Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
8.TJ Sokol Obrnice-TTC Litvínov DRS I16. 04. 2018 17:3018. (12. 03. 2018 17:30) 
21.OÚ Polerady-SKST Baník Most HRS II04. 04. 2018 18:0021. (02. 04. 2018 18:00) 
20.TJ Baník Meziboří C-SKST Baník Most IRS II04. 04. 2018 17:3021. (03. 04. 2018 16:30) 
9.Sokol Horní Jiřetín B-SKST Baník Most FRS I29. 03. 2018 18:1520. (26. 03. 2018 18:15) 
6.ST Kopisty B-TJ Sokol ObrniceRS I05. 03. 2018 18:0012. (15. 01. 2018 18:00) 
19.TJ Baník Meziboří C-Sokol Horní Jiřetín CRS II28. 02. 2018 17:3017. (27. 02. 2018 16:30) 
17.TJ Baník Meziboří C-SKST Baník Most HRS II13. 02. 2018 17:0015. (13. 02. 2018 16:30) 
18.ST Kopisty C-OÚ PoleradyRS II05. 02. 2018 18:0016. (21. 02. 2018 18:00) 
7.TTC Litvínov D-KST Most CRS I05. 02. 2018 18:0014. (29. 01. 2018 18:15) 
15.ST Kopisty C-SKST Baník Most IRS II22. 01. 2018 18:0013. (24. 01. 2018 18:00) 
16.TJ Baník Meziboří C-OÚ PoleradyRS II22. 01. 2018 17:0013. (23. 01. 2018 16:30) 
5.TTC Litvínov D-Sokol Horní Jiřetín BRS I11. 01. 2018 18:1510. (11. 12. 2017 18:15) 
11.TJ Baník Meziboří C-Sokol Horní Jiřetín CRS II20. 12. 2017 17:305. (07. 11. 2017 16:30) 
10.ST Kopisty C-SKST Baník Most HRS II18. 12. 2017 18:154. (25. 10. 2017 18:00) 
4.TJ Sokol Obrnice-KST Most CRS I18. 12. 2017 17:3010. (11. 12. 2017 17:30) 
13.TJ Baník Meziboří C-SKST Baník Most IRS II18. 12. 2017 17:007. (21. 11. 2017 16:30) 
14.SKST Baník Most H-TJ Baník Meziboří CRS II12. 12. 2017 18:008. (27. 11. 2017 18:00) 
3.Sokol Horní Jiřetín B-TJ Sokol ObrniceRS I08. 12. 2017 18:159. (04. 12. 2017 18:15) 
12.ST Kopisty C-TTC Litvínov ERS II04. 12. 2017 18:005. (08. 11. 2017 18:00) 
1.TJ Sokol Obrnice-ST Kopisty BRS I09. 11. 2017 17:305. (06. 11. 2017 17:30) 
2.TJ Baník Meziboří B-SKST Baník Most GRS I06. 11. 2017 18:005. (06. 11. 2017 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS