Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
54.TJ Lánov C-Tatran Hostinné HRP322. 03. 2018 18:0020. (24. 03. 2018 09:00)herna Hostinné
31.TJ Bernartice z.s. A-TJ Trutnov - Poříčí ARP122. 03. 2018 18:0018. (24. 03. 2018 09:00) 
55.Tatran Hostinné G-TJ Sokol Velké Svatoňovice CRP321. 03. 2018 18:0020. (24. 03. 2018 09:00)tělocvična Sokol Velké Svatoňovice
38.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší C-TJ Bernartice z.s. BRP220. 03. 2018 18:0018. (25. 03. 2018 09:00) 
113.TJ Dvůr Králové nad Labem-TJ RudníkRPst.ž. 14. (18. 03. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
112.TJ Lokomotiva Trutnov-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 14. (18. 03. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
111.SK Janské Lázně z.s.-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 14. (18. 03. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
110.Tatran Hostinné-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 14. (18. 03. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
109.TJ Trutnov - Poříčí-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 13. (18. 03. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
108.TJ Sokol Stěžery-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 13. (18. 03. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
107.TJ Sparta Úpice-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 13. (18. 03. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
106.TJ Rudník-Tatran HostinnéRPst.ž. 13. (18. 03. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
30.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Lánov ARP116. 03. 2018 18:0017. (17. 03. 2018 09:00) 
36.TJ Baník Žacléř B-Tatran Hostinné ERP215. 03. 2018 17:3017. (18. 03. 2018 09:00) 
37.TJ Rudník B-SPST Trutnov ARP214. 03. 2018 18:0017. (18. 03. 2018 09:00) 
53.Tatran Hostinné G-TJ Sokol ŽirečRP310. 03. 2018 14:0018. (11. 03. 2018 09:00) 
27.TJ Baník Žacléř A-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP108. 03. 2018 18:0016. (11. 03. 2018 09:00) 
28.TJ Bernartice z.s. A-TJ Rudník ARP106. 03. 2018 18:0016. (10. 03. 2018 09:00) 
105.TJ Rudník-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 12. (25. 02. 2018 12:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
104.TJ Dvůr Králové nad Labem-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 12. (25. 02. 2018 12:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
103.TJ Lokomotiva Trutnov-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 12. (25. 02. 2018 12:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
102.Tatran Hostinné-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 12. (25. 02. 2018 12:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
101.SK Janské Lázně z.s.-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 11. (25. 02. 2018 10:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
100.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 11. (25. 02. 2018 10:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
99.TJ Sokol Stěžery-TJ RudníkRPst.ž. 11. (25. 02. 2018 10:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
98.TJ Sparta Úpice-Tatran HostinnéRPst.ž. 11. (25. 02. 2018 10:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
97.TJ Sparta Úpice-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 10. (25. 02. 2018 08:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
96.TJ Rudník-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 10. (25. 02. 2018 08:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
95.TJ Dvůr Králové nad Labem-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 10. (25. 02. 2018 08:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
94.Tatran Hostinné-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 10. (25. 02. 2018 08:30)J.Lázně,hl.rozhodčí Meier M.
26.TJ Bernartice z.s. A-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP115. 02. 2018 18:0014. (17. 02. 2018 09:00) 
24.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Trutnov - Poříčí ARP109. 02. 2018 18:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
23.TJ Rudník A-TJ Trutnov - Poříčí BRP108. 02. 2018 18:0013. (09. 02. 2018 18:00) 
35.TJ Rudník B-TJ Dvůr Králové nad Labem BRP206. 02. 2018 18:0013. (11. 02. 2018 09:00) 
25.TJ Lánov A-TJ Bernartice z.s. ARP106. 02. 2018 18:0013. (10. 02. 2018 09:00) 
50.SPST Trutnov B-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP306. 02. 2018 18:0015. (10. 02. 2018 09:00) 
21.TJ Bernartice z.s. A-TJ Baník Žacléř ARP101. 02. 2018 18:0012. (03. 02. 2018 09:00) 
49.Tatran Hostinné G-TJ Lánov CRP331. 01. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 09:00) 
22.TJ Sparta Úpice C-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP130. 01. 2018 18:0012. (02. 02. 2018 18:00) 
93.TJ Lokomotiva Trutnov-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 9. (28. 01. 2018 12:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
92.SK Janské Lázně z.s.-TJ RudníkRPst.ž. 9. (28. 01. 2018 12:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
91.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 9. (28. 01. 2018 12:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
90.TJ Sokol Stěžery-Tatran HostinnéRPst.ž. 9. (28. 01. 2018 12:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
89.TJ Sokol Stěžery-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 8. (28. 01. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
88.TJ Sparta Úpice-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 8. (28. 01. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
87.TJ Rudník-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 8. (28. 01. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
86.Tatran Hostinné-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 8. (28. 01. 2018 10:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
85.TJ Rudník-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 7. (28. 01. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
84.TJ Sparta Úpice-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 7. (28. 01. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
83.TJ Sokol Stěžery-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 7. (28. 01. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
82.TJ Trutnov - Poříčí-Tatran HostinnéRPst.ž. 7. (28. 01. 2018 08:30)Úpice, hl.rozhodčí Meier M.
56.SPST Trutnov B-TJ Lánov CRP325. 01. 2018 18:0021. (27. 01. 2018 09:00) 
51.TJ Dvůr Králové nad Labem C-Tatran Hostinné GRP323. 01. 2018 17:3015. (09. 02. 2018 18:00) 
20.TJ Trutnov - Poříčí B-TJ Bernartice z.s. ARP111. 01. 2018 18:0010. (12. 01. 2018 18:00) 
34.TJ Bernartice z.s. B-TJ Sokol Velké Svatoňovice BRP206. 01. 2018 09:0010. (13. 01. 2018 09:00) 
47.Tatran Hostinné H-TJ Lánov CRP306. 12. 2017 18:309. (08. 12. 2017 18:00) 
33.TJ Bernartice z.s. B-TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší CRP205. 12. 2017 18:009. (09. 12. 2017 09:00) 
19.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Bernartice z.s. ARP105. 12. 2017 18:009. (08. 12. 2017 18:00) 
57.Tatran Hostinné F-Tatran Hostinné GRP329. 11. 2017 17:3022. (11. 01. 2018 23:59) 
46.Tatran Hostinné G-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP325. 11. 2017 18:008. (26. 11. 2017 09:00) 
81.SK Janské Lázně z.s.-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 6. (19. 11. 2017 12:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
80.TJ Lokomotiva Trutnov-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 6. (19. 11. 2017 12:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
79.TJ Dvůr Králové nad Labem-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 6. (19. 11. 2017 12:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
78.Tatran Hostinné-TJ RudníkRPst.ž. 6. (19. 11. 2017 12:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
58.TJ Sparta Úpice-TJ RudníkRPst.ž. 5. (19. 11. 2017 10:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
67.TJ Sokol Stěžery-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 5. (19. 11. 2017 10:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
66.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 5. (19. 11. 2017 10:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
65.SK Janské Lázně z.s.-Tatran HostinnéRPst.ž. 5. (19. 11. 2017 10:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
64.TJ Lokomotiva Trutnov-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 4. (19. 11. 2017 08:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
63.TJ Dvůr Králové nad Labem-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 4. (19. 11. 2017 08:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
62.TJ Rudník-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 4. (19. 11. 2017 08:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
61.Tatran Hostinné-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 4. (19. 11. 2017 08:30)Trutnov-Poříčí, hl.rozhodčí Meier M.
16.TJ Rudník A-TJ Bernartice z.s. ARP116. 11. 2017 18:307. (17. 11. 2017 18:00) 
15.Tatran Hostinné D-SK Janské Lázně z.s.RP116. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
45.Tatran Hostinné H-TJ Lokomotiva Trutnov BRP316. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
17.TJ Sparta Úpice C-TJ Trutnov - Poříčí ARP115. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
14.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Baník Žacléř ARP115. 11. 2017 18:007. (17. 11. 2017 18:00) 
13.TJ Bernartice z.s. A-Tatran Hostinné DRP109. 11. 2017 18:006. (11. 11. 2017 09:00) 
11.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Bernartice z.s. ARP127. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 09:00) 
10.TJ Baník Žacléř A-TJ Trutnov - Poříčí BRP127. 10. 2017 18:005. (29. 10. 2017 09:00) 
43.TJ Sokol Žireč-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP327. 10. 2017 18:005. (28. 10. 2017 09:00) 
12.Tatran Hostinné D-TJ Trutnov - Poříčí ARP125. 10. 2017 18:005. (27. 10. 2017 18:00) 
60.TJ Sokol Stěžery-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 3. (22. 10. 2017 12:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
59.TJ Trutnov - Poříčí-TJ RudníkRPst.ž. 3. (22. 10. 2017 12:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
77.SK Janské Lázně z.s.-TJ Dvůr Králové nad LabemRPst.ž. 3. (22. 10. 2017 12:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
76.TJ Lokomotiva Trutnov-Tatran HostinnéRPst.ž. 3. (22. 10. 2017 12:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
75.TJ Dvůr Králové nad Labem-TJ Lokomotiva TrutnovRPst.ž. 2. (22. 10. 2017 10:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
74.TJ Rudník-SK Janské Lázně z.s.RPst.ž. 2. (22. 10. 2017 10:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
73.TJ Sparta Úpice-TJ Trutnov - PoříčíRPst.ž. 2. (22. 10. 2017 10:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
72.Tatran Hostinné-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 2. (22. 10. 2017 10:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
71.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Sokol StěžeryRPst.ž. 1. (22. 10. 2017 08:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
70.SK Janské Lázně z.s.-TJ Sparta ÚpiceRPst.ž. 1. (22. 10. 2017 08:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
69.TJ Lokomotiva Trutnov-TJ RudníkRPst.ž. 1. (22. 10. 2017 08:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
68.TJ Dvůr Králové nad Labem-Tatran HostinnéRPst.ž. 1. (22. 10. 2017 08:30)Hostinné, hl. rozhodčí Meier M.
8.TJ Trutnov - Poříčí B-TJ Rudník ARP112. 10. 2017 19:004. (13. 10. 2017 18:00) 
9.TJ Bernartice z.s. A-TJ Lánov ARP110. 10. 2017 18:004. (14. 10. 2017 09:00) 
40.TJ Lánov C-Tatran Hostinné GRP307. 10. 2017 13:003. (07. 10. 2017 09:00)herna Tatran Hostinné
6.TJ Baník Žacléř A-TJ Bernartice z.s. ARP106. 10. 2017 18:003. (08. 10. 2017 09:00) 
32.TJ Trutnov - Poříčí C-Tatran Hostinné ERP205. 10. 2017 18:003. (07. 10. 2017 09:00) 
41.Tatran Hostinné H-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP305. 10. 2017 17:303. (06. 10. 2017 18:00) 
7.Tatran Hostinné D-TJ Rudník ARP103. 10. 2017 19:003. (06. 10. 2017 18:00) 
5.TJ Bernartice z.s. A-SK Janské Lázně z.s.RP126. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 09:00) 
4.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Baník Žacléř ARP126. 09. 2017 18:002. (29. 09. 2017 18:00) 
2.TJ Baník Žacléř A-TJ Sparta Úpice CRP123. 09. 2017 14:001. (24. 09. 2017 09:00) 
3.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-Tatran Hostinné DRP122. 09. 2017 18:001. (23. 09. 2017 09:00) 
1.TJ Bernartice z.s. A-TJ Trutnov - Poříčí BRP121. 09. 2017 18:001. (23. 09. 2017 09:00) 
48.Tatran Hostinné G-Tatran Hostinné FRP320. 09. 2017 18:3011. (21. 09. 2017 23:59) 
39.TJ Lánov C-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP320. 09. 2017 18:001. (23. 09. 2017 09:00)herna Vrchlabí
42.Tatran Hostinné H-Tatran Hostinné GRP320. 09. 2017 16:005. (21. 09. 2017 23:59) 
18.TJ Trutnov - Poříčí B-TJ Trutnov - Poříčí ARP119. 09. 2017 18:008. (21. 09. 2017 23:59) 
29.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Trutnov - Poříčí BRP114. 09. 2017 18:0017. (21. 09. 2017 23:59) 
44.Tatran Hostinné F-Tatran Hostinné HRP313. 09. 2017 20:006. (21. 09. 2017 23:59) 
52.Tatran Hostinné G-Tatran Hostinné HRP313. 09. 2017 17:0016. (11. 01. 2018 23:59) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS