Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.TJ Sokol Líbeznice B-TJ Aero Odolena Voda DOP215. 04. 2018 00:00PO (30. 04. 2018 00:00) 
31.TJ Sokol Líbeznice C-TJ Jizera Káraný BOP315. 04. 2018 00:00PO (30. 04. 2018 00:00) 
20.TJ Slavoj Veleň-TTC Brandýs nad Labem FOP216. 03. 2018 19:4521. (16. 03. 2018 19:30) 
23.TJ Sokol Mratín B-TJ Sokol NehvizdyOP315. 03. 2018 19:3020. (09. 03. 2018 19:30) 
22.TJ Jizera Káraný B-SKST Úvaly DOP312. 03. 2018 18:0020. (10. 03. 2018 10:00) 
19.TJ Slavoj Veleň-TJ Sokol Mratín AOP202. 03. 2018 19:4519. (02. 03. 2018 19:30) 
26.TJ Jizera Káraný B-SKST Úvaly COP324. 02. 2018 14:0017. (17. 02. 2018 10:00) 
16.TJ Mnichovice B-TJ Sokol Velké Popovice BOP221. 02. 2018 18:0015. (02. 02. 2018 19:00)herna V.Popovice
17.TJ Slavoj Veleň-TJ Sokol Velké Popovice BOP216. 02. 2018 19:4517. (16. 02. 2018 19:30) 
25.SKST Úvaly C-TJ Sokol NehvizdyOP310. 02. 2018 10:0018. (24. 02. 2018 10:00) 
27.TJ Sokol Nehvizdy-TJ Sokol Líbeznice DOP306. 02. 2018 18:0017. (13. 02. 2018 18:00) 
15.TJ Slavoj Veleň-TJ Jizera Káraný AOP202. 02. 2018 19:4515. (02. 02. 2018 19:30) 
28.TJ Sokol Velké Popovice D-SKST Úvaly DOP331. 01. 2018 18:3014. (26. 01. 2018 18:30) 
14.TJ Slavoj Veleň-TJ Sokol Líbeznice BOP219. 01. 2018 19:4513. (19. 01. 2018 19:30) 
13.TJ Slavoj Veleň-Sokol Přezletice DOP215. 12. 2017 19:4511. (15. 12. 2017 19:30) 
12.TJ Sokol Velké Popovice B-TJ Jizera Káraný AOP213. 12. 2017 18:3010. (04. 12. 2017 18:30) 
11.TJ Jizera Káraný A-TJ Spartak Čelákovice COP209. 12. 2017 13:009. (02. 12. 2017 10:00) 
8.TJ Mnichovice B-Sokol Přezletice DOP205. 12. 2017 19:307. (17. 11. 2017 19:00) 
10.TJ Slavoj Veleň-TJ Mnichovice BOP201. 12. 2017 19:459. (01. 12. 2017 19:30) 
2.TTC Říčany D-TTC Říčany COP108. 11. 2017 18:3017. (16. 02. 2018 18:30) 
6.TTC Říčany C-TTC Říčany DOP131. 10. 2017 18:006. (08. 11. 2017 18:30) 
1.TJ Aero Odolena Voda B-TJ Aero Odolena Voda COP129. 10. 2017 18:3019. (27. 02. 2018 18:30) 
4.SKST Úvaly A-SKST Úvaly BOP129. 10. 2017 18:0013. (19. 01. 2018 19:15) 
30.SKST Úvaly C-SKST Úvaly DOP328. 10. 2017 18:008. (25. 11. 2017 10:00) 
18.TJ Sokol Velké Popovice B-TJ Sokol Velké Popovice COP226. 10. 2017 18:3018. (19. 02. 2018 18:30) 
5.TJ Aero Odolena Voda C-TJ Aero Odolena Voda BOP126. 10. 2017 18:308. (23. 11. 2017 18:30) 
29.TJ Sokol Líbeznice C-TJ Sokol Líbeznice DOP324. 10. 2017 19:159. (28. 11. 2017 19:15) 
3.TTC Brandýs nad Labem D-TTC Brandýs nad Labem EOP121. 10. 2017 10:0015. (30. 01. 2018 18:30) 
9.TJ Sokol Velké Popovice C-TJ Sokol Velké Popovice BOP220. 10. 2017 18:307. (13. 11. 2017 18:30) 
7.TJ Spartak Čelákovice C-TJ Sokol Mratín AOP218. 10. 2017 19:302. (13. 10. 2017 18:30) 
24.SKST Úvaly D-SKST Úvaly COP306. 10. 2017 19:1519. (27. 02. 2018 19:15) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS