Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
190.SK Slopné "D"-TJ Sokol Šarovy "D"RS IV BB12. 04. 2018 18:0010. (15. 04. 2018 11:00) 
175.SK Rokytnice "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS IV AA05. 04. 2018 18:008. (07. 04. 2018 17:00) 
187.SK Slopné "D"-SK Slopné "C"RS IV BB29. 03. 2018 19:008. (01. 04. 2018 11:00) 
188.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-KST Zlín "E"RS IV BB28. 03. 2018 17:308. (31. 03. 2018 09:30) 
103.TJ Sokol Jasenná-TJ Sokol Kostelec "C"RS II24. 03. 2018 09:3022. (24. 03. 2018 16:30) 
129.Slovan Luhačovice "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III23. 03. 2018 18:3022. (24. 03. 2018 14:30) 
172.TJ Vysoké Pole "B"-KPST - SK Louky "B"RS IV AA23. 03. 2018 18:007. (24. 03. 2018 17:00) 
102.TJ Vysoké Pole "A"-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II22. 03. 2018 18:3022. (24. 03. 2018 17:00) 
1.SK Slavičín "A"-Orel ZlínRSSŽ22. 03. 2018 17:0018. (24. 03. 2018 14:00) 
186.TJ Sokol Šarovy "D"-SK Slavičín "D"RS IV BB21. 03. 2018 18:307. (23. 03. 2018 18:30) 
173.Orel Kašava "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS IV AA21. 03. 2018 18:307. (24. 03. 2018 17:00) 
191.TJ Sokol Mysločovice "D"-KST Zlín "E"RS IV BB21. 03. 2018 16:3010. (15. 04. 2018 08:00) 
174.Orel Zlín "E"-TJ Sokol SalašRS IV AA20. 03. 2018 18:307. (24. 03. 2018 13:30) 
2.SK Slopné-SK Slavičín "B"RSSŽ20. 03. 2018 17:3018. (25. 03. 2018 11:00) 
3.TJ Jiskra Otrokovice-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ19. 03. 2018 17:1518. (25. 03. 2018 15:00) 
4.SK Slopné-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ18. 03. 2018 14:0017. (18. 03. 2018 11:00) 
64.Orel Zlín "B"-SKST Slušovice "B"RS I17. 03. 2018 17:0021. (17. 03. 2018 13:30) 
101.Orel Zlín "D"-TJ Vysoké Pole "A"RS II16. 03. 2018 18:0021. (17. 03. 2018 10:30) 
6.TJ Sokol Kostelec "B"-Orel ZlínRSSŽ15. 03. 2018 18:3017. (18. 03. 2018 08:00) 
66.TJ Sokol Pohořelice-Orel Zlín "C"RS I15. 03. 2018 18:0021. (17. 03. 2018 18:30) 
7.TJ Jiskra Otrokovice-SK Slavičín "A"RSSŽ15. 03. 2018 17:1517. (18. 03. 2018 15:00) 
65.TJ Sokol Mysločovice "B"-KST Zlín "D"RS I15. 03. 2018 15:0021. (17. 03. 2018 13:30) 
5.SK Slavičín "B"-TJ Sokol Kostelec "A"RSSŽ13. 03. 2018 17:0017. (17. 03. 2018 17:00) 
189.KPST - SK Louky "C"-TJ Sokol Mysločovice "D"RS IV BB11. 03. 2018 10:309. (08. 04. 2018 10:30) 
10.ST Slovácká Sparta Spytihněv-TJ Sokol Kostelec "A"RSSŽ11. 03. 2018 09:3016. (10. 03. 2018 13:00) 
8.SK Slavičín "A"-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ10. 03. 2018 17:0016. (10. 03. 2018 14:00) 
127.Slovan Luhačovice "B"-TJ Sokol Kostelec "D"RS III 20. (10. 03. 2018 14:30)Herna Slovan Luhačovice - Hlavní 51, Pozlovice
184.TJ Sokol Kostelec "E"-ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"RS IV BB10. 03. 2018 08:305. (10. 03. 2018 10:00) 
171.Orel Kašava "B"-Sport centrum Bylnice "C"RS IV AA09. 03. 2018 20:006. (16. 03. 2018 17:00) 
170.KPST - SK Louky "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS IV AA08. 03. 2018 18:005. (10. 03. 2018 13:00) 
9.TJ Sokol Mysločovice-SK Slavičín "B"RSSŽ07. 03. 2018 17:3016. (09. 03. 2018 17:00) 
183.SK Slopné "C"-SK Slavičín "D"RS IV BB06. 03. 2018 17:305. (09. 03. 2018 18:30) 
11.TJ Jiskra Otrokovice-SK SlopnéRSSŽ05. 03. 2018 17:1516. (11. 03. 2018 15:00) 
185.TJ Sokol Šarovy "D"-SK Slopné "D"RS IV BB03. 03. 2018 18:005. (09. 03. 2018 18:30) 
169.Orel Zlín "E"-Orel Kašava "B"RS IV AA03. 03. 2018 17:004. (03. 03. 2018 13:30) 
67.TJ Fryšták "B"-SK Louky "A"RS I03. 03. 2018 13:3019. (04. 03. 2018 09:00) 
68.Sport centrum Bylnice "B"-KST Zlín "D"RS I02. 03. 2018 17:4519. (03. 03. 2018 13:00) 
181.SK Slopné "D"-TJ Sokol Kostelec "E"RS IV BB01. 03. 2018 19:004. (04. 03. 2018 11:00) 
125.Slovan Luhačovice "B"-SK Újezd "B"RS III28. 02. 2018 18:0018. (24. 02. 2018 14:30) 
180.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-SK Slopné "C"RS IV BB28. 02. 2018 17:004. (03. 03. 2018 09:30) 
168.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-SK Rokytnice "B"RS IV AA27. 02. 2018 18:004. (03. 03. 2018 17:00) 
182.SK Slavičín "D"-KST Zlín "E"RS IV BB27. 02. 2018 17:004. (03. 03. 2018 17:00) 
166.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-Orel Kašava "B"RS IV AA24. 02. 2018 17:003. (23. 02. 2018 17:30)Valašské Klobouky
100.SK Slavičín "C"-TJ Vysoké Pole "A"RS II24. 02. 2018 09:3018. (24. 02. 2018 17:00) 
167.TJ Sokol Salaš-Orel Zlín "E"RS IV AA23. 02. 2018 19:303. (23. 02. 2018 18:30) 
165.KPST - SK Louky "B"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV AA23. 02. 2018 17:303. (24. 02. 2018 13:00) 
126.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-SK Bohuslavice nad VláříRS III22. 02. 2018 16:3018. (24. 02. 2018 17:00) 
179.SK Slopné "C"-SK Slopné "D"RS IV BB18. 02. 2018 15:003. (23. 02. 2018 18:30) 
178.SK Slopné "D"-KST Zlín "E"RS IV BB18. 02. 2018 13:302. (18. 02. 2018 11:00) 
164.Orel Zlín "E"-KPST - SK Louky "B"RS IV AA17. 02. 2018 17:002. (17. 02. 2018 13:30) 
12.ST Slovácká Sparta Spytihněv-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ17. 02. 2018 09:3015. (17. 02. 2018 13:00) 
99.SK Slopné "B"-Orel Kašava "A"RS II16. 02. 2018 18:0017. (17. 02. 2018 18:00) 
15.TJ Sokol Kostelec "B"-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ16. 02. 2018 17:0015. (18. 02. 2018 08:00) 
162.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-KPST - SK Louky "B"RS IV AA13. 02. 2018 17:301. (10. 02. 2018 13:00) 
13.SK Slavičín "B"-Orel ZlínRSSŽ13. 02. 2018 17:0015. (17. 02. 2018 17:00) 
98.SK Slopné "B"-TJ Sokol Šarovy "C"RS II11. 02. 2018 11:0016. (10. 02. 2018 18:00) 
177.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-TJ Sokol Šarovy "D"RS IV BB11. 02. 2018 09:301. (09. 02. 2018 18:30)ST Slovácká Sparta Spytihněv
163.Orel Kašava "B"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV AA10. 02. 2018 17:301. (09. 02. 2018 17:30) 
124.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-SK Újezd "B"RS III10. 02. 2018 14:0016. (10. 02. 2018 17:00) 
97.TJ Sokol Jasenná-TJ Vysoké Pole "A"RS II10. 02. 2018 09:0016. (10. 02. 2018 16:30) 
123.Slovan Luhačovice "B"-TJ Štítná "B"RS III09. 02. 2018 18:1516. (10. 02. 2018 14:30)Pozlovice
18.Orel Zlín-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ09. 02. 2018 16:0014. (09. 02. 2018 17:00) 
176.TJ Sokol Kostelec "E"-SK Slavičín "D"RS IV BB08. 02. 2018 19:001. (10. 02. 2018 10:00) 
16.TJ Sokol Kostelec "B"-Orel KašavaRSSŽ08. 02. 2018 17:0014. (11. 02. 2018 08:00) 
14.Orel Kašava-SK Slavičín "A"RSSŽ07. 02. 2018 17:0015. (14. 02. 2018 17:30) 
122.SK Újezd "B"-TJ Jiskra Otrokovice "F"RS III04. 02. 2018 11:0015. (03. 02. 2018 17:00) 
19.TJ Sokol Kostelec "A"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ02. 02. 2018 15:3013. (04. 02. 2018 08:00) 
69.SK Slopné "A"-TJ Fryšták "B"RS I01. 02. 2018 18:0015. (02. 02. 2018 18:30) 
70.TJ Jiskra Otrokovice "D"-KST Zlín "D"RS I31. 01. 2018 17:3015. (03. 02. 2018 09:00) 
21.ST Slovácká Sparta Spytihněv-SK Slavičín "A"RSSŽ31. 01. 2018 16:3013. (03. 02. 2018 13:00) 
22.SK Slavičín "B"-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ30. 01. 2018 17:0013. (03. 02. 2018 17:00) 
20.SK Slopné-Orel ZlínRSSŽ29. 01. 2018 16:1513. (04. 02. 2018 11:00) 
160.SK Slopné "D"-Orel Kašava "B"RS IV B28. 01. 2018 14:0014. (28. 01. 2018 11:00) 
121.Slovan Luhačovice "A"-SK Újezd "B"RS III 14. (28. 01. 2018 10:15)Masarykova 228, 763 26, Luhačovice Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediska
95.TJ Sokol Jasenná-SK Slavičín "C"RS II27. 01. 2018 17:0014. (27. 01. 2018 16:30)SK Slavičín
72.Orel Zlín "C"-TJ Fryšták "B"RS I26. 01. 2018 18:0014. (27. 01. 2018 17:00) 
23.TJ Sokol Kostelec "B"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ26. 01. 2018 17:0012. (28. 01. 2018 08:00) 
140.TJ Sokol Kostelec "E"-KPST - SK Louky "C"RS IV A25. 01. 2018 19:3017. (27. 01. 2018 10:00) 
96.SK Slopné "B"-Orel Zlín "D"RS II25. 01. 2018 18:0014. (27. 01. 2018 18:00) 
161.TJ Sokol Salaš-KPST - SK Louky "B"RS IV B24. 01. 2018 18:3014. (26. 01. 2018 18:30) 
142.TJ Sokol Šarovy "D"-SK Slopné "C"RS IV A24. 01. 2018 17:3018. (02. 02. 2018 18:30) 
71.KST Zlín "D"-SK Slopné "A"RS I23. 01. 2018 17:3014. (26. 01. 2018 19:15)SK Slopné
24.SK Slavičín "A"-SK SlopnéRSSŽ23. 01. 2018 16:3012. (27. 01. 2018 14:00) 
25.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ22. 01. 2018 17:0012. (28. 01. 2018 15:00) 
141.SK Slopné "C"-Sport centrum Bylnice "C"RS IV A20. 01. 2018 19:0017. (26. 01. 2018 18:30) 
119.TJ Štítná "B"-Slovan Luhačovice "A"RS III20. 01. 2018 17:0013. (19. 01. 2018 18:30) 
120.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-TJ Jiskra Otrokovice "F"RS III20. 01. 2018 16:0013. (20. 01. 2018 17:00) 
26.TJ Sokol Kostelec "A"-SK Slavičín "A"RSSŽ20. 01. 2018 10:0011. (21. 01. 2018 08:00) 
28.ST Slovácká Sparta Spytihněv-Orel KašavaRSSŽ20. 01. 2018 09:0011. (20. 01. 2018 13:00) 
94.TJ Vysoké Pole "A"-SK Slopné "B"RS II18. 01. 2018 18:0013. (20. 01. 2018 17:00) 
159.TJ Sokol Salaš-ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"RS IV B17. 01. 2018 18:3013. (19. 01. 2018 18:30) 
27.SK Slopné-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ16. 01. 2018 17:3011. (21. 01. 2018 11:00) 
29.SK Slavičín "B"-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ16. 01. 2018 17:0011. (20. 01. 2018 17:00) 
118.Slovan Luhačovice "A"-TJ Sokol Valašské Klobouky "A"RS III 12. (14. 01. 2018 10:15)Sokolovna, Masarykova 228, Luhačovice, vchod od nákupního střediska
73.TJ Sokol Pohořelice-TJ Fryšták "B"RS I11. 01. 2018 18:3012. (13. 01. 2018 18:30) 
139.SK Slopné "C"-KPST - SK Louky "C"RS IV A11. 01. 2018 18:0015. (12. 01. 2018 18:30) 
32.TJ Sokol Mysločovice-SK Slavičín "A"RSSŽ11. 01. 2018 18:0010. (12. 01. 2018 17:00) 
30.SK Slavičín "B"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ11. 01. 2018 16:3010. (13. 01. 2018 17:00) 
93.SK Slopné "B"-SK Rokytnice "A"RS II10. 01. 2018 18:0012. (13. 01. 2018 18:00) 
138.KST Zlín "E"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV A05. 01. 2018 19:1515. (13. 01. 2018 17:00) 
137.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-TJ Sokol Kostelec "E"RS IV A14. 12. 2017 17:0014. (16. 12. 2017 17:00) 
33.TJ Jiskra Otrokovice-Orel ZlínRSSŽ11. 12. 2017 17:0010. (14. 01. 2018 15:00) 
92.TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice-TJ Vysoké Pole "A"RS II09. 12. 2017 17:3011. (10. 12. 2017 10:00) 
157.TJ Sokol Salaš-SK Rokytnice "B"RS IV B06. 12. 2017 18:3011. (08. 12. 2017 18:30) 
156.SK Slopné "D"-ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"RS IV B02. 12. 2017 17:0010. (02. 12. 2017 09:30)SK Slopné
155.SK Rokytnice "B"-KPST - SK Louky "B"RS IV B02. 12. 2017 10:0010. (02. 12. 2017 17:00)Louky
91.TJ Vysoké Pole "A"-Orel Zlín "D"RS II01. 12. 2017 18:0010. (02. 12. 2017 17:00) 
136.TJ Sokol Kostelec "E"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV A01. 12. 2017 17:3012. (02. 12. 2017 10:00) 
158.SK Slopné "D"-KPST - SK Louky "B"RS IV B30. 11. 2017 17:3011. (10. 12. 2017 11:00) 
90.SK Slopné "B"-TJ Sokol JasennáRS II26. 11. 2017 10:309. (25. 11. 2017 18:00) 
154.SK Slopné "D"-TJ Sokol Mysločovice "D"RS IV B25. 11. 2017 18:309. (26. 11. 2017 11:00) 
115.FS Napajedla "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "A"RS III 9. (25. 11. 2017 17:00)TJ Sokol Valašské Klobouky
135.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-SK Slopné "C"RS IV A25. 11. 2017 14:0012. (02. 12. 2017 17:00) 
35.TJ Sokol Kostelec "B"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ24. 11. 2017 17:009. (26. 11. 2017 08:00) 
34.Orel Zlín-SK Slavičín "A"RSSŽ24. 11. 2017 15:309. (24. 11. 2017 17:00) 
36.SK Slavičín "B"-SK SlopnéRSSŽ23. 11. 2017 16:309. (25. 11. 2017 17:00) 
37.ST Slovácká Sparta Spytihněv-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ22. 11. 2017 16:159. (25. 11. 2017 13:00) 
112.Slovan Luhačovice "A"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS III21. 11. 2017 17:308. (19. 11. 2017 10:15) 
75.SK Louky "A"-TJ Fryšták "B"RS I 8. (19. 11. 2017 09:00)SK Louky
89.SK Slavičín "C"-Orel Zlín "D"RS II18. 11. 2017 14:308. (18. 11. 2017 17:00) 
113.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-TJ Sokol Mysločovice "C"RS III18. 11. 2017 10:008. (18. 11. 2017 17:00) 
134.TJ Vysoké Pole "B"-SK Slopné "C"RS IV A17. 11. 2017 16:0010. (18. 11. 2017 17:00) 
153.Orel Kašava "B"-SK Slavičín "D"RS IV B17. 11. 2017 15:008. (17. 11. 2017 17:30) 
40.Orel Zlín-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ17. 11. 2017 09:008. (17. 11. 2017 17:00) 
114.SK Újezd "B"-TJ Sokol Kostelec "D"RS III16. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 17:00) 
88.Orel Kašava "A"-TJ Jiskra Otrokovice "E"RS II16. 11. 2017 17:308. (17. 11. 2017 17:30) 
41.SK Slavičín "A"-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ16. 11. 2017 17:008. (18. 11. 2017 14:00) 
39.TJ Sokol Kostelec "A"-SK Slavičín "B"RSSŽ15. 11. 2017 18:308. (19. 11. 2017 08:00) 
151.TJ Sokol Mysločovice "D"-KPST - SK Louky "B"RS IV B15. 11. 2017 18:308. (19. 11. 2017 08:00) 
110.FS Napajedla "B"-Slovan Luhačovice "A"RS III14. 11. 2017 20:007. (11. 11. 2017 17:00) 
111.Slovan Luhačovice "B"-ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"RS III14. 11. 2017 18:008. (18. 11. 2017 14:30) 
43.SK Slavičín "B"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ14. 11. 2017 17:007. (11. 11. 2017 17:00) 
38.ST Slovácká Sparta Spytihněv-SK SlopnéRSSŽ14. 11. 2017 16:308. (18. 11. 2017 13:00) 
150.Orel Kašava "B"-SK Slopné "D"RS IV B12. 11. 2017 14:007. (10. 11. 2017 17:30) 
42.TJ Sokol Kostelec "B"-SK Slavičín "A"RSSŽ10. 11. 2017 17:007. (12. 11. 2017 08:00) 
149.SK Slavičín "D"-SK Rokytnice "B"RS IV B09. 11. 2017 17:007. (11. 11. 2017 17:00) 
44.SK Slopné-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ08. 11. 2017 17:007. (12. 11. 2017 11:00) 
117.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS III04. 11. 2017 17:0010. (02. 12. 2017 17:00) 
152.TJ Sokol Salaš-SK Slopné "D"RS IV B03. 11. 2017 18:308. (17. 11. 2017 18:30) 
87.SK Rokytnice "A"-Orel Kašava "A"RS II03. 11. 2017 18:007. (10. 11. 2017 18:30) 
46.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ01. 11. 2017 17:306. (05. 11. 2017 15:00) 
17.SK Slavičín "A"-SK Slavičín "B"RSSŽ31. 10. 2017 18:3014. (10. 02. 2018 14:00) 
45.SK Slavičín "A"-Orel KašavaRSSŽ31. 10. 2017 17:006. (04. 11. 2017 14:00) 
63.Orel Zlín "C"-Orel Zlín "B"RS I31. 10. 2017 17:0022. (24. 03. 2018 17:00) 
86.TJ Sokol Jasenná-Orel Zlín "D"RS II28. 10. 2017 10:306. (28. 10. 2017 16:30) 
76.Orel Zlín "C"-TJ Štítná "A"RS I27. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 17:00) 
148.SK Slopné "D"-SK Slavičín "D"RS IV B26. 10. 2017 18:006. (29. 10. 2017 11:00) 
48.TJ Sokol Kostelec "A"-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ26. 10. 2017 10:005. (29. 10. 2017 08:00) 
133.SK Slopné "C"-Orel Zlín "E"RS IV A25. 10. 2017 18:007. (27. 10. 2017 18:30) 
109.Slovan Luhačovice "B"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS III24. 10. 2017 18:006. (28. 10. 2017 14:30) 
47.SK Slavičín "B"-SK Slavičín "A"RSSŽ24. 10. 2017 17:005. (28. 10. 2017 17:00) 
74.Orel Zlín "B"-Orel Zlín "C"RS I24. 10. 2017 17:0011. (09. 12. 2017 13:30) 
128.Slovan Luhačovice "A"-Slovan Luhačovice "B"RS III22. 10. 2017 10:1521. (18. 03. 2018 10:15) 
77.Orel Zlín "B"-TJ Sokol PohořeliceRS I21. 10. 2017 17:005. (21. 10. 2017 13:30) 
85.TJ Vysoké Pole "A"-TJ Sokol JasennáRS II20. 10. 2017 19:305. (21. 10. 2017 17:00) 
51.TJ Sokol Kostelec "B"-SK Slavičín "B"RSSŽ20. 10. 2017 16:304. (22. 10. 2017 08:00) 
49.TJ Sokol Mysločovice-TJ Sokol Kostelec "A"RSSŽ19. 10. 2017 17:004. (20. 10. 2017 17:00) 
31.TJ Sokol Kostelec "B"-TJ Sokol Kostelec "A"RSSŽ18. 10. 2017 17:0010. (14. 01. 2018 08:00) 
52.TJ Jiskra Otrokovice-Orel KašavaRSSŽ18. 10. 2017 17:004. (22. 10. 2017 15:00) 
78.SK Slopné "A"-Orel Zlín "C"RS I17. 10. 2017 18:305. (20. 10. 2017 18:30) 
50.SK Slavičín "A"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ17. 10. 2017 17:004. (21. 10. 2017 14:00) 
146.SK Rokytnice "B"-TJ Sokol SalašRS IV B15. 10. 2017 10:004. (14. 10. 2017 17:00) 
79.TJ Sokol Pohořelice-SKST Slušovice "B"RS I14. 10. 2017 09:004. (14. 10. 2017 18:30) 
55.TJ Sokol Kostelec "A"-Orel ZlínRSSŽ13. 10. 2017 16:003. (15. 10. 2017 08:00) 
56.TJ Sokol Mysločovice-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ12. 10. 2017 16:303. (13. 10. 2017 17:00) 
84.SK Slopné "B"-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II11. 10. 2017 18:304. (14. 10. 2017 18:00) 
144.KPST - SK Louky "B"-SK Rokytnice "B"RS IV B11. 10. 2017 18:003. (07. 10. 2017 13:00)SK Rokytnice
147.TJ Sokol Salaš-TJ Sokol Mysločovice "D"RS IV B11. 10. 2017 17:305. (20. 10. 2017 18:30) 
53.SK Slavičín "B"-Orel KašavaRSSŽ10. 10. 2017 17:003. (14. 10. 2017 17:00) 
116.Slovan Luhačovice "B"-Slovan Luhačovice "A"RS III10. 10. 2017 17:0010. (02. 12. 2017 14:30) 
54.SK Slopné-SK Slavičín "A"RSSŽ09. 10. 2017 17:003. (15. 10. 2017 11:00) 
108.TJ Sokol Kostelec "D"-ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"RS III08. 10. 2017 08:303. (08. 10. 2017 11:00) 
107.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-Slovan Luhačovice "B"RS III07. 10. 2017 17:003. (07. 10. 2017 18:00) 
145.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-SK Slopné "D"RS IV B05. 10. 2017 18:003. (08. 10. 2017 11:00)Spytihněv
132.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV A05. 10. 2017 17:304. (07. 10. 2017 14:00) 
80.SK Slopné "A"-KST Zlín "D"RS I05. 10. 2017 17:003. (06. 10. 2017 18:30) 
58.TJ Sokol Kostelec "B"-SK SlopnéRSSŽ04. 10. 2017 16:302. (08. 10. 2017 08:00) 
57.SK Slavičín "A"-TJ Sokol Kostelec "A"RSSŽ03. 10. 2017 17:302. (07. 10. 2017 14:00) 
59.TJ Jiskra Otrokovice-SK Slavičín "B"RSSŽ01. 10. 2017 17:302. (08. 10. 2017 15:00) 
106.ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"-SK Újezd "B"RS III30. 09. 2017 19:002. (30. 09. 2017 09:30) 
131.SK Slopné "C"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS IV A30. 09. 2017 14:003. (29. 09. 2017 18:30) 
82.Orel Zlín "C"-SK Louky "A"RS I29. 09. 2017 18:002. (30. 09. 2017 17:00) 
81.TJ Sokol Pohořelice-SK Slopné "A"RS I28. 09. 2017 17:302. (30. 09. 2017 18:30) 
60.ST Slovácká Sparta Spytihněv-SK Slavičín "B"RSSŽ27. 09. 2017 17:301. (30. 09. 2017 13:00) 
105.FS Napajedla "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III26. 09. 2017 20:002. (30. 09. 2017 17:00) 
62.SK Slavičín "A"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ26. 09. 2017 17:001. (30. 09. 2017 14:00) 
143.SK Slopné "D"-TJ Sokol SalašRS IV B22. 09. 2017 18:001. (24. 09. 2017 11:00) 
104.TJ Sokol Valašské Klobouky "A"-Slovan Luhačovice "A"RS III21. 09. 2017 17:001. (23. 09. 2017 18:00) 
130.TJ Sokol Kostelec "E"-SK Slopné "C"RS IV A20. 09. 2017 19:002. (24. 09. 2017 08:00) 
61.TJ Sokol Kostelec "A"-TJ Sokol Kostelec "B"RSSŽ20. 09. 2017 18:001. (01. 10. 2017 08:00) 
83.SK Slopné "A"-TJ Sokol Mysločovice "B"RS I16. 09. 2017 18:301. (22. 09. 2017 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy