Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
64.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Zbraslavice BRP2 16. (10. 03. 2018 09:00)Sokolovna Močovice
34.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Zbraslavice ARP109. 03. 2018 18:0016. (10. 03. 2018 09:00) 
29.TJ Sokol Čáslav D-SKP Olympia Kutná Hora ARP103. 03. 2018 09:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
58.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Kácov ARP228. 02. 2018 19:0014. (17. 02. 2018 09:00) 
33.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP123. 02. 2018 20:1515. (24. 02. 2018 09:00) 
61.TJ Sokol Kutná Hora D-SKP Olympia Kutná Hora BRP223. 02. 2018 18:0015. (24. 02. 2018 09:00) 
94.TJ Sokol Chlístovice C-STC 2013 CírkviceRP323. 02. 2018 18:0015. (24. 02. 2018 09:00) 
91.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Uhlířské Janovice DRP322. 02. 2018 18:0014. (17. 02. 2018 13:00) 
62.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Malešov ARP220. 02. 2018 19:0015. (24. 02. 2018 09:00) 
60.TJ Sokol Uhlířské Janovice C-TJ Sokol Kutná Hora DRP220. 02. 2018 19:0014. (17. 02. 2018 09:00) 
63.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D-TJ Sokol Kácov ARP218. 02. 2018 09:0015. (24. 02. 2018 09:00) 
32.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Čáslav DRP117. 02. 2018 13:0014. (17. 02. 2018 09:00)Sokolovna Čáslav
92.TJ Sokol Močovice C-TJ Sokol Chlístovice CRP317. 02. 2018 09:3014. (17. 02. 2018 13:00) 
59.TJ Sokol Malešov A-TJ Sokol Čáslav ERP216. 02. 2018 19:0014. (17. 02. 2018 09:00) 
31.TJ Sokol Kutná Hora C-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRP116. 02. 2018 18:3014. (17. 02. 2018 09:00) 
93.TJ Sokol Kácov B-TJ Sokol Kutná Hora ERP315. 02. 2018 18:0014. (17. 02. 2018 09:00) 
57.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP210. 02. 2018 14:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
27.TJ Sokol Čáslav C-TJ Sokol Zbraslavice ARP109. 02. 2018 19:3013. (10. 02. 2018 09:00)Sokolovna Čáslav
28.TJ Sokol Starkoč-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP109. 02. 2018 19:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
90.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Kácov BRP309. 02. 2018 18:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
56.TJ Sokol Kutná Hora D-TJ Sokol Chlístovice ARP207. 02. 2018 19:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
54.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Zbraslavice BRP204. 02. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
30.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C-TJ Sokol Močovice ARP102. 02. 2018 19:3013. (10. 02. 2018 09:00) 
26.TJ Sokol Zbraslavice A-TJ Sokol StarkočRP126. 01. 2018 19:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
88.SKK Hlízov-SKP Olympia Kutná Hora CRP326. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 09:00)Herna SKP Olympia
87.TJ Sokol Chlístovice B-STC 2013 CírkviceRP325. 01. 2018 18:3012. (27. 01. 2018 13:00) 
89.TJ Sokol Kácov B-TJ Sokol Chlístovice CRP325. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
24.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP125. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
25.SKP Olympia Kutná Hora A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRP124. 01. 2018 18:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
53.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Malešov ARP219. 01. 2018 19:0011. (13. 01. 2018 09:00) 
55.TJ Sokol Malešov A-TJ Sokol Kácov ARP218. 01. 2018 19:0012. (27. 01. 2018 09:00) 
86.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Chlístovice BRP312. 01. 2018 18:0011. (13. 01. 2018 09:00) 
23.TJ Sokol Kutná Hora C-TJ Sokol Močovice ARP109. 01. 2018 18:0011. (13. 01. 2018 09:00) 
22.TJ Sokol Zbraslavice A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRP105. 01. 2018 18:3010. (06. 01. 2018 09:00) 
85.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Chlístovice CRP305. 01. 2018 18:0010. (06. 01. 2018 09:00) 
20.SKP Olympia Kutná Hora A-TJ Sokol Kutná Hora CRP104. 01. 2018 18:0010. (06. 01. 2018 09:00) 
84.TJ Sokol Kácov B-TJ Sokol Uhlířské Janovice DRP304. 01. 2018 18:0010. (06. 01. 2018 09:00) 
3.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C-TJ Sokol Zbraslavice ARP108. 12. 2017 20:159. (09. 12. 2017 09:00) 
65.STC 2013 Církvice-SKK HlízovRP308. 12. 2017 18:009. (09. 12. 2017 09:00) 
1.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Čáslav CRP108. 12. 2017 18:009. (09. 12. 2017 09:00) 
66.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Malešov BRP307. 12. 2017 17:009. (09. 12. 2017 09:00) 
36.TJ Sokol Malešov A-TJ Sokol Chlístovice ARP206. 12. 2017 17:009. (09. 12. 2017 09:00) 
37.TJ Sokol Kácov A-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP204. 12. 2017 18:009. (09. 12. 2017 09:00) 
52.SKP Olympia Kutná Hora B-TJ Sokol Malešov ARP201. 12. 2017 18:008. (02. 12. 2017 13:00) 
83.TJ Sokol Kácov B-STC 2013 CírkviceRP330. 11. 2017 18:308. (02. 12. 2017 09:00) 
80.TJ Sokol Močovice C-TJ Sokol Kácov BRP325. 11. 2017 09:007. (25. 11. 2017 13:00) 
18.TJ Sokol Kutná Hora C-TJ Sokol Zbraslavice ARP124. 11. 2017 19:007. (25. 11. 2017 09:00) 
17.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP124. 11. 2017 19:007. (25. 11. 2017 09:00) 
81.SKP Olympia Kutná Hora C-TJ Sokol Chlístovice CRP324. 11. 2017 18:007. (25. 11. 2017 09:00) 
51.TJ Sokol Chlístovice A-SKP Olympia Kutná Hora BRP224. 11. 2017 18:007. (25. 11. 2017 09:00) 
48.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D-TJ Sokol Chlístovice ARP217. 11. 2017 19:006. (11. 11. 2017 09:00) 
50.TJ Sokol Kutná Hora D-TJ Sokol Malešov ARP214. 11. 2017 18:006. (11. 11. 2017 09:00) 
49.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Močovice BRP2 6. (11. 11. 2017 09:00)Sokolovna Zbraslavice
16.TJ Sokol Zbraslavice A-TJ Sokol Močovice ARP110. 11. 2017 19:006. (11. 11. 2017 09:00) 
79.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Uhlířské Janovice DRP310. 11. 2017 18:006. (11. 11. 2017 09:00) 
46.SKP Olympia Kutná Hora B-TJ Sokol Kutná Hora DRP208. 11. 2017 18:005. (04. 11. 2017 13:00) 
78.TJ Sokol Uhlířské Janovice D-SKP Olympia Kutná Hora CRP307. 11. 2017 19:005. (04. 11. 2017 09:00) 
77.STC 2013 Církvice-TJ Sokol Chlístovice CRP303. 11. 2017 18:305. (04. 11. 2017 09:00) 
14.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol StarkočRP102. 11. 2017 19:005. (04. 11. 2017 09:00) 
47.TJ Sokol Kácov A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DRP202. 11. 2017 18:305. (04. 11. 2017 09:00) 
15.TJ Sokol Kutná Hora C-TJ Sokol Čáslav DRP101. 11. 2017 19:005. (04. 11. 2017 09:00) 
45.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP201. 11. 2017 18:005. (04. 11. 2017 09:00) 
73.TJ Sokol Uhlířské Janovice D-TJ Sokol Chlístovice BRP331. 10. 2017 19:004. (28. 10. 2017 09:00) 
10.TJ Sokol Zbraslavice A-TJ Sokol Čáslav CRP131. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 09:00)Sokolovna Zbraslavice
11.TJ Sokol Čáslav D-TJ Sokol Močovice ARP130. 10. 2017 19:004. (28. 10. 2017 09:00)Sokolovna Močovice
76.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Kácov BRP330. 10. 2017 18:005. (04. 11. 2017 13:00) 
13.TJ Sokol Zbraslavice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP127. 10. 2017 19:004. (28. 10. 2017 09:00) 
75.TJ Sokol Malešov B-SKK HlízovRP327. 10. 2017 18:004. (28. 10. 2017 09:00) 
74.SKP Olympia Kutná Hora C-STC 2013 CírkviceRP327. 10. 2017 18:004. (28. 10. 2017 09:00) 
12.TJ Sokol Starkoč-SKP Olympia Kutná Hora ARP127. 10. 2017 17:004. (28. 10. 2017 09:00) 
43.TJ Sokol Kácov A-TJ Sokol Chlístovice ARP226. 10. 2017 19:004. (28. 10. 2017 09:00) 
44.TJ Sokol Kutná Hora D-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP225. 10. 2017 19:004. (28. 10. 2017 09:00) 
6.SKP Olympia Kutná Hora A-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP116. 10. 2017 19:001. (30. 09. 2017 09:00) 
42.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Kácov ARP213. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 09:00) 
72.TJ Sokol Močovice C-SKP Olympia Kutná Hora CRP313. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 13:00) 
71.SKK Hlízov-TJ Sokol Chlístovice CRP313. 10. 2017 18:003. (14. 10. 2017 09:00) 
41.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Kutná Hora DRP211. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 09:00) 
39.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Chlístovice ARP206. 10. 2017 19:002. (07. 10. 2017 09:00) 
69.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Kácov BRP306. 10. 2017 18:302. (07. 10. 2017 09:00) 
9.TJ Sokol Starkoč-TJ Sokol Zbraslavice ARP106. 10. 2017 18:152. (07. 10. 2017 09:00) 
70.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Kutná Hora ERP304. 10. 2017 19:002. (07. 10. 2017 09:00) 
38.SKP Olympia Kutná Hora B-TJ Sokol Kácov ARP204. 10. 2017 17:301. (30. 09. 2017 13:00) 
8.TJ Sokol Uhlířské Janovice B-TJ Sokol Močovice ARP103. 10. 2017 19:002. (07. 10. 2017 09:00) 
40.TJ Sokol Kácov A-TJ Sokol Malešov ARP202. 10. 2017 18:002. (07. 10. 2017 09:00) 
68.SKK Hlízov-TJ Sokol Uhlířské Janovice DRP330. 09. 2017 16:001. (30. 09. 2017 09:00) 
5.TJ Sokol Zbraslavice A-TJ Sokol Čáslav DRP129. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 09:00) 
7.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Kutná Hora CRP129. 09. 2017 18:001. (30. 09. 2017 09:00) 
67.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Malešov BRP328. 09. 2017 18:301. (30. 09. 2017 13:00) 
21.TJ Sokol Uhlířské Janovice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP126. 09. 2017 19:0010. (30. 09. 2017 00:00) 
19.TJ Sokol Čáslav D-TJ Sokol Čáslav CRP125. 09. 2017 19:008. (30. 09. 2017 00:00) 
82.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Chlístovice BRP324. 09. 2017 17:008. (30. 09. 2017 00:00) 
4.TJ Sokol Čáslav C-TJ Sokol StarkočRP122. 09. 2017 19:001. (30. 09. 2017 09:00) 
95.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Chlístovice CRP322. 09. 2017 17:0018. (30. 09. 2017 00:00) 
2.TJ Sokol Uhlířské Janovice B-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP119. 09. 2017 19:009. (30. 09. 2017 00:00) 
35.TJ Sokol Čáslav C-TJ Sokol Čáslav DRP118. 09. 2017 19:0018. (30. 09. 2017 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline