Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
2.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Otaslavice BRP26. 03. 2018 19:0022. (19. 03. 2018 00:00) 
66.TJ Sokol Čechovice F-TJ Sokol Ondratice ERS223. 03. 2018 18:3020. (05. 03. 2018 00:00) 
1.TJ Sokol Ondratice C-TJ Sokol Čechovice DRP20. 03. 2018 18:3022. (19. 03. 2018 00:00) 
65.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol PlumlovRS118. 03. 2018 18:0018. (05. 03. 2018 00:00) 
4.TJ Sokol Čechovice D-SDH Dětkovice ARP18. 03. 2018 18:0021. (12. 03. 2018 00:00) 
3.TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Čechovice CRP16. 03. 2018 19:0021. (12. 03. 2018 00:00) 
67.TJ Sokol Čechovice F-ST Bílovice BRS214. 03. 2018 18:3019. (26. 02. 2018 00:00) 
70.TJ Sokol Brodek u Prostějova C-TJ Sokol Čechovice FRS212. 03. 2018 19:0016. (05. 02. 2018 00:00) 
69.TJ Sokol Čechovice F-Klub stolního tenisu OhrozimRS211. 03. 2018 18:0017. (12. 02. 2018 00:00) 
61.TJ Sokol Otaslavice C-TJ Sokol Čechovice ERS111. 03. 2018 18:0014. (05. 02. 2018 00:00)herna Čechovice
6.TJ Sokol Čechovice C-TJ OP Prostějov BRP09. 03. 2018 19:0020. (05. 03. 2018 00:00) 
5.TJ Sokol Ondratice D-TJ Sokol Čechovice DRP09. 03. 2018 18:3020. (05. 03. 2018 00:00) 
64.TJ Sokol Čechy pod Kosířem-TJ Sokol Čechovice ERS105. 03. 2018 19:0017. (26. 02. 2018 00:00) 
7.TJ Sokol Němčice nad Hanou B-TJ Sokol Čechovice CRP05. 03. 2018 18:3019. (26. 02. 2018 00:00) 
8.TJ Sokol Čechovice D-SDH Dětkovice BRP04. 03. 2018 18:0019. (26. 02. 2018 00:00) 
63.TJ Sokol Čechovice E-ST Bílovice ARS104. 03. 2018 18:0016. (19. 02. 2018 00:00) 
9.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Otaslavice BRP25. 02. 2018 18:0018. (19. 02. 2018 00:00) 
10.TJ Sokol Čechovice C-Obec SuchdolRP25. 02. 2018 18:0018. (19. 02. 2018 00:00) 
62.Babylon Brodek u Konice-TJ Sokol Čechovice ERS123. 02. 2018 19:0015. (12. 02. 2018 00:00) 
68.TJ Sokol Stražisko B-TJ Sokol Čechovice FRS222. 02. 2018 18:3018. (19. 02. 2018 00:00) 
12.TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Čechovice DRP19. 02. 2018 19:0017. (12. 02. 2018 00:00) 
11.TJ Sokol Brodek u Prostějova-TJ Sokol Čechovice CRP19. 02. 2018 19:0017. (12. 02. 2018 00:00) 
59.TJ Sokol Brodek u Prostějova B-TJ Sokol Čechovice ERS112. 02. 2018 19:0012. (22. 01. 2018 00:00) 
13.TJ Sokol Čechovice D-TJ OP Prostějov BRP11. 02. 2018 18:0016. (05. 02. 2018 00:00) 
14.SDH Dětkovice B-TJ Sokol Čechovice CRP08. 02. 2018 18:3016. (05. 02. 2018 00:00) 
16.TJ Sokol Němčice nad Hanou B-TJ Sokol Čechovice DRP05. 02. 2018 18:3015. (29. 01. 2018 00:00) 
71.TJ Sokol Čechovice F-TJ Sokol Němčice nad Hanou DRS204. 02. 2018 18:0015. (29. 01. 2018 00:00) 
15.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Ondratice CRP04. 02. 2018 18:0015. (29. 01. 2018 00:00) 
60.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Němčice nad Hanou CRS102. 02. 2018 19:0013. (29. 01. 2018 00:00) 
17.TJ Sokol Stražisko-TJ OP Prostějov BRP01. 02. 2018 18:3014. (22. 01. 2018 00:00) 
73.TJ Sokol Ondratice E-TJ Sokol Čechovice FRS229. 01. 2018 19:0013. (15. 01. 2018 00:00) 
72.TJ Sokol Němčice nad Hanou D-TJ Sokol Ondratice ERS226. 01. 2018 19:0014. (22. 01. 2018 00:00) 
19.SDH Dětkovice A-TJ Sokol Čechovice CRP23. 01. 2018 18:3014. (22. 01. 2018 00:00) 
18.TJ Sokol Čechovice D-Obec SuchdolRP21. 01. 2018 18:0014. (22. 01. 2018 00:00) 
21.TJ Sokol Brodek u Prostějova-TJ Sokol Čechovice DRP19. 01. 2018 19:0013. (15. 01. 2018 00:00) 
58.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol ČehoviceRS114. 01. 2018 18:0011. (15. 01. 2018 00:00) 
20.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Ondratice DRP14. 01. 2018 18:0013. (15. 01. 2018 00:00) 
57.SDH Dětkovice C-TJ Sokol Čechovice ERS111. 01. 2018 19:0010. (08. 01. 2018 00:00) 
74.ST Bílovice B-TJ Sokol Čechovice FRS210. 01. 2018 18:3012. (08. 01. 2018 00:00) 
25.TJ Sokol Otaslavice B-TJ Sokol Čechovice CRP20. 12. 2017 19:0011. (11. 12. 2017 00:00) 
75.TJ Sokol Čechovice F-TJ Sokol Stražisko BRS216. 12. 2017 16:0011. (11. 12. 2017 00:00) 
24.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Ondratice CRP13. 12. 2017 19:0011. (11. 12. 2017 00:00) 
26.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol StražiskoRP11. 12. 2017 19:0010. (04. 12. 2017 00:00) 
77.TJ Sokol Čechovice F-TJ Sokol Brodek u Prostějova CRS210. 12. 2017 17:009. (27. 11. 2017 00:00) 
55.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Čechy pod KosířemRS108. 12. 2017 18:308. (27. 11. 2017 00:00) 
27.SDH Dětkovice A-TJ Sokol Čechovice DRP07. 12. 2017 18:3010. (04. 12. 2017 00:00) 
76.Klub stolního tenisu Ohrozim-TJ Sokol Čechovice FRS205. 12. 2017 19:0010. (04. 12. 2017 00:00) 
56.TJ Sokol Plumlov-TJ Sokol Čechovice ERS105. 12. 2017 19:009. (04. 12. 2017 00:00) 
29.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Čechovice CRP04. 12. 2017 19:309. (27. 11. 2017 00:00) 
28.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Ondratice DRP03. 12. 2017 16:009. (27. 11. 2017 00:00) 
78.TJ Sokol Němčice nad Hanou D-TJ Sokol Čechovice FRS227. 11. 2017 18:308. (20. 11. 2017 00:00) 
31.SDH Dětkovice A-TJ Sokol StražiskoRP27. 11. 2017 18:308. (20. 11. 2017 00:00) 
30.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Němčice nad Hanou BRP26. 11. 2017 18:008. (20. 11. 2017 00:00) 
54.ST Bílovice A-TJ Sokol Čechovice ERS123. 11. 2017 18:307. (20. 11. 2017 00:00) 
32.SDH Dětkovice B-TJ Sokol Čechovice DRP22. 11. 2017 18:308. (20. 11. 2017 00:00) 
53.TJ Sokol Čechovice E-Babylon Brodek u KoniceRS119. 11. 2017 18:006. (13. 11. 2017 00:00) 
33.TJ Sokol Otaslavice B-TJ Sokol Čechovice DRP17. 11. 2017 18:457. (13. 11. 2017 00:00) 
35.Obec Suchdol-TJ Sokol Čechovice CRP14. 11. 2017 18:307. (13. 11. 2017 00:00) 
34.TJ Sokol Němčice nad Hanou B-TJ Sokol Ondratice CRP13. 11. 2017 18:307. (13. 11. 2017 00:00) 
36.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Brodek u ProstějovaRP12. 11. 2017 18:006. (06. 11. 2017 00:00) 
37.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol StražiskoRP12. 11. 2017 18:006. (06. 11. 2017 00:00) 
52.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Otaslavice CRS110. 11. 2017 19:005. (06. 11. 2017 00:00) 
79.TJ Sokol Ondratice E-TJ Sokol Čechovice FRS206. 11. 2017 19:006. (06. 11. 2017 00:00) 
39.TJ Sokol Čechovice C-SDH Dětkovice BRP05. 11. 2017 18:005. (30. 10. 2017 00:00) 
80.TJ Sokol Čechovice F-ST Bílovice BRS205. 11. 2017 17:005. (30. 10. 2017 00:00) 
51.TJ Sokol Němčice nad Hanou C-TJ Sokol Čechovice ERS103. 11. 2017 18:304. (30. 10. 2017 00:00) 
38.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Čechovice DRP30. 10. 2017 19:305. (30. 10. 2017 00:00) 
50.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Brodek u Prostějova BRS129. 10. 2017 18:003. (23. 10. 2017 00:00) 
41.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Němčice nad Hanou BRP29. 10. 2017 18:004. (23. 10. 2017 00:00) 
81.TJ Sokol Stražisko B-TJ Sokol Čechovice FRS227. 10. 2017 19:004. (23. 10. 2017 00:00) 
40.TJ Sokol Ondratice C-TJ Sokol Čechovice CRP27. 10. 2017 18:304. (23. 10. 2017 00:00) 
43.TJ Sokol Čechovice C-SDH Dětkovice ARP23. 10. 2017 19:003. (16. 10. 2017 00:00) 
82.TJ Sokol Čechovice F-Klub stolního tenisu OhrozimRS222. 10. 2017 18:003. (16. 10. 2017 00:00) 
49.TJ Sokol Čehovice-TJ Sokol Čechovice ERS120. 10. 2017 19:002. (16. 10. 2017 00:00) 
46.TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Němčice nad Hanou BRP20. 10. 2017 19:002. (09. 10. 2017 00:00) 
42.Obec Suchdol-TJ Sokol Čechovice DRP17. 10. 2017 19:003. (16. 10. 2017 00:00) 
83.TJ Sokol Brodek u Prostějova C-TJ Sokol Čechovice FRS216. 10. 2017 19:002. (09. 10. 2017 00:00) 
45.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Brodek u ProstějovaRP15. 10. 2017 18:002. (09. 10. 2017 00:00) 
44.TJ Sokol Ondratice D-TJ Sokol Čechovice CRP10. 10. 2017 19:002. (09. 10. 2017 00:00) 
48.TJ Sokol Čechovice E-SDH Dětkovice CRS108. 10. 2017 18:001. (09. 10. 2017 00:00) 
84.TJ Sokol Čechovice F-TJ Sokol Němčice nad Hanou DRS208. 10. 2017 18:001. (02. 10. 2017 00:00) 
23.SDH Dětkovice B-SDH Dětkovice ARP05. 10. 2017 19:0012. (08. 01. 2018 00:00) 
22.TJ Sokol Čechovice D-TJ Sokol Čechovice CRP04. 10. 2017 19:0012. (08. 01. 2018 00:00) 
47.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Čechovice DRP02. 10. 2017 19:001. (02. 10. 2017 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS