (06. 01. 2018 16:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
40.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Sokol Karlštejn COP III.02. 01. 2018 18:0010. (06. 01. 2018 10:00) 
9.TJ Olešná B-Sokol Nižbor BOP I. 10. (09. 12. 2017 16:00)Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
22.TJ Zdejcina A-TJ Sokol Hudlice COP II.09. 12. 2017 14:0011. (16. 12. 2017 16:00) 
21.TJ Sokol Karlštejn B-TJ Sokol Žebrák DOP II.05. 12. 2017 18:0010. (09. 12. 2017 13:00) 
39.TJ Sokol Králův Dvůr D-TJ Sokol Hudlice DOP III.02. 12. 2017 17:009. (02. 12. 2017 10:00) 
8.TJ Praskolesy A-TJ Lokomotiva Zdice BOP I.02. 12. 2017 16:009. (02. 12. 2017 13:00)herna Praskolesy
20.TJ Srbsko A-TJ Sokol Žebrák DOP II. 8. (25. 11. 2017 16:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
38.TJ Srbsko B-TJ Lokomotiva Zdice EOP III. 8. (25. 11. 2017 13:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
19.TJ Chaloupky C-TJ Lokomotiva Zdice COP II.18. 11. 2017 10:008. (25. 11. 2017 10:00) 
37.TJ Praskolesy B-TJ Olešná COP III.11. 11. 2017 16:007. (11. 11. 2017 13:00) 
36.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Srbsko BOP III.10. 11. 2017 18:007. (11. 11. 2017 10:00) 
35.TJ Srbsko B-TJ Olešná COP III.03. 11. 2017 18:006. (04. 11. 2017 13:00)V Chaloupkách 29, Srbsko
32.TJ Srbsko B-TJ Záluží BOP III.03. 11. 2017 18:004. (21. 10. 2017 13:00) 
34.TJ Sokol Karlštejn C-TJ Srbsko BOP III.28. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 13:00)TJ Srbsko
17.TJ Lokomotiva Zdice C-TJ Sokol Žebrák COP II.26. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 16:00) 
6.TJ Broumy-TJ Lokomotiva Zdice BOP I.21. 10. 2017 10:005. (28. 10. 2017 16:00) 
33.TJ Sokol Karlštejn C-TJ Sokol Králův Dvůr DOP III.19. 10. 2017 18:004. (21. 10. 2017 16:00) 
5.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ BroumyOP I.17. 10. 2017 18:304. (21. 10. 2017 16:00) 
3.TJ Lokomotiva Zdice B-TJ Olešná BOP I.14. 10. 2017 10:003. (14. 10. 2017 16:00) 
4.TJ Slovan Lochovice B-TJ Sokol Žebrák BOP I.14. 10. 2017 10:003. (14. 10. 2017 13:00) 
16.TJ Slovan Lochovice C-TJ Srbsko AOP II.14. 10. 2017 10:003. (14. 10. 2017 13:00) 
28.TJ Sokol Žebrák D-TJ Sokol Žebrák COP II.13. 10. 2017 18:0017. (10. 02. 2018 13:00) 
18.TJ Sokol Žebrák C-TJ Sokol Žebrák DOP II.10. 10. 2017 18:006. (04. 11. 2017 10:00) 
15.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Lokomotiva Zdice BOP I.10. 10. 2017 18:0017. (10. 02. 2018 16:00) 
31.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Olešná COP III.04. 10. 2017 18:002. (07. 10. 2017 10:00) 
7.TJ Lokomotiva Zdice B-TJ Lokomotiva Zdice AOP I.03. 10. 2017 18:306. (04. 11. 2017 16:00) 
2.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Lokomotiva Zdice BOP I.26. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 16:00) 
30.TJ Sokol Karlštejn C-TJ Lokomotiva Zdice DOP III.25. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 10:00) 
1.TJ Broumy-TJ Olešná BOP I.23. 09. 2017 16:001. (30. 09. 2017 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline