Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
39.TJ Šroubárna Žatec-TJ Smolnice COP214. 04. 2018 10:0018. (03. 02. 2018 10:00) 
47.TJ Sokol Líšťany-TJ Šroubárna ŽatecOP204. 04. 2018 19:0023. (16. 03. 2018 19:00) 
52.OÚ Blšany u Loun B-TJ Smolnice COP230. 03. 2018 19:0025. (29. 03. 2018 19:00) 
26.SK Cítoliby A-TJ Sokol Peruc AOP1 22. (30. 03. 2018 18:00)Sokolovna Cítoliby
53.TJ Sokol Koštice-OÚ Výškov BOP230. 03. 2018 18:0025. (30. 03. 2018 18:30) 
51.SK Cítoliby C-TJ Sokol Černčice AOP2 25. (29. 03. 2018 18:00)Sokolovna Cítoliby
23.SK Cítoliby B-SK Havran KryryOP1 21. (23. 03. 2018 18:00)Sokolovna Cítoliby
24.OÚ Blšany u Loun A-SK Cítoliby AOP122. 03. 2018 19:0021. (23. 03. 2018 19:00) 
25.OÚ Výškov A-TJ Smolnice BOP120. 03. 2018 18:3021. (22. 03. 2018 18:30) 
22.SK Cítoliby A-OÚ Blažim B MedvědiOP1 20. (16. 03. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
48.SK Cítoliby C-TJ Spartak Lubenec COP216. 03. 2018 18:0023. (15. 03. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
50.TJ Sokol Koštice-TJ Smolnice COP215. 03. 2018 18:0023. (16. 03. 2018 18:00)herna Smolnice
46.TJ Sokol Černčice B-TK ChraberceOP214. 03. 2018 18:0023. (16. 03. 2018 18:00) 
49.OÚ Výškov B-TJ Sokol Černčice AOP213. 03. 2018 18:3023. (16. 03. 2018 18:30) 
45.TK Chraberce-TJ Sokol LíšťanyOP209. 03. 2018 19:0022. (09. 03. 2018 18:30)hraje se v Líšťanech
21.TJ Smolnice B-TJ Sokol Dobroměřice BOP109. 03. 2018 18:0019. (08. 03. 2018 18:00) 
19.OÚ Blšany u Loun A-SK Havran KryryOP108. 03. 2018 19:0019. (09. 03. 2018 19:00) 
20.OÚ Výškov A-SK Cítoliby AOP106. 03. 2018 18:3019. (08. 03. 2018 18:30) 
18.TJ Spartak Lubenec B-OÚ Výškov AOP103. 03. 2018 10:0018. (02. 03. 2018 18:00)odloženo..stavební úprava tělocvičny
44.OÚ Výškov B-TJ Spartak Lubenec COP202. 03. 2018 18:0021. (02. 03. 2018 18:30) 
43.SK Cítoliby C-TK ChraberceOP202. 03. 2018 18:0021. (01. 03. 2018 18:00)v Chrabercích
17.SK Cítoliby A-TJ Smolnice BOP128. 02. 2018 18:0018. (02. 03. 2018 18:00)hraje se na Smolnici
16.SK Cítoliby A-TJ Sokol Dobroměřice BOP1 17. (23. 02. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
14.OÚ Blšany u Loun A-SK Cítoliby BOP122. 02. 2018 19:0017. (23. 02. 2018 19:00) 
15.OÚ Výškov A-SK Havran KryryOP120. 02. 2018 18:3017. (22. 02. 2018 18:30) 
13.SK Cítoliby B-OÚ Blažim B MedvědiOP1 16. (16. 02. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
40.SK Cítoliby C-TJ Sokol Černčice BOP216. 02. 2018 18:0019. (15. 02. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
41.OÚ Blšany u Loun B-TJ Sokol Peruc BOP2 19. (15. 02. 2018 19:00) 
42.OÚ Výškov B-TK ChraberceOP213. 02. 2018 18:0019. (16. 02. 2018 18:30) 
38.TJ Sokol Telce-OÚ Blažim C KačeřiOP209. 02. 2018 18:0018. (02. 02. 2018 18:00) 
12.SK Cítoliby A-TJ Spartak Lubenec BOP1 15. (02. 02. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
31.TJ Sokol Telce-TJ Sokol Peruc BOP227. 01. 2018 13:0010. (24. 11. 2017 18:00) 
11.SK Cítoliby B-TJ Smolnice BOP1 14. (26. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
37.SK Cítoliby C-TJ Sokol TelceOP226. 01. 2018 18:0017. (25. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
10.SK Cítoliby A-TJ Sever Žatec DOP1 13. (19. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
36.SK Cítoliby C-OÚ Blšany u Loun BOP219. 01. 2018 18:0016. (18. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
9.SK Cítoliby B-SK Cítoliby AOP1 12. (12. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
35.SK Cítoliby C-TJ Sokol KošticeOP205. 01. 2018 18:0014. (04. 01. 2018 18:00)Dělnický dům Cítoliby
34.TJ Sokol Černčice B-TJ Sokol Černčice AOP205. 01. 2018 17:0014. (05. 01. 2018 18:00) 
33.TJ Sokol Černčice B-OÚ Blažim C KačeřiOP213. 12. 2017 18:0013. (15. 12. 2017 18:00) 
32.TJ Spartak Lubenec C-TJ Sokol Černčice BOP202. 12. 2017 10:0012. (08. 12. 2017 18:00) 
27.TJ Sokol Telce-TJ Sokol Černčice BOP225. 11. 2017 09:008. (10. 11. 2017 18:00) 
30.SK Cítoliby C-TJ Šroubárna ŽatecOP217. 11. 2017 18:009. (16. 11. 2017 18:00) 
8.TJ Sokol Dobroměřice B-TJ Smolnice BOP114. 11. 2017 18:008. (16. 11. 2017 18:30) 
7.SK Cítoliby A-OÚ Výškov AOP114. 11. 2017 18:008. (17. 11. 2017 18:00) 
6.TJ Smolnice B-SK Cítoliby AOP108. 11. 2017 19:007. (09. 11. 2017 18:00) 
5.TJ Spartak Lubenec B-TJ Smolnice BOP131. 10. 2017 18:006. (03. 11. 2017 18:00) 
28.OÚ Blažim C Kačeři-TJ Sokol Černčice AOP230. 10. 2017 18:006. (26. 10. 2017 18:00) 
4.OÚ Blšany u Loun A-TJ Sokol Peruc AOP126. 10. 2017 19:005. (27. 10. 2017 19:00) 
3.OÚ Výškov A-TJ Sever Žatec DOP124. 10. 2017 18:305. (26. 10. 2017 18:30) 
2.TJ Smolnice B-SK Havran KryryOP123. 10. 2017 18:005. (26. 10. 2017 18:00) 
1.OÚ Blažim B Medvědi-OÚ Blšany u Loun AOP109. 10. 2017 18:303. (11. 10. 2017 18:00) 
29.TJ Sokol Koštice-TJ Sokol Černčice BOP204. 10. 2017 17:303. (06. 10. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS