Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
27.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Neratovice BRPz23. 01. 2018 17:0012. (06. 03. 2018 17:00) 
19.SK Mšeno-Sokol Dolní Beřkovice CRP201. 12. 2017 18:0013. (22. 12. 2017 18:00) 
7.TJ Neratovice C-Sokol Mělník - Pšovka ARP130. 11. 2017 19:0010. (01. 12. 2017 19:00) 
8.TJ Sokol Dřínov-TJ Neratovice DRP130. 11. 2017 18:3011. (07. 12. 2017 18:30) 
26.TJ Kly-TJ Sokol DřínovRPz21. 11. 2017 17:005. (22. 11. 2017 17:00) 
17.TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch-TJ Start Mlékojedy ARP225. 10. 2017 18:0010. (01. 12. 2017 18:00) 
24.TJ Start Mlékojedy A-TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duchRP223. 10. 2017 18:3023. (21. 03. 2018 18:30) 
5.TJ Neratovice C-TJ Sokol Všetaty DRP118. 10. 2017 19:005. (20. 10. 2017 19:00) 
21.TJ Start Mlékojedy A-TJ Start Mlékojedy BRP216. 10. 2017 18:3014. (10. 01. 2018 18:30) 
25.TJ Sokol Byšice B-TJ Sokol Byšice ARP213. 10. 2017 19:0023. (20. 03. 2018 19:00) 
22.TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch-TJ Start Mlékojedy BRP212. 10. 2017 18:3016. (26. 01. 2018 18:00) 
4.TJ Sokol Horní Počaply-TJ Neratovice CRP112. 10. 2017 18:004. (13. 10. 2017 18:00)Sport.areál Horní Počaply
16.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Start Mlékojedy BRP211. 10. 2017 19:004. (13. 10. 2017 18:00) 
15.TJ Dynamo Nelahozeves C-TJ Sokol Byšice BRP211. 10. 2017 19:004. (13. 10. 2017 18:00) 
23.Sokol Mělník - Pšovka B-Sokol Mělník - Pšovka CRP211. 10. 2017 18:3016. (25. 01. 2018 19:00) 
9.TJ Sokol Všetaty C-TJ Sokol Všetaty DRP111. 10. 2017 18:3012. (08. 01. 2018 18:30) 
10.TJ Neratovice E-TJ Neratovice DRP110. 10. 2017 18:3012. (08. 01. 2018 18:30) 
12.TJ Neratovice C-TJ Neratovice DRP106. 10. 2017 19:0019. (09. 03. 2018 19:00) 
20.TJ Dynamo Nelahozeves C-TJ Dynamo Nelahozeves BRP206. 10. 2017 18:0014. (12. 01. 2018 18:00) 
2.TJ Neratovice C-TJ Sokol TišiceRP104. 10. 2017 19:003. (06. 10. 2017 19:00) 
3.Sokol Mělník - Pšovka A-TJ Neratovice ERP104. 10. 2017 18:003. (06. 10. 2017 18:30) 
11.TJ Neratovice C-TJ Neratovice ERP103. 10. 2017 18:3013. (19. 01. 2018 19:00) 
14.TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch-TJ Neratovice FRP2 2. (29. 09. 2017 18:00)SH Neratovice
6.TJ Neratovice D-TJ Neratovice CRP127. 09. 2017 18:308. (15. 11. 2017 18:30) 
18.TJ Sokol Byšice A-TJ Sokol Byšice BRP226. 09. 2017 19:0010. (28. 11. 2017 19:00) 
1.TJ Sokol Dřínov-Sokol Mělník - Pšovka ARP126. 09. 2017 18:002. (28. 09. 2017 18:30) 
13.TJ Start Mlékojedy B-TJ Start Mlékojedy ARP2 1. (20. 09. 2017 18:30)SH Neratovice
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline