Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
87.TJ Sokol České Meziříčí C-TJ Sokol Velká Jesenice BRPIII04. 04. 2018 18:3026. (02. 04. 2018 18:30)na žádost V. Jeseniice B
30.TTC Nové Město nad Metují B-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRPI04. 04. 2018 18:0026. (02. 04. 2018 18:00)dohodou
88.TJ Sokol Zbečník A-TJ Lokomotiva Meziměstí CRPIII03. 04. 2018 18:0026. (02. 04. 2018 18:00)hráno v Meziměstí
105.TJ Sokol Velká Jesenice C-TJ Sokol Libchyně BRPIV01. 04. 2018 09:0026. (02. 04. 2018 18:30)dohodou
104.TJ Sokol Česká Skalice E-TJ Jiskra Jaroměř ERPIV30. 03. 2018 18:0026. (02. 04. 2018 18:00)na žádost Č. Skalice
63.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Lokomotiva Meziměstí BRPII29. 03. 2018 18:0025. (30. 03. 2018 18:00)dohodou
86.TJ Sokol Jasenná B-TJ Knauf Team Lipí BRPIII26. 03. 2018 18:0026. (02. 04. 2018 18:00)dohodou
55.TJ Jiskra Jaroměř D-TJ Náchod DRPII25. 03. 2018 14:0020. (23. 02. 2018 18:00)na žádost Náchoda
28.TJ Sokol České Meziříčí B-TJ Knauf Lipí ARPI25. 03. 2018 09:0024. (21. 03. 2018 18:30)na žádost Knaufu A
27.TJ Slovan Broumov C-TJ Sokol Žďárky ARPI23. 03. 2018 18:3024. (23. 03. 2018 18:00) 
103.TJ Sokol Žďárky B-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV23. 03. 2018 18:0025. (29. 03. 2018 18:00)na žádost H. Radechové
102.TJ Sokol Libchyně B-Jednota Orel Bohuslavice CRPIV23. 03. 2018 17:3025. (30. 03. 2018 17:30)na žádost Libchyně
84.TJ Sokol Vysoká Srbská B-TJ Sokol Česká Skalice DRPIII22. 03. 2018 19:0024. (22. 03. 2018 18:00) 
111.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A-TJ Sokol Jasenná ARPd21. 03. 2018 17:0014. (28. 03. 2018 17:00) 
57.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Lokomotiva Meziměstí BRPII20. 03. 2018 18:0021. (01. 03. 2018 18:00)na žádost Č. K.
110.TJ Červený Kostelec-Horní A-TTC Nové Město nad Metují ARPd20. 03. 2018 17:1513. (13. 03. 2018 17:15)na žádost N. Města
59.TJ Sokol Česká Skalice B-Jednota Orel Bohuslavice ARPII19. 03. 2018 18:3023. (12. 03. 2018 18:30)na žádost Č. Skalice B
83.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Jiskra Machov ARPIII19. 03. 2018 18:0024. (21. 03. 2018 18:00)na žádost Machova
76.TJ Sokol Vysoká Srbská B-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII16. 03. 2018 18:0016. (25. 01. 2018 18:00)dohodou
101.TJ Sokol Žďárky B-TJ Sokol Česká Skalice ERPIV16. 03. 2018 17:0023. (15. 03. 2018 18:00)na žádost Č. Skalice
81.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRPIII15. 03. 2018 18:0023. (13. 03. 2018 18:00)na žádost Meziměstí
79.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII15. 03. 2018 18:0021. (26. 02. 2018 18:00)dohodou
82.TJ Knauf Team Lipí B-TJ Sokol Zbečník ARPIII14. 03. 2018 18:0023. (13. 03. 2018 18:00)na žádost Zbečníka
80.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Sokol Jasenná BRPIII14. 03. 2018 18:0022. (07. 03. 2018 18:00)na žádost Josefova F
26.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Slovan Broumov CRPI12. 03. 2018 18:3023. (12. 03. 2018 18:00)čas
100.TJ Sokol Česká Skalice E-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV12. 03. 2018 18:3022. (05. 03. 2018 18:00)na žádost H. Radechové
24.TJ Slovan Broumov C-TJ Sokol Bukovice ARPI07. 03. 2018 18:0022. (09. 03. 2018 18:00)dohodou
21.TJ Sokol Žďárky A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRPI07. 03. 2018 18:0021. (28. 02. 2018 18:00)na žádost Žďárek
58.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Jiskra Jaroměř CRPII06. 03. 2018 18:0022. (08. 03. 2018 18:00)na žádost Bohuslavic
78.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Vysoká Srbská BRPIII06. 03. 2018 18:0019. (12. 02. 2018 18:00)na žádost V. Srbské
25.TJ Sokol České Meziříčí B-TJ Sokol Vysoká Srbská ARPI05. 03. 2018 18:3022. (07. 03. 2018 18:30)na žádost Č. Meziříčí
20.TJ Knauf Lipí A-TJ Červený Kostelec-Horní ARPI05. 03. 2018 18:0021. (01. 03. 2018 18:00)na žádost Č. Kostelce
22.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TTC Nové Město nad Metují BRPI28. 02. 2018 18:0021. (26. 02. 2018 18:00)na žádost V. Srbské
29.TJ Slovan Broumov C-TJ Náchod CRPI28. 02. 2018 18:0026. (06. 04. 2018 18:00)na žádost Náchoda
53.TJ Lokomotiva Meziměstí B-Jednota Orel Bohuslavice ARPII27. 02. 2018 18:0017. (01. 02. 2018 18:00)žádost Meziměstí
23.TJ Sokol Bukovice A-TJ Sokol České Meziříčí BRPI27. 02. 2018 17:3021. (01. 03. 2018 17:30)dohodou
16.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRPI22. 02. 2018 17:3017. (30. 01. 2018 18:00)dohodou
19.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Sokol České Meziříčí BRPI15. 02. 2018 18:0019. (13. 02. 2018 18:00)na žádost Č. Meziříčí
13.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D-TJ Náchod BRPI13. 02. 2018 18:0016. (26. 01. 2018 17:30)na žádost Náchoda
75.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII13. 02. 2018 18:0014. (09. 01. 2018 18:00)na žádost V. Dřevíče
18.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Červený Kostelec-Horní ARPI12. 02. 2018 18:3019. (12. 02. 2018 18:00)na žádost V. Srbská
54.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Červený Kostelec-Horní BRPII12. 02. 2018 18:0018. (08. 02. 2018 18:00)na žádost Č. Kostelce
98.TJ Sokol Libchyně B-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV09. 02. 2018 17:3016. (26. 01. 2018 17:30)na žádost Libchyně
109.TJ Sokol Jasenná A-TJ Náchod ARPd09. 02. 2018 16:0011. (23. 02. 2018 16:00)na žádost Náchoda
108.TJ Červený Kostelec-Horní A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ARPd06. 02. 2018 17:159. (30. 01. 2018 17:15)dohodou
14.TJ Sokol Vysoká Srbská A-TJ Knauf Lipí ARPI31. 01. 2018 18:0017. (29. 01. 2018 18:00)dohodou
15.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-TJ Červený Kostelec-Horní ARPI29. 01. 2018 17:3017. (02. 02. 2018 17:30)dohodou
51.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Sokol Česká Skalice CRPII 16. (25. 01. 2018 18:00)na žádost Bohuslavic
52.TJ Jiskra Jaroměř C-Jednota Orel Bohuslavice BRPII24. 01. 2018 18:0016. (26. 01. 2018 18:00)na žádost Jaroměře
107.TJ Sokol Jasenná A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ARPd19. 01. 2018 16:007. (12. 01. 2018 16:00)na žádost Jasenné
106.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A-TJ Náchod ARPd17. 01. 2018 16:008. (24. 01. 2018 17:00)na žádost Náchoda
96.TJ Sokol Zbečník B-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV15. 01. 2018 18:0014. (08. 01. 2018 18:00)na žádost H. Radechové
77.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII15. 01. 2018 17:0018. (07. 02. 2018 18:00)dohodou
95.TJ Sokol Horní Radechová B-Jednota Orel Bohuslavice CRPIV05. 01. 2018 18:0014. (12. 01. 2018 18:00)předehrávka (12.1. obsazená herna)
50.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Sokol Česká Skalice CRPII03. 01. 2018 18:3013. (13. 12. 2017 18:30)z rozhodnutí RSST
8.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-TJ Náchod BRPI22. 12. 2017 17:309. (17. 11. 2017 17:30)dohodou
49.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Červený Kostelec-Horní BRPII20. 12. 2017 18:0012. (07. 12. 2017 18:00)na žádost Č. Kostelce
43.TJ Sokol Česká Skalice C-Jednota Orel Bohuslavice BRPII18. 12. 2017 18:0010. (24. 11. 2017 18:00)na žádost Bohuslavic
41.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Sokol Česká Skalice BRPII18. 12. 2017 18:0010. (23. 11. 2017 18:00) 
74.TJ Sokol Česká Skalice D-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII18. 12. 2017 18:0013. (13. 12. 2017 18:00)na žádost V. Dřevíče
94.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Sokol Žďárky BRPIV15. 12. 2017 18:0012. (08. 12. 2017 18:00)na žádost Žďárek
11.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D-TTC Nové Město nad Metují BRPI14. 12. 2017 17:3013. (15. 12. 2017 17:30)na žádost N. Města
97.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Jiskra Jaroměř ERPIV12. 12. 2017 18:0015. (19. 01. 2018 18:00)na žádost H. Radechové
9.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CRPI07. 12. 2017 18:0010. (21. 11. 2017 18:00)na žádost Josefova
72.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERPIII06. 12. 2017 18:0012. (04. 12. 2017 18:00)na žádost Josefova
46.TJ Sokol Velká Jesenice A-Jednota Orel Bohuslavice ARPII06. 12. 2017 17:3011. (29. 11. 2017 18:30)na žádost Bohuslavic
48.TJ Lokomotiva Meziměstí B-TJ Jiskra Jaroměř CRPII05. 12. 2017 18:0012. (07. 12. 2017 18:00)na žádost Meziměstí
71.TJ Sokol Vysoká Srbská B-TJ Lokomotiva Meziměstí CRPIII04. 12. 2017 18:0012. (07. 12. 2017 18:00)na žádost V. Srbské
38.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Náchod DRPII01. 12. 2017 18:008. (10. 11. 2017 18:00)na žádost Náchoda
10.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-TJ Sokol Bukovice ARPI01. 12. 2017 17:3012. (08. 12. 2017 17:30)na žádost Bukovice
45.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Sokol Česká Skalice CRPII28. 11. 2017 18:3011. (01. 12. 2017 18:00)na žádost Jaroměře
68.TJ Sokol Jasenná B-TJ Sokol Vysoká Srbská BRPIII27. 11. 2017 18:005. (16. 10. 2017 18:00)na žádost V. Srbské
7.TJ Sokol České Meziříčí B-TJ Lokomotiva Meziměstí ARPI15. 11. 2017 18:306. (25. 10. 2017 18:30)na žádost Meziměstí
39.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Jiskra Jaroměř DRPII15. 11. 2017 18:009. (16. 11. 2017 18:00)na žádost Bohuslavic
93.TJ Sokol Horní Radechová B-TJ Sokol Zbečník BRPIV15. 11. 2017 18:008. (10. 11. 2017 18:00)na žádost Zbečníka
40.TJ Jiskra Jaroměř C-Jednota Orel Bohuslavice ARPII14. 11. 2017 18:309. (17. 11. 2017 18:00)na žádost Bohuslavic
4.TJ Náchod C-TJ Sokol Bukovice ARPI06. 11. 2017 18:004. (09. 10. 2017 18:00)na žádost Bukovice
70.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E-TJ Sokol Vysoká Srbská BRPIII02. 11. 2017 18:007. (01. 11. 2017 18:00)na žádost V. Srbské
67.TJ Sokol Velký Dřevíč A-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRPIII02. 11. 2017 18:005. (19. 10. 2017 19:00)na žádost V. Dřevíče
69.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E-TJ Lokomotiva Meziměstí CRPIII25. 10. 2017 18:005. (18. 10. 2017 18:00)na žádost Meziměstí
5.TJ Sokol České Meziříčí B-TJ Náchod BRPI23. 10. 2017 18:305. (18. 10. 2017 18:00)na žádost Náchoda
66.TJ Sokol Vysoká Srbská B-TJ Sokol Zbečník ARPIII19. 10. 2017 18:002. (28. 09. 2017 18:00)na žádost V. Srbské
36.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Sokol Česká Skalice BRPII18. 10. 2017 18:005. (20. 10. 2017 18:00) 
35.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Lokomotiva Meziměstí BRPII13. 10. 2017 18:004. (12. 10. 2017 18:00) 
32.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII10. 10. 2017 18:302. (29. 09. 2017 18:00)na žádost Č. Kostelce
3.TJ Červený Kostelec-Horní A-TJ Náchod BRPI10. 10. 2017 18:002. (28. 09. 2017 18:00)na žádost Č. Kostelce
65.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol České Meziříčí CRPIII05. 10. 2017 18:002. (26. 09. 2017 18:00)na žádost Meziměstí
34.TJ Sokol Česká Skalice C-Jednota Orel Bohuslavice ARPII04. 10. 2017 18:003. (06. 10. 2017 18:00) 
33.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Náchod DRPII02. 10. 2017 18:302. (25. 09. 2017 18:30)na žádost Č. Skalice
90.TJ Sokol Zbečník B-TJ Sokol Žďárky BRPIV02. 10. 2017 18:002. (25. 09. 2017 18:00) 
91.Sportovně - kulturní klub SKIPINEX Dolní Radechová A-TJ Sokol Česká Skalice ERPIV26. 09. 2017 18:002. (28. 09. 2017 18:00) 
64.TJ Sokol České Meziříčí C-TJ Sokol Česká Skalice DRPIII25. 09. 2017 18:301. (18. 09. 2017 18:30)na žádost Č. Skalice
73.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRPIII23. 09. 2017 18:0013. (13. 12. 2017 18:00) 
31.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Sokol Jasenná ARPII21. 09. 2017 18:001. (22. 09. 2017 18:00) 
85.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERPIII19. 09. 2017 18:1526. (04. 04. 2018 18:00) 
42.TJ Jiskra Jaroměř D-TJ Jiskra Jaroměř CRPII19. 09. 2017 18:0010. (24. 11. 2017 18:00) 
6.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRPI19. 09. 2017 16:005. (20. 10. 2017 17:30) 
12.TJ Náchod C-TJ Náchod BRPI18. 09. 2017 18:0014. (08. 01. 2018 18:00) 
89.TJ Sokol Česká Skalice E-TJ Sokol Libchyně BRPIV 1. (18. 09. 2017 18:00) 
56.Jednota Orel Bohuslavice B-Jednota Orel Bohuslavice ARPII18. 09. 2017 18:0021. (01. 03. 2018 18:00) 
2.TJ Sokol Bukovice A-TJ Sokol Vysoká Srbská ARPI18. 09. 2017 17:301. (21. 09. 2017 17:30) 
17.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 CRPI18. 09. 2017 16:0018. (09. 02. 2018 17:30) 
1.TJ Náchod B-TJ Náchod CRPI15. 09. 2017 18:001. (20. 09. 2017 18:00) 
47.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Sokol Česká Skalice BRPII14. 09. 2017 18:3012. (08. 12. 2017 18:00)předehrání
44.TJ Červený Kostelec-Horní C-TJ Červený Kostelec-Horní BRPII14. 09. 2017 18:0011. (28. 11. 2017 18:00)předehrání
37.Jednota Orel Bohuslavice A-Jednota Orel Bohuslavice BRPII13. 09. 2017 18:008. (09. 11. 2017 18:00) 
62.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Sokol Česká Skalice CRPII12. 09. 2017 18:3025. (26. 03. 2018 18:30)předehrání
61.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII12. 09. 2017 18:0024. (22. 03. 2018 18:00)předehrání
60.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Jiskra Jaroměř DRPII12. 09. 2017 18:0023. (16. 03. 2018 18:00) 
99.TJ Sokol Horní Radechová B-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV30. 08. 2017 18:0018. (09. 02. 2018 18:00)předehrání
92.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Sokol Horní Radechová BRPIV24. 08. 2017 18:005. (20. 10. 2017 18:00)předehrání
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS