Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
10.SK Spartak Hulín D-TJ Sokol Morkovice BOP106. 04. 2018 19:0022. (01. 04. 2018 09:00)Posun kola - Velikonoce
14.OÚ Lubná A-TJ Slavia Kroměříž BOP106. 04. 2018 18:0022. (30. 03. 2018 18:00)Posun kola - Velikonoce
13.TJ Holešov E-TJ Bystřice pod Hostýnem COP106. 04. 2018 18:0022. (30. 03. 2018 18:00)Posun kola - Velikonoce
12.TJ Bystřice pod Hostýnem D-TJ Holešov DOP106. 04. 2018 18:0022. (30. 03. 2018 18:00)Posun kola - Velikonoce
11.Kst Cetechovice-TJ Sokol Kostelec u Holešova AOP106. 04. 2018 18:0022. (30. 03. 2018 19:00)Posun kola - Velikonoce
15.KST Količín-SK Spartak Hulín COP129. 03. 2018 19:0022. (30. 03. 2018 18:00) 
22.KST Količín-TJ Bystřice pod Hostýnem COP121. 03. 2018 18:0021. (23. 03. 2018 18:00) 
21.SK Spartak Hulín C-TJ Holešov DOP111. 03. 2018 09:0019. (11. 03. 2018 08:00) 
20.OÚ Lubná A-TJ Sokol Morkovice BOP110. 03. 2018 10:0019. (09. 03. 2018 18:00) 
19.KST Količín-Kst CetechoviceOP117. 02. 2018 18:0017. (23. 02. 2018 18:00) 
29.TJ Sokol Morkovice C-TJ Slavia Kroměříž COP215. 02. 2018 18:0013. (09. 02. 2018 18:00)Řešeno stk - povolen nahradni termín
18.TJ Holešov E-OÚ Lubná AOP114. 02. 2018 18:0016. (16. 02. 2018 18:00) 
28.TJ Slavia Kroměříž C-TJ OsíčkoOP226. 01. 2018 18:0011. (28. 01. 2018 09:00)herna Osíčko
17.KST Količín-TJ Holešov EOP119. 01. 2018 18:0015. (09. 02. 2018 18:00) 
25.TJ Sokol Morkovice B-Kst CetechoviceOP1 12. (12. 01. 2018 18:00)herna Cetechovice
2.SK Spartak Hulín C-KST KoličínOP110. 12. 2017 09:0011. (10. 12. 2017 08:00) 
1.TJ Slavia Kroměříž B-OÚ Lubná AOP107. 12. 2017 18:0011. (08. 12. 2017 18:00) 
6.TJ Bystřice pod Hostýnem D-Kst CetechoviceOP124. 11. 2017 19:009. (24. 11. 2017 18:00) 
5.TJ Bystřice pod Hostýnem C-TJ Slavia Kroměříž BOP117. 11. 2017 16:008. (17. 11. 2017 18:00) 
4.SK Spartak Hulín C-TJ Sokol Kostelec u Holešova AOP110. 11. 2017 18:007. (12. 11. 2017 08:00) 
26.TJ Bystřice pod Hostýnem E-TJ Sokol Kostelec u Holešova BOP2 4. (05. 11. 2017 09:00)řešen náhradní termín a herna
27.TJ Osíčko-TJ Slavia Kroměříž COP2 4. (03. 11. 2017 18:00)herna Kroměříž
3.Kst Cetechovice-TJ Slavia Kroměříž BOP121. 10. 2017 18:004. (20. 10. 2017 19:00)herna Kroměříž
24.TJ Holešov D-TJ Holešov EOP108. 10. 2017 09:0012. (12. 01. 2018 18:00) 
16.TJ Bystřice pod Hostýnem C-TJ Bystřice pod Hostýnem DOP104. 10. 2017 18:0013. (26. 01. 2018 18:00) 
9.Kst Cetechovice-TJ Sokol Morkovice BOP1 1. (29. 09. 2017 19:00)herna Morkovice
23.SK Spartak Hulín D-SK Spartak Hulín COP127. 09. 2017 17:0012. (14. 01. 2018 09:00) 
8.TJ Holešov E-TJ Holešov DOP122. 09. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
7.KST Količín-TJ Slavia Kroměříž BOP122. 09. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS