Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
227.TJ Sokol Lány-TJ Sokol PopoviceRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Kopidlno
226.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Kopidlno
221.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol RadimRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Miletín
220.SK Miletín-TJ Butoves BRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Miletín
215.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Nemyčeves
212.TJ Sokol Úbislavice-TJ Sokol LibáňRP Ž 5. (24. 02. 2018 11:00)Úbislavice
225.TJ Sokol Lány-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Kopidlno
224.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol PopoviceRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Kopidlno
219.TJ Lázně Bělohrad-TJ Butoves BRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Miletín
218.SK Miletín-TJ Sokol RadimRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Miletín
214.TJ Nová Paka-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Nemyčeves
211.TJ Butoves A-TJ Sokol LibáňRP Ž 5. (24. 02. 2018 09:45)Úbislavice
223.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Kopidlno
222.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol LányRP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Kopidlno
217.TJ Sokol Radim-TJ Butoves BRP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Miletín
216.SK Miletín-TJ Lázně BělohradRP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Miletín
213.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Nová PakaRP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Nemyčeves
210.TJ Sokol Úbislavice-TJ Butoves ARP Ž 5. (24. 02. 2018 08:30)Úbislavice
118.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol LibáňRP D 5. (17. 02. 2018 11:30)Libáň
117.TJ Jičín A-TJ Sokol LibáňRP D 5. (17. 02. 2018 10:45)Libáň
116.TJ Jičín B-TJ Sokol ValdiceRP D 5. (17. 02. 2018 10:45)Libáň
136.TJ Sokol Chomutice-TJ ButovesRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Hořice
135.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol KopidlnoRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Hořice
130.TJ Sokol Lány-TJ Sokol ŽelezniceRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Stará Paka
129.TJ Sokol Stará Paka-TTC VelišRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Stará Paka
124.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol PopoviceRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Miletín
123.SK Miletín-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Miletín
115.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol ValdiceRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Libáň
114.TJ Jičín A-Orel Studenec u HorekRP D 5. (17. 02. 2018 10:00)Libáň
134.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol KopidlnoRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Hořice
133.TJ Jiskra Hořice-TJ ButovesRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Hořice
128.TJ Sokol Lány-TTC VelišRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Stará Paka
127.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol ŽelezniceRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Stará Paka
122.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Miletín
121.SK Miletín-TJ Sokol PopoviceRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Miletín
113.Orel Studenec u Horek-TJ Jičín BRP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Libáň
112.TJ Sokol Valdice-TJ Jičín ARP D 5. (17. 02. 2018 09:15)Libáň
132.TJ Butoves-TJ Sokol KopidlnoRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Hořice
131.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol ChomuticeRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Hořice
126.TJ Sokol Železnice-TTC VelišRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Stará Paka
125.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol LányRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Stará Paka
120.TJ Sokol Popovice-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Miletín
119.SK Miletín-TJ Sokol NemyčevesRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Miletín
111.TJ Sokol Valdice-Orel Studenec u HorekRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Libáň
110.TJ Sokol Libáň-TJ Jičín BRP D 5. (17. 02. 2018 08:30)Libáň
197.TJ Butoves B-TJ Sokol LányRP Ž 4. (28. 01. 2018 11:00)Libáň
196.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 4. (28. 01. 2018 11:00)Libáň
195.TJ Butoves B-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 4. (28. 01. 2018 09:45)Libáň
194.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol LányRP Ž 4. (28. 01. 2018 09:45)Libáň
193.TJ Sokol Lány-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 4. (28. 01. 2018 08:30)Libáň
192.TJ Sokol Libáň-TJ Butoves BRP Ž 4. (28. 01. 2018 08:30)Libáň
209.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 4. (27. 01. 2018 11:00)L.Bělohrad
206.TJ Sokol Radim-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 4. (27. 01. 2018 11:00)Radim
203.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 4. (27. 01. 2018 11:00)Miletín
202.SK Miletín-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 4. (27. 01. 2018 11:00)Miletín
208.TJ Nová Paka-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 4. (27. 01. 2018 09:45)L.Bělohrad
205.TJ Butoves A-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 4. (27. 01. 2018 09:45)Radim
201.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 4. (27. 01. 2018 09:45)Miletín
200.SK Miletín-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 4. (27. 01. 2018 09:45)Miletín
207.TJ Lázně Bělohrad-TJ Nová PakaRP Ž 4. (27. 01. 2018 08:30)L.Bělohrad
204.TJ Sokol Radim-TJ Butoves ARP Ž 4. (27. 01. 2018 08:30)Radim
199.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 4. (27. 01. 2018 08:30)Miletín
198.SK Miletín-TJ Sokol PopoviceRP Ž 4. (27. 01. 2018 08:30)Miletín
109.SK Miletín-TJ Sokol ŽelezniceRP D 4. (21. 01. 2018 11:30)Železnice
108.TJ Sokol Železnice-TJ Sokol KopidlnoRP D 4. (21. 01. 2018 10:45)Železnice
106.SK Miletín-TJ Jičín BRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Železnice
105.TJ Sokol Kopidlno-TJ Jičín ARP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Železnice
100.TTC Veliš-Orel Studenec u HorekRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Butoves
99.TJ Butoves-TJ Sokol NemyčevesRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Butoves
94.TJ Sokol Valdice-TJ Jiskra HořiceRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Žlunice
93.TJ Třešňový květ Žlunice-TJ Sokol LányRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Žlunice
87.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol ChomuticeRP D 4. (21. 01. 2018 10:00)Popovice
104.TJ Jičín A-TJ Sokol ŽelezniceRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Železnice
103.TJ Jičín B-TJ Sokol KopidlnoRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Železnice
98.TTC Veliš-TJ Sokol NemyčevesRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Butoves
97.TJ Butoves-Orel Studenec u HorekRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Butoves
92.TJ Sokol Valdice-TJ Sokol LányRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Žlunice
91.TJ Třešňový květ Žlunice-TJ Jiskra HořiceRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Žlunice
86.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol ChomuticeRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Popovice
85.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol Stará PakaRP D 4. (21. 01. 2018 09:15)Popovice
107.TJ Jičín A-SK MiletínRP D 4. (21. 01. 2018 09:00)Železnice
88.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol Stará PakaRP D 4. (21. 01. 2018 09:00)Popovice
102.TJ Sokol Kopidlno-SK MiletínRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Železnice
101.TJ Sokol Železnice-TJ Jičín BRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Železnice
96.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol NemyčevesRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Butoves
95.TJ Butoves-TTC VelišRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Butoves
90.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol LányRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Žlunice
89.TJ Třešňový květ Žlunice-TJ Sokol ValdiceRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Žlunice
84.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol ChomuticeRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Popovice
83.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol LibáňRP D 4. (21. 01. 2018 08:30)Popovice
64.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol PopoviceRP D 3. (09. 12. 2017 11:30)Hořice
63.TJ Jičín A-TJ Sokol PopoviceRP D 3. (09. 12. 2017 10:45)Hořice
62.TJ Jičín B-TTC VelišRP D 3. (09. 12. 2017 10:45)Hořice
82.SK Miletín-TJ ButovesRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Lány
81.TJ Sokol Lány-TJ Sokol LibáňRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Lány
76.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol ŽelezniceRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Chomutice
75.TJ Sokol Chomutice-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Chomutice
70.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol Stará PakaRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Valdice
69.TJ Sokol Valdice-TJ Sokol NemyčevesRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Valdice
61.TTC Veliš-TJ Jiskra HořiceRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Hořice
60.TJ Sokol Popovice-TJ Jičín BRP D 3. (09. 12. 2017 10:00)Hořice
80.SK Miletín-TJ Sokol LibáňRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Lány
79.TJ Sokol Lány-TJ ButovesRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Lány
74.Orel Studenec u Horek-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Chomutice
73.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol ŽelezniceRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Chomutice
68.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol NemyčevesRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Valdice
67.TJ Sokol Valdice-TJ Sokol Stará PakaRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Valdice
59.TJ Sokol Popovice-TTC VelišRP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Hořice
58.TJ Jiskra Hořice-TJ Jičín ARP D 3. (09. 12. 2017 09:15)Hořice
78.TJ Butoves-TJ Sokol LibáňRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Lány
77.TJ Sokol Lány-SK MiletínRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Lány
72.TJ Sokol Železnice-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Chomutice
71.TJ Sokol Chomutice-Orel Studenec u HorekRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Chomutice
66.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol NemyčevesRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Valdice
65.TJ Sokol Valdice-TJ Sokol KopidlnoRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Valdice
57.TTC Veliš-TJ Jičín ARP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Hořice
56.TJ Jiskra Hořice-TJ Jičín BRP D 3. (09. 12. 2017 08:30)Hořice
37.TJ Sokol Stará Paka-TJ ButovesRP D 2. (03. 12. 2017 11:30)Jičín
36.TJ Jičín B-TJ ButovesRP D 2. (03. 12. 2017 10:45)Jičín
35.TJ Jičín A-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 2. (03. 12. 2017 10:45)Jičín
34.TJ Třešňový květ Žlunice-TJ Sokol Stará PakaRP D 2. (03. 12. 2017 10:00)Jičín
33.TJ Butoves-TJ Jičín ARP D 2. (03. 12. 2017 10:00)Jičín
32.TJ Butoves-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 2. (03. 12. 2017 09:15)Jičín
31.TJ Jičín B-TJ Sokol Stará PakaRP D 2. (03. 12. 2017 09:15)Jičín
30.TJ Sokol Stará Paka-TJ Jičín ARP D 2. (03. 12. 2017 08:30)Jičín
29.TJ Jičín B-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 2. (03. 12. 2017 08:30)Jičín
191.TJ Sokol Libáň-SK MiletínRP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Libáň
188.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol RadimRP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Nemyčeves
185.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol PopoviceRP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Rovensko p. Tr.
184.TJ Sokol Rovensko pod Troskami-TJ Butoves ARP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Rovensko p. Tr.
179.TJ Nová Paka-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Butoves
178.TJ Butoves B-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 3. (02. 12. 2017 11:00)Butoves
190.TJ Sokol Chomutice-SK MiletínRP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Libáň
187.TJ Sokol Lány-TJ Sokol RadimRP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Nemyčeves
183.TJ Lázně Bělohrad-TJ Butoves ARP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Rovensko p. Tr.
182.TJ Sokol Rovensko pod Troskami-TJ Sokol PopoviceRP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Rovensko p. Tr.
177.TJ Nová Paka-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Butoves
176.TJ Butoves B-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 3. (02. 12. 2017 09:45)Butoves
189.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Libáň
186.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol LányRP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Nemyčeves
181.TJ Sokol Popovice-TJ Butoves ARP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Rovensko p. Tr.
180.TJ Sokol Rovensko pod Troskami-TJ Lázně BělohradRP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Rovensko p. Tr.
175.TJ Sokol Úbislavice-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Butoves
174.TJ Butoves B-TJ Nová PakaRP Ž 3. (02. 12. 2017 08:30)Butoves
55.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol ŽelezniceRP D 2. (26. 11. 2017 10:00)Nemyčeves
54.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol LibáňRP D 2. (26. 11. 2017 10:00)Nemyčeves
49.TJ Sokol Lány-TJ Sokol PopoviceRP D 2. (26. 11. 2017 10:00)Studenec
48.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol KopidlnoRP D 2. (26. 11. 2017 10:00)Studenec
53.TJ Jiskra Hořice-TJ Sokol LibáňRP D 2. (26. 11. 2017 09:15)Nemyčeves
52.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol ŽelezniceRP D 2. (26. 11. 2017 09:15)Nemyčeves
47.TJ Sokol Lány-TJ Sokol KopidlnoRP D 2. (26. 11. 2017 09:15)Studenec
46.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol PopoviceRP D 2. (26. 11. 2017 09:15)Studenec
51.TJ Sokol Železnice-TJ Sokol LibáňRP D 2. (26. 11. 2017 08:30)Nemyčeves
50.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Jiskra HořiceRP D 2. (26. 11. 2017 08:30)Nemyčeves
45.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol KopidlnoRP D 2. (26. 11. 2017 08:30)Studenec
44.Orel Studenec u Horek-TJ Sokol LányRP D 2. (26. 11. 2017 08:30)Studenec
43.TJ Sokol Valdice-TJ Sokol ChomuticeRP D 2. (25. 11. 2017 10:00)Veliš
42.TTC Veliš-SK MiletínRP D 2. (25. 11. 2017 10:00)Veliš
41.TJ Sokol Valdice-SK MiletínRP D 2. (25. 11. 2017 09:15)Veliš
40.TTC Veliš-TJ Sokol ChomuticeRP D 2. (25. 11. 2017 09:15)Veliš
39.TJ Sokol Chomutice-SK MiletínRP D 2. (25. 11. 2017 08:30)Veliš
38.TTC Veliš-TJ Sokol ValdiceRP D 2. (25. 11. 2017 08:30)Veliš
173.TJ Butoves A-TJ Sokol LányRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)Nová Paka
172.TJ Nová Paka-SK MiletínRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)Nová Paka
167.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)L.Bělohrad
166.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)L.Bělohrad
161.TJ Sokol Radim-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)Chomutice
160.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 2. (11. 11. 2017 11:00)Chomutice
171.TJ Butoves A-SK MiletínRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)Nová Paka
170.TJ Nová Paka-TJ Sokol LányRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)Nová Paka
165.TJ Sokol Libáň-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)L.Bělohrad
164.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)L.Bělohrad
159.TJ Sokol Radim-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)Chomutice
158.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 2. (11. 11. 2017 09:45)Chomutice
169.TJ Sokol Lány-SK MiletínRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)Nová Paka
168.TJ Nová Paka-TJ Butoves ARP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)Nová Paka
163.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Sokol KopidlnoRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)L.Bělohrad
162.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol LibáňRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)L.Bělohrad
157.TJ Sokol Úbislavice-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)Chomutice
156.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol RadimRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)Chomutice
155.TJ Sokol Popovice-TJ Butoves BRP Ž 2. (11. 11. 2017 08:30)Popovice
28.TJ Jičín B-TJ Sokol LányRP D 1. (21. 10. 2017 11:30)Jičín
27.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Jičín ARP D 1. (21. 10. 2017 11:30)Jičín
26.TJ Jičín A-TJ Sokol ChomuticeRP D 1. (21. 10. 2017 10:45)Jičín
25.TJ Sokol Lány-TJ Sokol NemyčevesRP D 1. (21. 10. 2017 10:45)Jičín
24.TJ Sokol Nemyčeves-TJ Jičín BRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Jičín
23.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol LányRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Jičín
18.Orel Studenec u Horek-SK MiletínRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Stará Paka
17.TJ Sokol Stará Paka-TJ Jiskra HořiceRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Stará Paka
12.TJ Třešňový květ Žlunice-TJ Sokol LibáňRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Kopidlno
11.TJ Sokol Kopidlno-TTC VelišRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Kopidlno
6.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol ŽelezniceRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Butoves
5.TJ Butoves-TJ Sokol ValdiceRP D 1. (21. 10. 2017 10:00)Butoves
22.TJ Sokol Lány-TJ Jičín ARP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Jičín
21.TJ Jičín B-TJ Sokol ChomuticeRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Jičín
16.Orel Studenec u Horek-TJ Jiskra HořiceRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Stará Paka
15.TJ Sokol Stará Paka-SK MiletínRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Stará Pka
10.TJ Třešňový květ Žlunice-TTC VelišRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Kopidlno
9.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol LibáňRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Kopidlno
4.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol ValdiceRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Butoves
3.TJ Butoves-TJ Sokol ŽelezniceRP D 1. (21. 10. 2017 09:15)Butoves
20.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol NemyčevesRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Jičín
19.TJ Jičín A-TJ Jičín BRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Jičín
14.SK Miletín-TJ Jiskra HořiceRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Stará Paka
13.TJ Sokol Stará Paka-Orel Studenec u HorekRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Stará Paka
8.TJ Sokol Libáň-TTC VelišRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Kopidlno
7.TJ Sokol Kopidlno-TJ Třešňový květ ŽluniceRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Kopidlno
2.TJ Sokol Železnice-TJ Sokol ValdiceRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Butoves
1.TJ Butoves-TJ Sokol PopoviceRP D 1. (21. 10. 2017 08:30)Butoves
154.TJ Sokol Kopidlno-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Kopidlno
151.TJ Sokol Lány-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Lány
148.TJ Butoves B-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Butoves
147.TJ Butoves A-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Butoves
142.TJ Sokol Popovice-TJ Nová PakaRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Radim
141.TJ Sokol Radim-TJ Sokol LibáňRP Ž 1. (14. 10. 2017 11:00)Radim
153.SK Miletín-TJ Sokol Rovensko pod TroskamiRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Kopidlno
150.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol ÚbislaviceRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Lány
146.TJ Butoves B-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Butoves
145.TJ Butoves A-TJ Sokol ChomuticeRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Butoves
140.TJ Sokol Popovice-TJ Sokol LibáňRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Radim
139.TJ Sokol Radim-TJ Nová PakaRP Ž 1. (14. 10. 2017 09:45)Radim
152.TJ Sokol Kopidlno-SK MiletínRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Kopidlno
149.TJ Sokol Lány-TJ Lázně BělohradRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Lány
144.TJ Sokol Chomutice-TJ Sokol NemyčevesRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Butoves
143.TJ Butoves A-TJ Butoves BRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Butoves
138.TJ Nová Paka-TJ Sokol LibáňRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Radim
137.TJ Sokol Radim-TJ Sokol PopoviceRP Ž 1. (14. 10. 2017 08:30)Radim
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS