Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
57.ST EUROMASTER Kolín E-SK Nová Ves I."D"RS.430. 03. 2018 18:0022. (22. 03. 2018 18:00)Herna Nová Ves I
14.TJ Sokol Starý Kolín B-TTC Dobřichovská Pivnice ARS.228. 03. 2018 18:3022. (21. 03. 2018 18:30) 
41.TJ Sokol Český Brod "A"-SK Nová Ves I."C"RS.327. 03. 2018 18:0022. (23. 03. 2018 18:00) 
56.TJ Klučov C-TJ Sokol Velim BRS.426. 03. 2018 18:0021. (16. 03. 2018 18:00) 
15.Stolní tenis Kolín C-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CRS.223. 03. 2018 18:3022. (25. 03. 2018 18:30)Herna Kostelec n Č l
20.SK Nová Ves I."A"-SK Nová Ves I."B"RS.221. 03. 2018 18:3013. (19. 01. 2018 18:30) 
13.TJ Klučov A-KST Týnec nad Labem ARS.120. 03. 2018 18:3019. (01. 03. 2018 18:30) 
53.Viktoria Radim C-TJ Sokol Velim BRS.419. 03. 2018 18:0020. (07. 03. 2018 18:00) 
10.TJ Sokol Velký Osek C-Sokol Zásmuky ARS.116. 03. 2018 19:0013. (19. 01. 2018 18:30) 
39.SK Nová Ves I."C"-KST Týnec nad Labem BRS.316. 03. 2018 18:3019. (28. 02. 2018 18:30) 
16.SK Křečhoř A-TJ Klučov BRS.214. 03. 2018 18:0017. (14. 02. 2018 18:00) 
55.TJ Sokol Český Brod "B"-TJ Sokol Velim CRS.413. 03. 2018 18:0021. (16. 03. 2018 18:00) 
17.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-SK Křečhoř ARS.209. 03. 2018 18:3015. (02. 02. 2018 18:30) 
54.SK Křečhoř B-TJ Klučov CRS.407. 03. 2018 18:0020. (08. 03. 2018 18:00) 
40.Viktoria Radim B-TJ Sokol Velký Osek ERS.305. 03. 2018 18:3019. (28. 02. 2018 18:30) 
21.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-Viktoria Radim ARS.202. 03. 2018 18:3012. (12. 01. 2018 18:30) 
19.TTC Dobřichovská Pivnice A-SK Nová Ves I."A"RS.202. 03. 2018 18:0014. (26. 01. 2018 18:00) 
18.TJ Sokol Velký Osek D-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CRS.212. 02. 2018 18:3014. (26. 01. 2018 18:30) 
52.SK Nová Ves I."D"-Viktoria Radim CRS.409. 02. 2018 18:0019. (02. 03. 2018 18:30) 
11.TJ Sokol Starý Kolín A-Sokol Zásmuky ARS.102. 02. 2018 18:3015. (29. 01. 2018 18:30)Herna Zásmuky
37.TJ Sokol Český Brod "A"-Sokol Zásmuky BRS.302. 02. 2018 18:0013. (19. 01. 2018 18:00) 
51.TJ Sokol Český Brod "B"-Viktoria Radim CRS.430. 01. 2018 18:0015. (02. 02. 2018 18:00) 
9.TJ Sokol Starý Kolín A-Stolní tenis Kolín ARS.124. 01. 2018 18:3013. (15. 01. 2018 18:30) 
38.ST Býchory-Viktoria Radim BRS.317. 01. 2018 19:0014. (24. 01. 2018 19:00) 
36.TTC Dobřichovská Pivnice B-ST BýchoryRS.312. 01. 2018 19:0013. (19. 01. 2018 19:00) 
49.TJ Sokol Český Brod "B"-SK Křečhoř BRS.419. 12. 2017 18:0011. (08. 12. 2017 18:00) 
34.TJ Sokol Český Brod "A"-ST BýchoryRS.315. 12. 2017 18:0010. (01. 12. 2017 18:00) 
6.ST EUROMASTER Kolín D-TJ Sokol Velim ARS.114. 12. 2017 19:007. (09. 11. 2017 19:00) 
5.TJ Klučov A-TJ Sokol Velký Osek CRS.114. 12. 2017 18:307. (09. 11. 2017 18:30) 
46.SK Křečhoř B-TJ Sokol Velim BRS.414. 12. 2017 18:008. (16. 11. 2017 18:00) 
33.Sokol Zásmuky B-SK Nová Ves I."C"RS.313. 12. 2017 19:0010. (29. 11. 2017 19:00) 
48.TJ Sokol Velim C-TJ Sokol Český Brod "B"RS.412. 12. 2017 18:0010. (30. 11. 2017 18:00) 
22.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-Stolní tenis Kolín CRS.210. 12. 2017 18:3011. (08. 12. 2017 18:30)Herna Stolní t. Kolín
28.TTC Dobřichovská Pivnice A-Stolní tenis Kolín CRS.210. 12. 2017 17:004. (20. 10. 2017 18:00) 
35.ST Býchory-TJ Sokol Velký Osek ERS.308. 12. 2017 17:0011. (06. 12. 2017 19:00) 
50.SK Nová Ves I."D"-ST EUROMASTER Kolín ERS.407. 12. 2017 18:0011. (08. 12. 2017 18:30)Herna Kolín
45.TJ Sokol Velim C-TJ Klučov CRS.428. 11. 2017 19:008. (16. 11. 2017 18:00) 
8.TJ Klučov A-TJ Sokol Starý Kolín ARS.128. 11. 2017 18:309. (23. 11. 2017 18:30) 
47.TJ Sokol Český Brod "B"-ST EUROMASTER Kolín ERS.428. 11. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
27.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-SK Nová Ves I."B"RS.224. 11. 2017 18:305. (27. 10. 2017 18:30) 
30.SK Nová Ves I."A"-SK Křečhoř ARS.224. 11. 2017 18:301. (29. 09. 2017 18:30) 
42.SK Nová Ves I."D"-SK Křečhoř BRS.419. 11. 2017 18:302. (06. 10. 2017 18:30) 
26.TJ Sokol Velký Osek D-TTC Dobřichovská Pivnice ARS.217. 11. 2017 19:007. (10. 11. 2017 18:30) 
32.TJ Sokol Český Brod "A"-TJ Sokol Velký Osek ERS.317. 11. 2017 18:004. (20. 10. 2017 18:00) 
3.TJ Sokol Velký Osek C-KST Týnec nad Labem ARS.113. 11. 2017 19:004. (20. 10. 2017 18:30) 
43.SK Křečhoř B-Viktoria Radim CRS.413. 11. 2017 18:007. (09. 11. 2017 18:00) 
44.TJ Sokol Velim B-TJ Sokol Velim CRS.411. 11. 2017 16:007. (10. 11. 2017 19:00) 
4.TJ Sokol Starý Kolín A-TJ Sokol Velký Osek CRS.130. 10. 2017 18:305. (23. 10. 2017 18:30) 
25.SK Křečhoř A-SK Nová Ves I."B"RS.225. 10. 2017 18:007. (08. 11. 2017 18:00) 
29.SK Křečhoř A-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CRS.223. 10. 2017 18:304. (18. 10. 2017 18:00) 
2.Sokol Zásmuky A-TJ Sokol Starý Kolín ARS.116. 10. 2017 18:304. (20. 10. 2017 19:00)Herna Starý Kolín
23.SK Křečhoř A-TJ Sokol Starý Kolín BRS.211. 10. 2017 18:009. (22. 11. 2017 18:00) 
31.TTC Dobřichovská Pivnice B-SK Nová Ves I."C"RS.310. 10. 2017 19:003. (13. 10. 2017 19:00) 
24.TTC Dobřichovská Pivnice A-SK Křečhoř ARS.206. 10. 2017 18:008. (17. 11. 2017 18:00) 
7.Stolní tenis Kolín B-Stolní tenis Kolín ARS.128. 09. 2017 18:308. (16. 11. 2017 18:30) 
12.Stolní tenis Kolín A-Stolní tenis Kolín BRS.126. 09. 2017 18:3019. (27. 02. 2018 18:30) 
1.KST Týnec nad Labem A-Stolní tenis Kolín ARS.124. 09. 2017 18:001. (01. 10. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline