Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
46.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-T.J. Sokol Tatobity BOP224. 03. 2018 09:0022. (25. 03. 2018 09:00) 
45.T.J. Sokol Tatobity C-Sokol Benešov u SemilOP218. 02. 2018 13:0019. (25. 02. 2018 13:00) 
44.Sokol STAR Turnov A-Obec Jesenný BOP218. 02. 2018 13:0019. (25. 02. 2018 13:00) 
43.T.J. Sokol Tatobity C-Obec Jesenný BOP218. 02. 2018 09:0018. (25. 02. 2018 09:00) 
42.Sokol STAR Turnov A-Sokol Benešov u SemilOP218. 02. 2018 09:0018. (25. 02. 2018 09:00) 
41.TJ Sokol Turnov F-Obec Jesenný BOP217. 02. 2018 09:0016. (11. 02. 2018 09:00) 
39.TJ Sokol Turnov F-Sokol STAR Turnov AOP203. 02. 2018 13:0015. (28. 01. 2018 13:00) 
38.Sokol STAR Turnov B-T.J. Sokol Tatobity COP203. 02. 2018 13:0015. (28. 01. 2018 13:00) 
37.T.J. Sokol Tatobity B-Sokol Víchová nad Jizerou BOP203. 02. 2018 13:0015. (28. 01. 2018 13:00) 
36.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-TJ Sokol Košálov BOP203. 02. 2018 13:0015. (28. 01. 2018 13:00) 
1.TJ Sokol Košálov A-TJ Sokol Nová Ves n. P. BOP103. 02. 2018 13:0018. (10. 02. 2018 13:00) 
2.TJ Sokol Horní Branná A-TJ Sokol Bradlecká Lhota AOP103. 02. 2018 13:0018. (10. 02. 2018 13:00) 
35.TJ Sokol Turnov F-T.J. Sokol Tatobity COP203. 02. 2018 09:0014. (28. 01. 2018 09:00) 
34.Sokol STAR Turnov B-Sokol STAR Turnov AOP203. 02. 2018 09:0014. (28. 01. 2018 09:00) 
33.T.J. Sokol Tatobity B-TJ Sokol Košálov BOP203. 02. 2018 09:0014. (28. 01. 2018 09:00) 
32.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-Sokol Víchová nad Jizerou BOP203. 02. 2018 09:0014. (28. 01. 2018 09:00) 
3.TJ Sokol Košálov A-TJ Sokol Bradlecká Lhota AOP103. 02. 2018 09:0017. (10. 02. 2018 09:00) 
4.TJ Sokol Horní Branná A-TJ Sokol Nová Ves n. P. BOP103. 02. 2018 09:0017. (10. 02. 2018 09:00) 
31.Sokol STAR Turnov A-TJ Sokol Semily BOP221. 01. 2018 13:0013. (14. 01. 2018 13:00) 
30.T.J. Sokol Tatobity C-Obec Jesenný AOP221. 01. 2018 13:0013. (14. 01. 2018 13:00) 
29.T.J. Sokol Tatobity C-TJ Sokol Semily BOP221. 01. 2018 09:0012. (14. 01. 2018 09:00) 
28.Sokol STAR Turnov A-Obec Jesenný AOP221. 01. 2018 09:0012. (14. 01. 2018 09:00) 
5.SO Slaná u Semil A-TJ Sokol Horní Branná AOP120. 01. 2018 13:0016. (27. 01. 2018 13:00) 
6.T.J. Sokol Tatobity A-TJ Sokol Košálov AOP120. 01. 2018 13:0016. (27. 01. 2018 13:00) 
7.SO Slaná u Semil A-TJ Sokol Košálov AOP120. 01. 2018 09:0015. (27. 01. 2018 09:00) 
8.T.J. Sokol Tatobity A-TJ Sokol Horní Branná AOP120. 01. 2018 09:0015. (27. 01. 2018 09:00) 
9.Sokol Víchová nad Jizerou A-TJ Sokol Košálov AOP102. 12. 2017 13:0011. (25. 11. 2017 13:00) 
12.Sokol Víchová nad Jizerou A-TJ Sokol Horní Branná AOP102. 12. 2017 09:0010. (25. 11. 2017 09:00) 
17.TJ Sokol Nová Ves n. P. B-TJ Sokol Bradlecká Lhota AOP124. 11. 2017 19:451. (09. 12. 2017 09:00) 
11.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Košálov AOP124. 11. 2017 19:0010. (25. 11. 2017 09:00) 
10.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Horní Branná AOP123. 11. 2017 19:0011. (25. 11. 2017 13:00) 
27.Sokol Víchová nad Jizerou B-TJ Sokol Turnov FOP209. 11. 2017 18:008. (12. 11. 2017 13:00) 
24.TJ Sokol Košálov B-TJ Sokol Turnov FOP208. 11. 2017 18:007. (12. 11. 2017 09:00) 
26.T.J. Sokol Tatobity B-Obec Jesenný AOP205. 11. 2017 13:008. (12. 11. 2017 13:00) 
25.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-TJ Sokol Semily BOP205. 11. 2017 13:008. (12. 11. 2017 13:00) 
23.T.J. Sokol Tatobity B-TJ Sokol Semily BOP205. 11. 2017 09:007. (12. 11. 2017 09:00) 
22.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-Obec Jesenný AOP205. 11. 2017 09:007. (12. 11. 2017 09:00) 
21.Sokol STAR Turnov A-TJ Sokol Turnov FOP213. 10. 2017 17:004. (15. 10. 2017 13:00) 
19.T.J. Sokol Tatobity C-TJ Sokol Turnov FOP211. 10. 2017 16:303. (15. 10. 2017 09:00) 
13.TJ Sokol Nová Ves n. P. B-Orel Studenec u Horek AOP107. 10. 2017 13:003. (30. 09. 2017 13:00) 
14.TJ Sokol Bradlecká Lhota A-Sokol Víchová nad Jizerou AOP107. 10. 2017 13:003. (30. 09. 2017 13:00) 
15.TJ Sokol Bradlecká Lhota A-Orel Studenec u Horek AOP107. 10. 2017 09:002. (30. 09. 2017 09:00) 
16.TJ Sokol Nová Ves n. P. B-Sokol Víchová nad Jizerou AOP107. 10. 2017 09:002. (30. 09. 2017 09:00) 
18.Sokol STAR Turnov A-Sokol STAR Turnov BOP206. 10. 2017 16:303. (15. 10. 2017 09:00) 
20.T.J. Sokol Tatobity C-Sokol STAR Turnov BOP204. 10. 2017 16:004. (15. 10. 2017 13:00) 
40.Sokol STAR Turnov B-Sokol Benešov u SemilOP2 16. (11. 02. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline