Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
4.Svatkovice B-Mirotice BOP Písek23. 02. 2018 19:0010. (20. 01. 2018 10:00) 
15.Heřmaň A-MiroviceOP21. 02. 2018 18:0013. (10. 02. 2018 10:00) 
18.Písek B-Mirotice DOP16. 02. 2018 19:0012. (03. 02. 2018 10:00) 
12.Protivín E-Heřmaň AOP16. 02. 2018 17:3014. (17. 02. 2018 10:00) 
13.Písek B-AFK HradištěOP14. 02. 2018 19:0014. (17. 02. 2018 10:00) 
14.Svatkovice A-Protivín EOP11. 02. 2018 10:0013. (10. 02. 2018 10:00) 
1.Písek A-Mirotice BOP Písek07. 02. 2018 19:0013. (10. 02. 2018 10:00) 
16.Písek B-Kovářov COP07. 02. 2018 19:0013. (10. 02. 2018 10:00) 
17.Protivín E-AFK HradištěOP06. 02. 2018 17:0012. (03. 02. 2018 10:00) 
22.Protivín E-MiroviceOP02. 02. 2018 17:309. (13. 01. 2018 10:00) 
2.Písek A-Protivín DOP Písek31. 01. 2018 19:0012. (03. 02. 2018 10:00) 
19.Svatkovice A-Kovářov COP28. 01. 2018 13:3011. (27. 01. 2018 10:00) 
20.Písek B-Heřmaň AOP27. 01. 2018 14:0011. (27. 01. 2018 10:00) 
3.Písek A-Mirotice COP Písek24. 01. 2018 19:0011. (27. 01. 2018 10:00) 
21.Písek B-Protivín EOP17. 01. 2018 19:0010. (20. 01. 2018 10:00) 
23.Písek B-MiroviceOP10. 01. 2018 19:008. (06. 01. 2018 10:00) 
5.Písek A-Heřmaň BOP Písek03. 01. 2018 19:008. (06. 01. 2018 10:00) 
6.Mirotice C-Mirotice BOP Písek02. 01. 2018 19:008. (06. 01. 2018 10:00) 
31.Svatkovice A-MiroviceOP09. 12. 2017 16:005. (04. 11. 2017 10:00) 
8.Mirotice B-Písek AOP Písek28. 11. 2017 18:306. (11. 11. 2017 10:00) 
26.Svatkovice A-Mirotice DOP24. 11. 2017 19:007. (18. 11. 2017 10:00) 
24.Kovářov C-MiroviceOP21. 11. 2017 19:307. (18. 11. 2017 10:00) 
7.Kovářov A-Písek AOP Písek17. 11. 2017 19:307. (18. 11. 2017 10:00) 
25.Heřmaň A-Protivín EOP17. 11. 2017 18:007. (18. 11. 2017 10:00) 
27.AFK Hradiště-Písek BOP16. 11. 2017 18:007. (18. 11. 2017 10:00) 
28.Mirovice-Heřmaň AOP15. 11. 2017 18:006. (11. 11. 2017 10:00) 
29.Kovářov C-Písek BOP07. 11. 2017 18:006. (11. 11. 2017 10:00) 
33.Mirotice D-Písek BOP02. 11. 2017 18:305. (04. 11. 2017 10:00) 
32.AFK Hradiště-Protivín EOP02. 11. 2017 18:005. (04. 11. 2017 10:00) 
30.Heřmaň A-Kovářov COP01. 11. 2017 18:005. (04. 11. 2017 10:00) 
9.Mirotice C-Písek AOP Písek27. 10. 2017 17:304. (28. 10. 2017 10:00) 
34.Protivín E-Mirotice DOP24. 10. 2017 17:004. (28. 10. 2017 10:00) 
35.Svatkovice A-Heřmaň AOP22. 10. 2017 10:003. (21. 10. 2017 10:00) 
36.Protivín E-Písek BOP20. 10. 2017 17:303. (21. 10. 2017 10:00) 
11.Heřmaň B-Písek AOP Písek18. 10. 2017 18:301. (07. 10. 2017 10:00) 
10.Svatkovice B-Písek AOP Písek14. 10. 2017 17:002. (14. 10. 2017 10:00) 
39.Svatkovice A-Písek BOP14. 10. 2017 14:002. (14. 10. 2017 10:00) 
37.Kovářov C-Mirotice DOP13. 10. 2017 20:002. (14. 10. 2017 10:00) 
38.Heřmaň A-AFK HradištěOP12. 10. 2017 18:002. (14. 10. 2017 10:00) 
42.Mirovice-Písek BOP11. 10. 2017 18:001. (07. 10. 2017 10:00) 
41.Protivín E-Kovářov COP06. 10. 2017 17:301. (07. 10. 2017 10:00) 
40.Mirotice D-Heřmaň AOP03. 10. 2017 18:001. (07. 10. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS