Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
27.TJ Sokol Osek A-TJ Sokol Tovačov C3.třída22. 03. 2018 18:0021. (08. 03. 2018 18:00) 
46.T.J. Sokol Vlkoš-STK Hradčany D5.třídy21. 03. 2018 18:3018. (18. 02. 2018 09:00) 
17.TJ Spartak Milotice nad Bečvou B-TJ Sokol Opatovice B2.třída16. 03. 2018 18:0021. (09. 03. 2018 18:00) 
2.TJ Sokol Čekyně A-TJ Sokol Tovačov B1.třída14. 03. 2018 18:3021. (09. 03. 2018 18:00) 
18.ST Rajnochovice A-TJ Sokol Dolní Újezd B2.třída13. 03. 2018 19:0020. (01. 03. 2018 19:00) 
34.TJ Sokol Opatovice C-TJ Chropyně D4.třídy11. 03. 2018 15:0019. (25. 02. 2018 09:00) 
44.Sportovní klub Rakov C-STK Hradčany D5.třídy10. 03. 2018 18:0022. (16. 03. 2018 18:00) 
29.TJ Hustopeče nad Bečvou B-Stolní tenis klub Komárno3.třída04. 03. 2018 14:0018. (16. 02. 2018 18:30) 
3.TJ Sokol Jezernice B-TJ Sokol Buk B1.třída 20. (02. 03. 2018 19:00)Kulturní dům v Buku
47.Sportovní klub Rakov C-SK Přerov E5.třídy02. 03. 2018 18:0018. (16. 02. 2018 18:00) 
35.TJ Chropyně D-TJ Sigma Cidemat Hranice D4.třídy28. 02. 2018 18:0018. (18. 02. 2018 09:00) 
28.TJ Hustopeče nad Bečvou B-TJ Sokol Kojetín D3.třída 19. (23. 02. 2018 18:30)odloženo
30.TJ Sokol Černotín A-TJ Sokol Čekyně B3.třída23. 02. 2018 18:3016. (02. 02. 2018 18:30) 
4.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Buk B1.třída21. 02. 2018 19:0018. (18. 02. 2018 09:00) 
45.T.J. Sokol Vlkoš-TJ Sigma Hranice E5.třídy21. 02. 2018 18:3019. (25. 02. 2018 09:00) 
48.TJ Sigma Hranice E-TJ Sokol Dolní Újezd E5.třídy20. 02. 2018 19:0018. (16. 02. 2018 18:00) 
5.TJ Chropyně C-TJ Sokol Tovačov B1.třída16. 02. 2018 18:3017. (09. 02. 2018 18:30) 
19.TJ Sokol Dolní Újezd A-SDH Hlinsko B2.třída14. 02. 2018 18:0017. (09. 02. 2018 18:00) 
20.TJ Sokol Dolní Újezd B-TJ Sokol Opatovice B2.třída12. 02. 2018 18:3017. (09. 02. 2018 18:00) 
49.STK Hradčany D-TJ Sigma Hranice E5.třídy11. 02. 2018 13:0017. (11. 02. 2018 09:00) 
21.TJ Hustopeče nad Bečvou A-TJ Sokol Dolní Újezd B2.třída09. 02. 2018 18:0016. (04. 02. 2018 09:00) 
52.SK Přerov E-STK Hradčany D5.třídy09. 02. 2018 16:0013. (12. 01. 2018 18:00) 
36.TJ Sigma Cidemat Hranice D-ST Rajnochovice B4.třídy07. 02. 2018 18:0015. (26. 01. 2018 18:00) 
6.TJ Sokol Tovačov B-TJ Sokol Jezernice B1.třída06. 02. 2018 18:3016. (04. 02. 2018 09:00) 
31.SDH Hlinsko C-TJ Sokol Loučka B3.třída30. 01. 2018 18:0016. (02. 02. 2018 18:00) 
22.TJ Spartak Milotice nad Bečvou B-TJ Sokol Dolní Újezd B2.třída29. 01. 2018 18:3015. (26. 01. 2018 18:00) 
50.T.J. Sokol Vlkoš-SK Přerov E5.třídy28. 01. 2018 15:0014. (21. 01. 2018 09:00) 
37.TJ Sokol Dolní Újezd D-TJ Chropyně D4.třídy23. 01. 2018 18:3014. (19. 01. 2018 18:00) 
51.Střelecký klub Polom-Sportovní klub Rakov C5.třídy19. 01. 2018 18:0014. (21. 01. 2018 09:00) 
39.TJ Sigma Cidemat Hranice D-SK Všechovice4.třídy17. 01. 2018 18:0013. (12. 01. 2018 18:00) 
23.TJ Sokol Dolní Újezd B-TJ Sokol Kojetín C2.třída15. 01. 2018 18:3013. (12. 01. 2018 18:00) 
1.TJ Sokol Buk B-TJ Sokol Tovačov B1.třída15. 01. 2018 18:3013. (12. 01. 2018 18:30) 
38.Stolní tenis Radkovy-TJ Sokol Dolní Újezd C4.třídy10. 01. 2018 18:0013. (12. 01. 2018 18:00) 
40.TJ Sigma Cidemat Hranice D-TJ Sokol Dolní Újezd D4.třídy20. 12. 2017 17:3011. (08. 12. 2017 18:00) 
8.TJ Sokol Lipník nad Bečvou A-TJ Sokol Buk B1.třída18. 12. 2017 18:3010. (01. 12. 2017 18:00) 
7.TJ Sokol Buk B-SK Přerov D1.třída15. 12. 2017 18:3011. (08. 12. 2017 18:30) 
56.SK Přerov E-TJ Sigma Hranice E5.třídy15. 12. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
24.TJ Sokol Opatovice A-TJ Sokol Dolní Újezd A2.třída14. 12. 2017 18:0011. (11. 12. 2017 18:00) 
55.SDH Špičky-TJ Sokol Dolní Újezd E5.třídy13. 12. 2017 18:009. (23. 11. 2017 18:00) 
54.Střelecký klub Polom-T.J. Sokol Vlkoš5.třídy10. 12. 2017 09:0010. (03. 12. 2017 09:00) 
53.SDH Špičky-TJ Sigma Hranice E5.třídy07. 12. 2017 18:0011. (08. 12. 2017 18:00) 
9.TJ Sokol Kojetín B-TJ Sokol Lipník nad Bečvou A1.třída06. 12. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
41.Stolní tenis Radkovy-SK Všechovice4.třídy06. 12. 2017 18:0010. (01. 12. 2017 18:00) 
57.TJ Sokol Dolní Újezd E-SK Přerov E5.třídy05. 12. 2017 18:008. (16. 11. 2017 18:00) 
58.STK Hradčany D-T.J. Sokol Vlkoš5.třídy29. 11. 2017 18:307. (12. 11. 2017 09:00)Sokol Vlkoš
11.TJ Sokol Dřevohostice-SDH Hlinsko A1.třída22. 11. 2017 19:008. (19. 11. 2017 09:00) 
10.TJ Sokol Loučka A-TJ Sokol Buk B1.třída22. 11. 2017 18:308. (17. 11. 2017 18:30) 
32.TJ Sokol Loučka B-TJ Sokol Kojetín D3.třída14. 11. 2017 18:007. (09. 11. 2017 18:00) 
12.TJ Sokol Buk B-TJ Sokol Dřevohostice1.třída13. 11. 2017 18:307. (10. 11. 2017 18:30) 
25.TJ Hustopeče nad Bečvou A-TJ Sokol Brodek u Přerova2.třída12. 11. 2017 09:008. (19. 11. 2017 09:00) 
13.TJ Sokol Čekyně A-TJ Sokol Buk B1.třída08. 11. 2017 18:306. (03. 11. 2017 18:00) 
14.TJ Sokol Buk B-TJ Spartak Milotice nad Bečvou A1.třída30. 10. 2017 19:005. (27. 10. 2017 18:30) 
26.TJ Sokol Dolní Újezd B-TJ Spartak Milotice nad Bečvou B2.třída25. 10. 2017 18:004. (20. 10. 2017 18:00) 
33.TJ Sokol Tovačov C-TJ Sokol Kojetín D3.třída24. 10. 2017 19:305. (30. 10. 2017 18:30) 
42.TJ Sokol Dolní Újezd D-SK Všechovice4.třídy23. 10. 2017 18:004. (20. 10. 2017 18:00) 
60.Sportovní klub Rakov C-T.J. Sokol Vlkoš5.třídy20. 10. 2017 18:001. (29. 09. 2017 18:00) 
16.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Tovačov B1.třída18. 10. 2017 19:001. (01. 10. 2017 09:00) 
43.TJ Chropyně D-TJ Sokol Dolní Újezd D4.třídy16. 10. 2017 18:303. (15. 10. 2017 09:00) 
59.STK Hradčany D-SK Přerov E5.třídy15. 10. 2017 10:002. (08. 10. 2017 09:00)SK Přerov
15.TJ Sokol Tovačov B-TJ Sokol Buk B1.třída10. 10. 2017 19:002. (08. 10. 2017 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy