Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
63.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-Sportovní klub KounovQ RP118. 04. 2018 18:301. (11. 04. 2018 18:30) 
64.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-Sportovní klub Záměl AQ RP214. 04. 2018 18:302. (20. 04. 2018 18:30) 
20.Sportovní klub Kounov-TJ Peklo nad ZdobnicíRP129. 03. 2018 18:3022. (30. 03. 2018 18:30) 
51.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP328. 03. 2018 18:3022. (30. 03. 2018 18:30) 
41.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP2 21. (23. 03. 2018 18:30)herna TJ Peklo nad Zdobnicí
19.KPST Záhornice-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceRP122. 03. 2018 18:3021. (20. 03. 2018 18:30) 
50.KPST Záhornice B-Sportovní klub Záměl ARP319. 03. 2018 18:3020. (14. 03. 2018 18:30) 
18.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TTC Lhoty u Potštejna BRP115. 03. 2018 18:0020. (16. 03. 2018 18:00) 
62.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP414. 03. 2018 18:3020. (16. 03. 2018 18:30)herna TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí
38.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TJ Sokol Častolovice CRP209. 03. 2018 18:3019. (26. 02. 2018 18:30)odloženo se souhlasem STK
15.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP109. 03. 2018 18:0018. (23. 02. 2018 18:00)odloženo se souhlasem STK
61.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP408. 03. 2018 18:3019. (01. 03. 2018 18:30)Odloženo se souhlasem STK
12.KPST Záhornice-SK Solnice ARP108. 03. 2018 18:3015. (30. 01. 2018 18:30)odloženo se souhlasem STK
40.TJ Sokol Častolovice C-TJ ProrubkyRP206. 03. 2018 18:3021. (20. 03. 2018 18:30) 
34.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP205. 03. 2018 18:3014. (22. 01. 2018 18:30)odloženo se souhlasem STK
37.TJ Sokol Hroška-TJ ProrubkyRP2 19. (02. 03. 2018 18:30)herna TJ Prorubky
39.TTC Kostelec nad Orlicí D-Sportovní klub Týniště nad OrlicíRP2 19. (01. 03. 2018 18:30)herna SK Týniště nad |Orlicí
16.KPST Záhornice-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP101. 03. 2018 18:3019. (27. 02. 2018 18:30) 
49.Sportovní klub Záměl A-TJ Baník Vamberk CRP327. 02. 2018 18:0019. (02. 03. 2018 18:30) 
13.TTC Lhoty u Potštejna B-TTC Kostelec nad Orlicí CRP116. 02. 2018 17:0017. (16. 02. 2018 18:30)herna TTC Kostelec nad Orlicí
14.KPST Záhornice-TJ Peklo nad ZdobnicíRP115. 02. 2018 18:3017. (13. 02. 2018 18:30) 
60.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-Sportovní klub Záměl BRP408. 02. 2018 18:3016. (09. 02. 2018 18:30) 
36.TJ Sokol Častolovice C-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP2 16. (06. 02. 2018 18:30)herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
35.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Sokol Častolovice CRP230. 01. 2018 18:3015. (02. 02. 2018 18:30) 
33.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP224. 01. 2018 18:3013. (19. 01. 2018 18:30)Odloženo se souhlasem STK
11.KPST Záhornice-TJ Baník Vamberk BRP118. 01. 2018 18:3013. (16. 01. 2018 18:30) 
58.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-Sportovní klub Záměl BRP415. 01. 2018 18:3014. (25. 01. 2018 18:30) 
10.KPST Záhornice-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP112. 01. 2018 18:3012. (09. 01. 2018 18:30) 
5.TJ Baník Vamberk B-SK Solnice ARP122. 12. 2017 18:306. (10. 11. 2017 18:30)odloženo se souhlasem STK na náhradní termín
9.TJ Peklo nad Zdobnicí-Sportovní klub KounovRP114. 12. 2017 18:3011. (15. 12. 2017 18:30) 
8.KPST Záhornice-TJ Sokol Častolovice BRP114. 12. 2017 18:3011. (12. 12. 2017 18:30) 
29.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ ProrubkyRP214. 12. 2017 18:3011. (15. 12. 2017 18:30) 
31.TJ Sokol Hroška-TTC Lhoty u Potštejna CRP213. 12. 2017 18:3011. (15. 12. 2017 18:30) 
28.TJ Peklo nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP2 10. (08. 12. 2017 18:30)herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
56.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP428. 11. 2017 18:309. (29. 11. 2017 18:30)herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
27.TTC Lhoty u Potštejna C-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP222. 11. 2017 18:308. (24. 11. 2017 18:30) 
26.TJ Prorubky-TJ Sokol HroškaRP222. 11. 2017 18:308. (24. 11. 2017 18:30)herna TJ Sokol Hroška
48.KPST Záhornice B-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP320. 11. 2017 18:308. (22. 11. 2017 18:30) 
46.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Baník Vamberk CRP315. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:30) 
25.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ ProrubkyRP214. 11. 2017 18:307. (15. 11. 2017 18:30) 
55.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP414. 11. 2017 18:007. (16. 11. 2017 18:30) 
47.Sportovní klub Záměl A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP314. 11. 2017 17:007. (17. 11. 2017 18:30) 
6.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Sokol Častolovice BRP109. 11. 2017 18:006. (10. 11. 2017 18:00) 
23.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Sokol Častolovice CRP2 5. (03. 11. 2017 18:30)herna Sokol ČASTOLOVICE
24.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Sokol HroškaRP201. 11. 2017 18:305. (02. 11. 2017 18:30) 
3.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP131. 10. 2017 18:004. (27. 10. 2017 18:00)odloženo se souhlasem STK
4.KPST Záhornice-TTC Kostelec nad Orlicí CRP130. 10. 2017 18:305. (31. 10. 2017 18:30) 
45.SDH Vrbice-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP318. 10. 2017 18:303. (20. 10. 2017 18:30) 
44.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TJ Baník Vamberk CRP318. 10. 2017 18:001. (06. 10. 2017 18:30)odloženo se souhlasem STK
59.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP415. 10. 2017 18:3015. (31. 01. 2018 18:30) 
1.TJ Sokol Častolovice B-TTC Lhoty u Potštejna BRP110. 10. 2017 18:301. (06. 10. 2017 18:30)odloženo se souhlasem STK
53.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP409. 10. 2017 18:301. (04. 10. 2017 18:30)herna TJ Start Olešnice v Orlických horách
22.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP208. 10. 2017 18:301. (06. 10. 2017 18:30) 
21.TTC Lhoty u Potštejna C-TJ Sokol Častolovice CRP2 1. (06. 10. 2017 18:30)herna: Sokol ČASTOLOVICE
43.KPST Záhornice B-Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRP306. 10. 2017 18:301. (04. 10. 2017 18:30) 
52.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP406. 10. 2017 18:301. (05. 10. 2017 18:30) 
54.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP404. 10. 2017 18:304. (25. 10. 2017 18:30) 
2.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-KPST ZáhorniceRP103. 10. 2017 18:301. (06. 10. 2017 18:30) 
32.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP230. 09. 2017 18:3012. (11. 01. 2018 18:30) 
17.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP129. 09. 2017 18:3019. (02. 03. 2018 18:30) 
42.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP229. 09. 2017 18:3022. (26. 03. 2018 18:30) 
57.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP427. 09. 2017 18:3012. (12. 01. 2018 18:30) 
7.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP125. 09. 2017 18:308. (23. 11. 2017 18:30) 
30.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP225. 09. 2017 18:3011. (11. 12. 2017 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS