Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
204.KST DRAGON Vyškov-TJ ŠošůvkaČP1JM19. 05. 2019 17:301. (04. 05. 2019 09:00)Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov
217.Sokol Drnovice-TJ Sokol MorkůvkyČP1JM11. 05. 2019 14:1511. (11. 05. 2019 16:00) 
216.SK Prace A-KST Blansko BČP1JM11. 05. 2019 14:1511. (11. 05. 2019 16:00) 
214.TJ Mokrá-TJ Jevišovka-DrnholecČP1JM11. 05. 2019 12:3010. (11. 05. 2019 14:15) 
213.KST Blansko B-TJ MokráČP1JM11. 05. 2019 10:459. (11. 05. 2019 12:30) 
212.TJ Jevišovka-Drnholec-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BČP1JM09. 05. 2019 18:308. (11. 05. 2019 10:45) 
210.TJ Šošůvka-SK Prace BČP1JM04. 05. 2019 14:155. (04. 05. 2019 16:00) 
209.Orel jednota Šitbořice-MK Řeznovice BČP1JM04. 05. 2019 14:155. (04. 05. 2019 16:00) 
208.KST DRAGON Vyškov-Sokol Klobouky u BrnaČP1JM04. 05. 2019 12:304. (04. 05. 2019 14:15) 
206.MK Řeznovice B-KST DRAGON VyškovČP1JM04. 05. 2019 10:453. (04. 05. 2019 12:30) 
31.SK Slatina - Brno A-TJ Sokol Rebešovice ADIV28. 04. 2019 11:00PO (27. 04. 2019 17:30) 
30.TJ Sokol Rebešovice A-SK Slatina - Brno ADIV27. 04. 2019 17:00PO (20. 04. 2019 17:30) 
215.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-Sokol DrnoviceČP1JM27. 04. 2019 15:0010. (11. 05. 2019 14:15) 
29.SK Slatina - Brno A-TJ Sokol Rebešovice ADIV20. 04. 2019 17:00PO (13. 04. 2019 17:30) 
207.SK Prace B-TJ Sokol VracovČP1JM18. 04. 2019 19:004. (04. 05. 2019 14:15)KD Prace, Ponětovská 204
211.TJ Sokol Vracov-Sokol Klobouky u BrnaČP1JM17. 04. 2019 18:006. (04. 05. 2019 17:45) 
205.Orel jednota Šitbořice-TJ Sokol VracovČP1JM12. 04. 2019 18:302. (04. 05. 2019 10:45)Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěm
28.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Rebešovice ADIV07. 04. 2019 10:00PO (13. 04. 2019 17:30) 
27.SK Slatina - Brno A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV06. 04. 2019 10:30PO (13. 04. 2019 17:30) 
26.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-SK Slatina - Brno ADIV PO (31. 03. 2019 10:30)Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
114.Triangl o.s. Rájec A-TJ Cemo Mokrá BK2B23. 03. 2019 13:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
203.TJ Sokol Vranovice A-STP Mikulov-Březí ADIVZ23. 03. 2019 13:0014. (23. 03. 2019 14:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
201.MSK Břeclav B-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ 14. (23. 03. 2019 13:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
200.MK Řeznovice C-SKST Mart Hodonín EDIVZ23. 03. 2019 11:3014. (23. 03. 2019 13:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
198.TJ Jevišovka-Drnholec A-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 13. (23. 03. 2019 11:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
113.KST Blansko C-SK Kuřim BK2B23. 03. 2019 10:0021. (22. 03. 2019 10:00) 
197.SKST Mart Hodonín E-MSK Břeclav BDIVZ 13. (23. 03. 2019 10:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
196.STP Mikulov-Březí A-MK Řeznovice CDIVZ 13. (23. 03. 2019 10:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
24.MK Řeznovice B-TJ Brno-Bystrc ADIV22. 03. 2019 19:0022. (22. 03. 2019 18:00) 
144.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Agrotec Hustopeče BK2C22. 03. 2019 18:3021. (23. 03. 2019 09:30) 
115.TJ Sokol Ždárná A-TJ Cemo Mokrá BK2B22. 03. 2019 18:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
147.TJ Jevišovka-Drnholec B-SK Baník Ratíškovice AK2C22. 03. 2019 17:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
143.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Kobylí BK2C21. 03. 2019 18:3021. (23. 03. 2019 14:00) 
50.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Brno I CK1A21. 03. 2019 17:3022. (24. 03. 2019 10:30) 
202.TTC Moravská Slavia Brno C-TJ Sokol Brno I ADIVZ21. 03. 2019 17:0014. (23. 03. 2019 14:30)Kounicova 20/22, Brno
51.KST Blansko B-TJ Šošůvka AK1A20. 03. 2019 19:0022. (24. 03. 2019 10:00) 
23.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Vracov ADIV19. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
25.SKST Hodonín C-TJ Sokol Brno I BDIV18. 03. 2019 18:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
199.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ18. 03. 2019 17:0013. (23. 03. 2019 11:30)Kounicova 20/22, Brno
146.T.J. Sokol Hodonín B-SKST Rohatec AK2C15. 03. 2019 19:0022. (24. 03. 2019 10:00) 
145.STP Mikulov A-TJ Jiskra Strážnice CK2C15. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 17:30) 
91.TJ Lažánky A-TJ Sokol Brno I DK2A10. 03. 2019 13:0020. (10. 03. 2019 09:00) 
112.TJ Sokol Drnovice A-KST Blansko CK2B10. 03. 2019 09:0020. (10. 03. 2019 11:00) 
19.TJ Sokol Vracov A-MK Řeznovice BDIV10. 03. 2019 08:3020. (10. 03. 2019 10:00) 
70.TJ Sokol Lanžhot B-KST Vyškov AK1B09. 03. 2019 19:3019. (09. 03. 2019 17:30) 
69.TJ Slovan Hodonín A-TJ Holásky BK1B09. 03. 2019 18:0019. (09. 03. 2019 17:00)Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany
89.TJ Velešovice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A09. 03. 2019 16:3019. (09. 03. 2019 17:30) 
18.SK Slatina - Brno A-TJ Sokol Brno I ADIV09. 03. 2019 15:0019. (09. 03. 2019 18:00) 
48.Orel Silůvky B-TJ Cemo Mokrá AK1A09. 03. 2019 13:3019. (09. 03. 2019 17:30) 
140.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Rakvice AK2C09. 03. 2019 10:0019. (09. 03. 2019 17:00) 
90.TJ Sokol Otnice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A08. 03. 2019 19:0020. (10. 03. 2019 10:00) 
141.TJ Agrotec Hustopeče B-STP Mikulov AK2C05. 03. 2019 18:0019. (09. 03. 2019 17:30) 
17.TJ Sokol Vracov A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV03. 03. 2019 10:0019. (09. 03. 2019 14:00) 
49.TJ Šošůvka A-SK Kuřim AK1A02. 03. 2019 17:3019. (09. 03. 2019 17:30) 
20.TJ Sokol Rebešovice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV02. 03. 2019 17:0020. (10. 03. 2019 10:30) 
142.TJ Sokol Klobouky u Brna A-SK Baník Ratíškovice AK2C02. 03. 2019 10:0019. (09. 03. 2019 09:30) 
194.TJ Sokol Vranovice A-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ26. 02. 2019 18:3012. (23. 02. 2019 14:30)Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna Vranovice
47.TJ Cemo Mokrá A-TJ Sokol Brno I CK1A24. 02. 2019 10:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
86.TJ Sokol Otnice A-TJ Lažánky AK2A23. 02. 2019 15:3017. (23. 02. 2019 17:30) 
139.TJ Sokol Rakvice A-SKST Rohatec AK2C23. 02. 2019 15:0017. (23. 02. 2019 18:45) 
16.TJ Sokol Vracov A-SK Slatina - Brno ADIV 17. (23. 02. 2019 14:00)Bzenecká 1538,Strážnice
195.STP Mikulov-Březí A-TJ Sokol Brno I ADIVZ23. 02. 2019 13:0012. (23. 02. 2019 14:30)herna MS Brno, Vojtova 12
193.TTC Moravská Slavia Brno C-SKST Mart Hodonín EDIVZ 12. (23. 02. 2019 13:00)herna MS Brno, Vojtova 12
192.MK Řeznovice C-MSK Břeclav BDIVZ23. 02. 2019 11:3012. (23. 02. 2019 13:00)herna MS Brno, Vojtova 12
190.SKST Mart Hodonín E-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 11. (23. 02. 2019 11:30)herna MS Brno, Vojtova 12
189.MSK Břeclav B-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 11. (23. 02. 2019 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12
188.TJ Sokol Brno I A-MK Řeznovice CDIVZ 11. (23. 02. 2019 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12
68.KST Vyškov A-TJ Jevišovka-Drnholec AK1B22. 02. 2019 18:3018. (22. 02. 2019 18:00) 
191.TJ Jevišovka-Drnholec A-STP Mikulov-Březí ADIVZ22. 02. 2019 18:0011. (23. 02. 2019 11:30)Školní 194, Březí 691 81, Vchod od parkoviště ze dvora školy
111.TJ Holásky C-KST Blansko CK2B19. 02. 2019 19:0017. (23. 02. 2019 13:30) 
87.TJ Velešovice A-TTC Komořany BK2A19. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 17:30) 
138.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Sokol Vracov BK2C19. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 13:30) 
88.TJ Velešovice A-TJ Lažánky AK2A16. 02. 2019 15:3018. (24. 02. 2019 10:00) 
109.TTC Koral Tišnov B-TJ Sokol Hlubočany BK2B09. 02. 2019 16:3015. (09. 02. 2019 17:30) 
15.SK Slatina - Brno A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV09. 02. 2019 16:0015. (09. 02. 2019 18:00) 
46.SK Kuřim A-STK Zbraslavec AK1A09. 02. 2019 14:3015. (09. 02. 2019 17:30) 
85.TJ Lažánky A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A09. 02. 2019 11:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
84.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Velešovice AK2A09. 02. 2019 10:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
67.SKST Hodonín D-TJ Sokol Kobylí AK1B08. 02. 2019 19:0015. (09. 02. 2019 18:00) 
110.TJ Sokol Drnovice A-TJ Sokol Hlubočany BK2B07. 02. 2019 19:3016. (10. 02. 2019 11:00) 
136.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Rakvice AK2C07. 02. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 14:00) 
137.TJ Sokol Vracov B-STP Mikulov AK2C31. 01. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 10:00) 
83.TJ Sokol Otnice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
108.TJ Sokol Drnovice A-SK Kuřim BK2B27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 11:00) 
65.TJ Sokol Lanžhot B-T.J. Sokol Hodonín AK1B26. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 17:30) 
14.SK Slatina - Brno A-TJ Brno-Bystrc ADIV26. 01. 2019 15:3013. (26. 01. 2019 18:00) 
187.TJ Sokol Brno I A-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ 10. (26. 01. 2019 14:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
186.STP Mikulov-Březí A-SKST Mart Hodonín EDIVZ 10. (26. 01. 2019 14:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
13.TJ Sokol Vracov A-SKST Hodonín CDIV 13. (26. 01. 2019 14:00)Bzenecká 1538,Strážnice
185.TJ Sokol Vranovice A-MSK Břeclav BDIVZ 10. (26. 01. 2019 13:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
184.MK Řeznovice C-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 10. (26. 01. 2019 13:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
183.SKST Mart Hodonín E-TJ Sokol Brno I ADIVZ 9. (26. 01. 2019 11:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
182.MSK Břeclav B-STP Mikulov-Březí ADIVZ 9. (26. 01. 2019 11:30)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
12.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B-TJ Sokol Brno I ADIV26. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 14:30) 
181.TTC Moravská Slavia Brno C-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 9. (26. 01. 2019 10:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
180.TJ Jevišovka-Drnholec A-MK Řeznovice CDIVZ 9. (26. 01. 2019 10:00)tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
106.TJ Sokol Hlubočany B-KST Blansko CK2B26. 01. 2019 09:0013. (26. 01. 2019 10:00) 
44.TJ Sokol Hlubočany A-KST Blansko BK1A25. 01. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 17:30) 
131.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Sokol Rakvice AK2C25. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 13:30) 
66.TJ Sokol Lanžhot B-TJ Jevišovka-Drnholec AK1B25. 01. 2019 18:3014. (27. 01. 2019 10:30) 
105.TJ Holásky C-TJ Sokol Ždárná AK2B25. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 13:30) 
107.TJ Sokol Hlubočany B-STK Zbraslavec BK2B23. 01. 2019 19:0014. (25. 01. 2019 19:00) 
135.TJ Agrotec Hustopeče B-SKST Rohatec AK2C22. 01. 2019 18:0014. (25. 01. 2019 18:00) 
134.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Sokol Rakvice AK2C20. 01. 2019 15:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
45.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Bučovice AK1A20. 01. 2019 10:3014. (27. 01. 2019 10:00) 
132.TJ Sokol Kobylí B-SKST Rohatec AK2C19. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
133.TJ Agrotec Hustopeče B-SK Baník Ratíškovice AK2C19. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 17:30) 
40.SK Kuřim A-TTC Komořany AK1A13. 01. 2019 10:3012. (12. 01. 2019 17:30) 
43.Orel Silůvky B-Orel Ivančice AK1A13. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 17:30) 
82.TJ Velešovice A-TJ Sokol Otnice AK2A13. 01. 2019 09:0012. (12. 01. 2019 17:30) 
42.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Cemo Mokrá AK1A12. 01. 2019 16:3012. (12. 01. 2019 17:30) 
129.SK Baník Ratíškovice A-SKST Rohatec AK2C12. 01. 2019 15:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
41.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Brno I CK1A12. 01. 2019 14:0012. (12. 01. 2019 17:30) 
128.STP Mikulov A-TJ Sokol Rakvice AK2C11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:30) 
130.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Kobylí BK2C11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:30) 
178.TJ Sokol Brno I A-MSK Břeclav BDIVZ10. 01. 2019 16:308. (09. 12. 2018 14:30) 
175.TJ Jevišovka-Drnholec A-MSK Břeclav BDIVZ20. 12. 2018 17:307. (09. 12. 2018 11:30)KD Jevišovka
3.MK Řeznovice B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV09. 12. 2018 14:3011. (08. 12. 2018 18:00) 
179.TJ Jevišovka-Drnholec A-SKST Mart Hodonín EDIVZ 8. (09. 12. 2018 14:30)herna Lipová alej 23B, Hodonín
156.TTC Moravská Slavia Brno C-MK Řeznovice CDIVZ09. 12. 2018 14:303. (10. 11. 2018 10:00)Lipová alej 4110/23B, Hodonín - Bažantice
177.STP Mikulov-Březí A-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 8. (09. 12. 2018 13:00)herna Lipová alej 23B, Hodonín
176.MK Řeznovice C-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 8. (09. 12. 2018 13:00)herna Lipová alej 23B, Hodonín
174.TJ Sokol Brno I A-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 7. (09. 12. 2018 11:30)herna Lipová alej 23B, Hodonín
173.STP Mikulov-Březí A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 7. (09. 12. 2018 10:00)herna Lipová alej 23B, Hodonín
172.SKST Mart Hodonín E-MK Řeznovice CDIVZ 7. (09. 12. 2018 10:00)herna Lipová alej 23B, Hodonín
52.TJ Sokol Lanžhot B-SPIN Lednice AK1B08. 12. 2018 18:1511. (08. 12. 2018 17:30) 
2.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Sokol Vracov ADIV08. 12. 2018 14:0011. (08. 12. 2018 17:30) 
72.TJ Sokol Otnice A-TJ Velešovice AK2A08. 12. 2018 10:3011. (08. 12. 2018 17:30) 
116.TJ Sokol Rakvice A-STP Mikulov AK2C08. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 18:45) 
117.TJ Sokol Kobylí B-TJ Agrotec Hustopeče BK2C08. 12. 2018 09:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
53.TJ Holásky B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1B07. 12. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 17:30) 
71.SK Prace A-TJ Sokol Brno I DK2A06. 12. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
92.TTC Koral Tišnov B-TJ Sokol Drnovice AK2B06. 12. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 17:30) 
93.TJ Holásky C-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2B02. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 13:30) 
1.TTC Moravská Slavia Brno D-SKST Hodonín CDIV01. 12. 2018 16:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
81.TJ Velešovice A-SK Prace AK2A25. 11. 2018 14:0010. (25. 11. 2018 10:00) 
104.TJ Sokol Drnovice A-TJ Holásky CK2B25. 11. 2018 09:0010. (25. 11. 2018 11:00) 
39.TJ Sokol Bučovice A-Orel Ivančice AK1A24. 11. 2018 16:009. (24. 11. 2018 17:30) 
171.MSK Břeclav B-SKST Mart Hodonín EDIVZ 6. (24. 11. 2018 14:30)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
170.TTC Moravská Slavia Brno C-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ 6. (24. 11. 2018 14:30)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
169.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Brno I ADIVZ 6. (24. 11. 2018 13:00)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
168.MK Řeznovice C-STP Mikulov-Březí ADIVZ 6. (24. 11. 2018 13:00)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
167.SKST Mart Hodonín E-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 5. (24. 11. 2018 11:30)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
166.TJ Jevišovka-Drnholec A-TJ Sokol Vranovice ADIVZ 5. (24. 11. 2018 11:30)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
165.TJ Sokol Brno I A-STP Mikulov-Březí ADIVZ 5. (24. 11. 2018 10:00)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
163.TTC Moravská Slavia Brno C-MSK Břeclav BDIVZ24. 11. 2018 10:004. (10. 11. 2018 14:30)herna MSk Břeclav, ulice Lesní
11.TJ Brno-Bystrc A-MK Řeznovice BDIV24. 11. 2018 09:3010. (25. 11. 2018 10:30) 
64.TJ Jevišovka-Drnholec A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1B23. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 17:30) 
126.SKST Rohatec A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C21. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 16:30) 
127.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C20. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 17:30) 
10.TTC Moravská Slavia Brno D-TJ Brno-Bystrc ADIV11. 11. 2018 10:008. (11. 11. 2018 10:30) 
61.TJ Holásky B-TJ Slovan Hodonín AK1B10. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 17:30)Kasárenská 4224/2, 695 01 Hodonín
79.TJ Lažánky A-SK Prace AK2A10. 11. 2018 14:307. (10. 11. 2018 17:00) 
164.MSK Břeclav B-MK Řeznovice CDIVZ10. 11. 2018 14:005. (24. 11. 2018 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12
162.TJ Sokol Vranovice A-SKST Mart Hodonín EDIVZ10. 11. 2018 14:004. (10. 11. 2018 14:30)herna MS Brno, Vojtova 12
161.STP Mikulov-Březí A-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ10. 11. 2018 12:304. (10. 11. 2018 13:00)herna MS Brno, Vojtova 12
160.MK Řeznovice C-TJ Sokol Brno I ADIVZ10. 11. 2018 12:304. (10. 11. 2018 13:00)herna MS Brno, Vojtova 12
159.MSK Břeclav B-TJ Sokol Vranovice ADIVZ10. 11. 2018 11:003. (10. 11. 2018 11:30)herna MS Brno, Vojtova 12
158.SKST Mart Hodonín E-STP Mikulov-Březí ADIVZ10. 11. 2018 11:003. (10. 11. 2018 11:30)herna MS Brno, Vojtova 12
62.KST Vyškov A-TJ Sokol Lanžhot BK1B10. 11. 2018 09:307. (10. 11. 2018 18:00) 
157.TJ Jevišovka-Drnholec A-TJ Sokol Brno I ADIVZ10. 11. 2018 09:303. (10. 11. 2018 10:00)herna MS Brno, Vojtova 12
102.TJ Holásky C-TJ Sokol Hlubočany BK2B09. 11. 2018 19:007. (10. 11. 2018 13:30) 
103.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-TJ Cemo Mokrá BK2B09. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 14:30) 
7.SK Slatina - Brno B-TJ Sokol Brno I BDIV08. 11. 2018 19:007. (10. 11. 2018 18:00) 
125.TJ Sokol Rakvice A-TJ Agrotec Hustopeče BK2C08. 11. 2018 18:308. (10. 11. 2018 10:00)Šafaříkova 22, 693 01 Hustopeče
124.SK Baník Ratíškovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2C07. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 09:30) 
80.SK Prace A-TTC Komořany BK2A04. 11. 2018 15:008. (11. 11. 2018 11:00) 
63.KST Vyškov A-SPIN Lednice AK1B04. 11. 2018 14:008. (09. 11. 2018 18:00) 
38.TTC Komořany A-TJ Šošůvka AK1A03. 11. 2018 11:008. (11. 11. 2018 10:00) 
37.Orel Ivančice A-TJ Cemo Mokrá AK1A01. 11. 2018 17:008. (10. 11. 2018 10:00) 
150.TJ Sokol Brno I A-MSK Břeclav BDIVZ01. 11. 2018 16:301. (13. 10. 2018 11:30)Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
21.SK Slatina - Brno A-SK Slatina - Brno BDIV30. 10. 2018 18:3020. (09. 03. 2019 09:30) 
78.TJ Lažánky A-TJ Velešovice AK2A28. 10. 2018 10:306. (28. 10. 2018 09:00) 
101.TJ Sokol Drnovice A-TJ Sokol Ždárná AK2B28. 10. 2018 09:006. (28. 10. 2018 11:00) 
6.TTC Moravská Slavia Brno D-MK Řeznovice BDIV27. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 17:00) 
154.STP Mikulov-Březí A-MSK Břeclav BDIVZ27. 10. 2018 15:002. (13. 10. 2018 14:30)tělocvična ZŠ Hraničářů 617E, Mikulov
100.STK Zbraslavec B-TJ Holásky CK2B26. 10. 2018 19:006. (26. 10. 2018 18:30) 
123.TJ Sokol Kobylí B-TJ Jiskra Strážnice CK2C26. 10. 2018 18:006. (28. 10. 2018 10:00) 
59.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Holásky BK1B26. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 17:30) 
60.TJ Jevišovka-Drnholec A-KST Vyškov AK1B25. 10. 2018 18:306. (28. 10. 2018 10:00) 
99.KST Blansko C-TJ Holásky CK2B24. 10. 2018 19:005. (27. 10. 2018 10:00) 
77.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Sokol Brno I DK2A24. 10. 2018 18:155. (27. 10. 2018 17:00) 
122.TJ Sokol Vracov B-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C23. 10. 2018 18:305. (27. 10. 2018 14:00) 
76.TJ Velešovice A-Orel Silůvky CK2A14. 10. 2018 15:004. (14. 10. 2018 10:00) 
55.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-SPIN Lednice AK1B 3. (13. 10. 2018 18:00)herna Sokolská 12, Znojmo
5.TJ Sokol Vracov A-TJ Brno-Bystrc ADIV13. 10. 2018 17:003. (13. 10. 2018 14:00) 
33.Orel Ivančice A-TJ Sokol Brno I CK1A13. 10. 2018 15:003. (13. 10. 2018 17:00) 
155.TJ Sokol Vranovice A-TTC Moravská Slavia Brno CDIVZ 2. (13. 10. 2018 14:30)sokolovna Vranovice
56.KST Vyškov A-TJ Jiskra Strážnice BK1B13. 10. 2018 13:003. (13. 10. 2018 18:00) 
153.TJ Sokol Brno I A-SKST Mart Hodonín EDIVZ 2. (13. 10. 2018 13:00)sokolovna Vranovice
152.MK Řeznovice C-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ 2. (13. 10. 2018 13:00)sokolovna Vranovice
151.TTC Moravská Slavia Brno C-STP Mikulov-Březí ADIVZ 1. (13. 10. 2018 11:30)sokolovna Vranovice
149.SKST Mart Hodonín E-TJ Jevišovka-Drnholec ADIVZ 1. (13. 10. 2018 10:00)sokolovna Vranovice
148.TJ Sokol Vranovice A-MK Řeznovice CDIVZ 1. (13. 10. 2018 10:00)sokolovna Vranovice
57.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Lanžhot BK1B 4. (13. 10. 2018 09:30)herna Sokolská 12, Znojmo
121.TJ Jiskra Strážnice C-SK Baník Ratíškovice AK2C13. 10. 2018 09:003. (13. 10. 2018 16:00) 
58.KST Vyškov A-SKST Hodonín DK1B12. 10. 2018 19:004. (12. 10. 2018 18:00) 
95.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-KST Kunštát AK2B12. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 14:30) 
75.TJ Velešovice A-TJ Sokol Brno-Židenice AK2A11. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 17:30) 
98.TJ Cemo Mokrá B-TTC Koral Tišnov BK2B10. 10. 2018 19:004. (14. 10. 2018 09:00) 
36.SK Kuřim A-KST Blansko BK1A09. 10. 2018 17:304. (14. 10. 2018 10:00) 
97.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-SK Kuřim BK2B07. 10. 2018 18:004. (14. 10. 2018 10:00) 
35.TJ Cemo Mokrá A-TJ Sokol Bučovice AK1A07. 10. 2018 10:004. (14. 10. 2018 09:00) 
119.STP Mikulov A-T.J. Sokol Hodonín BK2C07. 10. 2018 10:001. (29. 09. 2018 17:30) 
96.TJ Cemo Mokrá B-TJ Sokol Drnovice AK2B06. 10. 2018 17:003. (13. 10. 2018 17:00) 
120.STP Mikulov A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C05. 10. 2018 18:302. (28. 09. 2018 18:30) 
22.TJ Sokol Brno I B-TJ Sokol Brno I ADIV04. 10. 2018 18:3020. (10. 03. 2019 10:30) 
34.TJ Cemo Mokrá A-TJ Brno-Bystrc BK1A03. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 17:00) 
4.TJ Sokol Brno I A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV29. 09. 2018 15:301. (29. 09. 2018 17:00) 
73.SK Prace A-MK Řeznovice CK2A29. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 17:00)herna Palackého 60, Moravský Krumlov
32.TJ Sokol Bučovice A-TJ Sokol Brno I CK1A29. 09. 2018 10:001. (29. 09. 2018 17:30) 
54.TJ Jevišovka-Drnholec A-TJ Sokol Lanžhot BK1B28. 09. 2018 18:002. (30. 09. 2018 10:00) 
94.KST Blansko C-TJ Cemo Mokrá BK2B27. 09. 2018 19:302. (28. 09. 2018 18:30) 
74.TJ Sokol Brno-Židenice A-TTC Komořany BK2A26. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
118.TJ Sokol Rakvice A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C25. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 18:45) 
8.SK Slatina - Brno B-SK Slatina - Brno ADIV25. 09. 2018 18:008. (10. 11. 2018 09:30) 
9.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Brno I BDIV20. 09. 2018 18:308. (11. 11. 2018 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS