Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
68.TJ AVIA Čakovice F-TJ Sokol Nusle Praha F4BM 22. (04. 04. 2019 18:45)Sparta Arena, Kovanecká 27, Praha 9
134.TJ ABC Branik C-AC Sparta Praha ADZ03. 04. 2019 19:0019. (12. 03. 2019 19:00) 
35.TJ AVIA Čakovice D-TJ Sokol Michle Praha F2AM03. 04. 2019 18:3022. (03. 04. 2019 18:45)Kokořínská 204/28, Praha 8
140.TJ AVIA Čakovice B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BDZ 22. (02. 04. 2019 19:00)herna Sparta Praha
15.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX1AM01. 04. 2019 19:0022. (04. 04. 2019 19:00) 
141.TJ ABC Branik D-TJ Zelená Liška B1Z01. 04. 2019 18:0020. (22. 03. 2019 18:00) 
132.TJ AVIA Čakovice C-SF SKK EL Niňo Praha CDZ31. 03. 2019 19:0018. (05. 03. 2019 19:00)herna El Niňo
84.TJ Sokol Petrovice I. E-TTC Praha D5BM29. 03. 2019 19:1520. (22. 03. 2019 19:15) 
139.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ ABC Branik BDZ29. 03. 2019 19:0022. (01. 04. 2019 19:00) 
138.TJ AVIA Čakovice C-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ29. 03. 2019 19:0021. (26. 03. 2019 19:00)herna Loko Vršovice
142.TTC Elizza Praha D-TJ ABC Branik D1Z28. 03. 2019 19:3019. (15. 03. 2019 18:00) 
77.TJ AVIA Čakovice G-TJ Sokol Kbely A5AM28. 03. 2019 18:3021. (28. 03. 2019 18:45)Mladoboleslavská 210, Praha 9
25.TJ AVIA Čakovice B-TTC Elizza Praha E1BM 21. (27. 03. 2019 18:30)Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
51.TJ AVIA Čakovice E-TJ Sokol Běchovice II B3AM25. 03. 2019 18:3021. (29. 03. 2019 18:30)Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
34.TJ AVIA Čakovice D-SK OAZA Praha A2AM21. 03. 2019 19:1520. (20. 03. 2019 18:45)Jeremenkova 106, Pha 4
136.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Sokol Nusle Praha CDZ21. 03. 2019 19:0020. (18. 03. 2019 19:00) 
135.TJ ABC Branik B-TTC Elizza Praha CDZ21. 03. 2019 19:0019. (11. 03. 2019 19:00) 
102.SK Start Praha D-SK Vršovice C7AM20. 03. 2019 19:0019. (13. 03. 2019 19:00) 
67.TTC Klánovice D-TJ AVIA Čakovice F4BM20. 03. 2019 19:0020. (21. 03. 2019 18:45)ZŠ Klánovice,Slavětínská 200
137.TJ AVIA Čakovice B-TJ ABC Branik BDZ 20. (19. 03. 2019 19:00)herna ABC Braník
11.TTC Praha A Story TLRS-AC Sparta Praha CDM18. 03. 2019 19:1517. (25. 02. 2019 19:15) 
56.Slovan KST Bohnice E-TJ Sokol Petrovice I. C3BM15. 03. 2019 19:1519. (12. 03. 2019 19:15) 
75.TJ AVIA Čakovice G-TJ Sokol Suchdol-Sedlec B5AM14. 03. 2019 18:3019. (14. 03. 2019 18:45)Za Sokolovnou 440, P6 Suchdol
76.TJ Sokol Nové Vysočany C-TJ Sokol Kbely A5AM14. 03. 2019 18:0019. (11. 03. 2019 18:00) 
24.TJ AVIA Čakovice B-TJ Sokol Petrovice I. A1BM 19. (13. 03. 2019 18:30)Kokořínská 204/28, Pha 8 - Ďáblice
50.TJ AVIA Čakovice E-Slovan KST Bohnice G3AM11. 03. 2019 19:1519. (15. 03. 2019 18:30)Areál Slovan, Na Pískovně, Praha 8
66.TJ AVIA Čakovice F-SK OAZA Praha C4BM07. 03. 2019 19:1518. (07. 03. 2019 18:45)Jeremenkova 106, Pha 4
131.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ AVIA Čakovice BDZ07. 03. 2019 19:0018. (04. 03. 2019 19:00) 
143.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ ABC Branik D1Z04. 03. 2019 19:0017. (26. 02. 2019 19:00) 
33.TJ AVIA Čakovice D-TJ Lokomotiva Vršovice C2AM04. 03. 2019 19:0018. (06. 03. 2019 18:45)hala Loko Vršovice, Sportovní 1380, Praha 10
128.TJ Lokomotiva Vršovice B-TTC Elizza Praha CDZ01. 03. 2019 19:0016. (04. 02. 2019 19:00) 
49.TJ AVIA Čakovice E-SF SKK EL Niňo Praha I3AM 17. (01. 03. 2019 18:30)Na Kotlářce 1, Praha 6
129.AC Sparta Praha A-TJ AVIA Čakovice BDZ27. 02. 2019 18:4516. (08. 02. 2019 18:45) 
23.TJ AVIA Čakovice B-TJ Slavoj Praha B1BM 17. (27. 02. 2019 18:30)Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
130.TJ AVIA Čakovice B-TTC Elizza Praha CDZ26. 02. 2019 19:3017. (26. 02. 2019 19:00)herna TTC Elizza
74.TJ AVIA Čakovice G-SK HAMR C PENTA TRADING5AM22. 02. 2019 18:0017. (28. 02. 2019 18:45)Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník
32.SK HAMR A PENTA TRADING-TJ AVIA Čakovice D2AM22. 02. 2019 18:0017. (01. 03. 2019 18:00) 
21.TJ AVIA Čakovice B-SF SKK EL Niňo Praha G1BM20. 02. 2019 19:1515. (30. 01. 2019 18:30)herna Kotlářka
126.TJ AVIA Čakovice B-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ19. 02. 2019 19:0015. (29. 01. 2019 19:00)herna Loko Vršovice
133.TJ AVIA Čakovice C-TJ Lokomotiva Vršovice BDZ19. 02. 2019 19:0019. (12. 03. 2019 19:00)herna Loko Vršovice
22.AC Sparta Praha F-SK Start Praha A1BM19. 02. 2019 18:4516. (05. 02. 2019 18:45) 
55.SK Start Praha B-SK OAZA Praha B3BM18. 02. 2019 19:1514. (24. 01. 2019 19:15) 
43.AC Sparta Praha G-TTC Elizza Praha G2BM18. 02. 2019 19:0019. (11. 03. 2019 18:45) 
127.TTC Elizza Praha C-AC Sparta Praha ADZ14. 02. 2019 19:0015. (01. 02. 2019 18:00) 
93.TJ Lokomotiva Vršovice G-TJ Zelená Liška C6AM13. 02. 2019 19:0015. (31. 01. 2019 19:00)Jankovská 1944, Praha 4
96.TJ Sokol Nové Vysočany D-TJ Sokol Běchovice II D6BM13. 02. 2019 18:0014. (23. 01. 2019 18:00) 
40.TJ Sokol Michle Praha E-TJ Sokol Běchovice II A2BM12. 02. 2019 19:0013. (14. 01. 2019 19:00) 
125.TJ ABC Branik C-SF SKK EL Niňo Praha CDZ12. 02. 2019 19:0015. (28. 01. 2019 00:00) 
124.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-TJ ABC Branik CDZ08. 02. 2019 19:0014. (25. 01. 2019 19:15) 
108.TJ Sokol Břevnov Hradčany B-TTC Praha I7BM06. 02. 2019 19:0013. (16. 01. 2019 19:00) 
10.TJ Střížkov B-TTC Praha A Story TLRSDM03. 02. 2019 19:0014. (21. 01. 2019 19:00) 
42.TTC Elizza Praha G-Slovan KST Bohnice C2BM31. 01. 2019 19:1515. (01. 02. 2019 19:15) 
62.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-TJ Lokomotiva Vršovice E4AM 15. (30. 01. 2019 19:00) 
101.TTC Elizza Praha L-SK Start Praha D7AM29. 01. 2019 19:1514. (24. 01. 2019 19:00) 
92.SK SANK Běchovice A-TJ Lokomotiva Vršovice G6AM24. 01. 2019 19:0012. (11. 01. 2019 18:15)Sportovní 1380, Praha 10
41.TTC Elizza Praha G-TJ Pankrác B2BM18. 01. 2019 18:0013. (18. 01. 2019 19:15) 
48.TTC Elizza Praha H-SK HAMR B PENTA TRADING3AM15. 01. 2019 19:1513. (14. 01. 2019 19:15) 
20.Slovan KST Bohnice B-SK Start Praha A1BM13. 01. 2019 19:0012. (10. 01. 2019 19:15) 
14.TJ Střížkov C-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A1AM10. 01. 2019 19:0012. (11. 01. 2019 19:00) 
123.TJ Lokomotiva Vršovice B-AC Sparta Praha ADZ10. 01. 2019 19:0014. (21. 01. 2019 19:00) 
90.TJ Lokomotiva Vršovice G-SK Start Praha C6AM03. 01. 2019 19:0011. (13. 12. 2018 19:00) 
54.AC Sparta Praha I-TJ Střížkov D3BM03. 01. 2019 18:459. (29. 11. 2018 18:45) 
73.TJ AVIA Čakovice G-TJ Sokol Nové Vysočany C5AM03. 01. 2019 18:3011. (13. 12. 2018 18:45) 
19.SK Start Praha A-SF SKK EL Niňo Praha G1BM20. 12. 2018 19:1511. (10. 12. 2018 19:00) 
72.SF SKK EL Niňo Praha K-TJ Sokol Kbely A5AM20. 12. 2018 19:159. (26. 11. 2018 00:00) 
145.AC Sparta Praha B-TJ Košíře A1Z20. 12. 2018 18:459. (30. 11. 2018 18:45) 
28.TJ AVIA Čakovice D-TJ Sokol Petrovice I. B2AM20. 12. 2018 18:458. (21. 11. 2018 18:45) 
83.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E-SF SKK EL Niňo Praha L5BM19. 12. 2018 19:1515. (28. 01. 2019 00:00) 
29.TJ AVIA Čakovice D-TJ Sokol Nusle Praha D2AM19. 12. 2018 18:4510. (05. 12. 2018 18:45) 
45.AC Sparta Praha H-TJ Sokol Běchovice II B3AM19. 12. 2018 18:459. (29. 11. 2018 18:45) 
7.AC Sparta Praha C-SF SKK EL Niňo Praha FDM19. 12. 2018 18:4510. (06. 12. 2018 18:45) 
31.SK OAZA Praha A-SF SKK EL Niňo Praha H2AM18. 12. 2018 19:1511. (13. 12. 2018 19:15) 
30.TJ Sokol Petrovice I. B-SK HAMR A PENTA TRADING2AM18. 12. 2018 19:1511. (11. 12. 2018 19:15) 
13.AC Sparta Praha E-PSK Olymp Praha A1AM18. 12. 2018 18:4510. (04. 12. 2018 18:45) 
61.AC Sparta Praha J-TJ Sokol Žižkov C4AM18. 12. 2018 18:4510. (06. 12. 2018 18:45) 
119.AC Sparta Praha A-SF SKK EL Niňo Praha CDZ18. 12. 2018 18:4510. (07. 12. 2018 18:45) 
120.TTC Elizza Praha B-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ17. 12. 2018 19:1511. (10. 12. 2018 19:15) 
116.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ AVIA Čakovice CDZ17. 12. 2018 19:008. (19. 11. 2018 19:00) 
100.AC Sparta Praha M-SK Slivenec D7AM17. 12. 2018 18:4510. (03. 12. 2018 18:45) 
6.AC Sparta Praha D-TJ Sokol Michle Praha BDM17. 12. 2018 18:4510. (03. 12. 2018 18:45) 
46.TJ AVIA Čakovice E-TJ Sokol Žižkov B3AM17. 12. 2018 18:3011. (14. 12. 2018 18:30) 
106.SK Vršovice B-SK SANK Běchovice B7BM11. 12. 2018 19:309. (30. 11. 2018 18:45) 
99.SK Vršovice C-SK Start Praha D7AM10. 12. 2018 19:308. (23. 11. 2018 18:45) 
118.TJ Lokomotiva Vršovice B-TTC Elizza Praha BDZ06. 12. 2018 19:0010. (03. 12. 2018 19:00) 
5.TJ Slavoj Praha A-AC Sparta Praha DDM06. 12. 2018 19:007. (14. 11. 2018 19:15) 
71.SK Vršovice A-SF SKK EL Niňo Praha K5AM30. 11. 2018 18:458. (23. 11. 2018 18:45) 
117.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-AC Sparta Praha ADZ30. 11. 2018 18:309. (30. 11. 2018 19:15) 
38.TJ Orion Praha B-TJ Malešice A2BM27. 11. 2018 17:307. (14. 11. 2018 19:10)Rektorská 9, Praha 10
44.Slovan KST Bohnice G-TJ AVIA Čakovice E3AM26. 11. 2018 19:158. (19. 11. 2018 19:15) 
39.TTC Elizza Praha G-AC Sparta Praha G2BM23. 11. 2018 18:008. (19. 11. 2018 00:00) 
146.TTC Elizza Praha D-TJ Zelená Liška B1Z20. 11. 2018 19:007. (16. 11. 2018 18:00) 
98.SK Vršovice C-AC Sparta Praha M7AM16. 11. 2018 18:455. (26. 10. 2018 18:45) 
37.TJ Pankrác B-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B2BM15. 11. 2018 19:156. (09. 11. 2018 19:15) 
65.TJ Střížkov E-TJ Lokomotiva Vršovice F4BM15. 11. 2018 18:457. (16. 11. 2018 18:45) 
147.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ Přední Kopanina A1Z13. 11. 2018 18:007. (16. 11. 2018 18:00) 
27.TTC Klánovice C-SF SKK EL Niňo Praha H2AM 6. (08. 11. 2018 19:15) 
115.TJ Lokomotiva Vršovice B-SF SKK EL Niňo Praha CDZ08. 11. 2018 19:006. (05. 11. 2018 19:00) 
89.TTC Klánovice E-TTC Praha F6AM05. 11. 2018 19:306. (05. 11. 2018 19:00) 
88.KK Konstruktiva Praha B-TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B6AM05. 11. 2018 18:306. (08. 11. 2018 18:30) 
80.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E-VSK MFF UK Praha A5BM02. 11. 2018 19:153. (12. 10. 2018 19:15) 
105.AC Sparta Praha N-SK Vršovice B7BM02. 11. 2018 18:455. (26. 10. 2018 18:45) 
149.TTC Elizza Praha D-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z02. 11. 2018 18:004. (19. 10. 2018 18:00) 
60.TJ Lokomotiva Vršovice E-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C4AM 4. (01. 11. 2018 19:00) 
148.AC Sparta Praha B-TTC Elizza Praha D1Z01. 11. 2018 18:455. (26. 10. 2018 18:45) 
47.Slovan KST Bohnice F-Slovan KST Bohnice G3AM31. 10. 2018 19:1512. (31. 10. 2018 19:00) 
17.SF SKK EL Niňo Praha G-TJ AVIA Čakovice B1BM31. 10. 2018 19:154. (17. 10. 2018 19:15) 
86.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F-TJ Lokomotiva Vršovice G6AM31. 10. 2018 19:152. (05. 10. 2018 19:15) 
70.TTC Elizza Praha J-TJ Sokol Nové Vysočany C5AM31. 10. 2018 19:002. (05. 10. 2018 19:15) 
18.SK Start Praha A-AC Sparta Praha F1BM31. 10. 2018 18:455. (22. 10. 2018 19:00) 
9.TTC Praha B-TTC Praha A Story TLRSDM31. 10. 2018 18:0012. (01. 01. 2019 00:00) 
82.TJ Sokol Petrovice I. E-TJ Malešice D5BM30. 10. 2018 19:156. (09. 11. 2018 19:15) 
113.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BDZ30. 10. 2018 19:004. (15. 10. 2018 19:00) 
2.TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX-TJ Sokol Michle Praha BDM30. 10. 2018 18:301. (25. 09. 2018 18:30) 
81.SF SKK EL Niňo Praha L-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E5BM29. 10. 2018 19:154. (19. 10. 2018 19:15) 
53.TJ Střížkov D-SK Start Praha B3BM29. 10. 2018 19:005. (22. 10. 2018 19:00) 
4.AC Sparta Praha C-TTC Praha A Story TLRSDM29. 10. 2018 18:456. (08. 11. 2018 18:45) 
64.TJ ABC Branik B-PSK Olymp Praha B4BM25. 10. 2018 19:305. (24. 10. 2018 19:30) 
87.TTC Praha F-KK Konstruktiva Praha B6AM25. 10. 2018 19:155. (25. 10. 2018 18:30) 
95.TJ Sokol Nové Vysočany D-SK Slivenec C6BM24. 10. 2018 18:004. (17. 10. 2018 18:00) 
36.TJ Orion Praha B-Slovan KST Bohnice C2BM22. 10. 2018 19:455. (24. 10. 2018 19:10) 
111.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BDZ19. 10. 2018 18:451. (28. 09. 2018 18:45) 
103.TJ ABC Branik D-SK SANK Běchovice B7BM17. 10. 2018 19:001. (18. 10. 2018 19:00) 
144.TJ Zelená Liška A-TJ Zelená Liška B1Z15. 10. 2018 18:3013. (01. 01. 2019 00:00) 
3.TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX-AC Sparta Praha DDM11. 10. 2018 18:303. (09. 10. 2018 18:30) 
52.SK Slivenec A-KK Konstruktiva Praha A3BM09. 10. 2018 19:303. (08. 10. 2018 19:30) 
114.AC Sparta Praha A-TTC Elizza Praha CDZ09. 10. 2018 18:454. (19. 10. 2018 18:45) 
59.SK Slivenec B-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C4AM08. 10. 2018 19:303. (09. 10. 2018 19:30) 
12.TJ Orion Praha A-TTC Elizza Praha F1AM05. 10. 2018 18:451. (28. 09. 2018 18:45) 
97.SK Vršovice C-TTC Praha H7AM05. 10. 2018 18:451. (28. 09. 2018 18:45) 
57.TTC Praha C-TJ Sokol Žižkov C4AM03. 10. 2018 18:301. (26. 09. 2018 18:30) 
58.TJ Pankrác D-TJ Lokomotiva Vršovice E4AM27. 09. 2018 19:151. (28. 09. 2018 19:15) 
8.AC Sparta Praha D-AC Sparta Praha CDM27. 09. 2018 18:4512. (27. 09. 2018 19:00) 
79.Slovan KST Bohnice I-TJ Sokol Nové Vysočany B5BM26. 09. 2018 19:151. (28. 09. 2018 19:15) 
109.AC Sparta Praha A-TTC Elizza Praha BDZ26. 09. 2018 18:451. (28. 09. 2018 18:45) 
91.TTC Praha G-TTC Praha F6AM26. 09. 2018 18:3012. (19. 09. 2018 18:30) 
16.SK Start Praha A-Slovan KST Bohnice B1BM25. 09. 2018 19:301. (24. 09. 2018 19:00) 
69.SK Vršovice A-TJ Sokol Žižkov D5AM24. 09. 2018 19:301. (28. 09. 2018 18:45) 
78.TJ Sokol Petrovice I. E-VSK MFF UK Praha A5BM24. 09. 2018 19:001. (28. 09. 2018 19:15)herna MFF UK Praha
85.KK Konstruktiva Praha B-AC Sparta Praha L6AM24. 09. 2018 18:301. (27. 09. 2018 18:30) 
94.TTC Elizza Praha K-TJ Slovan Svoboda A6BM21. 09. 2018 18:301. (28. 09. 2018 18:30) 
110.TTC Elizza Praha C-TJ AVIA Čakovice CDZ21. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00) 
104.SK HAMR D PENTA TRADING-AC Sparta Praha N7BM21. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00) 
150.TJ Sokol Nusle Praha D-AC Sparta Praha B1Z21. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00) 
1.AC Sparta Praha C-AC Sparta Praha DDM20. 09. 2018 18:501. (27. 09. 2018 18:45) 
107.TTC Praha I-TTC Praha J7BM20. 09. 2018 18:3012. (01. 01. 2019 00:00) 
26.SK HAMR A PENTA TRADING-SK OAZA Praha A2AM20. 09. 2018 18:151. (28. 09. 2018 18:00) 
122.TTC Elizza Praha C-TTC Elizza Praha BDZ19. 09. 2018 20:3013. (01. 01. 2019 00:00) 
112.TTC Elizza Praha B-TTC Elizza Praha CDZ19. 09. 2018 18:302. (01. 10. 2018 19:15) 
121.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ18. 09. 2018 19:0012. (01. 01. 2019 00:00) 
63.TJ Střížkov E-SK OAZA Praha C4BM17. 09. 2018 18:451. (28. 09. 2018 18:45) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS