Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
27.ST Frýdlant C-SKST Liberec QOP2 18. (22. 03. 2018 19:00) 
2.SKST Liberec N-TTC Preciosa Jablonné v Pod. AOP122. 03. 2018 18:0017. (16. 03. 2018 18:00)Tělocvična ZŠ Jablonné
1.ST Frýdlant A-TJ Viktoria Dětřichov AOP115. 03. 2018 18:0018. (23. 03. 2018 19:30) 
4.SKST Liberec M-TJ Viktoria Dětřichov AOP1 16. (09. 03. 2018 18:00)Hala SKST Liberec
8.ST Frýdlant A-TTC Liberec AOP102. 03. 2018 19:3014. (16. 02. 2018 19:30) 
10.TJ Viktoria Dětřichov A-TJ Jiskra Raspenava COP102. 03. 2018 18:0012. (26. 01. 2018 18:00) 
5.TJ Jiskra Raspenava C-ST Frýdlant AOP122. 02. 2018 18:0015. (23. 02. 2018 18:00) 
6.TJ Viktoria Dětřichov A-TTC Hrádek nad Nisou AOP120. 02. 2018 18:3014. (16. 02. 2018 18:00) 
9.TTC Hrádek nad Nisou A-SKST Liberec NOP102. 02. 2018 18:0012. (26. 01. 2018 18:00) 
11.Slavia Liberec A-TTC Preciosa Jablonné v Pod. AOP102. 02. 2018 18:0012. (26. 01. 2018 18:00) 
24.TJ Sokol Oldřichov v Hájích A-ST Frýdlant COP202. 02. 2018 18:0012. (26. 01. 2018 18:00) 
26.ST Frýdlant C-KST Victory Liberec BOP201. 02. 2018 19:0013. (08. 02. 2018 19:00) 
12.TJ Jiskra Raspenava C-TTC Hrádek nad Nisou AOP130. 01. 2018 18:0011. (19. 01. 2018 18:00) 
25.TTC Preciosa Jablonné v Pod. B-SKST Liberec POP225. 01. 2018 18:3012. (26. 01. 2018 18:00) 
21.SKST Liberec Q-ST Frýdlant COP219. 01. 2018 18:009. (15. 12. 2017 18:00) 
20.ST Frýdlant C-SKST Liberec POP211. 01. 2018 19:008. (07. 12. 2017 19:00) 
23.ST Frýdlant B-ST Frýdlant COP205. 01. 2018 19:1510. (12. 01. 2018 19:30) 
19.TJ Viktoria Dětřichov B-SKST Liberec QOP222. 12. 2017 00:008. (08. 12. 2017 18:00) 
17.TJ Sokol Oldřichov v Hájích A-ST Frýdlant BOP229. 11. 2017 17:306. (24. 11. 2017 18:00) 
18.TTC Preciosa Jablonné v Pod. B-TJ Sokol Oldřichov v Hájích AOP217. 11. 2017 18:007. (01. 12. 2017 18:00) 
22.TJ Sokol Oldřichov v Hájích A-KST Victory Liberec BOP227. 10. 2017 18:009. (15. 12. 2017 18:00) 
15.TTC Preciosa Jablonné v Pod. B-ST Frýdlant COP227. 10. 2017 18:002. (13. 10. 2017 18:00) 
16.TJ Sokol Oldřichov v Hájích A-TJ Viktoria Dětřichov BOP212. 10. 2017 18:002. (13. 10. 2017 18:00) 
3.SKST Liberec M-SKST Liberec OOP111. 10. 2017 18:3017. (16. 03. 2018 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
14.SKST Liberec P-SKST Liberec QOP204. 10. 2017 18:151. (06. 10. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec--Pavlovice
13.SKST Liberec N-SKST Liberec OOP129. 09. 2017 17:3011. (19. 01. 2018 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec, Pavlovice
7.SKST Liberec M-SKST Liberec NOP115. 09. 2017 17:3014. (16. 02. 2018 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec, Pavlovice
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy