Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
9.TJ Sadská D-TJ Lokomotiva Nymburk COP I06. 03. 2018 18:3017. (13. 02. 2018 18:30)odloženo se souhlasem OSST
14.TJ Sokol Sokoleč-TJ Seletice BOP II27. 02. 2018 18:0018. (22. 02. 2018 18:00)odloženo se souhlasemOSST
27.TJ Lokomotiva Nymburk F-AFK Nymburk DOP IV22. 02. 2018 18:3018. (24. 02. 2018 09:00)přeloženo se souhlasem OSST
25.TJ Sokol Poříčany B-TTC Žehuň DOP IV21. 02. 2018 18:3017. (14. 02. 2018 18:30)odloženo se souhlasem OSST
13.SK Městec Králové B-AFK Nymburk BOP II21. 02. 2018 18:3017. (16. 02. 2018 18:30)odloženo se souhlasem OSST
12.AFK Nymburk B-TJ Seletice BOP II20. 02. 2018 18:0016. (09. 02. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
26.TJ Lokomotiva Nymburk F-TJ Sadská FOP IV 17. (08. 02. 2018 18:30)přeloženo se souhlasem OSST
15.ACS Přední Lhota-TJ Spartak Pečky BOP III07. 02. 2018 18:3015. (01. 02. 2018 18:30)odloženo se souhlasem OSST
16.STC Opočnice B-AFK Nymburk COP III 15. (02. 02. 2018 18:00)herna STC Opočnice
7.TJ Sokol Lysá nad Labem A-TTC Žehuň BOP I26. 01. 2018 19:0013. (17. 01. 2018 19:00)odloženo se souhlasem OSST
24.TJ Sadská F-TTC Žehuň DOP IV26. 01. 2018 18:0015. (29. 01. 2018 18:30)přeloženo se souhlasem OSST
23.TJ Lokomotiva Nymburk F-TJ Dvory COP IV25. 01. 2018 18:0014. (27. 01. 2018 09:00)přeloženo se souhlasem OSST
8.TJ Seletice A-TJ Sokol Loučeň AOP I22. 01. 2018 00:0013. (19. 01. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
6.TTC Poděbrady A-TJ Lokomotiva Nymburk COP I21. 12. 2017 19:0011. (15. 12. 2017 19:00)odloženo se souhlasem OSST
22.AFK Nymburk D-STC Opočnice COP IV21. 12. 2017 18:0011. (15. 12. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
11.TJ Sokol Sokoleč-STC Opočnice AOP II21. 12. 2017 18:0010. (07. 12. 2017 18:00)odloženo ser souhlasem OSST
5.TJ Lokomotiva Nymburk C-TJ Sokol Loučeň AOP I19. 12. 2017 18:0010. (08. 12. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
4.TTC Žehuň B-TJ Sokol Loučeň AOP I06. 12. 2017 18:008. (23. 11. 2017 19:00)odloženo se souhlasem OSST
3.TJ Sokol Lysá nad Labem A-TJ Lokomotiva Nymburk COP I01. 12. 2017 19:007. (15. 11. 2017 19:00)odloženo se souhlasem OSST
20.TJ Lokomotiva Nymburk G-STC Opočnice COP IV30. 11. 2017 18:306. (11. 11. 2017 09:00)odloženo se souhlasem OSST
2.TJ Spartak Pečky A-TJ Dvory AOP I21. 11. 2017 18:457. (16. 11. 2017 18:45)odloženo se souhlasemOSST
17.AFK Nymburk C-TJ Spartak Pečky BOP III18. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
21.AFK Nymburk D-TJ Lokomotiva Nymburk FOP IV15. 11. 2017 17:307. (17. 11. 2017 18:00) 
19.TJ Lokomotiva Nymburk F-TJ Sadská FOP IV 6. (06. 11. 2017 18:30)přeloženo se souhlasem OSST
18.AFK Nymburk C-STC Opočnice BOP III27. 10. 2017 00:004. (27. 10. 2017 19:00)herna AFK Nymburk
1.TJ Lokomotiva Nymburk C-TTC Žehuň BOP I16. 10. 2017 18:301. (06. 10. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
10.AFK Nymburk B-STC Opočnice AOP II03. 10. 2017 18:001. (06. 10. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline