Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
74.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Jiskra Nový Bor CKP229. 03. 2019 19:0012. (30. 03. 2019 18:00) 
12.SKST Cvikov A-TJ Spartak Chrastava ADivize29. 03. 2019 19:0012. (30. 03. 2019 15:00) 
106.Jiskra Kamenický Šenov B-TJ Sokol Turnov B 4. (24. 03. 2019 12:00)Turnov
105.SKST Liberec B-TTC Hrádek nad Nisou 4. (24. 03. 2019 09:00)Turnov
49.TJ Doksy - Mimoň A-TJ Sokol VesecKP123. 03. 2019 14:3021. (23. 03. 2019 16:00) 
50.TJ Doksy - Mimoň A-TJ Sokol Bratříkov AKP123. 03. 2019 10:0022. (24. 03. 2019 10:00) 
73.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Jiskra Raspenava CKP222. 03. 2019 18:0012. (30. 03. 2019 16:00) 
13.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Liberec FDivize21. 03. 2019 18:3012. (31. 03. 2019 10:00) 
71.SO Slaná u Semil A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP221. 03. 2019 18:0012. (30. 03. 2019 16:00) 
95.TJ Sokol Turnov B-TJ Jiskra Raspenava CKP216. 03. 2019 15:0021. (16. 03. 2019 16:00) 
94.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-TJ Spartak Chrastava BKP216. 03. 2019 14:0021. (16. 03. 2019 16:00) 
93.TJ Jiskra Nový Bor C-SKST Liberec KKP212. 03. 2019 17:3021. (16. 03. 2019 16:00) 
47.TJ Sokol Vesec-TJ Jiskra Raspenava BKP109. 03. 2019 15:1519. (09. 03. 2019 16:00) 
48.TJ Sokol Turnov A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP109. 03. 2019 10:0020. (10. 03. 2019 10:00) 
97.SO Slaná u Semil A-TJ Spartak Chrastava BKP207. 03. 2019 17:3022. (16. 03. 2019 10:00) 
98.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Jiskra Raspenava CKP205. 03. 2019 18:0022. (16. 03. 2019 10:00) 
96.TJ Jiskra Nový Bor C-SKST Liberec LKP205. 03. 2019 18:0022. (17. 03. 2019 10:00) 
1.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-SKST Liberec HDivize03. 03. 2019 15:0019. (02. 03. 2019 16:00) 
89.SKST Liberec L-SO Slaná u Semil AKP202. 03. 2019 14:0019. (02. 03. 2019 16:00) 
88.SKST Liberec K-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP202. 03. 2019 13:4519. (02. 03. 2019 16:00) 
92.TJ Spartak Chrastava B-TJ Jiskra Tanvald AKP201. 03. 2019 19:0020. (03. 03. 2019 11:00) 
90.TJ Jiskra Raspenava C-TJ Sokol Bratříkov BKP227. 02. 2019 18:0020. (02. 03. 2019 10:00) 
91.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Sokol Turnov BKP227. 02. 2019 18:0020. (01. 03. 2019 19:00) 
87.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Jiskra Tanvald AKP225. 02. 2019 18:0019. (02. 03. 2019 16:00) 
45.TJ Jiskra Nový Bor B-KST Victory Liberec AKP123. 02. 2019 17:0017. (23. 02. 2019 16:00) 
46.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol VesecKP121. 02. 2019 19:1517. (23. 02. 2019 16:00) 
2.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Spartak Chrastava ADivize 18. (17. 02. 2019 10:00)sportovní areál Břízky, Sportovní 310/10, Jablonec n.N.
3.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-SKST Cvikov ADivize 17. (16. 02. 2019 16:00)sportovní areál Břízky, Sportovní 310/10, Jablonec n.N.
82.TJ Sokol Turnov B-SKST Liberec KKP216. 02. 2019 15:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
4.SKST Liberec H-Loko Depo Liberec BDivize16. 02. 2019 15:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
86.TJ Jiskra Nový Bor C-SO Slaná u Semil AKP216. 02. 2019 14:0018. (17. 02. 2019 10:00) 
83.TJ Jiskra Tanvald A-SKST Liberec LKP214. 02. 2019 18:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
84.TJ Jiskra Raspenava C-TJ Spartak Chrastava BKP213. 02. 2019 18:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
80.TJ Jiskra Nový Bor C-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP212. 02. 2019 19:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
81.TJ Sokol Bratříkov B-SO Slaná u Semil AKP211. 02. 2019 19:0017. (16. 02. 2019 18:00) 
42.TJ Sokol Turnov A-TJ Jiskra Nový Bor BKP109. 02. 2019 16:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
43.TJ Sokol Semily A-TJ Doksy - Mimoň AKP109. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 16:00) 
44.TJ Sokol Vesec-SKST Liberec JKP109. 02. 2019 14:0015. (09. 02. 2019 16:00) 
85.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP207. 02. 2019 19:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
6.Jiskra Kamenický Šenov A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize03. 02. 2019 15:0015. (02. 02. 2019 16:00)Herna Loko Česká Lípa
79.SO Slaná u Semil A-TJ Jiskra Tanvald AKP202. 02. 2019 14:0015. (02. 02. 2019 16:00) 
7.SKST Cvikov A-SKST Liberec GDivize02. 02. 2019 11:0015. (02. 02. 2019 15:00) 
104.TJ Spartak Chrastava-SKST Liberec B 3. (27. 01. 2019 13:30)Chrastava
99.TJ Sokol Turnov B-TTC Hrádek nad Nisou 3. (27. 01. 2019 09:00)Chrastava
41.SKST Liberec I-TJ Jiskra Raspenava BKP125. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 10:00) 
9.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-Loko Depo Liberec BDivize19. 01. 2019 15:0013. (19. 01. 2019 16:00) 
78.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP217. 01. 2019 19:0014. (18. 01. 2019 18:30) 
5.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize16. 01. 2019 18:3015. (02. 02. 2019 16:00) 
76.TJ Jiskra Raspenava C-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP215. 01. 2019 18:0013. (19. 01. 2019 16:00) 
75.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Jiskra Tanvald AKP215. 01. 2019 18:0013. (19. 01. 2019 18:00) 
77.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-SO Slaná u Semil AKP215. 01. 2019 18:0013. (19. 01. 2019 16:00)Herna SO Slaná
39.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-Cvikováček Cvikov AKP112. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 16:00)důvod - obsazení haly
121.SKST Liberec F-Loko Depo Liberec BKP LK11. 12. 2018 17:005. (16. 12. 2018 17:00) 
28.SKST Liberec I-SKST Liberec JKP106. 12. 2018 18:301. (09. 12. 2018 14:30) 
69.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-SO Slaná u Semil AKP201. 12. 2018 18:0010. (01. 12. 2018 16:00) 
103.Jiskra Kamenický Šenov B-TJ Sokol Turnov B 2. (25. 11. 2018 12:00)Chrastava
101.SKST Liberec B-TTC Hrádek nad Nisou 2. (25. 11. 2018 09:00)Chrastava
70.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-TJ Jiskra Tanvald AKP221. 11. 2018 19:0010. (01. 12. 2018 16:00) 
66.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP217. 11. 2018 15:008. (17. 11. 2018 16:00) 
67.SO Slaná u Semil A-SKST Liberec LKP217. 11. 2018 14:308. (17. 11. 2018 16:00) 
17.SKST Liberec H-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize17. 11. 2018 14:008. (17. 11. 2018 16:00) 
16.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Cvikov ADivize15. 11. 2018 19:008. (18. 11. 2018 10:00) 
14.TJ Jiskra Raspenava A-Jiskra Kamenický Šenov ADivize15. 11. 2018 18:309. (17. 11. 2018 10:00) 
68.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Spartak Chrastava BKP213. 11. 2018 18:009. (17. 11. 2018 10:00) 
65.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP212. 11. 2018 19:158. (17. 11. 2018 18:00) 
38.KST Victory Liberec A-TJ Sokol VesecKP111. 11. 2018 08:309. (11. 11. 2018 10:00) 
37.Cvikováček Cvikov A-TJ Sokol Turnov AKP110. 11. 2018 16:008. (10. 11. 2018 18:00) 
15.Loko Depo Liberec B-Jiskra Kamenický Šenov ADivize08. 11. 2018 18:308. (17. 11. 2018 16:00) 
36.KST Victory Liberec A-TJ Doksy - Mimoň AKP103. 11. 2018 15:007. (28. 10. 2018 10:00) 
61.SKST Liberec L-TJ Jiskra Tanvald AKP203. 11. 2018 13:306. (03. 11. 2018 16:00) 
64.SO Slaná u Semil A-TJ Jiskra Nový Bor CKP2 7. (03. 11. 2018 10:00)herna Jiskra Nový Bor
34.KST Victory Liberec A-TJ Jiskra Nový Bor BKP103. 11. 2018 10:006. (27. 10. 2018 16:00) 
63.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DKP201. 11. 2018 18:006. (03. 11. 2018 16:00) 
60.SO Slaná u Semil A-TJ Sokol Bratříkov BKP230. 10. 2018 18:006. (03. 11. 2018 16:00) 
35.TJ Sokol Vesec-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP127. 10. 2018 14:006. (27. 10. 2018 16:00) 
62.TJ Spartak Chrastava B-TJ Jiskra Raspenava CKP226. 10. 2018 19:006. (03. 11. 2018 15:00) 
18.TJ Spartak Chrastava A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize26. 10. 2018 19:006. (03. 11. 2018 15:00) 
19.TJ Jiskra Nový Bor A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize26. 10. 2018 18:306. (03. 11. 2018 16:00) 
120.KST Victory Liberec A-Loko Depo Liberec BKP LK23. 10. 2018 18:004. (04. 11. 2018 17:00) 
22.SKST Liberec G-SKST Cvikov ADivize20. 10. 2018 13:004. (20. 10. 2018 16:00) 
58.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP220. 10. 2018 09:004. (20. 10. 2018 18:00) 
20.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Jiskra Raspenava ADivize18. 10. 2018 19:004. (21. 10. 2018 10:00) 
21.SKST Liberec F-Loko Depo Liberec BDivize17. 10. 2018 19:004. (21. 10. 2018 10:00) 
102.TJ Spartak Chrastava-SKST Liberec B 1. (14. 10. 2018 13:30)Kamenický Šenov
100.TJ Sokol Turnov B-TTC Hrádek nad Nisou 1. (14. 10. 2018 09:00)Kamenický Šenov
118.SKST Liberec G-Loko Depo Liberec BKP LK11. 10. 2018 18:303. (07. 10. 2018 17:00)Herna SKST Liberec
59.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP209. 10. 2018 19:005. (20. 10. 2018 10:00) 
119.SKST Liberec I-KST Victory Liberec AKP LK07. 10. 2018 15:003. (07. 10. 2018 17:00) 
33.KST Victory Liberec A-SKST Liberec JKP107. 10. 2018 10:003. (30. 09. 2018 10:00) 
24.SKST Liberec F-SKST Liberec GDivize06. 10. 2018 19:003. (05. 10. 2018 18:30) 
56.SKST Liberec L-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP206. 10. 2018 15:302. (06. 10. 2018 16:00) 
55.SKST Liberec K-TJ Spartak Chrastava BKP206. 10. 2018 14:302. (06. 10. 2018 16:00) 
23.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize06. 10. 2018 11:003. (06. 10. 2018 10:00) 
54.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-SO Slaná u Semil AKP204. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 16:00)Herna Bižuterie Jablonec
25.SKST Liberec F-SKST Liberec HDivize04. 10. 2018 19:002. (07. 10. 2018 10:00) 
57.SO Slaná u Semil A-TJ Jiskra Raspenava CKP203. 10. 2018 18:303. (06. 10. 2018 10:00) 
53.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Bratříkov BKP202. 10. 2018 18:002. (06. 10. 2018 16:00) 
31.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Sokol Turnov AKP129. 09. 2018 14:002. (29. 09. 2018 18:00) 
32.Cvikováček Cvikov A-TJ Doksy - Mimoň AKP128. 09. 2018 18:003. (30. 09. 2018 10:00) 
29.Cvikováček Cvikov A-TJ Jiskra Nový Bor BKP128. 09. 2018 14:002. (29. 09. 2018 16:00) 
114.KST Victory Liberec A-TJ Sokol Turnov AKP LK23. 09. 2018 15:002. (23. 09. 2018 17:00) 
30.KST Victory Liberec A-SKST Liberec IKP123. 09. 2018 10:002. (29. 09. 2018 16:00) 
26.SKST Liberec H-SKST Liberec GDivize 1. (22. 09. 2018 16:00) 
52.TJ Sokol Nová Ves n. P. A-SO Slaná u Semil AKP222. 09. 2018 10:001. (22. 09. 2018 16:00) 
51.TJ Sokol Turnov B-TJ Jiskra Tanvald AKP222. 09. 2018 10:001. (22. 09. 2018 16:00) 
27.SKST Liberec F-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize21. 09. 2018 18:301. (22. 09. 2018 16:00) 
112.Sportovní organizace Slaná u Semil A-Loko Depo Liberec BKP LK21. 09. 2018 18:152. (23. 09. 2018 17:00) 
117.SKST Liberec K-TJ Sokol Bratříkov AKP LK21. 09. 2018 18:002. (23. 09. 2018 17:00) 
113.KST Victory Liberec B-SKST Liberec GKP LK20. 09. 2018 19:002. (23. 09. 2018 17:00)Hala SKST Liberec
115.SKST Liberec H-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKP LK20. 09. 2018 18:152. (23. 09. 2018 17:00) 
116.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-Jiskra Kamenický Šenov AKP LK19. 09. 2018 18:302. (23. 09. 2018 17:00) 
107.Sokol STAR Turnov A-Sportovní organizace Slaná u Semil AKP LK16. 09. 2018 10:001. (16. 09. 2018 17:00) 
108.KST Victory Liberec B-TJ Sokol Bratříkov BKP LK16. 09. 2018 08:301. (16. 09. 2018 17:00) 
72.SKST Liberec L-SKST Liberec KKP215. 09. 2018 17:0012. (30. 03. 2019 16:00) 
111.ST Frýdlant B-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP LK14. 09. 2018 19:301. (16. 09. 2018 17:00) 
10.SKST Liberec H-SKST Liberec FDivize13. 09. 2018 18:3013. (19. 01. 2019 16:00) 
110.ST Frýdlant A-SKST Liberec IKP LK12. 09. 2018 19:001. (16. 09. 2018 17:00) 
11.SKST Liberec G-SKST Liberec HDivize11. 09. 2018 18:3012. (30. 03. 2019 16:00) 
109.SKST Liberec J-KST Victory Liberec AKP LK07. 09. 2018 20:001. (16. 09. 2018 17:00)Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
8.SKST Liberec G-SKST Liberec FDivize04. 09. 2018 18:3014. (19. 01. 2019 10:00) 
40.SKST Liberec J-SKST Liberec IKP122. 04. 2018 10:0012. (22. 09. 2018 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS