Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
55.SK Slatina H-Salesko Líšeň BMS IV16. 04. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 18:30) 
67.SKST Nový Lískovec A-TJ Brno-BystrcMP stž16. 04. 2018 17:1518. (02. 04. 2018 17:15) 
50.TJ Brno-Bystrc E-SKST Nový Lískovec CMS III12. 04. 2018 18:1522. (13. 04. 2018 18:15) 
19.Sokol Sokolnice A-ASS Brno AMP11. 04. 2018 18:3022. (13. 04. 2018 18:00) 
65.SKST Nový Lískovec A-TJ HoláskyMP stž09. 04. 2018 17:1516. (12. 03. 2018 17:15) 
33.SK Slatina G-Sokol Židenice BMS I06. 04. 2018 18:3020. (23. 03. 2018 18:30) 
15.SK Slatina D-Orel Šlapanice AMP05. 04. 2018 18:3020. (21. 03. 2018 18:30) 
49.Salesko Líšeň A-Sokol Židenice DMS III05. 04. 2018 17:0021. (04. 04. 2018 17:00)Gajdošova 18/20, Brno-Židenice
66.TJ Brno-Bystrc-TTC Moravská Slavia Brno CMP stž03. 04. 2018 17:3017. (20. 03. 2018 17:30) 
30.TJ Brno-Bystrc D-SK Slatina GMS I29. 03. 2018 18:1517. (02. 03. 2018 18:15) 
47.Sokol Židenice D-Sokol Popůvky BMS III29. 03. 2018 17:0018. (08. 03. 2018 17:00) 
14.Sokol Brno I D-SK Slatina DMP28. 03. 2018 18:3017. (28. 02. 2018 18:30) 
45.ASS Brno C-SKST Nový Lískovec CMS III28. 03. 2018 18:1517. (28. 02. 2018 18:15) 
64.Salesko Líšeň-Sokol LíšeňMP stž28. 03. 2018 17:0016. (14. 03. 2018 17:00) 
46.TJ Holásky G-Sokol Židenice CMS III28. 03. 2018 17:0017. (28. 02. 2018 17:00) 
13.Sokol Líšeň B-Sokol Brno I FMP27. 03. 2018 18:3017. (01. 03. 2018 18:30) 
39.Orel Šlapanice B-Sokol Brno I GMS II27. 03. 2018 18:1518. (06. 03. 2018 18:15) 
29.TJ Brno-Bystrc C-Sokol Židenice BMS I27. 03. 2018 18:1515. (16. 02. 2018 18:15) 
63.Sokol Brno I-TJ HoláskyMP stž27. 03. 2018 16:3014. (02. 03. 2018 16:30) 
56.Sokol Brno I H-SKST Nový Lískovec EMS IV26. 03. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 18:30) 
48.Sokol Líšeň E-TJ Brno-Bystrc EMS III26. 03. 2018 18:3021. (02. 04. 2018 18:30) 
16.ASS Brno A-SK Slatina DMP26. 03. 2018 18:1521. (02. 04. 2018 18:15) 
60.Salesko Líšeň-Sokol Brno IMP stž21. 03. 2018 17:0011. (24. 01. 2018 17:00) 
61.Salesko Líšeň-SKST Nový Lískovec AMP stž14. 03. 2018 17:0013. (21. 02. 2018 17:00) 
62.TTC Moravská Slavia Brno B-Salesko LíšeňMP stž09. 03. 2018 17:3014. (02. 03. 2018 17:30) 
54.Sokol Starý Lískovec-Salesko Líšeň BMS IV08. 03. 2018 17:0017. (01. 03. 2018 17:00) 
11.Sokol Sokolnice A-SK Slatina DMP14. 02. 2018 18:3015. (16. 02. 2018 18:00) 
27.TJ Brno-Bystrc D-SK Slatina FMS I01. 02. 2018 18:0014. (02. 02. 2018 18:15) 
59.Sokol Brno I-SKST Nový Lískovec AMP stž01. 02. 2018 16:4510. (02. 02. 2018 16:30) 
58.TTC Moravská Slavia Brno B-TTC Moravská Slavia Brno CMP stž19. 01. 2018 16:0010. (02. 02. 2018 17:30) 
25.Sokol Modřice A-Sokol Líšeň CMS I12. 01. 2018 19:1512. (17. 01. 2018 18:30) 
53.Sokol Modřice B-Sokol Starý LískovecMS IV05. 01. 2018 19:1512. (19. 01. 2018 19:15) 
38.Žižka Brno A-Orel Šlapanice BMS II21. 12. 2017 18:309. (30. 11. 2017 18:30) 
21.Sokol Líšeň C-Sokol Modřice AMS I20. 12. 2017 18:301. (22. 09. 2017 19:15) 
57.TTC Moravská Slavia Brno C-TTC Moravská Slavia Brno BMP stž11. 12. 2017 15:001. (15. 12. 2017 17:30) 
6.Sokol Líšeň A-Sokol Brno I DMP04. 12. 2017 18:308. (20. 11. 2017 18:30) 
41.SKST Nový Lískovec C-Salesko Líšeň AMS III01. 12. 2017 18:308. (24. 11. 2017 18:30) 
42.TJ Brno-Bystrc E-Orel Šlapanice CMS III23. 11. 2017 18:158. (24. 11. 2017 18:15) 
40.TJ Brno-Bystrc E-Sokol Židenice DMS III16. 11. 2017 18:152. (29. 09. 2017 18:15) 
5.Sokol Brno I F-Sokol Líšeň BMP15. 11. 2017 18:307. (08. 11. 2017 18:30) 
37.Orel Šlapanice B-Sokol Bílovice nad Svitavou AMS II13. 11. 2017 19:007. (07. 11. 2017 18:15) 
20.Sokol Brno I E-Sokol Brno I FMP27. 10. 2017 18:3022. (13. 04. 2018 18:00)Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
52.ASS Brno D-SK Slatina HMS IV27. 10. 2017 18:303. (06. 10. 2017 19:00)Tuřanka 1, Brno-Slatina
17.Sokol Líšeň B-Sokol Líšeň AMP27. 10. 2017 17:3021. (05. 04. 2018 18:30) 
10.Sokol Brno I D-Sokol Brno I FMP26. 10. 2017 18:3015. (14. 02. 2018 18:30) 
36.TTC Moravská Slavia Brno F-Orel Šlapanice BMS II26. 10. 2017 17:002. (28. 09. 2017 17:00) 
51.Sokol Starý Lískovec-Sokol Modřice BMS IV26. 10. 2017 17:001. (21. 09. 2017 17:00) 
9.Sokol Brno I F-Sokol Brno I EMP25. 10. 2017 18:3011. (13. 12. 2017 18:30) 
4.Sokol Sokolnice A-KST Oltec Brno DMP25. 10. 2017 18:005. (20. 10. 2017 18:00) 
12.Sokol Brno I E-Sokol Brno I DMP24. 10. 2017 19:0016. (23. 02. 2018 18:00) 
7.Sokol Líšeň A-Sokol Líšeň BMP24. 10. 2017 18:3010. (04. 12. 2017 18:30) 
26.TJ Brno-Bystrc C-TJ Brno-Bystrc DMS I24. 10. 2017 18:1512. (19. 01. 2018 18:15) 
1.Orel Šlapanice A-KST Oltec Brno CMP24. 10. 2017 18:152. (26. 09. 2017 18:15) 
44.Sokol Židenice C-Sokol Židenice DMS III24. 10. 2017 18:0015. (13. 02. 2018 18:00) 
31.SK Slatina F-SK Slatina GMS I22. 10. 2017 17:3019. (14. 03. 2018 18:30) 
24.SK Slatina F-SK Slatina EMS I15. 10. 2017 17:309. (29. 11. 2017 18:30) 
18.KST Oltec Brno D-KST Oltec Brno CMP13. 10. 2017 18:3022. (10. 04. 2018 18:30) 
3.Sokol Brno I E-Sokol Líšeň AMP13. 10. 2017 17:004. (13. 10. 2017 18:00) 
35.Žižka Brno A-Sokol Brno I GMS II12. 10. 2017 18:302. (28. 09. 2017 18:30) 
2.Sokol Brno I F-Sokol Brno I DMP09. 10. 2017 18:304. (11. 10. 2017 18:30) 
8.KST Oltec Brno C-KST Oltec Brno DMP06. 10. 2017 18:3011. (12. 12. 2017 18:30) 
43.SKST Nový Lískovec D-SKST Nový Lískovec CMS III05. 10. 2017 18:3015. (14. 02. 2018 18:30) 
34.VSK Univerzita Brno-Sokol Popůvky AMS II04. 10. 2017 18:002. (27. 09. 2017 18:00) 
22.Sokol Líšeň C-TJ Holásky EMS I03. 10. 2017 18:302. (27. 09. 2017 18:30) 
28.SK Slatina E-SK Slatina GMS I24. 09. 2017 18:0014. (29. 01. 2018 18:30) 
23.SK Slatina G-SK Slatina FMS I17. 09. 2017 18:008. (24. 11. 2017 18:30) 
32.SK Slatina E-SK Slatina FMS I17. 09. 2017 16:0020. (19. 03. 2018 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS