Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
99.TK Autocolor Oslavice B-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III 18. (04. 03. 2018 09:00)Velká Bíteš
126.TJ Sokol Rovečné B-SK SázavaOP IV04. 03. 2018 09:0018. (04. 03. 2018 11:30)Sázava
103.SK Sokol Lhotky C-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV03. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 11:30) 
183.SK Moravec B-TJ Sokol Polnička DOS02. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 11:30) 
164.Sokol Vlkov-TJ Poděšín BOP V02. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 09:00) 
34.SK Sokol Lhotky B-Ostrov nad OslavouOP I02. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 09:00) 
101.TJ Sokol Nížkov C-TJ Sokol Malá LoseniceOP III02. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 09:00)Malá Losenice
35.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TJ Sokol Nížkov BOP I02. 03. 2018 17:0018. (04. 03. 2018 09:00) 
163.SK Moravec-TJ Sokol Nové Veselí COP V02. 03. 2018 16:3018. (04. 03. 2018 09:00) 
182.TJ Sokol Jámy B-TJ Sokol Malá Losenice BOS01. 03. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
102.TJ Netín B-KST BorovniceOP III01. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 09:00) 
31.TK Autocolor Oslavice-SK Sokol Lhotky BOP I23. 02. 2018 18:3017. (25. 02. 2018 09:00) 
60.SK Vídeň-SK Nové Dvory BOP II23. 02. 2018 18:3017. (25. 02. 2018 09:00) 
33.Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BOP I23. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
32.TJ Žďár nad Sázavou E-TJ Sokol RovečnéOP I23. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
62.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Žďár nad Sázavou GOP III23. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
162.SK Dolní Heřmanice B-TJ Sokol Nížkov DOP V23. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00)Nížkov
180.TJ Sokol Malá Losenice B-TJ Sokol Polnička DOS23. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 09:00) 
63.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Netín BOP III23. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
64.KST Borovnice-TJ Sokol Malá LoseniceOP III20. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 09:00) 
61.TJ Škrdlovice-TK Autocolor Oslavice BOP III20. 02. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
161.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK Dolní Heřmanice BOP V18. 02. 2018 17:0016. (18. 02. 2018 09:00)Dolní Heřmanice
159.TJ Velká Losenice-TJ Sokol Nové Veselí COP V18. 02. 2018 13:0016. (18. 02. 2018 09:00) 
104.SK Dolní Heřmanice-TJ PoděšínOP IV 16. (18. 02. 2018 09:00)Poděšín
179.SK Moravec B-KST Borovnice BOS18. 02. 2018 09:0016. (18. 02. 2018 11:30) 
107.TJ Sokol Jámy-SK SázavaOP IV17. 02. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
105.SK Sokol Lhotky C-SK VepřováOP IV16. 02. 2018 19:0016. (18. 02. 2018 11:30) 
68.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Netín BOP III16. 02. 2018 18:3015. (11. 02. 2018 09:00) 
58.TJ Žďár nad Sázavou F-SK VídeňOP II16. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 09:00) 
30.Stolní tenis Velké Meziříčí C-Ostrov nad OslavouOP I16. 02. 2018 17:0016. (18. 02. 2018 09:00) 
158.SK Moravec-Sokol VlkovOP V15. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 09:00)Vlkov
65.TJ Žďár nad Sázavou G-TJ ŠkrdloviceOP III15. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 09:00)Škrdlovice
160.TJ Sokol Nížkov D-TJ Poděšín BOP V14. 02. 2018 18:0016. (18. 02. 2018 11:30) 
67.TJ Škrdlovice-TJ Sokol Nížkov COP III 15. (11. 02. 2018 09:00)Nížkov
156.TJ Sokol Nové Veselí C-TJ Sokol Nížkov DOP V11. 02. 2018 09:0015. (11. 02. 2018 11:00) 
29.Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol Polnička BOP I09. 02. 2018 19:3015. (11. 02. 2018 09:00) 
28.TJ Sokol Nížkov B-TK Autocolor OslaviceOP I09. 02. 2018 19:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
155.TJ Poděšín B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V09. 02. 2018 18:3015. (11. 02. 2018 09:00)Velká Bíteš
55.Fryšava-TJ Nové Město na Moravě BOP II09. 02. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
27.TJ Žďár nad Sázavou E-SK Sokol Lhotky BOP I09. 02. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
57.SK Nové Dvory B-TJ Žďár nad Sázavou FOP II09. 02. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
157.Sokol Vlkov-TJ Velká LoseniceOP V09. 02. 2018 16:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
56.SK Vídeň-TJ ŘečiceOP II08. 02. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
106.TJ Sokol Nové Veselí B-SK Dolní HeřmaniceOP IV07. 02. 2018 18:3015. (11. 02. 2018 09:00) 
108.SK Sázava-TJ PoděšínOP IV 14. (04. 02. 2018 09:00)Poděšín
70.KST Borovnice-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III 14. (04. 02. 2018 09:00)Velká Bíteš
154.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol Nové Veselí COP V03. 02. 2018 14:0014. (04. 02. 2018 09:00) 
26.TK Autocolor Oslavice-TJ Spartak Velká BítešOP I03. 02. 2018 14:0014. (04. 02. 2018 09:00)Velká Bíteš
100.TJ Žďár nad Sázavou G-TJ Sokol Polnička COP III02. 02. 2018 18:0018. (04. 03. 2018 09:00) 
69.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Sokol Polnička COP III02. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 09:00) 
178.SK Nové Dvory C-TJ Sokol Jámy BOS02. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 09:00) 
177.TJ Sokol Jámy C-KST Borovnice BOS02. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 11:30) 
109.SK Sokol Lhotky C-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP IV02. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 11:30) 
54.TJ Jiskra Vojnův Městec-FryšavaOP II01. 02. 2018 18:0014. (04. 02. 2018 09:00) 
71.TJ Škrdlovice-KST BorovniceOP III01. 02. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
21.SK Sokol Lhotky B-TJ Sokol Polnička BOP I27. 01. 2018 17:3012. (21. 01. 2018 09:00) 
25.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TJ Sokol Polnička BOP I27. 01. 2018 13:3013. (28. 01. 2018 09:00) 
153.Sokol Vlkov-TJ Spartak Velká Bíteš COP V26. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
152.SK Dolní Heřmanice B-SK MoravecOP V26. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
110.Stolní tenis Velké Meziříčí D-SK Dolní HeřmaniceOP IV26. 01. 2018 17:3013. (28. 01. 2018 09:00) 
53.SK Nové Dvory B-SK Ježek Velké MeziříčíOP II25. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
52.SK Vídeň-TJ Nové Město na Moravě BOP II25. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
24.Ostrov nad Oslavou-TK Autocolor OslaviceOP I25. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00)Oslavice
51.Fryšava-TJ Sokol Nové VeselíOP II24. 01. 2018 18:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
149.SK Moravec-TJ Sokol Nížkov DOP V24. 01. 2018 18:0012. (21. 01. 2018 09:00) 
72.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Sokol Malá LoseniceOP III23. 01. 2018 18:3013. (28. 01. 2018 09:00) 
74.TJ Netín B-TJ Žďár nad Sázavou GOP III 12. (21. 01. 2018 09:00)Žďár
151.SK Dolní Heřmanice B-TJ Poděšín BOP V 12. (21. 01. 2018 09:00)Poděšín
111.TJ Sokol Jámy-TJ PoděšínOP IV 12. (21. 01. 2018 09:00)Poděšín
75.TJ Bory-TJ Sokol Nížkov COP III19. 01. 2018 18:3012. (21. 01. 2018 09:00) 
50.Fryšava-TJ NetínOP II19. 01. 2018 18:3012. (21. 01. 2018 09:00) 
23.TJ Sokol Nížkov B-TJ Spartak Velká BítešOP I19. 01. 2018 18:0012. (21. 01. 2018 09:00) 
22.TJ Žďár nad Sázavou E-Ostrov nad OslavouOP I19. 01. 2018 17:3012. (21. 01. 2018 09:00) 
150.TJ Nové Město na Moravě C-Sokol VlkovOP V19. 01. 2018 17:0012. (21. 01. 2018 09:00) 
112.SK Sokol Lhotky C-SK Dolní HeřmaniceOP IV18. 01. 2018 18:0012. (21. 01. 2018 11:30) 
59.TJ Nové Město na Moravě B-TJ Sokol Nové VeselíOP II16. 01. 2018 18:0017. (25. 02. 2018 09:00) 
73.KST Borovnice-TK Autocolor Oslavice BOP III16. 01. 2018 18:0012. (21. 01. 2018 09:00)Oslavice
49.TJ Řečice-SK Ježek Velké MeziříčíOP II14. 01. 2018 10:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
147.Sokol Vlkov-SK SvětnovOP V 11. (14. 01. 2018 09:00)Světnov
148.TJ Sokol Nížkov D-TJ Spartak Velká Bíteš COP V13. 01. 2018 15:0011. (14. 01. 2018 11:30) 
66.TK Autocolor Oslavice B-TJ Žďár nad Sázavou GOP III12. 01. 2018 18:0015. (11. 02. 2018 09:00) 
174.TJ Sokol Jámy B-SK Moravec BOS12. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
114.SK Sokol Lhotky C-TJ Sokol Rovečné BOP IV12. 01. 2018 18:0010. (07. 01. 2018 11:30) 
20.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TK Autocolor OslaviceOP I12. 01. 2018 17:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
113.TJ Poděšín-SK Sokol Lhotky COP IV11. 01. 2018 19:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
175.TJ Sokol Malá Losenice B-SK Nové Dvory COS11. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
19.Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol Nížkov BOP I11. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
47.TJ Netín-TJ Sokol Nové VeselíOP II11. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
48.SK Vídeň-FryšavaOP II10. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
146.TJ Poděšín B-SK MoravecOP V09. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00) 
77.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ ŠkrdloviceOP III 10. (07. 01. 2018 09:00)Škrdlovice
144.SK Moravec-TJ Spartak Velká Bíteš COP V06. 01. 2018 15:0010. (07. 01. 2018 09:00)Velká Bíteš
145.SK Dolní Heřmanice B-Sokol VlkovOP V05. 01. 2018 18:0010. (07. 01. 2018 09:00) 
81.TJ Škrdlovice-TJ BoryOP III05. 01. 2018 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
18.TJ Sokol Nížkov B-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BOP I05. 01. 2018 17:0010. (07. 01. 2018 09:00) 
76.TJ Škrdlovice-TJ Sokol Polnička COP III04. 01. 2018 18:0011. (14. 01. 2018 09:00)Polnička
46.TJ Netín-SK VídeňOP II02. 01. 2018 18:0010. (07. 01. 2018 09:00) 
181.TJ Sokol Jámy C-TJ Sokol Jámy BOS29. 12. 2017 18:0016. (18. 02. 2018 11:30) 
176.TJ Sokol Polnička D-SK Nové Dvory COS17. 12. 2017 09:0013. (28. 01. 2018 09:00) 
116.TJ Sokol Nové Veselí B-SK Sokol Lhotky COP IV15. 12. 2017 19:309. (10. 12. 2017 09:00) 
115.SK Sázava-TJ Sokol Rovečné BOP IV 9. (10. 12. 2017 09:00)Rovečné
173.TJ Sokol Jámy B-KST Borovnice BOS09. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
16.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem BOP I09. 12. 2017 15:009. (10. 12. 2017 09:00) 
78.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Sokol Nížkov COP III08. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
143.SK Dolní Heřmanice B-TJ Velká LoseniceOP V08. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
83.TJ Žďár nad Sázavou G-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III08. 12. 2017 18:008. (03. 12. 2017 09:00) 
79.TJ Sokol Polnička C-TJ Žďár nad Sázavou GOP III07. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
17.TJ Sokol Nížkov B-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I06. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
45.SK Vídeň-TJ Sokol Nové VeselíOP II06. 12. 2017 18:009. (10. 12. 2017 09:00) 
80.TJ Spartak Velká Bíteš B-TK Autocolor Oslavice BOP III05. 12. 2017 19:009. (10. 12. 2017 09:00)Oslavice
84.TJ Sokol Nížkov C-TJ Sokol Polnička COP III04. 12. 2017 18:308. (03. 12. 2017 09:00) 
172.TJ Sokol Jámy C-TJ Sokol SněžnéOS03. 12. 2017 09:008. (03. 12. 2017 11:30) 
142.Sokol Vlkov-TJ Sokol Nové Veselí COP V02. 12. 2017 16:008. (03. 12. 2017 09:00) 
14.TJ Sokol Nížkov B-TJ Sokol RovečnéOP I01. 12. 2017 19:007. (26. 11. 2017 09:00) 
44.SK Nové Dvory B-SK VídeňOP II01. 12. 2017 18:008. (03. 12. 2017 09:00) 
141.TJ Sokol Nížkov D-SK Dolní Heřmanice BOP V01. 12. 2017 18:008. (03. 12. 2017 11:30)Dolní Heřmanice
15.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TJ Spartak Velká BítešOP I01. 12. 2017 17:008. (03. 12. 2017 09:00) 
82.TK Autocolor Oslavice B-TJ ŠkrdloviceOP III28. 11. 2017 18:008. (03. 12. 2017 09:00) 
117.TJ Poděšín-SK Dolní HeřmaniceOP IV26. 11. 2017 17:007. (26. 11. 2017 09:00)Dolní Heřmanice
140.SK Dolní Heřmanice B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V26. 11. 2017 13:007. (26. 11. 2017 09:00) 
138.Sokol Vlkov-SK MoravecOP V26. 11. 2017 10:007. (26. 11. 2017 09:00)Moravec
171.TJ Sokol Jámy B-TJ Sokol Jámy COS25. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 09:00) 
118.SK Vepřová-SK Sokol Lhotky COP IV24. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 09:00) 
85.TJ Škrdlovice-TJ Žďár nad Sázavou GOP III24. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 09:00)Žďár
11.TK Autocolor Oslavice-TJ Sokol Nížkov BOP I24. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
87.TJ Sokol Nížkov C-TJ ŠkrdloviceOP III22. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
139.TJ Poděšín B-TJ Sokol Nížkov DOP V21. 11. 2017 18:307. (26. 11. 2017 09:00) 
43.SK Nové Dvory B-TJ Sokol Nové VeselíOP II21. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 09:00) 
13.Ostrov nad Oslavou-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I21. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 09:00) 
137.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Poděšín BOP V 6. (19. 11. 2017 09:00)Poděšín
88.TJ Netín B-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III18. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
119.SK Sázava-TJ Sokol JámyOP IV17. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
42.TJ Řečice-SK VídeňOP II15. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
12.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B-SK Sokol Lhotky BOP I15. 11. 2017 18:007. (26. 11. 2017 10:00) 
120.TJ Poděšín-SK SázavaOP IV 5. (12. 11. 2017 09:00)Sázava
89.TJ Spartak Velká Bíteš B-KST BorovniceOP III11. 11. 2017 18:005. (12. 11. 2017 09:00)Borovnice
135.Sokol Vlkov-TJ Sokol Nížkov DOP V11. 11. 2017 16:005. (12. 11. 2017 09:00) 
10.TJ Spartak Velká Bíteš-TK Autocolor OslaviceOP I11. 11. 2017 15:305. (12. 11. 2017 09:00)Oslavice
168.TJ Sokol Jámy B-TJ Sokol SněžnéOS11. 11. 2017 09:003. (29. 10. 2017 09:00) 
136.SK Dolní Heřmanice B-SK SvětnovOP V10. 11. 2017 18:155. (12. 11. 2017 09:00)Světnov
86.TJ Žďár nad Sázavou G-TK Autocolor Oslavice BOP III10. 11. 2017 18:006. (19. 11. 2017 09:00) 
170.TJ Sokol Jámy B-SK Nové Dvory COS10. 11. 2017 18:005. (12. 11. 2017 09:00) 
95.TJ Sokol Nížkov C-TJ BoryOP III10. 11. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
9.Stolní tenis Velké Meziříčí C-SK Sokol Lhotky BOP I10. 11. 2017 17:005. (12. 11. 2017 09:00) 
169.TJ Sokol Malá Losenice B-SK Moravec BOS09. 11. 2017 18:005. (12. 11. 2017 09:00) 
91.KST Borovnice-TJ ŠkrdloviceOP III09. 11. 2017 18:004. (05. 11. 2017 09:00) 
8.TK Autocolor Oslavice-Ostrov nad OslavouOP I 4. (05. 11. 2017 09:00)Ostrov nad Oslavou
121.TJ Sokol Nové Veselí B-TJ Sokol Rovečné BOP IV03. 11. 2017 19:305. (12. 11. 2017 09:00) 
90.TJ Netín B-TK Autocolor Oslavice BOP III02. 11. 2017 19:304. (05. 11. 2017 09:00) 
167.KST Borovnice B-SK Nové Dvory COS02. 11. 2017 18:303. (29. 10. 2017 09:00) 
7.Ostrov nad Oslavou-TJ Žďár nad Sázavou EOP I02. 11. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
133.TJ Poděšín B-SK Dolní Heřmanice BOP V02. 11. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00)Dolní Heřmanice
92.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III01. 11. 2017 18:004. (05. 11. 2017 09:00) 
40.SK Nové Dvory B-TJ Nové Město na Moravě BOP II31. 10. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
134.TJ Sokol Nížkov D-TJ Velká LoseniceOP V31. 10. 2017 18:004. (05. 11. 2017 11:30) 
122.TJ Poděšín-TJ Sokol JámyOP IV29. 10. 2017 11:303. (29. 10. 2017 09:00)Jámy
166.TJ Sokol Jámy C-SK Moravec BOS28. 10. 2017 20:003. (29. 10. 2017 11:30) 
131.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol Nížkov DOP V28. 10. 2017 15:302. (22. 10. 2017 09:00) 
6.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B-TK Autocolor OslaviceOP I27. 10. 2017 19:003. (29. 10. 2017 10:00) 
94.TJ Žďár nad Sázavou G-TJ Netín BOP III27. 10. 2017 18:303. (29. 10. 2017 13:00)Netín
123.SK Vepřová-SK SázavaOP IV27. 10. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
132.Sokol Vlkov-TJ Nové Město na Moravě COP V27. 10. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
93.TK Autocolor Oslavice B-KST BorovniceOP III26. 10. 2017 18:303. (29. 10. 2017 09:00)Borovnice
39.TJ Řečice-TJ Sokol Nové VeselíOP II26. 10. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
96.TJ Sokol Polnička C-TJ ŠkrdloviceOP III26. 10. 2017 18:002. (22. 10. 2017 09:00) 
41.SK Vídeň-TJ Jiskra Vojnův MěstecOP II26. 10. 2017 18:003. (29. 10. 2017 09:00) 
130.SK Světnov-Sokol VlkovOP V 2. (22. 10. 2017 09:00)Vlkov
129.SK Dolní Heřmanice B-TJ Sokol Nové Veselí COP V21. 10. 2017 18:002. (22. 10. 2017 09:00) 
97.TJ Škrdlovice-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III21. 10. 2017 15:001. (15. 10. 2017 09:00)Velká Bíteš
5.TK Autocolor Oslavice-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I20. 10. 2017 18:302. (22. 10. 2017 09:00) 
38.Fryšava-SK VídeňOP II20. 10. 2017 18:002. (22. 10. 2017 09:00) 
37.TJ Sokol Nové Veselí-TJ NetínOP II18. 10. 2017 18:302. (22. 10. 2017 09:00) 
165.SK Moravec B-TJ Sokol Jámy BOS18. 10. 2017 18:002. (22. 10. 2017 11:30) 
4.TJ Sokol Nížkov B-Ostrov nad OslavouOP I18. 10. 2017 18:002. (22. 10. 2017 09:00) 
125.TJ Sokol Rovečné B-SK Sokol Lhotky COP IV15. 10. 2017 09:001. (15. 10. 2017 11:30) 
127.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK MoravecOP V14. 10. 2017 15:301. (15. 10. 2017 09:00) 
2.TJ Sokol Polnička B-TK Autocolor OslaviceOP I13. 10. 2017 19:301. (15. 10. 2017 09:00) 
3.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem B-TJ Sokol Nížkov BOP I13. 10. 2017 18:001. (15. 10. 2017 10:00) 
124.SK Dolní Heřmanice-SK SázavaOP IV13. 10. 2017 18:001. (15. 10. 2017 09:00) 
128.Sokol Vlkov-SK Dolní Heřmanice BOP V13. 10. 2017 18:001. (15. 10. 2017 09:00) 
98.TJ Žďár nad Sázavou G-TJ Sokol Malá LoseniceOP III13. 10. 2017 17:001. (15. 10. 2017 09:00) 
36.SK Nové Dvory B-FryšavaOP II11. 10. 2017 17:301. (15. 10. 2017 09:00) 
1.TJ Sokol Rovečné-SK Sokol Lhotky BOP I10. 10. 2017 18:301. (15. 10. 2017 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS