Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
51.Sokol Rudná A-TJ Sokol HředleKS2A24. 03. 2019 14:3022. (24. 03. 2019 13:00) 
50.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Slavoj Obecnice BKS2A 22. (24. 03. 2019 10:00)Herna Slavoje Obecnice
102.TJ Spartak Čenkov-TJ Slavoj Obecnice AKS2B23. 03. 2019 20:0022. (24. 03. 2019 10:00)Herna Slavoje Obecnice
101.TJ Spartak Čenkov-TJ Sokol Hudlice BKS2B 21. (23. 03. 2019 17:00)Herna Slavoje Obecnice
49.Sokol Rudná A-TJ Sokol Stochov HoniceKS2A 21. (23. 03. 2019 17:00)Herna S.Stochov Honice
1.TTC Kladno A-Sokol Lány ADIVIZE 21. (23. 03. 2019 17:00)Herna S.Lány
48.Sokol Lány B-TJ Sokol HředleKS2A23. 03. 2019 13:3021. (23. 03. 2019 17:00) 
100.TJ Spartak Rožmitál-TJ Slavoj Obecnice AKS2B23. 03. 2019 13:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
47.TJ Sokol Buštěhrad-STC Slaný AKS2A15. 03. 2019 19:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
21.TJ Spartak Čelákovice A-TJ Sokol Králův Dvůr Queens BŽENY13. 03. 2019 20:006. (27. 01. 2019 13:00) 
2.TJ Neratovice A-TJ Sokol Hořovice ADIVIZE10. 03. 2019 09:0020. (10. 03. 2019 10:00) 
3.TJ Sokol Hudlice A-TTC Brandýs nad Labem BDIVIZE07. 03. 2019 18:3019. (09. 03. 2019 17:00) 
46.STC Slaný A-Sokol Rudná AKS2A06. 03. 2019 20:0019. (09. 03. 2019 17:00) 
24.TJ Jizera Káraný-TJ Sokol Králův Dvůr Queens BŽENY05. 03. 2019 18:159. (09. 03. 2019 18:00) 
99.TJ Slavoj Obecnice A-SK Březnice BKS2B05. 03. 2019 17:0020. (10. 03. 2019 10:00) 
20.KST Rakovník C-TJ Sokol Králův Dvůr AKS1A24. 02. 2019 13:0018. (24. 02. 2019 10:00)Herna S.Kr.Dvůr B
116.TJ AŠ Mladá Boleslav B-TTC Bělá pod Bezdězem CKS2C 18. (24. 02. 2019 10:00) 
98.TJ Spartak Rožmitál-SK Březnice BKS2B 18. (24. 02. 2019 10:00)Herna SK Březnice
4.TJ Sokol Hořovice A-TJ Sokol Hudlice ADIVIZE24. 02. 2019 09:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
97.TJ Spartak Čenkov-SK Březnice BKS2B 17. (23. 02. 2019 17:00)Herna SK Březnice
5.Sokol Lány A-TJ Neratovice ADIVIZE23. 02. 2019 15:3017. (23. 02. 2019 17:00) 
115.TJ AŠ Mladá Boleslav B-TJ Sokol Krchleby BKS2C23. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
71.TTC Bělá pod Bezdězem B-ST EUROMASTER Kolín CKS1B23. 02. 2019 09:3017. (23. 02. 2019 18:00) 
72.TJ Neratovice B-ST EUROMASTER Kolín CKS1B22. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
45.TJ Sokol Buštěhrad-Sokol Lány BKS2A22. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
134.TJ Sokol Starkoč-TTC Říčany BKS2D20. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
70.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Sadská BKS1B20. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
133.TJ Lokomotiva Nymburk A-TJ Sokol Velký Osek AKS2D14. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 17:00) 
135.TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.-TJ Sadská AČP12. 02. 2019 18:30PO (12. 02. 2019 18:00) 
44.Sokol Rudná A-TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKS2A10. 02. 2019 14:0016. (10. 02. 2019 13:00) 
43.TJ Sokol Stochov Honice-TSM KladnoKS2A10. 02. 2019 13:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
96.SK Březnice B-TJ Sokol Mníšek pod Brdy CKS2B 16. (10. 02. 2019 10:00)Herna S.Mníšku p.B. C
19.TJ Chaloupky-TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKS1A 15. (09. 02. 2019 17:00)Herna S.Mníšek p.B. A
132.TJ Sokol Kutná Hora A-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2D09. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 17:00)Herna S.Kostelec n.Č.L.
95.SK Březnice B-ST Benešov AKS2B09. 02. 2019 13:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
42.Sokol Rudná A-TTC Kladno CKS2A09. 02. 2019 09:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
41.TJ Sokol Stochov Honice-TJ Sokol BuštěhradKS2A06. 02. 2019 19:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
114.TJ Sokol Krchleby B-TJ Sokol Mnichovo Hradiště CKS2C 14. (27. 01. 2019 13:00)Herna S.Mnich.Hradiště C
93.TJ Sokol Žebrák-SK Březnice BKS2B 14. (27. 01. 2019 10:00)Herna SK Březnice
69.TJ Sokol Krchleby A-TJ Sokol Mnichovo Hradiště BKS1B 14. (27. 01. 2019 10:00)Herna S.Mnich. Hradiště B
6.Sokol Lány A-TTC Brandýs nad Labem BDIVIZE26. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 17:00) 
112.TJ Sokol Krchleby B-SK Viktorie Ořech AKS2C26. 01. 2019 17:0013. (26. 01. 2019 13:30)Herna V.Ořech
91.TJ Spartak Rožmitál-TJ Sokol Mníšek pod Brdy CKS2B 13. (26. 01. 2019 17:00)Herna Mníšku
92.TJ Sokol Králův Dvůr B-SK Březnice BKS2B 13. (26. 01. 2019 13:30)Herna SK Březnice
131.Sokol Přezletice-ST Benešov BKS2D26. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
111.TJ Sokol Kutná Hora B-TJ Sokol Čáslav AKS2C25. 01. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
40.TJ Sokol Stochov Honice-TJ Slavoj Obecnice BKS2A25. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
68.TJ Sokol Krchleby A-ST EUROMASTER Kolín CKS1B22. 01. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
110.TJ Sokol Všetaty A-TJ Neratovice CKS2C19. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
39.TJ Sokol Stochov Honice-STC Slaný AKS2A16. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
94.TJ Broumy-TJ Sokol Mníšek pod Brdy CKS2B13. 01. 2019 10:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
38.TJ Sokol Buštěhrad-TSM KladnoKS2A13. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
67.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-TJ Sokol Velké PopoviceKS1B12. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
66.TTC Bělá pod Bezdězem B-TJ Neratovice BKS1B12. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 18:00) 
130.TJ Sokol Kutná Hora A-TJ Sokol Velký Osek AKS2D12. 01. 2019 15:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
88.SK Březnice B-TJ BroumyKS2B12. 01. 2019 13:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
7.Sokol Lány A-TJ Slovan Lochovice ADIVIZE12. 01. 2019 12:3012. (12. 01. 2019 17:00) 
90.TJ Spartak Čenkov-TJ Spartak RožmitálKS2B12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
109.SK Viktorie Ořech A-TJ Sokol Mnichovo Hradiště CKS2C12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
89.TJ Sokol Hudlice B-TJ Slavoj Obecnice AKS2B11. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 13:30) 
36.Sokol Rudná A-Sokol Lány BKS2A11. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 17:00)Herna S. Lány B
37.TJ Sokol Stochov Honice-TJ Sokol HředleKS2A11. 01. 2019 18:1512. (12. 01. 2019 17:00) 
129.TTC Říčany B-TJ Sadská CKS2D10. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 13:30) 
113.TJ Sokol Všetaty A-TJ Sokol Čáslav AKS2C06. 01. 2019 11:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
52.TTC Brandýs nad Labem C-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BKS1B09. 12. 2018 11:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
118.TJ Sadská C-TTC Říčany BKS2D08. 12. 2018 13:3011. (08. 12. 2018 17:00) 
33.TJ Sokol Hředle-TJ Sokol Stochov HoniceKS2A08. 12. 2018 13:3011. (08. 12. 2018 17:00) 
87.ST Benešov A-TJ Sokol Mníšek pod Brdy CKS2B05. 12. 2018 18:4012. (12. 01. 2019 13:30) 
117.TJ Lokomotiva Nymburk A-ST Benešov BKS2D05. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
22.TJ Sokol Králův Dvůr Queens B-TJ Jizera KáranýŽENY01. 12. 2018 15:004. (10. 11. 2018 18:00) 
65.ST EUROMASTER Kolín C-TJ Sokol Velké PopoviceKS1B25. 11. 2018 10:0010. (25. 11. 2018 13:00) 
35.TJ Sokol Stochov Honice-Sokol Rudná AKS2A 9. (24. 11. 2018 17:00)Herna S.Rudná
8.Sokol Lány A-TTC Kladno ADIVIZE24. 11. 2018 10:009. (24. 11. 2018 17:00)Herna TTC Kladno
64.TJ Sokol Krchleby A-TTC Říčany AKS1B22. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 17:00) 
73.TJ Sokol Mníšek pod Brdy C-ST Benešov AKS2B20. 11. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
34.Sokol Lány B-Sokol Rudná AKS2A19. 11. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 17:00)Herna S. Rudná
128.ST Benešov B-TJ Sokol Čáslav BKS2D 8. (11. 11. 2018 13:00)Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
86.ST Benešov A-TTC Kladno DKS2B 8. (11. 11. 2018 10:00)Změna herny: Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
127.ST Benešov B-TTC Žehuň AKS2D 7. (10. 11. 2018 17:00)Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
84.ST Benešov A-TJ Sokol Hořovice BKS2B 7. (10. 11. 2018 13:30)Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim.
85.SK Březnice B-TJ Sokol Hudlice BKS2B10. 11. 2018 10:007. (10. 11. 2018 13:30) 
63.TJ Neratovice B-TJ Sokol Krchleby AKS1B09. 11. 2018 18:308. (11. 11. 2018 10:00) 
62.TTC Říčany A-ST EUROMASTER Kolín CKS1B08. 11. 2018 19:157. (10. 11. 2018 17:00) 
61.TJ Sokol Velké Popovice-TTC Brandýs nad Labem CKS1B07. 11. 2018 18:307. (10. 11. 2018 17:00) 
108.TJ Sokol Čáslav A-TJ Sokol Krchleby BKS2C05. 11. 2018 19:307. (10. 11. 2018 17:00) 
83.SK Březnice B-TJ Spartak RožmitálKS2B 6. (28. 10. 2018 10:00)Herna Sp. Rožmitál
25.Sokol Lány B-TJ Sokol BuštěhradKS2A28. 10. 2018 09:006. (28. 10. 2018 10:00) 
81.SK Březnice B-TJ Spartak ČenkovKS2B27. 10. 2018 16:005. (27. 10. 2018 17:00)Herna Sp.Čenkov
107.SK Viktorie Ořech A-TJ Sokol Čáslav AKS2C27. 10. 2018 15:005. (27. 10. 2018 17:00) 
17.TJ Sokol Králův Dvůr A-KST Rakovník CKS1A27. 10. 2018 09:306. (28. 10. 2018 10:00)Herna KST Rakovník C
60.TJ Sadská B-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS1B26. 10. 2018 19:006. (28. 10. 2018 13:00) 
26.TJ Slavoj Obecnice B-TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKS2A26. 10. 2018 19:005. (27. 10. 2018 13:30) 
126.TTC Říčany B-Sokol PřezleticeKS2D25. 10. 2018 19:305. (27. 10. 2018 13:30) 
58.TJ Sadská B-TJ Sokol Velké PopoviceKS1B25. 10. 2018 19:005. (27. 10. 2018 13:30) 
59.TJ Sokol Krchleby A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BKS1B18. 10. 2018 19:305. (27. 10. 2018 17:00) 
82.TJ Sokol Hudlice B-ST Benešov AKS2B17. 10. 2018 18:155. (27. 10. 2018 13:30) 
9.TJ Slovan Lochovice A-TJ Sokol Hudlice ADIVIZE 4. (14. 10. 2018 10:00)Herna S.Hudlice
80.TJ Sokol Mníšek pod Brdy C-SK Březnice BKS2B14. 10. 2018 10:004. (14. 10. 2018 16:00)Herna SK Březnice
122.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy-TJ Sokol Kutná Hora AKS2D13. 10. 2018 15:003. (13. 10. 2018 17:00)Herna S.K.Hora
105.TJ Sokol Kutná Hora B-TJ Sokol Krchleby BKS2C13. 10. 2018 15:003. (13. 10. 2018 17:00) 
106.TJ AŠ Mladá Boleslav B-SK Viktorie Ořech AKS2C13. 10. 2018 10:003. (13. 10. 2018 17:00) 
57.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Sokol Krchleby AKS1B12. 10. 2018 19:004. (14. 10. 2018 10:00) 
78.TJ Sokol Žebrák-TJ Slavoj Obecnice AKS2B12. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 17:00) 
125.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy-TJ Sokol Velký Osek AKS2D11. 10. 2018 19:004. (14. 10. 2018 10:00) 
123.TJ Lokomotiva Nymburk A-TJ Sadská CKS2D11. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 17:00) 
16.Kanoistický klub Rakovník-KST Rakovník BKS1A10. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 13:30) 
79.ST Benešov A-SK Březnice BKS2B10. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 13:30) 
15.TJ Sokol Mníšek pod Brdy A-TJ ChaloupkyKS1A09. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 17:00)Herna Chaloupky
23.TJ Jizera Káraný-TTC ŽehuňŽENY06. 10. 2018 17:001. (29. 09. 2018 13:30) 
124.ST Benešov B-TTC Říčany BKS2D06. 10. 2018 15:003. (13. 10. 2018 17:00)Herna TTC Říčany
27.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Sokol Stochov HoniceKS2A05. 10. 2018 19:153. (13. 10. 2018 17:00) 
29.Sokol Rudná A-KST Rakovník DKS2A30. 09. 2018 15:002. (30. 09. 2018 13:00) 
104.TJ Sokol Mnichovo Hradiště C-TJ Sokol Krchleby BKS2C 2. (30. 09. 2018 13:00)Herna Krchleby
13.Kanoistický klub Rakovník-SK Březnice AKS1A30. 09. 2018 13:002. (30. 09. 2018 16:00) 
56.TJ Sokol Mnichovo Hradiště B-TJ Sokol Krchleby AKS1B 2. (30. 09. 2018 10:00)Herna Krchleby
74.TJ Sokol Mníšek pod Brdy C-TJ Spartak RožmitálKS2B29. 09. 2018 17:001. (29. 09. 2018 10:00)Herna Spartaku Rožmitál
103.SK Viktorie Ořech A-TJ Sokol Krchleby BKS2C29. 09. 2018 13:301. (29. 09. 2018 17:00)Herna S. Krchleby B
76.SK Březnice B-TJ Sokol Králův Dvůr BKS2B29. 09. 2018 12:001. (29. 09. 2018 17:00)Herna S.K.Dvůr
28.TJ Slavoj Obecnice B-TJ Sokol Stochov HoniceKS2A28. 09. 2018 17:002. (30. 09. 2018 13:00) 
30.STC Slaný A-TJ Sokol Stochov HoniceKS2A27. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
18.KST Rakovník C-KST Rakovník BKS1A26. 09. 2018 20:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
11.TJ Sokol Hudlice A-TJ Neratovice ADIVIZE26. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
12.TJ Chaloupky-KST Rakovník CKS1A25. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 17:00) 
10.TTC Brandýs nad Labem B-TJ Slovan Lochovice ADIVIZE25. 09. 2018 18:302. (30. 09. 2018 13:00) 
119.TJ Sadská C-TJ Spartak Čelákovice AKS2D25. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 17:00) 
77.SK Březnice B-TJ Sokol ŽebrákKS2B25. 09. 2018 18:002. (30. 09. 2018 10:00)Herna S.Žebrák
14.KST Rakovník B-KST Rakovník CKS1A24. 09. 2018 18:002. (30. 09. 2018 13:00) 
31.TJ Slavoj Obecnice B-TJ Sokol HředleKS2A23. 09. 2018 16:001. (29. 09. 2018 13:30) 
121.TTC Říčany B-TJ Spartak Čelákovice AKS2D23. 09. 2018 10:002. (30. 09. 2018 13:00) 
53.TTC Říčany A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BKS1B22. 09. 2018 17:001. (29. 09. 2018 17:00) 
75.TJ Broumy-TJ Sokol ŽebrákKS2B21. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 17:00) 
54.ST EUROMASTER Kolín C-TJ Sokol Krchleby AKS1B20. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 17:00) 
120.TTC Říčany B-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2D20. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 13:30) 
55.TTC Říčany A-TTC Brandýs nad Labem CKS1B19. 09. 2018 18:302. (30. 09. 2018 10:00) 
32.Sokol Rudná A-Sokol NižborKS2A17. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS