Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
134.TJ Sokol Studená-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD13. 04. 2019 15:00PO (14. 04. 2019 10:00) 
167.HB Ostrov Havlíčkův Brod-TJ Ostrava KST C2LMB13. 04. 2019 15:00PO (14. 04. 2019 10:00) 
124.TJ Jiskra Holice-TJ Tesla Pardubice3LMC13. 04. 2019 14:00PO (14. 04. 2019 10:00) 
178.TTC Litoměřice-KST Jirkov TECHNOLINE2LŽB07. 04. 2019 16:30PO (07. 04. 2019 10:00) 
195.SK - Svinov-SK Frýdlant n.O.2LŽC07. 04. 2019 14:00PO (14. 04. 2019 10:00) 
111.SKST Baník Most-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3LMB06. 04. 2019 14:00PO (06. 04. 2019 15:00) 
177.KST Jirkov TECHNOLINE-TTC Litoměřice2LŽB06. 04. 2019 09:30PO (06. 04. 2019 15:00) 
88.TTC Ostrava 2016-TJ Ostrava KSTExL M 18. (05. 04. 2019 18:00)Utkání se odehraje v herně TJ Ostrava KST na Várenské ulici.
194.SK - Svinov-SK Frýdlant n.O.2LŽC05. 04. 2019 18:00PO (07. 04. 2019 10:00) 
193.SK Frýdlant n.O.-SK - Svinov2LŽC03. 04. 2019 18:00PO (06. 04. 2019 15:00) 
50.ST EUROMASTER Kolín-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA1LM24. 03. 2019 10:0025. (23. 03. 2019 16:00)v herně ST EUROMASTER Kolín
67.TJ Střížkov-AC Sparta Praha B3LMA 22. (24. 03. 2019 10:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
122.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMC23. 03. 2019 17:0021. (23. 03. 2019 16:30) 
123.DTJ Hradec Králové C-SKST Liberec E3LMC23. 03. 2019 16:0021. (23. 03. 2019 15:00) 
176.TJ ABC Branik-TTC Brandýs nad Labem2LŽB23. 03. 2019 15:3022. (23. 03. 2019 16:30) 
68.TJ Střížkov-TJ Lokomotiva Vršovice3LMA 21. (23. 03. 2019 15:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
192.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-SK Frýdlant n.O.2LŽC 22. (23. 03. 2019 14:30)Petřivalského 1, Přerov
166.ASK Tatra Kopřivnice-TJ Tatran KRPA Hostinné2LMB23. 03. 2019 14:0021. (23. 03. 2019 15:00) 
191.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-SK - Svinov2LŽC 21. (23. 03. 2019 10:00)Petřivalského 1, Přerov
133.TJ Jiskra Strážnice-Tělovýchovná jednota Mikulčice3LMD22. 03. 2019 18:0022. (24. 03. 2019 10:00) 
51.TJ Ostrava KST B-TTC Siko Orlová1LM22. 03. 2019 18:0025. (23. 03. 2019 15:00) 
150.TJ Sokol Šarovy z.s.-TTC Poruba Ostrava3LME22. 03. 2019 16:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
132.SKST Mart Hodonín B-Tělovýchovná jednota Mikulčice3LMD21. 03. 2019 18:3021. (23. 03. 2019 14:00) 
149.TJ Sokol Šarovy z.s.-TJ Ostrava KST D3LME21. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 14:00) 
86.SF SKK EL Niňo Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M21. 03. 2019 18:0017. (22. 03. 2019 18:00) 
87.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Ostrava KSTExL M17. 03. 2019 15:0017. (21. 03. 2019 18:00) 
85.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SKST EUROMASTER LiberecExL M15. 03. 2019 18:0016. (15. 03. 2019 18:40) 
151.Orel Zlín-TJ Ostrava KST D3LME14. 03. 2019 18:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
173.T.J. Sokol Vsetín-MK Řeznovice B1LŽB10. 03. 2019 12:0021. (23. 03. 2019 10:00) 
171.TJ Sokol Líšeň-SKST Mart Hodonín C1LŽB10. 03. 2019 10:0019. (09. 03. 2019 10:00) 
165.KST Slezan Opava-TTC Siko Orlová B2LMB 20. (10. 03. 2019 10:00)České školy 108/2, Chvalíkovice
110.TJ Batesta Chodov-TTC Ústí nad Labem3LMB09. 03. 2019 16:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
190.SK - Svinov-Sportovní klub Jihlava2LŽC09. 03. 2019 14:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
40.TTC Kovářov-Union Plzeň2LŽA09. 03. 2019 14:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
49.SKST Warmnis Liberec B-TJ Ostrava KST B1LM09. 03. 2019 14:0023. (09. 03. 2019 15:00) 
64.SK Pedagog ČB-TTC Litoměřice2LMA09. 03. 2019 14:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
65.TJ Tatran Sedlčany-TTC Bělá pod Bezdězem2LMA09. 03. 2019 14:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
24.SKST Vlašim-SKST Mart Hodonín A - StavoimpexELŽ09. 03. 2019 11:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
39.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Králův Dvůr Queens2LŽA09. 03. 2019 11:0019. (09. 03. 2019 10:00)Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
27.SK Dobré-SKST Baník HavířovELŽ08. 03. 2019 15:0019. (08. 03. 2019 18:00) 
148.TJ Ostrava KST D-TTC Bolatice3LME07. 03. 2019 20:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
172.MK Řeznovice B-SKST Mart Hodonín C1LŽB05. 03. 2019 18:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
66.SKST Liberec C-SF SKK EL Niňo Praha C2LMA03. 03. 2019 11:0021. (22. 03. 2019 18:00) 
22.SKST Vlašim-SKST Mart Hodonín BELŽ26. 02. 2019 17:0019. (08. 03. 2019 18:00) 
69.TJ Střížkov-KST Rakovník3LMA 18. (24. 02. 2019 10:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
175.TJ ABC Branik-SKST Děčín2LŽB23. 02. 2019 15:3018. (23. 02. 2019 16:30) 
71.TJ Střížkov-TJ Sokol Plzeň V.3LMA 17. (23. 02. 2019 15:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
189.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-Sportovní klub Jihlava2LŽC 18. (23. 02. 2019 14:30)Petřivalského 1, Přerov
145.TJ Chropyně-KST Vsetín z.s3LME23. 02. 2019 13:3017. (23. 02. 2019 14:00) 
108.SKST Baník Most-SK Štětí3LMB23. 02. 2019 13:3017. (23. 02. 2019 15:00) 
38.TJ Hrádek-TJ AVIA Čakovice2LŽA23. 02. 2019 13:3018. (23. 02. 2019 15:00) 
48.Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.-SKST Warmnis Liberec B1LM23. 02. 2019 11:3021. (23. 02. 2019 15:00) 
20.KST Hluk JP Boka Trade-MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovELŽ23. 02. 2019 10:3017. (23. 02. 2019 15:00) 
170.T.J. Sokol Vsetín-SKST Mart Hodonín C1LŽB23. 02. 2019 10:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
164.TJ Ostrava KST C-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB23. 02. 2019 09:3018. (24. 02. 2019 10:00) 
163.ASK Tatra Kopřivnice-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB22. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 15:00) 
146.SK Přerov B-TTC Poruba Ostrava3LME22. 02. 2019 17:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
70.TTC Libín Prachatice z.s.-TJ Sokol Vodňany3LMA22. 02. 2019 16:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
21.KST Hluk JP Boka Trade-MSK Gumotex BřeclavELŽ22. 02. 2019 10:3019. (08. 03. 2019 18:00)v herně KST Hluk
147.T. J. Sokol Olomouc-Neředín-KST Vsetín z.s3LME21. 02. 2019 18:3018. (24. 02. 2019 10:00) 
23.MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov-SKST Mart Hodonín BELŽ21. 02. 2019 18:0020. (09. 03. 2019 18:00) 
144.SK Přerov B-TJ Ostrava KST D3LME17. 02. 2019 17:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
15.SVS Hradec Králové-MSK Gumotex BřeclavELŽ10. 02. 2019 09:0015. (10. 02. 2019 08:30) 
72.RUFA Bechyně-TJ Střížkov3LMA09. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 13:00)Sport. hala Týn n. Vlt., Tyršova 780, Týn n. Vlt.
63.TJ Sokol Bor-TTC Litoměřice2LMA09. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 16:00) 
37.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA09. 02. 2019 15:0016. (09. 02. 2019 14:00)Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
188.SK - Svinov-SKST Mart Hodonín D2LŽC09. 02. 2019 14:0016. (09. 02. 2019 15:00) 
61.SK Pedagog ČB-SKST Liberec C2LMA09. 02. 2019 14:0015. (09. 02. 2019 15:00) 
160.KST Slezan Opava-TJ Ostrava KST C2LMB09. 02. 2019 10:0015. (09. 02. 2019 14:00) 
36.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Plzeň V. A2LŽA 15. (09. 02. 2019 10:00)Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
121.SKST Liberec E-SF SKK EL Niňo Praha D3LMC09. 02. 2019 10:0015. (09. 02. 2019 18:00) 
107.TTC Elizza Praha C-TJ Batesta Chodov3LMB09. 02. 2019 10:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
161.TTC Moravská Slavia Brno B-TTC Siko Orlová B2LMB09. 02. 2019 10:0015. (09. 02. 2019 15:00) 
143.TJ Ostrava KST D-T. J. Sokol Olomouc-Neředín3LME08. 02. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 10:00) 
162.HB Ostrov Havlíčkův Brod-TTC Siko Orlová B2LMB08. 02. 2019 17:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
16.SK Dobré-KST Hluk JP Boka TradeELŽ08. 02. 2019 16:0015. (08. 02. 2019 18:00) 
142.KST Vsetín z.s-Orel Zlín3LME07. 02. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
84.SKST EUROMASTER Liberec-SF SKK EL Niňo PrahaExL M07. 02. 2019 17:0014. (08. 02. 2019 18:00) 
62.TTC Elizza Praha B-TJ Šanov2LMA05. 02. 2019 19:0015. (08. 02. 2019 18:00) 
109.TJ Batesta Chodov-SK Štětí3LMB05. 02. 2019 17:3018. (24. 02. 2019 10:00) 
26.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-SKST Mart Hodonín A - StavoimpexELŽ27. 01. 2019 10:3015. (10. 02. 2019 10:30) 
73.TJ Střížkov-SKUŘ Plzeň3LMA 14. (27. 01. 2019 10:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
17.SKST Baník Havířov-SKST Mart Hodonín BELŽ27. 01. 2019 10:0015. (10. 02. 2019 10:00) 
18.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-SKST Mart Hodonín BELŽ26. 01. 2019 17:0016. (09. 02. 2019 17:00) 
19.SKST Baník Havířov-SKST Mart Hodonín A - StavoimpexELŽ26. 01. 2019 17:0016. (09. 02. 2019 15:00) 
74.TJ Střížkov-Union Plzeň3LMA 13. (26. 01. 2019 15:00)K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
131.TJ Holásky-Tělovýchovná jednota Mikulčice3LMD 13. (26. 01. 2019 15:00)v herně TJ Holásky
187.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-TJ Sokol Chrudim2LŽC 14. (26. 01. 2019 14:30)Petřivalského 1, Přerov
35.TTC Kovářov-TJ AVIA Čakovice2LŽA26. 01. 2019 14:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
120.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE-TJ Sokol Stará Paka3LMC26. 01. 2019 13:0013. (26. 01. 2019 14:00) 
186.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-TTC Ústí nad Orlicí B2LŽC 13. (26. 01. 2019 10:00)Petřivalského 1, Přerov
28.SKP Sever Ústí nad Labem-Klub stolního tenisu Klatovy z.s.1LŽA25. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
47.TJ Ostrava KST B-SKST Baník Havířov B1LM25. 01. 2019 18:0017. (26. 01. 2019 15:00) 
34.SF SKK EL Niňo Praha B-TJ Hrádek2LŽA25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 09:30) 
159.KST Zlín-HB Ostrov Havlíčkův Brod2LMB25. 01. 2019 15:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
81.TTC Ostrava 2016-SKST Hodonín - STAVOIMPEXExL M 12. (18. 01. 2019 18:00)Smilovice 168, 739 55 Smilovice, Sportcentrum
82.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-KT PrahaExL M 12. (17. 01. 2019 18:00) 
83.TJ Ostrava KST-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M15. 01. 2019 18:0014. (08. 02. 2019 18:40) 
119.SKST Liberec E-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno3LMC12. 01. 2019 17:3012. (12. 01. 2019 15:00) 
45.SKST Warmnis Liberec B-SF SKK EL Niňo Praha B1LM12. 01. 2019 17:3015. (12. 01. 2019 16:00) 
129.TJ Holásky-Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.3LMD 12. (12. 01. 2019 15:00)Pohankova 8, Brno - Líšeň
106.SK Štětí-TTC Litoměřice B3LMB12. 01. 2019 14:0012. (12. 01. 2019 15:00) 
60.SK Jiskra Domažlice-TJ Sokol Bor2LMA12. 01. 2019 14:0012. (12. 01. 2019 15:00) 
59.TTC Litoměřice-TTC Bělá pod Bezdězem2LMA12. 01. 2019 13:3012. (12. 01. 2019 15:00) 
46.SKST Baník Havířov B-Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.1LM11. 01. 2019 19:0016. (13. 01. 2019 10:00) 
105.TJ Sokol Michle Praha-TTC Elizza Praha C3LMB11. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 15:00)v herně TJ Sokol Michle Praha
140.TJ Ostrava KST D-TTC Poruba Ostrava3LME11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 15:00) 
158.TTC Moravská Slavia Brno B-HB Ostrov Havlíčkův Brod2LMB11. 01. 2019 17:3012. (12. 01. 2019 15:00) 
118.TJ Lokomotiva Pardubice-TJ Tesla Pardubice3LMC10. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 15:00) 
141.TJ Sokol Šarovy z.s.-Orel Zlín3LME10. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 14:00) 
130.MK Řeznovice-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD06. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 14:30) 
58.SF SKK EL Niňo Praha C-AC Sparta Praha2LMA 11. (08. 12. 2018 15:00)v herně Na Kotlářce
125.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-MK Řeznovice3LMD08. 12. 2018 14:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
114.Slovan KST Bohnice-SF SKK EL Niňo Praha D3LMC08. 12. 2018 14:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
57.TJ Sokol Bor-SK Jiskra Domažlice2LMA08. 12. 2018 14:0011. (08. 12. 2018 16:00) 
56.TTC Bělá pod Bezdězem-TTC Litoměřice2LMA08. 12. 2018 13:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
113.TJ Sokol Stará Paka-DTJ Hradec Králové C3LMC08. 12. 2018 12:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
153.KST Slezan Opava-KST Jeseník2LMB08. 12. 2018 12:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
179.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-T.J. Sokol Vsetín B2LŽC 11. (08. 12. 2018 10:00)Petřivalského 1, Přerov
154.TJ Ostrava KST C-ASK Tatra Kopřivnice2LMB08. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
112.TJ Tesla Pardubice-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC07. 12. 2018 17:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
103.TTC Elizza Praha C-TJ Sokol Michle Praha3LMB06. 12. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
152.HB Ostrov Havlíčkův Brod-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
136.Orel Zlín-TJ Sokol Šarovy z.s.3LME06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 15:00) 
25.SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex-MSK Gumotex BřeclavELŽ02. 12. 2018 10:0011. (30. 11. 2018 18:00) 
12.SKST Mart Hodonín B-KST Hluk JP Boka TradeELŽ02. 12. 2018 10:0011. (30. 11. 2018 18:00) 
14.SKST Mart Hodonín B-MSK Gumotex BřeclavELŽ01. 12. 2018 15:0012. (01. 12. 2018 10:00) 
13.SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex-KST Hluk JP Boka TradeELŽ01. 12. 2018 15:0012. (01. 12. 2018 10:00) 
135.TTC Frýdlant-KST Vsetín z.s3LME30. 11. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
168.TJ Sokol Líšeň-MK Řeznovice B1LŽB30. 11. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
80.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SF SKK EL Niňo PrahaExL M30. 11. 2018 18:008. (30. 11. 2018 18:40) 
10.SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex-MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovELŽ26. 11. 2018 10:009. (23. 11. 2018 18:00) 
11.SKST Mart Hodonín B-MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovELŽ25. 11. 2018 16:0010. (24. 11. 2018 12:00) 
54.SKST Cheb-TTC Litoměřice2LMA 9. (24. 11. 2018 15:00)2. ZŠ, Májová 14, Cheb
157.KST Jeseník-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB 9. (24. 11. 2018 14:00) 
29.SVS Hradec Králové B-SF SKK EL Niňo Praha1LŽA 10. (24. 11. 2018 13:30)Sokolovna, Sokolská 355, České Meziříčí
44.SF SKK EL Niňo Praha B-TTC Moravská Slavia Brno1LM24. 11. 2018 13:0011. (24. 11. 2018 15:00) 
117.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-Slovan KST Bohnice3LMC24. 11. 2018 12:009. (24. 11. 2018 13:30) 
128.TJ Holásky-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD24. 11. 2018 10:009. (24. 11. 2018 15:00) 
55.SKST Cheb-TTC Bělá pod Bezdězem2LMA24. 11. 2018 09:3010. (25. 11. 2018 10:00)2. ZŠ, Májová 14, Cheb
30.SVS Hradec Králové B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky1LŽA 9. (24. 11. 2018 08:30)Sokolovna, Sokolská 355, České Meziříčí
43.TJ Ostrava KST B-SKST Warmnis Liberec B1LM10. 11. 2018 17:009. (10. 11. 2018 15:00) 
42.DTJ Hradec Králové B-KST SK US Steinerová Choceň z.s1LM10. 11. 2018 16:009. (10. 11. 2018 15:00) 
174.TJ ABC Branik-TTC Litoměřice2LŽB10. 11. 2018 15:308. (10. 11. 2018 16:30) 
185.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-SKST Mart Hodonín D2LŽC 8. (10. 11. 2018 14:30)Petřivalského 1, Přerov
156.TJ Ostrava KST C-Stavoimpex Hodonín2LMB10. 11. 2018 14:007. (10. 11. 2018 15:00) 
116.DTJ Hradec Králové C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23LMC10. 11. 2018 11:007. (10. 11. 2018 15:00) 
184.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-TTC Moravská Slavia Brno B2LŽC 7. (10. 11. 2018 10:00)Petřivalského 1, Přerov
75.SF SKK EL Niňo Praha E-TTC Libín Prachatice z.s.3LMA09. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 16:30) 
139.TTC Bolatice-TJ Ostrava KST D3LME09. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 14:00) 
7.KST Hluk JP Boka Trade-SK DobréELŽ04. 11. 2018 14:005. (12. 10. 2018 18:00) 
100.SKST Liberec C-DTJ Hradec KrálovéČP II.st03. 11. 2018 18:00PO (04. 11. 2018 10:30) 
101.TTC Elizza Praha B-TJ Ostrava KSTČP II.st03. 11. 2018 17:00PO (04. 11. 2018 10:30) 
102.TJ Šanov-SF SKK EL Niňo Praha AČP II.st03. 11. 2018 15:00PO (04. 11. 2018 10:30) 
32.TJ Sokol Králův Dvůr Queens-TJ AVIA Čakovice2LŽA03. 11. 2018 13:007. (10. 11. 2018 10:00) 
33.TJ Sokol Králův Dvůr Queens-Slovan KST Bohnice B2LŽA03. 11. 2018 10:008. (10. 11. 2018 15:00) 
79.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-DTJ Hradec KrálovéExL M02. 11. 2018 18:006. (02. 11. 2018 18:40) 
127.TJ Holásky-TJ Sokol Studená3LMD27. 10. 2018 17:305. (27. 10. 2018 15:00)Zámek Belcredi, Pohankova 8, Brno-Líšeň
183.SK - Svinov-TJ Sokol Chrudim2LŽC27. 10. 2018 14:006. (27. 10. 2018 15:00) 
31.TTC Kovářov-TJ Sokol Plzeň V. A2LŽA27. 10. 2018 14:006. (27. 10. 2018 15:00) 
53.SK Pedagog ČB-SKST Cheb2LMA27. 10. 2018 14:005. (27. 10. 2018 15:00) 
182.Sportovní klub Jihlava-Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems2LŽC 6. (27. 10. 2018 14:00)SC Pěšinky, Pěšinky 971, Světlá nad Sázavou
138.TTC Bolatice-TJ Sokol Šarovy z.s.3LME27. 10. 2018 13:005. (27. 10. 2018 14:00) 
169.SKST Mart Hodonín C-T.J. Sokol Vsetín1LŽB27. 10. 2018 12:006. (27. 10. 2018 15:00) 
181.Sportovní klub Jihlava-T.J. Sokol Vsetín B2LŽC 5. (27. 10. 2018 10:00)SC Pěšinky, Pěšinky 971, Světlá nad Sázavou
155.TTC Moravská Slavia Brno B-TJ Ostrava KST C2LMB26. 10. 2018 18:306. (28. 10. 2018 10:00) 
76.TJ Sokol Vodňany-TTC Libín Prachatice z.s.3LMA26. 10. 2018 16:005. (27. 10. 2018 15:00) 
137.TJ Chropyně-TJ Ostrava KST D3LME13. 10. 2018 13:003. (13. 10. 2018 14:00) 
52.TJ Ostrava KST B-TJ Agrotec Hustopeče1LM13. 10. 2018 11:005. (13. 10. 2018 15:00) 
180.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems-SK Dobré C2LŽC 3. (13. 10. 2018 10:00)Petřivalského 1, Přerov
98.SKST Liberec C-ST EUROMASTER KolínČP II.st06. 10. 2018 18:00PO (06. 10. 2018 10:30) 
99.KST Blansko-TTC Elizza Praha BČP II.st06. 10. 2018 12:00PO (06. 10. 2018 10:30) 
78.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SKST Charvát Baník HavířovExL M05. 10. 2018 18:004. (05. 10. 2018 18:40) 
5.SK Dobré-MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovELŽ30. 09. 2018 14:004. (06. 10. 2018 17:00) 
6.MSK Gumotex Břeclav-SVS Hradec KrálovéELŽ30. 09. 2018 11:005. (12. 10. 2018 18:00) 
8.MSK Gumotex Břeclav-SK DobréELŽ29. 09. 2018 15:006. (13. 10. 2018 15:00) 
126.Tělovýchovná jednota Mikulčice-TJ Holásky3LMD 1. (29. 09. 2018 15:00)v herně TJ Mikulčice
4.SK Dobré-SKST VlašimELŽ28. 09. 2018 17:003. (05. 10. 2018 18:00) 
9.MSK Gumotex Břeclav-KST Hluk JP Boka TradeELŽ28. 09. 2018 16:309. (23. 11. 2018 18:00)v herně MSK Břeslav
77.KT Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ExL M26. 09. 2018 18:003. (27. 09. 2018 18:00) 
115.TJ Sokol Stará Paka-TJ Jiskra Holice3LMC25. 09. 2018 18:002. (30. 09. 2018 10:00) 
95.SF SKK EL Niňo Praha D-SKST Liberec CČP II.st23. 09. 2018 10:30PO (22. 09. 2018 10:30) 
104.SK Štětí-TJ Batesta Chodov3LMB22. 09. 2018 15:006. (28. 10. 2018 10:00)tělocvična 2. ZŠ, Jungmannova 660, Roudnice n. L.
94.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2-TTC Elizza Praha BČP II.st21. 09. 2018 19:00PO (22. 09. 2018 10:30)v herně Elizzy
96.TJ Sokol Mnichovo Hradiště-SF SKK EL Niňo Praha CČP II.st21. 09. 2018 19:00PO (22. 09. 2018 10:30) 
97.KST Rakovník-SKST ChebČP II.st21. 09. 2018 18:30PO (22. 09. 2018 10:30) 
41.Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.-TJ Ostrava KST B1LM15. 09. 2018 16:001. (15. 09. 2018 15:00) 
92.TTC Litvínov-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP II.st PO (14. 09. 2018 19:00) 
93.TJ Sokol Chrudim-SKST Liberec CČP II.st PO (14. 09. 2018 18:30) 
198.TJ Sokol Ondratice-SKST TřešťČPII E08. 09. 2018 14:003. (15. 09. 2018 14:30) 
197.SKST Třešť-MK ŘeznoviceČPII E08. 09. 2018 12:002. (15. 09. 2018 13:00) 
196.MK Řeznovice-TJ Sokol OndraticeČPII E08. 09. 2018 10:001. (15. 09. 2018 10:30) 
90.TJ Rožnov pod Radhoštěm-KLUBsten KarvináČP II.st07. 09. 2018 18:00PO (09. 09. 2018 10:30) 
89.TJ Lanškroun-KST Město AlbrechticeČP II.st07. 09. 2018 17:30PO (09. 09. 2018 10:30) 
2.SKST Vlašim-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ 1. (01. 09. 2018 15:00)Hala ST, Sportovní 1570, Vlašim
3.SKST Vlašim-SKST Baník HavířovELŽ 2. (31. 08. 2018 18:00)Hala ST, Sportovní 1570, Vlašim
1.SVS Hradec Králové-SK DobréELŽ31. 08. 2018 11:001. (01. 09. 2018 15:00) 
91.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BČP II.st30. 08. 2018 18:00PO (09. 09. 2018 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS