Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
131.T.J. Sokol Hodonín D-SK Vacenovice COZ06. 04. 2018 18:0026. (08. 04. 2018 10:00) 
130.SKST Rohatec D-TJ Vlast Ježov BOZ04. 04. 2018 17:3026. (08. 04. 2018 10:00) 
125.TJ Sokol Lužice C-TJ Jiskra Strážnice FOZ29. 03. 2018 18:0025. (01. 04. 2018 10:00) 
128.TJ Vlast Ježov B-SKST Dubňany BOZ29. 03. 2018 18:0025. (30. 03. 2018 19:00) 
127.TJ Sokol Vlkoš B-T.J. Sokol Hodonín DOZ29. 03. 2018 17:3025. (31. 03. 2018 09:00) 
129.T.J. Sokol Svatobořice B-SKST Rohatec DOZ29. 03. 2018 17:3025. (01. 04. 2018 10:00) 
124.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-SKST Hodonín IOZ28. 03. 2018 17:3025. (01. 04. 2018 10:00) 
126.SK Vacenovice C-TJ Sokol Kyjov COZ27. 03. 2018 18:0025. (01. 04. 2018 14:00) 
26.SK Vacenovice A-TJ Vlast Ježov AOL25. 03. 2018 10:0022. (23. 03. 2018 19:00) 
46.SK Vacenovice B-SKST Čeložnice BOP25. 03. 2018 08:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
25.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Lužice AOL22. 03. 2018 18:0022. (24. 03. 2018 17:00) 
123.T.J. Sokol Hodonín D-TJ Vlast Ježov BOZ21. 03. 2018 19:0024. (25. 03. 2018 10:00) 
81.Tělovýchovná jednota Mikulčice C-TJ Sokol Josefov AOS21. 03. 2018 17:0022. (24. 03. 2018 10:00) 
44.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP16. 03. 2018 19:0021. (18. 03. 2018 10:00) 
22.SK Vacenovice A-SK Čejč z.s. AOL16. 03. 2018 18:0021. (18. 03. 2018 10:00)sokolovna Čejč
120.SK Vacenovice C-TJ Jiskra Strážnice FOZ16. 03. 2018 17:3023. (18. 03. 2018 14:00)herna stolního tenisu Strážnice
23.TJ Sokol Bzenec A-TJ Vlast Ježov AOL16. 03. 2018 17:0021. (18. 03. 2018 10:00) 
80.SK Baník Ratíškovice C-TJ Jiskra Strážnice EOS16. 03. 2018 17:0021. (18. 03. 2018 10:00) 
119.TJ Sokol Lužice C-SKST Hodonín IOZ15. 03. 2018 17:3023. (18. 03. 2018 10:00) 
122.T.J. Sokol Svatobořice B-T.J. Sokol Hodonín DOZ14. 03. 2018 19:0023. (18. 03. 2018 10:00)sokolovna Hodonín
79.TJ Sokol Josefov A-T.J. Sokol Svatobořice AOS13. 03. 2018 18:0021. (18. 03. 2018 10:00)sokolovna Svatobořice
21.TJ Sokol Bzenec A-SK Vacenovice AOL 20. (11. 03. 2018 10:00)sokolovna Bzenec
121.TJ Sokol Vlkoš B-TJ Slovan Hodonín DOZ10. 03. 2018 09:0023. (17. 03. 2018 09:00) 
43.TJ Slovan Hodonín B-SKST Čeložnice BOP09. 03. 2018 18:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
24.SKST Čeložnice A-T.J. Sokol Hodonín BOL08. 03. 2018 18:3021. (17. 03. 2018 17:00) 
78.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Slovan Hodonín COS08. 03. 2018 18:0020. (10. 03. 2018 14:00) 
118.TJ Jiskra Strážnice F-TJ Sokol Vlkoš BOZ07. 03. 2018 17:3022. (11. 03. 2018 10:00) 
117.SKST Hodonín I-SKST Dubňany BOZ06. 03. 2018 18:3022. (11. 03. 2018 14:00) 
115.SK Vacenovice C-TJ Sokol Lužice COZ04. 03. 2018 11:0021. (04. 03. 2018 14:00)sokolovna Lužice
77.SK Čejč z.s. B-TJ Jiskra Strážnice EOS04. 03. 2018 11:0019. (04. 03. 2018 10:00) 
20.T.J. Sokol Hodonín B-SKST Hodonín GOL04. 03. 2018 10:0019. (04. 03. 2018 14:00) 
45.SKST Čeložnice B-SKST Rohatec BOP02. 03. 2018 18:3021. (17. 03. 2018 14:00) 
76.SK Baník Ratíškovice C-T.J. Sokol Svatobořice AOS02. 03. 2018 17:0019. (04. 03. 2018 10:00)sokolovna Svatobořice
116.T.J. Sokol Svatobořice B-TJ Slovan Hodonín DOZ01. 03. 2018 17:0021. (04. 03. 2018 10:00) 
41.T.J. Sokol Hodonín C-SKST Dubňany AOP28. 02. 2018 19:0019. (04. 03. 2018 10:00) 
42.SK Vacenovice B-SKST Rohatec BOP27. 02. 2018 17:0019. (04. 03. 2018 10:00) 
114.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-TJ Vlast Ježov BOZ23. 02. 2018 18:0020. (25. 02. 2018 10:00) 
40.TJ Slovan Hodonín B-SK Vacenovice BOP23. 02. 2018 17:3018. (25. 02. 2018 10:00) 
75.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOS22. 02. 2018 18:0018. (24. 02. 2018 14:00) 
113.SKST Dubňany B-TJ Slovan Hodonín DOZ20. 02. 2018 17:0019. (18. 02. 2018 10:00) 
39.SKST Čeložnice B-TJ Sokol Vracov DOP18. 02. 2018 14:0017. (17. 02. 2018 14:00) 
19.SK Baník Ratíškovice B-SKST Hodonín GOL18. 02. 2018 10:0017. (18. 02. 2018 14:00) 
74.TJ Sokol Bzenec B-TJ Jiskra Strážnice EOS16. 02. 2018 18:0017. (18. 02. 2018 10:00) 
111.SK Vacenovice C-SKST Hodonín IOZ16. 02. 2018 17:0019. (18. 02. 2018 14:00) 
112.SKST Rohatec D-TJ Jiskra Strážnice FOZ14. 02. 2018 17:3019. (18. 02. 2018 10:00) 
73.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-SKST Hodonín HOS13. 02. 2018 17:0017. (18. 02. 2018 10:30) 
106.TJ Sokol Kyjov C-SKST Hodonín IOZ11. 02. 2018 10:0018. (11. 02. 2018 14:00) 
72.SK Čejč z.s. B-SKST Hodonín HOS11. 02. 2018 10:0016. (11. 02. 2018 14:00) 
107.TJ Jiskra Strážnice F-SKST Dubňany BOZ10. 02. 2018 10:0018. (11. 02. 2018 10:00) 
109.TJ Sokol Veselí nad Moravou C-TJ Vlast Ježov BOZ09. 02. 2018 20:0018. (11. 02. 2018 08:30) 
110.SK Vacenovice C-TJ Sokol Vlkoš BOZ08. 02. 2018 17:0018. (11. 02. 2018 14:00) 
108.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-SKST Rohatec DOZ07. 02. 2018 18:0018. (11. 02. 2018 10:00) 
18.TJ Jiskra Strážnice D-Tělovýchovná jednota Mikulčice BOL07. 02. 2018 18:0016. (11. 02. 2018 10:00) 
16.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Vlast Ježov AOL02. 02. 2018 19:0015. (04. 02. 2018 10:00) 
17.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Kyjov AOL02. 02. 2018 19:0016. (10. 02. 2018 17:00) 
105.SKST Dubňany B-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOZ02. 02. 2018 17:0017. (04. 02. 2018 10:00) 
70.TJ Sokol Vracov E-SKST Hodonín HOS01. 02. 2018 18:1515. (04. 02. 2018 14:00) 
71.TJ Jiskra Strážnice E-Tělovýchovná jednota Mikulčice COS31. 01. 2018 17:0015. (03. 02. 2018 10:00) 
103.SK Vacenovice C-T.J. Sokol Svatobořice BOZ 16. (28. 01. 2018 14:00)Sokolovna Svatobořice
69.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Jiskra Strážnice EOS27. 01. 2018 13:0014. (27. 01. 2018 14:00) 
104.TJ Sokol Vlkoš B-SKST Hodonín IOZ26. 01. 2018 18:0017. (03. 02. 2018 09:00) 
102.TJ Jiskra Strážnice F-TJ Sokol Kyjov COZ23. 01. 2018 18:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
38.SKST Rohatec C-TJ Sokol Kyjov BOP21. 01. 2018 10:0016. (11. 02. 2018 10:00) 
37.T.J. Sokol Hodonín C-SKST Čeložnice BOP19. 01. 2018 19:0016. (11. 02. 2018 10:00) 
36.T.J. Sokol Hodonín C-SK Vacenovice BOP17. 01. 2018 19:0014. (28. 01. 2018 10:00) 
15.SKST Hodonín G-TJ Jiskra Strážnice DOL11. 01. 2018 18:3013. (14. 01. 2018 14:00) 
68.TJ Kovoděl Moravský Písek A-T.J. Sokol Svatobořice AOS05. 01. 2018 19:0012. (07. 01. 2018 10:00) 
101.TJ Vlast Ježov B-T.J. Sokol Svatobořice BOZ03. 01. 2018 19:0014. (05. 01. 2018 19:00) 
14.TJ Jiskra Strážnice D-T.J. Sokol Hodonín BOL03. 01. 2018 17:3012. (07. 01. 2018 10:00) 
67.TJ Slovan Hodonín C-TJ Jiskra Strážnice EOS10. 12. 2017 10:0011. (10. 12. 2017 14:00) 
13.SKST Čeložnice A-SKST Hodonín GOL09. 12. 2017 10:0011. (09. 12. 2017 17:00) 
100.SK Vacenovice C-T.J. Sokol Hodonín DOZ08. 12. 2017 18:0013. (10. 12. 2017 14:00) 
99.TJ Sokol Vlkoš B-SKST Dubňany BOZ08. 12. 2017 18:0013. (09. 12. 2017 09:00) 
66.SK Čejč z.s. B-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS07. 12. 2017 18:0011. (10. 12. 2017 10:00) 
98.T.J. Sokol Svatobořice B-SKST Hodonín IOZ07. 12. 2017 17:0013. (10. 12. 2017 10:00) 
34.TJ Sokol Kyjov B-SKST Rohatec BOP05. 12. 2017 18:0011. (09. 12. 2017 14:00) 
12.TJ Sokol Kyjov A-Tělovýchovná jednota Mikulčice BOL02. 12. 2017 16:0010. (03. 12. 2017 10:00) 
64.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Josefov AOS30. 11. 2017 18:0010. (02. 12. 2017 14:00) 
97.TJ Jiskra Strážnice F-TJ Sokol Lužice COZ29. 11. 2017 18:0012. (03. 12. 2017 10:00) 
65.TJ Jiskra Strážnice E-SK Baník Ratíškovice COS29. 11. 2017 17:3010. (02. 12. 2017 10:00) 
33.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Sokol Vracov DOP26. 11. 2017 14:009. (26. 11. 2017 10:00)Sokolovna Vracov
96.SKST Rohatec D-SKST Hodonín IOZ25. 11. 2017 16:3011. (26. 11. 2017 10:00) 
95.T.J. Sokol Hodonín D-T.J. Sokol Svatobořice BOZ17. 11. 2017 19:0010. (19. 11. 2017 10:00) 
94.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZ17. 11. 2017 18:0010. (19. 11. 2017 10:00) 
10.SKST Hodonín G-T.J. Sokol Hodonín BOL17. 11. 2017 18:008. (19. 11. 2017 10:00) 
62.SK Baník Ratíškovice C-T.J. Sokol Svatobořice AOS17. 11. 2017 17:008. (18. 11. 2017 14:00)ZŠ Ratíškovice
93.SKST Hodonín I-TJ Sokol Lužice COZ16. 11. 2017 18:3010. (19. 11. 2017 14:00) 
11.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Kyjov AOL16. 11. 2017 18:309. (25. 11. 2017 17:00) 
63.TJ Jiskra Strážnice E-SK Čejč z.s. BOS16. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 10:00) 
8.TJ Sokol Lužice A-SK Baník Ratíškovice BOL12. 11. 2017 09:307. (12. 11. 2017 11:00) 
31.SKST Dubňany A-SKST Rohatec COP11. 11. 2017 10:006. (29. 10. 2017 10:00) 
9.SKST Čeložnice A-TJ Vlast Ježov AOL10. 11. 2017 18:307. (11. 11. 2017 17:00) 
61.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-T.J. Sokol Svatobořice AOS09. 11. 2017 17:007. (12. 11. 2017 10:30) 
92.SKST Rohatec D-T.J. Sokol Hodonín DOZ08. 11. 2017 17:309. (12. 11. 2017 10:00) 
60.TJ Sokol Bzenec B-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS05. 11. 2017 10:007. (12. 11. 2017 10:00) 
58.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Slovan Hodonín COS03. 11. 2017 19:006. (29. 10. 2017 10:00) 
91.TJ Jiskra Strážnice F-TJ Vlast Ježov BOZ30. 10. 2017 18:008. (05. 11. 2017 10:00) 
7.SKST Hodonín G-SK Baník Ratíškovice BOL29. 10. 2017 14:006. (29. 10. 2017 10:00) 
32.TJ Sokol Vlkoš A-SK Vacenovice BOP27. 10. 2017 17:306. (29. 10. 2017 10:00)KD Vacenovice
59.T.J. Sokol Svatobořice A-SK Čejč z.s. BOS26. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 14:00) 
29.SK Vacenovice B-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP20. 10. 2017 18:005. (22. 10. 2017 10:00) 
90.TJ Sokol Vlkoš B-TJ Sokol Lužice COZ20. 10. 2017 18:007. (28. 10. 2017 09:00) 
57.SKST Hodonín H-SK Čejč z.s. BOS19. 10. 2017 18:305. (22. 10. 2017 10:00) 
56.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS18. 10. 2017 18:005. (21. 10. 2017 10:00) 
88.SKST Hodonín I-TJ Sokol Kyjov COZ15. 10. 2017 14:005. (15. 10. 2017 10:00) 
54.TJ Kovoděl Moravský Písek A-SK Baník Ratíškovice COS13. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 10:00) 
28.TJ Sokol Vracov D-SK Vacenovice BOP13. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 14:00)KD Vacenovice
89.T.J. Sokol Svatobořice B-TJ Sokol Lužice COZ12. 10. 2017 19:005. (15. 10. 2017 10:00) 
55.SKST Hodonín H-TJ Sokol Vracov EOS12. 10. 2017 18:304. (15. 10. 2017 14:00) 
6.TJ Jiskra Strážnice D-SKST Čeložnice AOL11. 10. 2017 18:004. (15. 10. 2017 10:00) 
35.SKST Rohatec C-SKST Rohatec BOP08. 10. 2017 10:0012. (07. 01. 2018 10:00) 
30.SKST Čeložnice B-T.J. Sokol Hodonín COP08. 10. 2017 09:305. (21. 10. 2017 14:00) 
87.TJ Jiskra Strážnice F-T.J. Sokol Hodonín DOZ06. 10. 2017 18:004. (08. 10. 2017 10:00) 
86.SK Vacenovice C-TJ Vlast Ježov BOZ05. 10. 2017 17:004. (08. 10. 2017 14:00) 
27.TJ Slovan Hodonín B-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP01. 10. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:00) 
53.SK Čejč z.s. B-TJ Slovan Hodonín COS 3. (01. 10. 2017 10:00)ZŠ Čejč
84.T.J. Sokol Hodonín D-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOZ29. 09. 2017 19:003. (01. 10. 2017 10:00) 
85.SKST Rohatec D-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZ27. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:00) 
52.TJ Sokol Vracov E-TJ Sokol Josefov AOS26. 09. 2017 18:303. (01. 10. 2017 14:00) 
3.Tělovýchovná jednota Mikulčice B-TJ Sokol Lužice AOL23. 09. 2017 17:302. (23. 09. 2017 15:00) 
51.T.J. Sokol Svatobořice A-Tělovýchovná jednota Mikulčice COS23. 09. 2017 09:002. (23. 09. 2017 14:00) 
5.TJ Sokol Bzenec A-T.J. Sokol Hodonín BOL22. 09. 2017 18:302. (24. 09. 2017 10:00) 
50.SKST Hodonín H-TJ Jiskra Strážnice EOS22. 09. 2017 18:002. (24. 09. 2017 14:00) 
83.SKST Hodonín I-TJ Vlast Ježov BOZ22. 09. 2017 18:002. (24. 09. 2017 14:00) 
49.TJ Sokol Josefov A-TJ Sokol Bzenec BOS21. 09. 2017 17:002. (24. 09. 2017 10:00) 
4.TJ Jiskra Strážnice D-SKST Hodonín GOL20. 09. 2017 18:002. (24. 09. 2017 10:00) 
2.SK Čejč z.s. A-SKST Čeložnice AOL16. 09. 2017 15:002. (23. 09. 2017 17:00) 
82.T.J. Sokol Svatobořice B-TJ Vlast Ježov BOZ15. 09. 2017 18:301. (17. 09. 2017 10:00)tělocvična ZŠ, Ježov
1.TJ Sokol Kyjov A-TJ Sokol Bzenec AOL15. 09. 2017 17:301. (17. 09. 2017 10:00) 
47.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS14. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 14:00) 
48.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Sokol Josefov AOS13. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS