Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
23.TJ Sokol Lanžhot C-STP Mikulov AOP114. 04. 2018 17:00PO (14. 04. 2018 14:00) 
22.TJ Sokol Lanžhot C-SPIN Lednice AOP108. 04. 2018 15:00PO (07. 04. 2018 14:00) 
21.TJ SPORT Němčičky A-STP Mikulov AOP120. 03. 2018 18:30PO (25. 03. 2018 09:30) 
109.TJ SPORT Němčičky-TJ Sokol KobylíOPD20. 03. 2018 17:0011. (06. 03. 2018 17:00) 
20.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Brumovice AOP117. 03. 2018 14:0022. (17. 03. 2018 18:30) 
19.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Křepice AOP116. 03. 2018 19:0022. (17. 03. 2018 14:00) 
56.TJ Sokol Brumovice B-TJ SPORT Němčičky BOP216. 03. 2018 19:0022. (18. 03. 2018 09:30) 
58.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Rakvice BOP216. 03. 2018 18:3022. (18. 03. 2018 09:30) 
94.TJ Sokol Brumovice D-TJ Sokol Pouzdřany BOP416. 03. 2018 18:0022. (18. 03. 2018 09:30) 
57.TJ Sokol Šakvice A-MSK Břeclav AOP215. 03. 2018 18:0022. (18. 03. 2018 10:00) 
72.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Sokol Rakvice COP314. 03. 2018 18:4522. (16. 03. 2018 18:30) 
91.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Sokol Brumovice COP414. 03. 2018 17:4520. (04. 03. 2018 09:30)tělocvična ZŠ Klobouky
110.TJ Sokol Vranovice-TJ Sokol RakviceOPD13. 03. 2018 18:3011. (06. 03. 2018 18:30) 
17.TJ Troskotovice A-STP Mikulov AOP112. 03. 2018 18:0021. (11. 03. 2018 10:00) 
18.TJ SPORT Němčičky A-SPIN Lednice AOP111. 03. 2018 09:3022. (18. 03. 2018 09:30) 
93.STP Mikulov D-Sportovní klub Zaječí BOP409. 03. 2018 19:0021. (09. 03. 2018 18:00) 
92.TJ Sokol Brumovice C-TJ Sokol Lanžhot DOP409. 03. 2018 19:0021. (11. 03. 2018 09:30) 
16.TJ Sokol Brumovice A-TJ SPORT Němčičky AOP109. 03. 2018 19:0021. (11. 03. 2018 09:30) 
51.TJ Sokol Šakvice A-SPIN Lednice BOP208. 03. 2018 18:0020. (04. 03. 2018 10:00) 
54.TJ Sokol Šakvice A-TJ SPORT Němčičky BOP205. 03. 2018 18:0021. (11. 03. 2018 10:00) 
71.TJ Sokol Pouzdřany A-Sportovní klub Zaječí AOP302. 03. 2018 19:3020. (02. 03. 2018 18:30) 
52.Sokol Velké Němčice B-TJ SPORT Němčičky BOP202. 03. 2018 19:0020. (03. 03. 2018 17:00)Němčičky 74, kulturní dům
53.TJ Sokol Rakvice B-TJ Sokol Perná AOP202. 03. 2018 19:0020. (27. 02. 2018 19:00) 
108.TJ Sokol Klobouky u Brna-STP Mikulov-HrušovanyOPD28. 02. 2018 17:4510. (21. 02. 2018 17:45) 
50.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Šakvice AOP227. 02. 2018 18:3019. (25. 02. 2018 09:30) 
90.MSK Břeclav B-STP Mikulov DOP427. 02. 2018 18:0020. (02. 03. 2018 17:00) 
49.MSK Břeclav A-SK Boleradice 1935 AOP225. 02. 2018 10:0019. (23. 02. 2018 17:00) 
15.TJ Troskotovice A-TJ Sokol Brumovice AOP125. 02. 2018 09:3019. (25. 02. 2018 10:00)Sokolovna Brumovice č.p 312
14.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ SPORT Němčičky AOP121. 02. 2018 18:0019. (25. 02. 2018 09:30) 
89.TJ Sokol Brumovice C-STP Mikulov DOP420. 02. 2018 17:3018. (18. 02. 2018 09:30) 
9.STP Mikulov A-TJ Sokol Lanžhot COP117. 02. 2018 14:0016. (02. 02. 2018 18:00) 
107.TJ Sokol Kobylí-TJ Jevišovka-DrnholecOPD17. 02. 2018 13:0010. (23. 02. 2018 17:00) 
13.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Brumovice AOP1 18. (16. 02. 2018 18:00)Sokolovna Brumovice č.p 312
104.TJ Sokol Pouzdřany-TJ Sokol KobylíOPD16. 02. 2018 17:009. (09. 02. 2018 17:00) 
48.SPIN Lednice C-TJ Sokol Šakvice AOP215. 02. 2018 19:0018. (16. 02. 2018 18:30) 
88.TJ Sokol Brumovice D-MSK Břeclav BOP415. 02. 2018 17:3017. (11. 02. 2018 09:30) 
87.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Lanžhot DOP414. 02. 2018 18:3017. (11. 02. 2018 09:30) 
105.STP Mikulov-Hrušovany-Sportovní klub ZaječíOPD14. 02. 2018 17:309. (07. 02. 2018 17:30) 
69.TJ Sokol Perná B-Sokol Velké Němčice COP313. 02. 2018 19:0017. (08. 02. 2018 19:00) 
106.TJ Sokol Vranovice-TJ Jevišovka-DrnholecOPD13. 02. 2018 18:309. (06. 02. 2018 18:30) 
45.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-MSK Břeclav AOP211. 02. 2018 15:0016. (02. 02. 2018 18:30) 
67.STP Mikulov C-TJ Jevišovka-Drnholec COP311. 02. 2018 10:0017. (09. 02. 2018 18:00) 
70.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Sokol Kobylí DOP311. 02. 2018 10:0018. (16. 02. 2018 18:30) 
44.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Brumovice BOP211. 02. 2018 09:3016. (04. 02. 2018 09:30) 
47.TJ Sokol Brumovice B-STP Mikulov BOP208. 02. 2018 18:3017. (11. 02. 2018 09:30) 
46.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-SPIN Lednice COP207. 02. 2018 18:3017. (09. 02. 2018 18:30) 
68.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Rakvice COP303. 02. 2018 17:0017. (11. 02. 2018 10:00) 
10.TJ Sokol Brumovice A-SPIN Lednice AOP102. 02. 2018 19:0016. (04. 02. 2018 09:30) 
11.TJ Troskotovice A-TJ Sokol Křepice AOP101. 02. 2018 18:0016. (04. 02. 2018 10:00) 
86.MSK Břeclav B-TJ Jevišovka-Drnholec DOP430. 01. 2018 18:3016. (02. 02. 2018 17:00) 
102.TJ Sokol Kobylí-TJ Sokol VranoviceOPD30. 01. 2018 18:308. (26. 01. 2018 17:00) 
103.TJ Jevišovka-Drnholec-MSK BřeclavOPD29. 01. 2018 17:008. (25. 01. 2018 17:30) 
8.TJ Sokol Lanžhot C-Orel Šitbořice AOP128. 01. 2018 14:0015. (27. 01. 2018 14:00) 
6.Orel Šitbořice A-Sokol Velké Němčice AOP127. 01. 2018 18:3014. (20. 01. 2018 18:30) 
82.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Klobouky u Brna COP427. 01. 2018 10:0013. (12. 01. 2018 18:00) 
12.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Kobylí COP126. 01. 2018 18:3018. (17. 02. 2018 18:30) 
85.Sportovní klub Zaječí B-MSK Břeclav BOP426. 01. 2018 18:0015. (26. 01. 2018 19:00) 
43.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Rakvice BOP225. 01. 2018 18:3015. (28. 01. 2018 09:30) 
42.MSK Břeclav A-SPIN Lednice COP225. 01. 2018 18:0015. (26. 01. 2018 17:00) 
66.STP Mikulov C-TJ Sokol Kobylí DOP320. 01. 2018 18:0014. (19. 01. 2018 18:00) 
7.TJ Sokol Brumovice A-TJ Sokol Lanžhot COP119. 01. 2018 19:0014. (21. 01. 2018 09:30) 
83.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Sokol Brumovice DOP419. 01. 2018 18:4514. (21. 01. 2018 09:30) 
41.Sokol Velké Němčice B-SK Boleradice 1935 AOP219. 01. 2018 18:0014. (20. 01. 2018 17:00) 
101.MSK Břeclav-TJ Sokol VranoviceOPD10. 01. 2018 18:007. (11. 01. 2018 18:00) 
80.TJ Sokol Brumovice C-MSK Břeclav BOP409. 01. 2018 18:3012. (07. 01. 2018 09:30) 
38.TJ Sokol Rakvice B-STP Mikulov BOP208. 01. 2018 18:0012. (02. 01. 2018 19:00)Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E
39.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-TJ Sokol Šakvice AOP207. 01. 2018 15:1512. (05. 01. 2018 18:30) 
81.TJ Sokol Klobouky u Brna C-Sportovní klub Zaječí BOP405. 01. 2018 19:3012. (07. 01. 2018 09:30) 
5.TJ Sokol Brumovice A-STP Mikulov AOP105. 01. 2018 19:0012. (07. 01. 2018 09:30) 
40.MSK Břeclav A-TJ Sokol Brumovice BOP204. 01. 2018 18:0012. (05. 01. 2018 17:00) 
36.MSK Břeclav A-TJ Sokol Šakvice AOP214. 12. 2017 18:0011. (08. 12. 2017 17:00) 
35.SPIN Lednice B-SPIN Lednice COP212. 12. 2017 18:3011. (08. 12. 2017 18:30) 
99.TJ Sokol Vranovice-STP Mikulov-ŠampioniOPD12. 12. 2017 18:306. (05. 12. 2017 18:30) 
79.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-Sportovní klub Zaječí BOP410. 12. 2017 13:4511. (10. 12. 2017 09:30) 
65.TJ Sokol Perná B-TJ Sokol Kobylí DOP305. 12. 2017 19:0010. (30. 11. 2017 19:00) 
34.STP Mikulov B-TJ Sokol Velké Hostěrádky AOP203. 12. 2017 14:0010. (01. 12. 2017 18:00) 
33.MSK Břeclav A-STP Mikulov BOP229. 11. 2017 18:009. (24. 11. 2017 17:00) 
97.STP Mikulov-Hrušovany-TJ Sokol VranoviceOPD29. 11. 2017 17:305. (22. 11. 2017 17:30) 
37.TJ Sokol Rakvice B-SK Boleradice 1935 AOP228. 11. 2017 19:0011. (05. 12. 2017 19:00) 
100.TJ Sokol Lanžhot-TJ SPORT NěmčičkyOPD28. 11. 2017 17:006. (05. 12. 2017 17:00) 
30.SK Boleradice 1935 A-MSK Břeclav AOP226. 11. 2017 09:308. (19. 11. 2017 09:30) 
98.STP Mikulov-Šampioni-MSK BřeclavOPD25. 11. 2017 10:005. (26. 11. 2017 10:00) 
64.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Kobylí DOP321. 11. 2017 18:008. (17. 11. 2017 18:30) 
4.TJ Sokol Křepice A-STP Mikulov AOP120. 11. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
32.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Brumovice BOP219. 11. 2017 14:008. (19. 11. 2017 10:00) 
31.STP Mikulov B-TJ SPORT Němčičky BOP219. 11. 2017 10:008. (17. 11. 2017 18:00) 
77.MSK Břeclav B-TJ Sokol Pouzdřany BOP416. 11. 2017 18:008. (17. 11. 2017 17:00) 
78.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Brumovice DOP415. 11. 2017 18:308. (17. 11. 2017 18:00) 
63.TJ Sokol Pouzdřany A-STP Mikulov COP315. 11. 2017 18:308. (17. 11. 2017 18:30) 
62.STP Mikulov C-TJ Sokol Rakvice COP313. 11. 2017 18:007. (10. 11. 2017 18:00) 
29.TJ Sokol Šakvice A-SPIN Lednice COP210. 11. 2017 18:007. (12. 11. 2017 10:00) 
3.TJ Troskotovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP108. 11. 2017 18:007. (12. 11. 2017 10:00) 
76.TJ Sokol Klobouky u Brna C-STP Mikulov DOP403. 11. 2017 18:306. (05. 11. 2017 09:30) 
95.TJ Sokol Pouzdřany-TJ Sokol VranoviceOPD31. 10. 2017 17:003. (27. 10. 2017 17:00) 
28.MSK Břeclav A-TJ Sokol Velké Hostěrádky AOP228. 10. 2017 10:005. (27. 10. 2017 17:00) 
61.TJ Sokol Perná B-Orel Šitbořice BOP326. 10. 2017 20:305. (26. 10. 2017 19:00)Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěm
96.TJ SPORT Němčičky-MSK BřeclavOPD26. 10. 2017 16:003. (24. 10. 2017 17:00) 
84.TJ Sokol Brumovice D-TJ Sokol Brumovice COP424. 10. 2017 18:3015. (28. 01. 2018 09:30) 
27.SPIN Lednice C-MSK Břeclav AOP224. 10. 2017 18:304. (20. 10. 2017 18:30) 
55.SPIN Lednice C-SPIN Lednice BOP220. 10. 2017 18:0022. (16. 03. 2018 18:30) 
2.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Brumovice AOP117. 10. 2017 19:003. (14. 10. 2017 14:00) 
75.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Brumovice COP416. 10. 2017 18:303. (13. 10. 2017 18:00) 
26.SK Boleradice 1935 A-Sokol Velké Němčice BOP2 3. (15. 10. 2017 09:30) 
60.Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Pouzdřany AOP312. 10. 2017 18:303. (13. 10. 2017 18:00) 
1.TJ SPORT Němčičky A-TJ Sokol Kobylí COP106. 10. 2017 18:302. (08. 10. 2017 09:30) 
74.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Jevišovka-Drnholec DOP406. 10. 2017 18:302. (08. 10. 2017 09:30) 
59.Sokol Velké Němčice C-TJ Jevišovka-Drnholec COP305. 10. 2017 18:301. (29. 09. 2017 18:00) 
25.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Velké Hostěrádky AOP201. 10. 2017 15:001. (01. 10. 2017 10:00) 
24.SK Boleradice 1935 A-SPIN Lednice COP228. 09. 2017 18:301. (01. 10. 2017 09:30) 
73.MSK Břeclav B-TJ Sokol Brumovice COP426. 09. 2017 18:001. (29. 09. 2017 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS