Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
20.KST Jirkov E-TJ Baník Březenecká DOP118. 04. 2018 17:3021. (22. 03. 2018 17:30)odlozeno
12.TJ Baník Březenecká B-KST Jirkov EOP111. 04. 2018 18:0016. (08. 02. 2018 18:00)odloženo
21.TJ Baník Březenecká C-KST Kadaň AOP105. 04. 2018 17:0022. (29. 03. 2018 18:00)odloženo
22.TJ Klášterec nad Ohří B-TJ Baník Březenecká BOP1 22. (28. 03. 2018 17:30)odloženo
14.TJ Sokol Spořice-TJ Baník Březenecká BOP126. 03. 2018 18:0017. (15. 02. 2018 18:00)odloženo
32.TJ Klášterec nad Ohří C-TJ Baník Březenecká EOP 226. 03. 2018 17:3019. (16. 03. 2018 17:30)přeloženo
18.KST Kadaň A-TJ Klášterec nad Ohří BOP126. 03. 2018 17:0021. (22. 03. 2018 17:00)přeloženo
19.TJ Baník Vysoká Pec A-TJ VTŽ ChomutovOP1 21. (22. 03. 2018 17:00)odloženo
33.TJ Klášterec nad Ohří C-KST Libědice COP 221. 03. 2018 17:3020. (22. 03. 2018 18:00)změna termínu a herny
31.TJ Klášterec nad Ohří C-TJ Baník Vysoká Pec BOP 219. 03. 2018 17:3018. (02. 03. 2018 17:30)přeloženo
17.TJ Baník Březenecká C-TJ VTŽ ChomutovOP113. 03. 2018 18:0020. (15. 03. 2018 18:00)předehrávka
11.KST Kadaň A-TJ Baník Březenecká DOP108. 03. 2018 17:0014. (25. 01. 2018 17:00)odloženo
29.KST Jirkov F-KST Libědice COP 207. 03. 2018 17:0017. (21. 02. 2018 17:00)odloženo
13.KST Libědice B-TJ Slovan VejprtyOP105. 03. 2018 18:0017. (12. 02. 2018 18:00)přeloženo
30.TJ Klášterec nad Ohří C-KST Jirkov GOP 226. 02. 2018 17:3017. (20. 02. 2018 17:00)přeloženo
16.TJ Slovan Vejprty-KST Kadaň BOP1 18. (22. 02. 2018 17:00)odloženo
27.KST Jirkov F-KST Jirkov GOP 221. 02. 2018 17:0014. (31. 01. 2018 17:00)odloženo
10.TJ Slovan Vejprty-TJ Baník Březenecká COP115. 02. 2018 17:0014. (25. 01. 2018 17:00)odloženo
28.TJ Klášterec nad Ohří C-SK StrupčiceOP 214. 02. 2018 17:3016. (16. 02. 2018 17:30)předehrávka
26.TJ Klášterec nad Ohří C-KST Libědice COP 213. 02. 2018 17:3013. (26. 01. 2018 17:30)odloženo
15.TJ Baník Březenecká D-TJ Baník Březenecká COP113. 02. 2018 17:0017. (15. 02. 2018 17:00)předehrávka
9.KST Jirkov E-TJ VTŽ ChomutovOP1 13. (18. 01. 2018 17:30)odlozeno
25.TJ Klášterec nad Ohří C-KST Jirkov GOP 215. 12. 2017 17:3010. (08. 12. 2017 17:30)prelozeno
6.KST Jirkov E-KST Kadaň BOP114. 12. 2017 17:309. (23. 11. 2017 17:30)odloženo
5.TJ Baník Březenecká D-TJ Slovan VejprtyOP114. 12. 2017 17:009. (23. 11. 2017 17:00)odloženo
4.KST Libědice B-KST Kadaň AOP105. 12. 2017 18:007. (06. 11. 2017 18:00)Odloženo
8.TJ VTŽ Chomutov-TJ Baník Vysoká Pec AOP1 10. (30. 11. 2017 17:00)herna VTŽ Chomutov
24.KST Libědice C-TJ Baník Vysoká Pec BOP 2 8. (23. 11. 2017 18:00)odloženo
7.TJ VTŽ Chomutov-TJ Baník Březenecká COP121. 11. 2017 17:009. (23. 11. 2017 17:00)předehrávka
23.TJ Klášterec nad Ohří C-TJ Baník Březenecká EOP 206. 11. 2017 17:005. (03. 11. 2017 17:30)přeloženo
3.TJ Baník Vysoká Pec A-KST Kadaň BOP1 6. (02. 11. 2017 17:00)odloženo
2.KST Kadaň B-TJ Baník Březenecká COP130. 10. 2017 17:305. (26. 10. 2017 17:00)přeloženo
1.TJ Baník Březenecká D-TJ VTŽ ChomutovOP126. 09. 2017 17:001. (21. 09. 2017 17:00)přeloženo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy