Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
22.KST Slezan Opava B-TJ TŽ Třinec BKS I23. 03. 2019 14:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
21.KST Slezan Opava B-TJ Sokol RopiceKS I23. 02. 2019 14:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
16.SC Smilovice-TTC Poruba Ostrava BKS I17. 02. 2019 10:0010. (25. 11. 2018 10:00)výsledek anulován, nový termín utkání 17.02.2019
40.TTC Siko Orlová E-KST DarkoviceKS II B27. 01. 2019 14:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
20.TTC Bolatice B-TTC Poruba Ostrava BKS I25. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
38.KST Darkovice-T.J. Sokol ZáblatíKS II B25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
1.TJ TŽ Třinec-TJ Ostrava KST EDIMU24. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
19.TTC Bolatice B-Orel PaskovKS I22. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
39.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-SSVČ Don BoscoKS II B20. 01. 2019 17:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
18.TJ Sokol Kateřinky-KST Slezan Opava BKS I15. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
37.KST Darkovice-TJ Sokol HrabůvkaKS II B11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
17.KST Slezan Opava B-TTC Siko Orlová DKS I11. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
29.TJ Odry B-Slavoj Český Těšín BKS II A09. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
30.SKST Baník Havířov E-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS II B06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
5.Orel Paskov-TTC Poruba Ostrava BKS I06. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
23.Slavoj Český Těšín B-TJ Odry BKS II A06. 12. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
4.TTC Siko Orlová D-KST Slezan Opava BKS I06. 12. 2018 16:4511. (08. 12. 2018 15:00) 
6.SC Smilovice-SK Slavia OrlováKS I04. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
2.TJ TŽ Třinec-TJ Sokol BrušperkDIMU24. 11. 2018 10:309. (24. 11. 2018 15:00) 
28.SK Stolní tenis Pstruží B-TJ Odry BKS II A20. 11. 2018 17:309. (24. 11. 2018 17:00) 
36.T.J. Sokol Záblatí-TJ Sokol Brušperk CKS II B 8. (11. 11. 2018 10:00)Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
33.T.J. Sokol Záblatí-KLUBsten KarvináKS II B 7. (10. 11. 2018 17:00)Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
34.TJ Sokol Radvanice-Bartovice-SK - Svinov BKS II B10. 11. 2018 15:007. (10. 11. 2018 17:00) 
35.TTC Siko Orlová E-KLUBsten KarvináKS II B09. 11. 2018 17:008. (11. 11. 2018 14:00) 
13.TTC Siko Orlová D-SC SmiloviceKS I08. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 15:00) 
12.Slavoj Český Těšín-TTC Bolatice BKS I08. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 17:00) 
15.KST Slezan Opava B-SC SmiloviceKS I07. 11. 2018 18:008. (11. 11. 2018 10:00) 
14.TJ Sokol Kateřinky-TTC Bolatice BKS I07. 11. 2018 18:008. (11. 11. 2018 10:00) 
32.SK - Svinov B-TTC Siko Orlová EKS II B27. 10. 2018 10:005. (27. 10. 2018 17:00) 
3.TTC Siko Orlová C-SKST Baník Havířov DDIMU26. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
10.Orel Paskov-TJ Sokol KateřinkyKS I25. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
11.SC Smilovice-TJ TŽ Třinec BKS I22. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
27.KST Nový Jičín C-TJ Frenštát pod RadhoštěmKS II A13. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 13:00) 
8.TTC Siko Orlová D-TTC Poruba Ostrava BKS I11. 10. 2018 17:154. (14. 10. 2018 10:00) 
26.TJ Odry B-TJ TTC VendryněKS II A10. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 17:00) 
9.KST Slezan Opava B-Orel PaskovKS I10. 10. 2018 18:004. (14. 10. 2018 10:00) 
25.KST Nový Jičín C-TJ Odry BKS II A30. 09. 2018 13:302. (28. 09. 2018 19:00) 
31.KST Darkovice-TTC Siko Orlová EKS II B30. 09. 2018 10:002. (30. 09. 2018 14:00) 
24.TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Sokol PříborKS II A29. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 17:00) 
7.KST Slezan Opava B-TJ Sokol KateřinkyKS I26. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS