Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
16.TJ Sokol Klimkovice-SSVČ Don BoscoMěP I06. 04. 2018 19:4522. (06. 04. 2018 19:15) 
86.TTC Ostrava 2016 B-SK Vřesina LT FMěP V04. 04. 2018 17:0022. (02. 04. 2018 17:00) 
62.SK - Svinov F-TJ Sokol Horní Lhota BMěP IV03. 04. 2018 18:0020. (07. 03. 2018 18:00) 
85.TJ Sokol Horní Lhota C-TJ Sokol Kr. Pole CMěP V31. 03. 2018 14:0022. (04. 04. 2018 18:00) 
39.TJ Sokol Hrabůvka C-TJ Ostrava KST FMěP II28. 03. 2018 18:0022. (04. 04. 2018 18:00) 
15.SK - Svinov C-TJ Sokol Hrabůvka BMěP I28. 03. 2018 18:0022. (03. 04. 2018 18:30) 
52.SK - Svinov E-TJ Sokol Výškovice BMěP III27. 03. 2018 18:3021. (21. 03. 2018 18:00) 
38.TJ Sokol Polanka-TJ Sokol PřívozMěP II27. 03. 2018 17:0022. (03. 04. 2018 17:00) 
37.TJ Ostrava KST F-TJ Sokol Radvanice CMěP II23. 03. 2018 17:3021. (23. 03. 2018 18:00) 
81.SSVČ Don Bosco C-TJ Sokol Horní Lhota CMěP V21. 03. 2018 18:0020. (06. 03. 2018 17:30) 
53.TTC TJ Baník Rychvald-Orel TřeboviceMěP III21. 03. 2018 17:0021. (21. 03. 2018 18:00) 
63.Salesiánský DDM Ostrava-TJ Ostrava KST GMěP IV20. 03. 2018 18:0021. (20. 03. 2018 17:00) 
14.SSVČ Don Bosco-VSK VŠB - TU Ostrava BMěP I16. 03. 2018 18:0020. (09. 03. 2018 18:00) 
13.TJ Sokol Radvanice B-SK - Svinov CMěP I16. 03. 2018 17:0019. (02. 03. 2018 17:00) 
12.VSK VŠB - TU Ostrava B-USP MuglinovMěP I15. 03. 2018 19:3019. (26. 02. 2018 19:30) 
84.SK Vřesina LT G-TJ Sokol Proskovice BMěP V15. 03. 2018 17:0022. (06. 04. 2018 16:30) 
78.TJ Sokol Horní Lhota C-TTC Ostrava 2016 BMěP V15. 03. 2018 17:0019. (04. 03. 2018 14:00) 
34.TJ Sokol Hrabůvka C-TJ Sokol PřívozMěP II14. 03. 2018 18:0018. (21. 02. 2018 18:00) 
49.SK - Svinov E-SSVČ Don Bosco BMěP III13. 03. 2018 17:3016. (07. 02. 2018 18:00) 
82.TTC Ostrava 2016 B-TJ Sokol Hrabůvka EMěP V12. 03. 2018 17:0020. (05. 03. 2018 17:00) 
32.SK - Svinov D-TJ Sokol Radvanice CMěP II10. 03. 2018 14:0017. (13. 02. 2018 18:30) 
80.TJ Sokol Kr. Pole C-SK Vřesina LT EMěP V07. 03. 2018 18:3020. (07. 03. 2018 18:00) 
79.TJ Sokol Proskovice B-SSVČ Don Bosco CMěP V07. 03. 2018 18:0019. (04. 03. 2018 09:00) 
35.TJ Sokol Radvanice C-TJ Sokol PolankaMěP II07. 03. 2018 17:0020. (09. 03. 2018 17:00) 
51.TTC TJ Baník Rychvald-Orel Stará Bělá CMěP III28. 02. 2018 17:0019. (28. 02. 2018 18:00) 
77.TJ Sokol Kr. Pole D-TJ Sokol Proskovice BMěP V27. 02. 2018 18:0016. (07. 02. 2018 18:00) 
33.TJ Sokol Klimkovice B-TJ Sokol PolankaMěP II21. 02. 2018 18:1518. (25. 02. 2018 10:00) 
31.TJ Ostrava KST F-SK Vřesina LT BMěP II19. 02. 2018 18:3016. (09. 02. 2018 18:00) 
61.TJ Sokol Radvanice D-SK Vřesina LT DMěP IV19. 02. 2018 16:3017. (12. 02. 2018 16:30) 
50.TTC TJ Baník Rychvald-TJ Sokol Horní LhotaMěP III14. 02. 2018 17:0017. (14. 02. 2018 18:00) 
60.TJ Ostrava KST G-Orel Třebovice BMěP IV12. 02. 2018 18:3015. (02. 02. 2018 18:00) 
75.TTC Ostrava 2016 B-SK Vřesina LT GMěP V09. 02. 2018 17:0016. (05. 02. 2018 17:00) 
30.TJ Sokol Radvanice C-TJ Sokol Klimkovice BMěP II07. 02. 2018 17:0016. (09. 02. 2018 17:00) 
29.TJ Sokol Kr. Pole-TJ Sokol PolankaMěP II06. 02. 2018 18:0014. (25. 01. 2018 18:00) 
73.TTC Ostrava 2016 B-Orel Stará Bělá EMěP V05. 02. 2018 18:0014. (22. 01. 2018 17:00) 
11.TJ Sokol Proskovice-TJ Sokol KlimkoviceMěP I31. 01. 2018 18:3015. (02. 02. 2018 18:30) 
28.TJ Sokol Klimkovice B-TJ Ostrava KST FMěP II31. 01. 2018 17:1513. (21. 01. 2018 10:00) 
48.TTC TJ Baník Rychvald-TJ B. P. BezručMěP III31. 01. 2018 17:0015. (31. 01. 2018 18:00) 
10.TJ Sokol Radvanice B-VSK VŠB - TU Ostrava BMěP I31. 01. 2018 17:0015. (02. 02. 2018 17:00) 
46.SSVČ Don Bosco B-Orel TřeboviceMěP III22. 01. 2018 17:3012. (09. 01. 2018 17:30) 
71.TJ Sokol Kr. Pole D-Orel Stará Bělá EMěP V17. 01. 2018 18:0012. (10. 01. 2018 18:00) 
47.TTC TJ Baník Rychvald-SSVČ Don Bosco BMěP III17. 01. 2018 17:0013. (17. 01. 2018 18:00) 
9.Orel Stará Bělá B-SSVČ Don BoscoMěP I11. 01. 2018 18:0012. (12. 01. 2018 18:00) 
36.TJ B. Š. Mar. Hory B-TJ B. Š. Mar. Hory CMěP II15. 12. 2017 17:0020. (08. 03. 2018 17:00) 
69.TJ Sokol Kr. Pole C-TJ Sokol Horní Lhota CMěP V13. 12. 2017 18:0011. (10. 12. 2017 14:00) 
6.TJ Sokol Proskovice-SK Vřesina LTMěP I13. 12. 2017 18:008. (17. 11. 2017 18:30) 
68.TJ Sokol Proskovice B-SK Vřesina LT GMěP V13. 12. 2017 17:3011. (10. 12. 2017 09:00) 
26.SK - Svinov D-TJ Sokol Klimkovice BMěP II13. 12. 2017 17:0011. (05. 12. 2017 18:30) 
27.TJ Ostrava KST F-TJ Sokol Hrabůvka CMěP II11. 12. 2017 18:3011. (08. 12. 2017 18:00) 
4.Orel Stará Bělá B-SK Vřesina LTMěP I07. 12. 2017 18:006. (02. 11. 2017 18:00) 
70.SK Vřesina LT F-TTC Ostrava 2016 BMěP V07. 12. 2017 16:0011. (07. 12. 2017 18:00) 
8.TJ Sokol Hrabůvka B-SK - Svinov CMěP I05. 12. 2017 18:3011. (05. 12. 2017 18:00) 
7.TJ Sokol Klimkovice-VSK VŠB - TU Ostrava BMěP I29. 11. 2017 18:0010. (01. 12. 2017 19:15) 
59.TJ Ostrava KST G-SK Vřesina LT DMěP IV27. 11. 2017 18:309. (24. 11. 2017 18:00) 
45.TJ Sokol Hrabůvka D-Orel Stará Bělá CMěP III23. 11. 2017 19:009. (22. 11. 2017 17:30) 
44.TJ Sokol Výškovice B-TJ Sokol Hrabůvka DMěP III20. 11. 2017 17:008. (17. 11. 2017 17:00) 
25.TJ Ostrava KST F-SK - Svinov DMěP II17. 11. 2017 15:008. (17. 11. 2017 18:00) 
5.TJ Sokol Klimkovice-TJ Sokol VýškoviceMěP I15. 11. 2017 18:008. (17. 11. 2017 19:15) 
43.SSVČ Don Bosco B-VSK VŠB - TU Ostrava CMěP III15. 11. 2017 17:307. (07. 11. 2017 17:30) 
58.TJ Ostrava KST G-SK - Svinov FMěP IV13. 11. 2017 18:307. (10. 11. 2017 18:00) 
24.TJ Sokol Radvanice C-TJ Sokol Kr. PoleMěP II13. 11. 2017 17:008. (17. 11. 2017 17:00) 
42.TJ Sokol Výškovice B-Orel TřeboviceMěP III13. 11. 2017 17:006. (03. 11. 2017 17:00) 
66.TJ Sokol Proskovice B-TTC Ostrava 2016 BMěP V12. 11. 2017 17:007. (12. 11. 2017 09:00) 
23.TJ Sokol Polanka-TJ Sokol Klimkovice BMěP II30. 10. 2017 17:007. (07. 11. 2017 17:00) 
67.SK Vřesina LT E-TJ Sokol Kr. Pole CMěP V29. 10. 2017 17:009. (24. 11. 2017 19:00) 
57.Orel Stará Bělá D-TJ Ostrava KST GMěP IV26. 10. 2017 18:006. (02. 11. 2017 18:00) 
2.USP Muglinov-TJ B. Š. Mar. HoryMěP I25. 10. 2017 18:302. (27. 09. 2017 18:30) 
21.TJ Sokol Klimkovice B-TJ Sokol Radvanice CMěP II25. 10. 2017 18:005. (22. 10. 2017 10:00) 
56.TJ Ostrava KST G-TJ Sokol Přívoz BMěP IV23. 10. 2017 18:301. (22. 09. 2017 18:00) 
22.TJ B. Š. Mar. Hory C-SK - Svinov DMěP II19. 10. 2017 18:155. (19. 10. 2017 17:30) 
41.TJ Sokol Hrabůvka D-TJ B. P. BezručMěP III18. 10. 2017 18:305. (18. 10. 2017 17:30) 
65.SK Vřesina LT E-SK Vřesina LT FMěP V15. 10. 2017 17:005. (20. 10. 2017 19:00) 
40.VSK VŠB - TU Ostrava C-Orel Stará Bělá CMěP III05. 10. 2017 19:302. (28. 09. 2017 19:30) 
18.TJ B. Š. Mar. Hory C-SK Vřesina LT BMěP II03. 10. 2017 17:302. (28. 09. 2017 17:30) 
20.TJ Ostrava KST F-TJ Sokol Klimkovice BMěP II02. 10. 2017 18:302. (29. 09. 2017 18:00) 
19.TJ Sokol Kr. Pole-TTC MG Odra GAS Vratimov CMěP II02. 10. 2017 18:002. (28. 09. 2017 18:00) 
17.TJ Sokol Radvanice C-TJ Sokol PřívozMěP II02. 10. 2017 17:002. (29. 09. 2017 17:00) 
64.TTC TJ Baník Rychvald B-TJ Sokol Proskovice BMěP V01. 10. 2017 17:002. (27. 09. 2017 18:00) 
54.Orel Stará Bělá D-Orel Třebovice BMěP IV30. 09. 2017 13:001. (21. 09. 2017 18:00) 
3.TJ Sokol Klimkovice-Orel Stará Bělá BMěP I27. 09. 2017 18:002. (29. 09. 2017 19:15) 
76.SK Vřesina LT F-SK Vřesina LT EMěP V15. 09. 2017 19:0016. (08. 02. 2018 18:00) 
83.SK Vřesina LT E-SK Vřesina LT GMěP V15. 09. 2017 16:3021. (23. 03. 2018 19:00) 
72.TJ Sokol Kr. Pole C-TJ Sokol Kr. Pole DMěP V13. 09. 2017 18:0013. (17. 01. 2018 18:00) 
55.SK - Svinov F-TTC MG Odra GAS Vratimov EMěP IV13. 09. 2017 18:001. (20. 09. 2017 18:00) 
1.SK - Svinov C-VSK VŠB - TU Ostrava BMěP I12. 09. 2017 18:001. (19. 09. 2017 18:30) 
74.SK Vřesina LT G-SK Vřesina LT FMěP V08. 09. 2017 17:0015. (02. 02. 2018 16:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy